Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56592) #79335424 válasza tybsen (#56591) üzenetére


#79335424
törölt tag

No igen. Engem biztosan. Nem is olyan egyszerű automatizáltan e-mail -t küldeni. Még egy kimenő hívást is könnyebb megoldani. De hogy a mail még egy automatizáltan készült videófelvételt is tartalmazzon, az.... Pedig nagyon sok mindenre lehetne használni. Ha egy alkalmazás már alapból tudja ezt a funkciót, akkor sztem csak némi akarat kell a fejlesztő részéről, hogy Tasker kompatibilis legyen. Ez a feature pedig nem csak a Tasker -t érinti. Én sem azt használok. De a Tasker -kompatibilis alkalmazások az általam használt E-Robotban is megjelennek a művelet -> külső alkalmazások menüpontban. Ez a feature megsokszorozza egy alkalmazás felhasználási lehetőségeit. Szerencsére már több száz ilyen alkalmazás van, de ez az automatizált videókészítés/küldés fehér folt. Legalábbis én eddig nem találtam erre lehetőséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.