Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57451) beg válasza llaszlo (#57449) üzenetére


beg
veterán

Alul középen a delfin ikonról felfelé irányuló mozdulat.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#57452) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok.
Tudnátok nekem valami egyszerű appot amivel youtube-ról lehet letölteni és lehet benne választani az mp3-at.
Valami egyszerű kéne és jó amivel az asszony megbirkózik és csak a zenét, mp3-at szeretné letölteni.
Köszi.

(#57453) sanyek2


sanyek2
senior tag

Sziasztok!

Segítsetek légyszi letiltani a facebook "kérjük jelentkezzen be" értesítéseit az rolóról! Iszonyatosan idegesítő! Offline is benyomja a rohadt f@szságát, és már kiidegel.

(#57454) Mr X válasza sanyek2 (#57453) üzenetére


Mr X
veterán

Sony?

(#57455) Viktor0610 válasza vigyori78 (#57452) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

uListen 2

Ingyenes, és ahogy látom, alapból a {memóriakártya}/Music/uListen2 útvonalra menti MP3-formátumban a zenét. :)

Samsung Galaxy A54

(#57456) sanyek2 válasza Mr X (#57454) üzenetére


sanyek2
senior tag

Negatív!
Samu

(#57457) llaszlo válasza beg (#57451) üzenetére


llaszlo
veterán

Na nekem olyan nincs. :(
Én ezt látom most. Alul jobb oldalt még szokott lenni két ZOOM gomb. Azokat is jó lenne eltüntetni. Biztos, hogy valahol bekapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

(#57458) llaszlo válasza llaszlo (#57457) üzenetére


llaszlo
veterán

Újra telepítettem és most már minden OK. :) Egy nagyon régi verzióról frissítettem backupból. Biztos ez volt a baja.

(#57459) ollie válasza Viktor0610 (#57455) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

alapból a {memóriakártya}/Music/uListen2 útvonalra menti

KitKaton is? ;]

***

(#57460) Viktor0610 válasza ollie (#57459) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam tuti így lenne. ;] Root alap. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#57461) LyonnaisFan1 válasza Viktor0610 (#57445) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A gyári fülessel is ugyanez van.

Az bántja a fülem hosszabb idő után, így a samut tesómtól kunyeráltam :DD

Az lehet megoldás, amit a te kommented után atillaahun kolléga írt

atillaahun

Ezt meglesem, köszi.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#57462) LyonnaisFan1 válasza #79335424 (#57447) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszi!

Az angol szöveg alapján akkor 4.1.2 alatt már nem tudok hosszú headset gomb nyomással számot váltani a zenelejátszó programnál?

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#57463) #79335424 válasza llaszlo (#57458) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyébként ha Magyar nyelv van beállítva, akkor a fejlécen jobbról a második ikon a mozdulatvezérlés. Ha Angolra van állítva, akkor ugyanez a hang/mozdulatvezérlés. A nagyítás gomb megjelenését pedig a Beállítások -> Testreszabás -> Többujjas nagyítás gombnál tudod kapcsolni.

LyonnaisFan1:
Mondjuk úgy, hogy hivatalosan nem. Esetleg meg lehet erőszakolni a rendszert, mert mi van akkor, ha a Google által hozzá erőltetett funkció nem elérhető, mondjuk egy fagyasztás miatt és a meghívó intentet egy receiver átirányitja egy másik funkcióhoz? De ez egy másik story.

(#57464) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!
ha nova launcherben csinálok biztonsági mentést, akkor az aktiválás után mindent visszapakol (háttérkép+widgetek)?
ha igen, akkor elvileg több homescreen (+egyéb beállítások) között tudok váltogatni?
előre is kösz!

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#57465) golyós


golyós
őstag

Használ valaki ALreadert? Nem tudom, hogy lehet-e állítani a könyv lapjainak színét.A fehér túl vakító este.A fekete meg nem az igazi, más lehetőséget nem találtam.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#57466) gipsztigris válasza zeon.hu (#57464) üzenetére


gipsztigris
addikt

Csak a widgetek helyét pakolja vissza. Egyenként kell aktiválni őket.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#57467) krystman


krystman
őstag

Sziasztok! Egy olyan progit keresnék, amibe be lehetne kapcsolni ezt az ART funkciót Dalvicról. Ugyan is hiába kapom meg a fejlesztői funkciót, nekem a Kit Katban nem jelenik ez meg. Vagy más úton ezt be lehetnee kapcsolni. Tabletról van szó. Köszi előre is.

(#57468) zeon.hu válasza gipsztigris (#57466) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

köszönöm!

#?*@&!

(#57469) tomy86 válasza krystman (#57467) üzenetére


tomy86
addikt

Biztos nincs a fejlesztői lehetőségeknél? Azon belül az Alkalmazások - Futtatási környezet kiválasztása

(#57470) atillaahun válasza krystman (#57467) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát ha ott nem lehet futtatási környezetet váltani, akkor azt a sunyi kínai tablet gyártók jó eséllyel kispórolták belőle. Mid van? Egyébként érdemesebb az ilyeneket a készülék topic-jában megkérdezni.

(#57471) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok.
Sony c1905 (xperia M) 4.1.2 droid alatt nemtalálok, olyat, hogy ébresztő mellé lehessen egy programot inditani. Majd megadott időn belül kikapcsoljscsolja a programot.
Valami más alkalmás?
Köszönöm.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#57472) LonGleY válasza oncsi (#57471) üzenetére


LonGleY
veterán

Bármelyik időzítő megteszi:
Tasker, Llama, E-robot stb.

[ Szerkesztve ]

(#57473) helixP


helixP
nagyúr

Lehet, hogy nem a legjobb topic, de van két tablet AOSP böngészővel. Az egyik mobilnézetben nyitja meg az indexet, a másik normálban. Hogy'lehet váltani a két nézet jözött? Köszi

(#57474) Mr X válasza helixP (#57473) üzenetére


Mr X
veterán

A mobiloshoz az m.index.hu címet töltsd be. Én még nem láttam olyan eszközt, ami erre asztali nézetet töltött volna be.

(#57475) Kátai


Kátai
senior tag

Sziasztok!
Hogyan lehet beállítani alapértelmezett böngészőnek beállítani egy másik böngészőt a gyári helyett?

(#57476) stefi68 válasza stefi68 (#57450) üzenetére


stefi68
addikt

Tegnap már kérdeztem, ma újból megpróbálom....

Van rá mód, hogy a Locus-ban offline vektoros Mapsforge térkép használatakor tudjak offline keresni helyekre (település, poi, stb.)?

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#57477) mttssz válasza Kátai (#57475) üzenetére


mttssz
senior tag

Keress valami alkalmazásban egy linket (Facebook, Twitter etc.), arra rákattolva elvileg felajánlja majd hogy nyisd meg a meg a másikkal, válaszd ki azt, majd hogy mindig azzal nyissa, és onnantól az lesz az alapértelmezett. De néhány böngészőbn erre van külön menüpont.

(#57478) Kátai válasza mttssz (#57477) üzenetére


Kátai
senior tag

Konkrétan az Opera Mini-t használom.

(#57479) helixP válasza Mr X (#57474) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez így volt régen, de a m.index.hu már nem él, az index átalakítása óta, ( például, ha megnézed, már nincs is alul rajta a főoldalon, hogy mobilnézetre váltás) . Automatikusan ismeri fel a készüléket. Már amelyiket...
Ötlet valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#57480) csdm


csdm
senior tag

Hali!

Egy olyan Android programot keresek, amivel a bevételeimet, kiadásaimat tudnám kezelni. Jelnleg az Expense Managert használom, de olyan programot keresek, amivel több devizában egyszerre tudom vezetni a pénzemet, és a kiadásaimat egyaránt. A program képest legyen ezt lekövetni, és egy számlaként kezelje. Tehát ha van X forintom, és veszek Y Euróért valamit, akkor X-(EUR/HUF árfolyam*Y) legyen az összesített egyenlegem. (bankkártyás vásárlás, a bank váltja a devizát).

Életmentő lenne, köszi !

(#57481) Lassú Víz


Lassú Víz
őstag

Sziasztok!

Tele lett a fa hócipőm az üdülési jogosokkal. Olyan alkalmazást keresek ami csak a telefonkönyvben szereplő számokról engedi át a bejövő hívásokat. Az külön előny lenne, ha SIM-enként lehetne konfigurálni a szabályokat ami szerint fogadhat egy hívást a telefon.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#57482) atillaahun válasza helixP (#57479) üzenetére


atillaahun
veterán

Úgy látom reszponzív dizájnra váltottak, ott nincsenek már nézetek, az oldal automatikusan alkalmazkodik a (bármely) képernyő felbontásához. PC-s asztali böngészőben látszik ez jól ha tolod össze az oldal szélességét, nem kapsz ugye görgető sávot, hanem a dobozokat és menüsorokat átrendezi, képeket, betűméretet csökkenti arányosan.

Tehát valszeg más a 2 eszközöd felbontása azért jelenik meg rajtuk máshogy.

[ Szerkesztve ]

(#57483) Dottore válasza stefi68 (#57476) üzenetére


Dottore
addikt

Nem. Kell neki net kapcsolat a navigációhoz. Akkor is ha le van töltve a térkép és tudod offline használni.

[ Szerkesztve ]

(#57484) Kátai


Kátai
senior tag

Az meg hogy lehet,hogy letöltöttem egy apk-ot(saferoot) amit a belső tárhely Dowmload mappájába meg is találtam.Majd azt a biztonság kedvéért átmásoltam az SD kártyámra is.Akkor még a teló fájlkezelője is látta+még a TC is.
Most meg keresném a telefonon,de nem találom.PC-vel összköt, és ott meg simán megtalálom ahova letöltöttem.Ezt hogy csinálja?Miért nem látom a telefonomon?

(#57485) stefi68 válasza Dottore (#57483) üzenetére


stefi68
addikt

Igazából nem szeretnék navigálni. Nekem az is megfelel, ha beírva a keresőbe hogy pl. Anna-barlang akkor megtalálná.

Úgy gondoltam, hogy az "Offline POI keresésnél a "Név szerint" és a "Keresés a teljes szövegben" erre lenne hivatott.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#57486) zsoltzsolt válasza Lassú Víz (#57481) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nigths Keeper

ráadásul még időpontokhoz is kötheted, pl. reggel 6 és este 7 között (de napokat is megadhatsz, elutasító üzenetet is megfogalmazhatsz, amit sms-ben küld el a hívónak, stb.), stb, stb. Szerintem ez egy alapprogram minden telefonra

[ Szerkesztve ]

(#57487) Dottore válasza stefi68 (#57485) üzenetére


Dottore
addikt

Kell net.

(#57488) stefi68 válasza Dottore (#57487) üzenetére


stefi68
addikt

Értem, köszönöm :R

Navitel-t nem próbáltad túrázásra? Az sem tud offline keresni?

Vagy valaki más... ?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#57489) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

playben hiába állítom be, hogy ne tegye ki a letöltött alkalmazások ikonját, mégis kirakja a főképernyőre.
vajh miért?

#?*@&!

(#57490) Probert75 válasza zeon.hu (#57489) üzenetére


Probert75
addikt

Inkább a launcher teszi ki. Nekem legalábbis a Novában kellett kikapcsolni.

(#57491) zeon.hu válasza Probert75 (#57490) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

igazad van, a nova volt a ludas,kösz!
bár nem értem,miért csak ma kezdte el...

#?*@&!

(#57492) helixP válasza stefi68 (#57488) üzenetére


helixP
nagyúr

Navitellel rendszeresen túrázom, ami bent van neki offline adatbázisában, azt nyilván tudja net
nélkül is.

(#57493) stefi68 válasza helixP (#57492) üzenetére


stefi68
addikt

Melyik verziót használod és melyik sminkkel?
Ha jól emlékszem az újabbakkal már nem kompatibilisek a túratérképek?

Peter68 oldalán az v5.5.0.182 az utolsó ajánlott,ha jól értem...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#57494) jani-wan


jani-wan
tag

Segítséget kérnék
Letöltöttem egy appot, ami azt kéri hogy updateljem a Google Play Services-t különben nem műkszik.
Na ez gond.
Ugyanis hiába uninstallom és rakom fel a Google Play-ről a 4.4.52 verziót
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gms
nálam ez ugyanaz marad ami volt a 3.2.67 verzió.
Nem lehet updatelni!

Megpróbáltam ezt a módszert is
http://www.androidpit.com/how-to-install-google-play-services-v5-android-wear-security-patches
de a letöltés megszakad és ezt írja hogy
"Cannot download. The content is not supported on this phone."

ez egy Motorola Defy (MB525), 2.2.2 (még gyári) firmware
Mit kell csinálnom?

(#57495) helixP válasza stefi68 (#57493) üzenetére


helixP
nagyúr

7.5.0.2-es verzió és a omp2.0_750110_HD_i5-tel.
Nyilván egy HD-készülékről van szó.

(#57496) ollie válasza jani-wan (#57494) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2.2.2-es android? Akkor semmit sem tudsz tenni, nincs rá újabb Google Play Services.

***

(#57497) helixP válasza jani-wan (#57494) üzenetére


helixP
nagyúr

Nincs valami főzött magasabb verziószámú Rom? Ha jól emlékszem a Defáj nagyon szépen el volt látva community supporttal.

(#57498) jani-wan válasza ollie (#57496) üzenetére


jani-wan
tag

gondoltam

(#57499) jani-wan válasza helixP (#57497) üzenetére


jani-wan
tag

Gondolom van, még sosem néztem utána.
Keresek egyet hátha nem teszem tönkre a telót, mint tudatlan.

(#57500) dlaj


dlaj
őstag

Tudnátok ajánlani egy hiteles adatforgalom mérőt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.