Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#105181) blueboi69 válasza WiZARD (#105180) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Köszi!

A napokban gondoltam rád, mert olvastam cikk címét, hogy most hirtelen egy halom tesla-t hoztak az országba.

Gázár az durva lesz ha tényleg így emelkedik. Majd Vittátor megoldja, ahogy eddig is, nem? :)
Mondjuk ha 5x drágább lesz a gáz, mint eddig akkor az végfelhasználó árban ennyi? Azért az elég kemény. :U

(#105182) Grillo válasza zetor2000 (#105178) üzenetére


Grillo
senior tag

Az is, lehet róla nevezték el ezt is. Ha megfázik még mellé, akkor lesz tüsszenkrupp.

(#105183) zetor2000 válasza WiZARD (#105180) üzenetére


zetor2000
senior tag

Gyá! Alig 2 hét...
Csak le kell dorgálni azt a hazai emberkét... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#105184) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Hjaj, gyerek csak köhög még, meg néha sírdogál. Megtömtük a gyógyszerekkel, csak lesz valami. Asszony nála alszik, hogy ne érezze magát egyedül ha kicsit megébred.
Remélem nem kell éjjel kórházba vinnem.

(#105185) Sipi- válasza blueboi69 (#105184) üzenetére


Sipi-
tag

Jobbulást!

Hétfő, kedd, szerdán szabadságon vagyunk, gyerekeknek pedig őszi szünet. Így ma elmentünk egy születésnapi túrázásra. Csak kis rövidke volt, 7 km körül (honlap szerint csak 5,6 km, de több valójában). De érdekes és szép volt, volt benne egy jó létrázás meg keskeny szurdok is. Pomáz mellett a Holdvirág-árok túrát csináltuk meg.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#105186) Grillo válasza Sipi- (#105185) üzenetére


Grillo
senior tag

Na ezt tavasszal megjárjuk mi is.

(#105187) Jahno válasza Sipi- (#105185) üzenetére


Jahno
őstag

Mi is csavarogtunk, de ha az rövid, akkor ez létra és egyéb sallang nélkül még gyengébben állunk. Viszont annyi gombát találtunk, amennyi az univerzumban sincs.

(#105188) -NoVa- válasza Jahno (#105187) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mi is elgondolkoztunk,hogy hol kéne ebédelni, meg valami délutáni kirándulás, és az idő is milyen lesz, úgyhogy most a tengerparton sós levegön aszalódó régi romokat nézegetem.


(#105189) Jahno válasza -NoVa- (#105188) üzenetére


Jahno
őstag

Nálunk asszony kitalálta, hogy nézzük meg a Wordpress fotó kiállítást. Másik múzeum persze pont kedden van zárva, így megint csak az elméleti lista bővült, hogy miket halasztunk "majd"-ra. Wordpressről kb. azt gondolta amit én, hogy ennyi megcsinált és egyéb kamufotó elég erős, vagy mivel sajtós, ezért fotóként értelme nincs, csak a mögöttes szöveggel lehet eladni.

Utána kajáltunk egy jót a Rádayban a Csibefalatosnál, majd Bálna mellett A sütisnél dobtunk rá némi desszertet. Utóbbi egy csöppet rendben van, aki 5 pontot mert adni a túlárazott középvacak váci cukrászdára, azokat ide kellene terelni tanulmányútra, az biztos.

Most meg boldog vagyok, csomó képem elküldtem archívba, csak LRben nagy felbontáson maradt a preset, amit későn vettem észre, ezért 20-30 megás JPGket csinált. Sokat. És persze hálózatról nem olvas katalógust, így még vakarom a fejem, hogy mi legyen. Lehet katalógus marad, exportált képeket meg IrfanViewval szépen kötegelve végignyálazom.

(#105190) -NoVa- válasza Jahno (#105189) üzenetére


-NoVa-
őstag

Itt most egy rendesebb géppel lehetne jó képeket is lőni, marad a telefonos komolytalan:

(#105191) npera válasza -NoVa- (#105190) üzenetére


npera
újonc

Eszetlen jó képek, Nova! :R

(#105192) eattila válasza blueboi69 (#105184) üzenetére


eattila
csendes tag

Jobbulást neki!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#105193) eattila válasza -NoVa- (#105190) üzenetére


eattila
csendes tag

Eleve ki megy ilyen magasra? :D Amúgy faszányos!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#105194) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Király képek!

(#105195) blueboi69 válasza Sipi- (#105185) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Király, ezt felírom én is a listánkra, majd pár év múlva jó lesz :) Jól tettétek, kiváló kirándulóidő van, mi Pákozd környékén túráztunk hétvégén egy rövidet. Mármint átlag felnőttnek kb 30-45p utat a gyerekek miatt sikerült 3órásra növelni. Másik családdal voltunk, ők sem voltak temposak :D

(#105196) Bujdy81 válasza blueboi69 (#105156) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Banyek!

Ilyen szituban azért felhívhatnál egy környékbeli 4 gyerekest, mert az inhalátort pl. levettem volna a polcról, miközben mentek haza Fehérvár->Velence vonalon...

(#105197) npera


npera
újonc

Blueboi, Nova, izgalom van.

Sikerült pár apróságot kipipálni a quad listáról. Két projekt is kezd alakulni. Az egyik a 3-3,5”-os kwad, a másik meg a kamera összehasonlító rig.

Rotorama Samurai v3 4” váz2 db extra kar, ha elqrnám a furatot rajta5V-os BEC a kamerák hajtásához valami 2-3S akksiról (van korábbról 3S 450 mAh, ami könnyű és pici).Akksi pánt (szilikonos)Kábelvédő szövetRendes Nyugat-Német(h) TESA szövetszalag elektromos szereléshez (3-fázisú motorkábelekre)SMA hajlítható kábelvég patch antennához

Mivel a félvezetős hiány miatt kábé semmi nincsen sehol raktáron, így majd a tél folyamán apránként összevadászok valami FC és ESC kombót. Ami nagyon birizgálj a fantáziámat az a 96 kHz-es PWM-et tudó ESC, lehetőleg 32-bites alapon. Erőben nem kell sok, szerintem még 30A is elég lenne nekem igazából.

FC-ből láttam egy olyat, amitől azonnal beindult a fantáziám viszont. Nem az ősrégi sprite-alapú OSD van benne, hanem vektoros cucc, amiből mindenféle jelfolyamot ki lehet hozni. Tehát mondjuk realtime grafikonok és hasonlók. Aminek sok értelme nincs repülés közben, de nagyon megszólította a sci-fi elhajlásomat, mivel kábé úgy tud tőle kinézni az OSD, mint amikor a T800 megy körbe a kocsmában és analizálja a vendégeket, hogy kitől kérje el a járművet és a ruházatot... Persze ez sem kapható, de majd egyszer lesz és akkor le kell rá csapni, mint a sas szokott a t@konyra vagy hogyan van a metafora a költészetben....

(#105198) Samott válasza npera (#105197) üzenetére


Samott
addikt

Juteszembe, a napokban lattam: Jetson One

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#105199) zetor2000 válasza npera (#105197) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az a sas az gyöngytyúk, az csap le a t*konyra. A sas a legyek után nem kapkod.
Vagy valami ilyesmi.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#105200) zetor2000 válasza -NoVa- (#105188) üzenetére


zetor2000
senior tag

A középső képen a Jaguár (?) krómjában a fotós van? :) Tükröz rendesen.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.