Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57351) kovacs65 válasza saelin (#57348) üzenetére


kovacs65
senior tag

Jorte

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#57352) tybsen válasza saelin (#57348) üzenetére


tybsen
addikt

Business cal pro-t hasznalok en is es lehet modositani az esemenyek szinet. Uj bejegyzes letrehozasanal a naptar neve mellett levo ecsetre klikkelsz es ott kivalaszthato a kivant szin.

(#57353) #77081088 válasza Bozek (#57337) üzenetére


#77081088
törölt tag

Küldtem privátot! :R

[ Szerkesztve ]

(#57354) LonGleY válasza #77081088 (#57353) üzenetére


LonGleY
veterán

Ezt nekünk miért kell tudni?

(#57355) saelin válasza tybsen (#57352) üzenetére


saelin
veterán

És tényleg... de az a baj, hogy az éves nézetben csak akkor látszik a szín, ha rákattintok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#57356) Mr X válasza LonGleY (#57354) üzenetére


Mr X
veterán

És nekünk miért kell tudni, hogy téged zavar?

(#57357) #79335424 válasza atillaahun (#57339) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kéne találjunk egy közös alkalmazást, aminél Nálad nem működik a jobb egérre a vissza. Mini PC -n biztos, hogy megy. Ezt a hsz -t SGS2 -n írom, Apple BT. billel és Logitech M555b egérrel. Dolphin alatt biztos, hogy megy a jobbos vissza. Mivel a billentyűzet van az EKH -ban beállítva, az egér független, ezért azt tudom mondani, hogy nálam ez SGS2 -n out of the box működik.

(#57358) #77081088


#77081088
törölt tag

Üdvözlet újra!

Először is nagyon köszönöm mindenkinek a segítő szándékát! :R
És külön nagy köszönet Bozek fórumtársnak,aki ajánlotta a problémámra a megfelelő megoldást!
A minitool partition wizard program látszólag rendben lefutott,és mégsem lett jó,a telefon sem látta a készített particiót. Viszont a EaseUS Partition Master alkalmazás elsőre felismerte egyben az SD-t,és pár kattintással (mintha a minitoollal nem szerkesztettem volna) teljesen az elejéről kezdve el tudtam készíteni a kívánt particiót. SD kártyát behelyezve a telefonba,Link2SD app elindít,és rendben felismerte,csak egy újraindítás kellett!

Nagyon köszönöm még egyszer a segítséget mindenkinek! :R :R

(#57359) Integra


Integra
titán

tudtok olyan alkalmazást, amely segítségével minden egyes programot le lehet zárni? tehát mondjuk adott a messenger és ugye nem kér semmilyen azonosítást elindításkor, ilyenkor ez a kis app felugrik és kér egy pin kódot és csak utána lehet belépni a messengerbe. és minden egyéb programot tetszés szerint lehet beállítani, hogy kérjen indításkor pint vagy sem..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57360) Atish19 válasza Integra (#57359) üzenetére


Atish19
őstag

Leírom itt is :D próbáld ki ezt :D

(#57361) Integra válasza Atish19 (#57360) üzenetére


Integra
titán

köszi, nézem ezt is :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57362) Bozek válasza Integra (#57359) üzenetére


Bozek
nagyúr

Például az AppLock. De ha van root, akkor Xposed alá is van modul erre a célra.

Szerk: Megelőztek. :D

[ Szerkesztve ]

(#57363) #79335424


#79335424
törölt tag

Hátha egyszer még hasznos lesz, mondjuk Link2sd -hez. Android alatt az AParted -del partícionáltam ketté egy pen -t FAT -ra és EXT -re. A meghajtót le kell választani a művelethez.

(#57364) Integra válasza Bozek (#57362) üzenetére


Integra
titán

köszönöm neked is :)
már tovább küldtem. másik oldalt jó, ha a chat alkalmazások levannak védve.. :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57365) air


air
nagyúr

A legutóbbi frissítéssel a Handcent SMS is megkapta a material dizájnt. :(
Nem tudjátok, hogy vissza lehet-e állítani a régit?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57367) air válasza #40993792 (#57366) üzenetére


air
nagyúr

Köszi, de azt hittem, hogy valami skin elég hozzá.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57368) robagp


robagp
tag

Hello!
A kit kat -tal jött az új névjegy kezelő /vagy mi a szösz/, utálom! Hogy lehetne a jelly bean névjegy kezelőjét vissza kapni? A telefonomra csak kit kat rom van, így nem tudok vissza menni jelly bean-re. Más megoldás kellene.
Nem a kinézet a bajom, hanem, akár hová nyúlok, már tárcsáz. Egy pindúr nyilat kell eltalálnom, ha sms-t írnék, vagy szerkeszteném.
Válaszokat előre is köszönöm!

(#57369) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!Akinek Mx player van a telefonján az tapasztalt olyat hogy a H/W+ Decoder rész egyszerüen instabil?

(#57370) petipetya válasza robagp (#57368) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Személyek alkalmazásban a fotó jobb alsó sarkában található mikroszkópikus méretű nyíl helyett nyugodtan bökj magára a fotóra a további lehetőségekért. Amúgy ez igaz a Tárcsázó bármely részére is. Legalábbis stock android esetén így van a Nexuson.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#57371) wardemi


wardemi
senior tag

Üdv, olyan appot keresek, ami ha kikapcsolom a kijelzőt elindít egy eseményt (esetemben a greenfy hibernálás most-ot). Eddig tasker megoldotta a problémát, de sok ramot eszik. Keresem az egyszerűbb alternatívát.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#57372) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a régi, kék háromszöges google navit hogyan tudom visszatenni, ha már egyszer frissítettem a Maps-et és eltűnt? Az a bajom az újjal, hogy hardverileg nem bírja a teló (Xperia Mini) és folyamatosan laggol. A régi pompásan működött, csak emiatt meg nem akarok még új telefont venni.

Előre is köszi!

Beauty is pain

(#57373) Narancs válasza Narancs (#57372) üzenetére


Narancs
őstag

Tárgytalan már megvan! Sorry

Beauty is pain

(#57374) air válasza wardemi (#57371) üzenetére


air
nagyúr

Most viccelsz, ugye? Erre külön taszk és automatizáló? :Y
Ha a Greenify-ban nincs tiltva az automatikus hibernálás, akkor a kijelző kikapcsolásakor végrehajtja a "Hibernálás most" funkciót.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57375) wardemi válasza air (#57374) üzenetére


wardemi
senior tag

Nincs letiltva, viszont én úgy érzékelem mint ha nem hibernálná magától. De az is lehet én nem veszem észre.

A tasker természetesen nem csak ezt csinálta xd

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#57376) #16695808


#16695808
törölt tag

sziasztok
a Smart Keyboard Pro-ba szeretnék beimportálni egy jó magyar szótárat (language pack.. stb), szóval csv-be kellene menteni és úgy hogy a progi is felismerje... van valakienk egy jó szótára amit csv-be lehet exportálni... vagy csv-ben van eleve?
swiftkey szótárát le tudja valaki menteni?

(#57377) Dottore válasza wardemi (#57375) üzenetére


Dottore
addikt

Csináld csak ezt a Tasker-rel és nem fog annyit enni. Ha pedig a Tasker másra is kell, akkor ez az esemény igazán nem fogyaszt több ramot annál mintha egy másik programot is futtatnál a háttérben emiatt.

(#57378) petipetya válasza #16695808 (#57376) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha kapsz akkor majd légyszi írd be, mert engem is érdekel. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#57379) air válasza wardemi (#57375) üzenetére


air
nagyúr

Ha nem veszed észre, akkor tegyél ki egy ilyen widgetet a főképernyőre, és mielőtt lezárnád tapizz rá, és kész!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57380) #79335424 válasza aprokaroka87 (#57369) üzenetére


#79335424
törölt tag

Melyik verzió? Rövid időn belül kétszer frissült. Az aug. 9. -én feltöltött 1.7.30 -ra azt írja, hogy a legutolsó verzió hibajavításait tartalmazza.

(#57381) atillaahun válasza llaszlo (#57346) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor szerintem valami más gondod lehet, a Business Task nekem szinkronizál amikor nem kéne akkor is.
Simán hibára fut mikor nyomod neki, vagy lemegy, csak tök üres a Gmail > Tasks része?

(#57357) Somatom
Értem. Nálam Nexus 5 van és egy Rapoo 6610-es BT egér. Ezzel a párossal sehol sincs jobb gombra visszám, ugyanazt csinálja csak mint a bal gomb. Szerinted az egértől függ vagy a rendszertől? Én az utóbbira tippelnék, mert elméletileg az egér billentyűk kiosztását is rendszer kell tárolja valahol. :F
Biztos nem lehet ehhez hozzáférni valahogy szerinted?

(#57368) robagp
Tudom javasolni az exDialer-t. Névjegy érintésre részleteket mutat és lehet szerkeszteni, balra húzásra sms-t ír, jobbra húzásra tárcsáz.
Én nagyon szeretem, ennél jobbat kitalálni sem tudnék.

(#57369) aprokaroka87
Nem, nálam több készülék óta hibátlan a HW+ -os kódolás MX Player-rel.
Szerintem hardver függő (GPU), hogy melyik milyen stabilan tudja használni.

(#57376) fjani1981
Excel-ben könnyen lehet .csv-t készíteni/konvertálni ha csak ennyin múlik.

Más.
Ha valaki iOS-ről szeretne Android-ra költözni, arra van esetleg valami célprogram?
Legalább a névjegyekre.

[ Szerkesztve ]

(#57382) raziel01


raziel01
veterán

Frissült az szvsz legjobb ébresztőóra.

AMdroid - Ébresztőóra

Magyar fejlesztő, érdemes támogatni.

(#57383) Atish19


Atish19
őstag

Kicsit lehet off a téma bocsi, de nem találtam megfelelő topicot. Mennyire biztonságos megadnom a google walletnak a bankkártyám adatait? Érdemesebb lenne nyitni egy külön számlát és mindig annyit utalni amennyi szükséges? Csupán 2 appot szeretnék megvásárolni van rá másfajta fizetési mód?

(#57384) #16695808 válasza atillaahun (#57381) üzenetére


#16695808
törölt tag

nos, nem ez a gond
hanem hogy a jegyzettömbben lehetne szerkeszteni a csv-t, de minden sorban van egy új szó kb így:
szó1,HU
szó2,HU
stb..

tehát
1. kéne szerezni egy bő szótárat
2. a fenti formátumba kéne hozni a csv-n belül

aztán visszaimport a progiba és van egy használható billentyűzet....
ha van valakinek ötlete szívesen fogadom azokat.

indok: smart keyboard pro kicsi és rendkívül gyors (azonnal megkelenik és eltűnik) és kevés ramot eszik 9-11 mb, míg a swiftkey 20-25-öt, a 256 mb-omból :(

(#57385) atillaahun válasza #16695808 (#57384) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem mondhatnám hogy most már értem a problémát, de ha adsz egy táblázatot és csak szerkeszteni kell, meg kimenteni .csv-be azt megcsinlom ha gondolod.

(#57386) Oldman2 válasza #79335424 (#57330) üzenetére


Oldman2
veterán

Látszólag minden jó, minden választható, csak éppen nincs E-Robot reagálás az adott Naptárbejegyzésre.

(#57387) aprokaroka87 válasza #79335424 (#57380) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem itt a gyártó valami ordenáré módon belenyúlt az egész multimédia codec rendszerbe

Pl a Sima mezei 360p-s youtube videó megáll 3mp után H/W+ codec esetén,vagy pl egy nagyjábol dvd minőségű mkv-t is csak S/W kódoloással játszik,pedig volt már másik ugyanilyen Soc val szerelt telefonom és ott mindezek tökéletesen mentek MX player ugyanezen verzióján

Kicsit belenéztem a system/lib részbe,na ott egy csomó olyan valami van ami arról szól hogy ilyen codec meg olyan codec és egyebek

Gondolom az Mx player H/W+ kódek rendszere összeakad a gyári hardveres kódek résszel és igy sok hiba fellép.

(#57388) #16695808 válasza atillaahun (#57385) üzenetére


#16695808
törölt tag

usedic.csv megnyitva jegyzettömben így néz ki:

"ez,HU
év,HU
gyartói,HU
garancia,HU
mosogép,HU
se,HU"

stb..
1.nos hogy lehetne azt megoldani hogy egy teljes szószedetet elkészítsek így (valami,HU) akár excelben is lehet
2. nem nagyon találok a neten magyar szótárakat sem (jó .. van 1-1-de azokat át kell ugye alakítani a fenti formátumba, nem arra egy élet sem elég :)

[ Szerkesztve ]

(#57389) Dottore válasza #16695808 (#57388) üzenetére


Dottore
addikt

Nos én tökéletesen értem a problémádat mert pont ezt szerettem volna én is. Addig jutottam, hogy van két szószedetem. Egy 8779 és egy 26000 szavas. Már csak annyi kellett volna, hogy utánuk illesztem a ",HU" sort, de itt eluntam.

Parancsolj:

wordlist.txt
wordlist_mnimal.txt

Ha kész vagy szólj, a meló második fele e tiéd. :)
Ezzel nyisd meg ha gond lenne vele.

[ Szerkesztve ]

(#57390) robagp válasza petipetya (#57370) üzenetére


robagp
tag

Hello!
Hát az én Moto G -en nem így van, csak az a mini nyíl nyitja meg, minden más tárcsáz.
Épp ez a gondom! Mire azt eltalálom 6szor felhívom. A fejét vágnám le annak aki kitalálta!
Android 4.4.4 -em van.

(#57391) etooo válasza Dottore (#57389) üzenetére


etooo
senior tag

Ez az általad linkelt programmal is egyszerűen megvalósítható: kép.

(#57392) Dottore válasza etooo (#57391) üzenetére


Dottore
addikt

Hát ha valaki tudja, hogy a sorvég az "\n". :)
Ott a szemem előtt basszus...

[ Szerkesztve ]

(#57393) _Dumber_


_Dumber_
őstag

sziasztok!

Keresek egy free appot, és hátha a közösség ereje segíthet.

Play-en hiába gépelem be, nem találom, de már 1 éve mikor letöltöttem az előző telómra akkor sem találtam könnyen.

Ismertetőjegyei:
Telfonkönyv app (contacts)
Az ikonja egy pici zöld emberke szemüveggel.
A telefonkönyv keresésnél ki lehetett tenni alulra az ABC-t és így könnyebb volt keresni.
A telefonkönyvet lehetett 2 sorban is megjeleníteni, így könnyebb volt átlátni.

A régi telefonon megnéztem. az appra "aContact"-ot ír, de ez alapján egy másik app jön elő.

Elküldtem magamnak az appból az elérhetőségét.
Ezt kaptam, de ez alapján nincs semmi...

Hátha ez alapján valaki felismeri

(#57394) tybsen


tybsen
addikt

Egy eves roboform (jelszokezelo) ingyen licensz aug. 13-ig: link az akciohoz.

[ Szerkesztve ]

(#57395) Dottore válasza _Dumber_ (#57393) üzenetére


Dottore
addikt

AContact 1.8.0

[ Szerkesztve ]

(#57396) _Dumber_ válasza Dottore (#57395) üzenetére


_Dumber_
őstag

örök hála .. köszönöm.

(#57397) xSide válasza #16695808 (#57384) üzenetére


xSide
őstag

Notepad++ és beírva a szavakat egy cserét alkalmazva a szó utáni adott enterre kicserélhető,HU + enterre.
Megelőztek :)
Android appal is, ami képes cserélni szintén megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#57398) catroot válasza robagp (#57390) üzenetére


catroot
veterán

Pont ezt írja ő is. A "mininyílra, vagy magára a képre kell rábökni, hogy ne tárcsázzon, hanem feldobja a további lehetőségeket.

Btw tényleg egy elszabott dolog ez az egész...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#57399) Dottore válasza xSide (#57397) üzenetére


Dottore
addikt

#57391
#57392

De legalább meg van erősítve. :)

[ Szerkesztve ]

(#57400) petipetya válasza robagp (#57390) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor ebben (is) különbözik a stock Androidtól.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.