Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18901) npera válasza FőDudu (#18899) üzenetére


npera
újonc

És ha szemből hárman, akkor az mennyivel jobb? Ketten késsel megtámogatva, a harmadik meg csak hatékonyan kizsebel. És utána/alatta fakultatív pofonok, hogy közlékenyebb legyél az AppleID és a pin-kódok tekintetében. Aztán lehet keresni valami együttérző polgártársat, aki kölcsönadja a telefonját, hogy 20 percet várhass az operátorra és közölhesd a rablás tényét.

(#18902) FőDudu válasza npera (#18896) üzenetére


FőDudu
addikt

En nem nagyon tudnek igy gondolni a dolgokra.
Szeretek elore tervezni, legalabbis olyan szinten, hogy mi lesz a csaladdal es ne fussunk felesleges koroket. Persze nalatok is fennall a siman arrebb koltoztok egy biztonsagos korzetbe ahol ketmeteres keritessel es orokkel vedik a lakokat.

De ez a to dontesetek, en nem szivesen kepzelnem magam a helyetekbe.

FőDudu

(#18903) FőDudu válasza npera (#18898) üzenetére


FőDudu
addikt

Ehhez nem ertek, tok kinai...

FőDudu

(#18904) FőDudu válasza npera (#18896) üzenetére


FőDudu
addikt

Igazabol addig lehet konnyen mozdulni amig ovodasok a gyerekeid.
Utana mar maceras lehet a koltoztok, foleg masik orszagba.

FőDudu

(#18905) FőDudu válasza npera (#18901) üzenetére


FőDudu
addikt

Eleve kerulom az olyan helyeket/orszagokat ahol ilyen tobbszereplos rablas gyakori.

Bar a XIII keruletben probaltak kirabolni kozepiskolas koromban, szoval barhol elofordul.

Akkor nem volt szerencsejuk, thai-box edzesrol mentem a kollegiumba.

Persze ez regen volt, most puding vagyok :)

Szoval ha beszolok es Jon a balhe akkor max allom az utest.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#18906) BobaHWSW válasza FőDudu (#18895) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nem, en nem igy ertettem. Es lehet Sammot se...?

En azt akartam mondani, hogy mondjuk amikor 250 dollart otthagyok egy bevasarlasnal azt nem gondolom sok penznek a forintra atszamolt ~50khufra meg azt mondom, hogy bakker, hogy koltottunk ennyit.

Forintban dragabbnak tunnek a dolgok mikor amikor Jahno mondta az uj Panasonic fenykepezo arat, hogy 1milla huf akkor dobbentem le, hogy jo eg ez draga... A 3500 dollar nem tunt kulonosebben draganak.

De lehet csak azert mert nem gondolkodok napi szinten forintban mar sok eve.

(#18907) FőDudu válasza BobaHWSW (#18906) üzenetére


FőDudu
addikt

Csak belegondoltam az eletukbe. Mennyire draga mar nekik az etkezes itt, holott ez Magyar arakkal sem draga. Mindig viszonyitani kell, csak durva ahogy innen parszaz kilometerre mennyivel kevesebbol elnek....

En mar regen nem szamolom at az arakat, felesleges.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#18908) Samott válasza BobaHWSW (#18906) üzenetére


Samott
addikt

Jo, mondjuk nekem 3500 dollar is soknak tunik. :) En napi szinten forintban gondolkozok, ezert tunik kevesebbnek a dolcsi. Nem nagyon szamolom at. 100 dollar alatt konnyebben koltok. De 30e huf azert mar tetel (ket tankolas). Pedig ugyanannyi kb. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#18909) Jahno válasza FőDudu (#18899) üzenetére


Jahno
őstag

Nem. Azok inkább késsel intézik, de sokszor tudatosan kerülik a 8 napon túl gyógyulásokat és inkább bandában, hangosan. Mikorhogy, ezért sem árt tudni, hogy hol, ki, mit merre.

Esetleg itt kell sétálgatni a fél falu ellátmányával postásként:

vagy péntek este jó lábú csajként a 4es6oson, vagy a Kónyi bikába estek be páran jól bekapva Beledből és még sorolhatnám. Érdekes módon az egyszerűnek kezdődő utcai lökdösődések nagy számban érnek csúnya véget, ezektől régebben én is tartottam. Meg attól, hogy beszopolunk bármit. Régen volt konfrontációm, utána mondtam is a bírónak, hogy most utólag tudom mennyi értelmetlen hercehurcával jár, ki tudja mi lett volna, de ha tudom azt is, hogy éppen nem jön a rendőr akkor lehet jobb lett volna elkalapálni és elásni, akkor nem húzná itt az időt :-D Ez utóbbi a bírónak sem tetszett, de ez van, Ő ragaszkodott, hogy foglaljam össze röviden a véleményem, ha már addig szép csendben ücsörögtünk.

(#18910) Jahno válasza FőDudu (#18905) üzenetére


Jahno
őstag

" max allom az utest."

Nyilván :-D Az felénk úgy kezdődik, hogy "ütlek borulsz..."

(#18911) Jahno válasza FőDudu (#18895) üzenetére


Jahno
őstag

Jóreggelt. Ezt nem értetted már akkor sem, mikor magyaráztad, hogy mennyit illene havonta félretenni én meg írtam, hogy jó, de momentán annál éppen csak 25%-al keresek kevesebbet. És lehet számolni.

(#18912) BobaHWSW válasza Samott (#18908) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Felsobb kategorias fenykepezo, szoval nyilvan kategoriaban kell nezni.

Nekem mostani verdam 17k dollar volt amit nem erzek soknak. Atszamoltam forintra maris soknak erzem. Pedig ugyan az az ar csak tobb szamjegy.:)

Multkor 127 dollarert nyomtam egy teletankot es az eleg 400 varosi kilometerre. :DDD sajnos.

(#18913) Jahno válasza npera (#18894) üzenetére


Jahno
őstag

Talán egyszer láttam így komolyabban nem annyira átlagembert, mert jött az elterelő mivanmivanmivan, és nyilván míg azzal foglalkozott, addig hátulról megreccsentették a koponyáját. Azért megldotta a helyzetet, akkor értem oda mikor már kupacban feküdtek meg csávó is csöppet véresen várta a mentőt. Szerintem 2 ilyen akcióval kb. örökre megoldhatták a falu gondjait. Máskor meg egyszerűen térden lőtték a mitugrászt. Utána nézegettem a helyi újságot, de nem volt bent a hírekben. Érdekes módon aznap éjjel az Audijának is elfelejtette behúzni a kézifékét, legalábbis ez már benne volt az újságban miután kihúzták a Rábából :-D

(#18914) BobaHWSW válasza FőDudu (#18907) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Na itt ilyen nincs...hogy parszaz kilometerrel arreb mennyibol elnek. Itt parezer kilometerrel szamolunk es az ausztral szomszedokat annyira nem kell felteni.

Amugy en tudom paraszt vagyok de nem teszek ilyet. Nekem nem lesz jobb, hogy masnak rosszabb es nem erdekel, hogy elhetnek az utcan Bangladeshben is mert nem az a kornyezetem. Szeretek elorefele nezni nem vissza.

(#18915) Jahno válasza BobaHWSW (#18912) üzenetére


Jahno
őstag

Kérdés egy fizetésből mennyire tudnál bevásárolni. Lassan elmehetnék Sony dílernek. Héten szereztem kölcsön valakinek és már szalad is megvenni, mert jajj de jó. Másik haver meg már nagyobbra cseréli a pár hónapja vásároltat. Attól legalább elérzékenyültem, hogy mikor megdícsérte a G7est és azt mondta az nekem be fog jönni. Lehet át kellene számolnom, hogy az csak 380 Euró. Ááááá, picsa sok :-D

(#18916) BobaHWSW válasza Jahno (#18915) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Na bakker tenyleg nemtom leirni akkor, hogy mit gondolok.

Bena vagyok na. Megprobalom utoljara.

100 dollar az nekem sokkal kevesebbet jelent mint a 100 dollarnak megfelelo forint, hiaba ugyan annyi az erteke.

Lehet ez azert van mert az az ertek ragadt meg bennem, hogy mi sok mi nem amikor eljottem utoljara otthonrol. A napi berem kevesebb volt mint most az oraberem es tudatalatt lehet ezert sok 1 millip forint egy fenykepezore es nemsok 3.5k usd.

Na, igy erthetobb vagy meg mindig bena vagyok mert akkor feladom.

(#18917) qnadam


qnadam
veterán

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#18918) zetor2000 válasza Samott (#18908) üzenetére


zetor2000
senior tag

Sajna ezzel én is így vagyok, hogy ha USDben van egy ár feltüntetve, akkor hajlamosabb vagyok megvenni, és nem számolgatom, hogy az mennyi is forintban. Persze leginkább olyan cuccot veszek külföldi webshopból, ami itt nincs egyáltalán, vagy ami idehaza drágább.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18919) zetor2000 válasza qnadam (#18879) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jam. Nekem is 1-2 hete tűnt fel, hogy valaki betette oda a forintot. Az átváltási ráta nem tudom, mennyire pontos, de az átváltott árak csak tájékoztató jellegűek -szerintem. Pontos összeg a bakszámla terhelésekor látható.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18920) BobaHWSW válasza qnadam (#18917) üzenetére


BobaHWSW
újonc

...
Lol. Na ezen most felrohogtem. Ez ilyen tipikus disney cartoon dolog. Az animators survival kitben irjak is mi a neve de en nem emlekszem mar, reg olvastam. Amikor megall a levegoben a levegoben a farkas miutan lefutott a sziklarol es meg pislog vagy ravasz meghuzva, semmi nem tortenik majd utana 2 masodperccel kijon a zaszlo.

(#18921) zetor2000 válasza qnadam (#18917) üzenetére


zetor2000
senior tag

Itt mi volt a terv? :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18922) qnadam válasza BobaHWSW (#18920) üzenetére


qnadam
veterán

alap dramaturgia :)

zetor2002: szerintem körbemenés után elfelejtett váltani, de ez csak tipp, semmit nem tudok a hátteréről.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#18923) npera válasza Jahno (#18913) üzenetére


npera
újonc

Júj :C :Y

(#18924) npera válasza zetor2000 (#18921) üzenetére


npera
újonc

Ez maga az improvizáció, ez a szép benne :B

(#18925) Jahno válasza BobaHWSW (#18916) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt értettem én csak a gondolatmenetet folytattam. Ebayen ezért jók az Eurós árak, minden kicsi :-D

(#18926) FőDudu válasza Jahno (#18925) üzenetére


FőDudu
addikt

Matol tan PayPal is utal Forintban meg odavissza konvertal. Lehet nem ujdonsag, de e-mail cimre lehet penzt utalni. Az mar a jovo :)

FőDudu

(#18927) zetor2000 válasza FőDudu (#18926) üzenetére


zetor2000
senior tag

És ha be "CC"zem magam a saját levelembe, akkor duplán kapom a pénzt? :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18928) BobaHWSW válasza Jahno (#18925) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ja akkor okezsoke. :K

(#18929) FőDudu válasza zetor2000 (#18927) üzenetére


FőDudu
addikt

Akkor negyzetre emelik.
A reply all meg szetosztja. :)

FőDudu

(#18930) eattila válasza FőDudu (#18926) üzenetére


eattila
csendes tag

Ezt eddig is megoldotta. Utaltam forintot a PP számlára, és forint volt rajta, de bárhiová tudtam vele vásárolni. Küldeni is lehetett mail címre...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18931) eattila


eattila
csendes tag

Ezt tegnap este láttam, de lehet csak nekem új. De én percekig röhögtem a végén :D

Tegnap este sajnos lekéstem az utolsó buszt, így gyalog indultam el az országúton.Gondoltam az arra járó első autót lestoppolom. Megláttam egy lassacskán felém közeledő fénycsóvát. A kocsi lassan mellém gurult és én meg sem várva, hogy megálljon, kinyitom a jobb oldali ajtót és beugrok...
Megdöbbenve látom, hogy az autóban nem ül senki, de az szépen egyenletesen halad tovább.
Első megdöbbenésemből felocsúdva - arra gondoltam, hogy itt legalább nem fázok - elnyújtózom az ülésen, de ekkor hirtelen észreveszem, hogy az úton egy kanyarhoz közeledünk.
Még mielőtt a kormányhoz nyúltam volna, megjelenik egy kéz és a kocsit a helyes irányba kormányozza, majd eltűnik.
Köpni nyelni nem tudtam a megdöbbenéstől, főleg amikor a jelenet a következő kanyarnál megismétlődik, majd újra és újra, ahogy épp az útirány megkívánja. Végül elérkeztünk egy benzinkúthoz ahol a kocsi begördült a parkolóba...
Félelmemben meg sem vártam, hogy a kocsi megálljon kipattantam és berohantam a töltőállomásra. Megpillantottam a pult mögött álldogáló kutast és éppen belekezdenék az elképesztő történet elmesélésébe, amikor kinyílik az ajtó és belép két ázott pasas. Az egyik rám pillantva odaszól a másiknak:
- Te Géza! Itt a srác, aki beugrott a kocsiba amikor toltuk... :D :D :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18932) JonesC válasza zetor2000 (#18927) üzenetére


JonesC
csendes tag

Ha sikerül, akkor igen :D

(#18933) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Na vajon ez a kep mukodik e:

Comic pictures. Warning strong nudity.

(#18934) eattila válasza BobaHWSW (#18933) üzenetére


eattila
csendes tag

Ahogy Sir Austin Powers mondaná: Yeah Baby!
:D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18935) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Az illedelmes baba a szuleteset megkoszoni, ahogy kell.

Nem ugy mint indiaban ahol valaki beperelte a szuleit mert a megkerdezese nelkul hoztak a vilagra.

(#18936) qnadam válasza BobaHWSW (#18935) üzenetére


qnadam
veterán

de azt nem is gondolta komolyan.
egy kommentelő megoldotta a jogi problémát: mivel még nem volt cselekvőképes, a gyámjai döntöttek helyette :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#18937) eattila válasza BobaHWSW (#18935) üzenetére


eattila
csendes tag

Anya visszaperli, hogy engedely nelkul fogant, es parazitakent nott a meheben. Es meg a szules is fajdalmas volt...
Na az ilyeneket kene oltottmeszben tarolni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18938) BobaHWSW válasza eattila (#18937) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Egyik kollegam volt, hogy nincs jol es parazitas es kb 5 honap mulvara tudott csak idopontot foglalni eltavolitasra es micsoda borzaszto az egeszsegugy. 15 perc beszslgetes utan esett le, hogy terhes.

(#18939) eattila válasza BobaHWSW (#18938) üzenetére


eattila
csendes tag

:D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18940) Gabibácsi válasza WiZARD (#18897) üzenetére


Gabibácsi
tag

csoportos lincselés lesz? :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#18941) npera válasza BobaHWSW (#18933) üzenetére


npera
újonc

Mind a két gyerek születésénél ott voltam és azt kell mondjam, hogy a kép nem teljesen fedi az igazságot.....

(#18942) Gabibácsi válasza npera (#18941) üzenetére


Gabibácsi
tag

én nem mehettem be a mészárszékre, nagy kések, minden

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#18943) FőDudu válasza npera (#18941) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem maszik elo? :)

FőDudu

(#18944) -NoVa- válasza npera (#18941) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ördögűzésként szoktam visszahivatkozni az eseményekre, tökéletesen illeszkedik az eseménysorra.

(#18945) -NoVa- válasza Gabibácsi (#18942) üzenetére


-NoVa-
őstag

Minek vittél nagy késeket? Persze, hogy nem engedtek be.

(#18946) eattila válasza npera (#18941) üzenetére


eattila
csendes tag

Én is ott voltam, csak a császár miatt a lényegről maradtam le. Szerintem mindenkinek jobb volt ez így :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18947) blueboi69 válasza npera (#18941) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Igen, hiányzik a képről a kéjgáz.

(#18948) npera válasza -NoVa- (#18944) üzenetére


npera
újonc

Egy közeli szülőszobában volt valami afrikai nő, ott volt az igazi ördögűzés. Ha jól értem arrafelé a nők nem fogják vissza a hangerőt amikor jönnek a fájások, hanem teli tüdőből üvöltenek. Nem semmi soundtrack.

(#18949) -NoVa- válasza npera (#18948) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mi ezt a hangerőt későbbre tartogattuk, pl jól jött, amikor a fiam hólapáttal lendítve eltalálja a térdkalácsom.

(#18950) FőDudu


FőDudu
addikt

Mehet a doom :)

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.