Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57301) anonymus89 válasza dokee78 (#57300) üzenetére


anonymus89
addikt

Hozzáadtam a fiókomat és leszinkronizálta de úgy látom csak elméletben mert nekem gmail alatt semmi sincs...... :W

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#57302) Marci79


Marci79
aktív tag

Rendben, értem. Köszönöm a válaszokat! :)

:R

(#57303) ollie válasza anonymus89 (#57301) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Más accounthoz tartozó contactokat miért adná hozzá a tiedhez?

***

(#57304) anonymus89 válasza ollie (#57303) üzenetére


anonymus89
addikt

Nincsenek leszinkronizálva a névjegyek a saját accountjával...

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#57305) ollie válasza anonymus89 (#57304) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor mondd meg neki, hogy szinkronizálja.

***

(#57306) Bozek válasza anonymus89 (#57287) üzenetére


Bozek
nagyúr

MyPhoneExplorer PC-re, kliens a telefonra és WiFi-n keresztül szépen le tudsz menteni mindent. SMS-ek, telefonszámok, hívásnapló, de akár még fájlok is.

Jegyezzétek már meg, hogy ez a legjobb. :D

(#57307) anonymus89 válasza Bozek (#57306) üzenetére


anonymus89
addikt

Azzal csináltam ;)
De, hogy én mennyire utálom ezeket a google-ös baromságokat.... (most jöttem rá)

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#57308) dokee78


dokee78
félisten

Valakinek sikerült már összehozni az Androidos MSI Afterburnert a PC-sel?

(#57309) petipetya válasza anonymus89 (#57307) üzenetére


petipetya
nagyúr

Válts WP-re vagy IOS-re.

"nincs rá lezsóidő"

(#57310) #77081088 válasza quailstorm (#57288) üzenetére


#77081088
törölt tag

Emlékem szerint arra állítottam :F
A lényeg az lenne hogy ez javítható e,vagy ez így veszett...

(#57311) tomy86 válasza #77081088 (#57283) üzenetére


tomy86
addikt

Úgy tudod ellenőrizni és módosítani is, hogy újra beteszed a kártyaolvasóba és elindítod a Partition Wizardot és ott egyértelműen mutatni fogja, hogy mit mire állítottál. Ha rossz a beállítás, akkor jobb klikk a partíción és "Modify".

(#57312) twine válasza anonymus89 (#57307) üzenetére


twine
addikt

Hogy én mennyire imádom az ilyen google-s "baromságokat" :P :D

Hidd el, csak nyitottan kell hozzáállni és nem "utálni"....aztán rájössz végül, hogy mennyire rendben vannak, és milyen egyszerű használni az ilyesmit (címtár, naptár,,etc...etc..)

[ Szerkesztve ]

(#57314) anonymus89 válasza twine (#57312) üzenetére


anonymus89
addikt

Egyébként hogy-hogy nincs pl. xperia-kon (konkrétan sola) egy fájl kezelő? :F
ezt sem értem....

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#57315) twine válasza anonymus89 (#57314) üzenetére


twine
addikt

Mert neked van rá szükséged,,, sok embernek meg nincs, mert az egyszerű juzernek elég , ha "alkalmazások alól" látja a filejait (média,dokumentum)! ezért van a play áruház, ami mondhatni a rendszer(android) része,, hogy onnan azt és olyat tölts a telefonodra, amit és amilyet kívánsz ;)
Nem lehet minden ember igényét outofbox kiszolgálni...ezért jó az áruház...;)
Szerintem....

[ Szerkesztve ]

(#57316) twine válasza twine (#57315) üzenetére


twine
addikt

De hogy ne tűnjek ellenségesnek,,, valóban,, az első "filekezelő nélküli" készülékemnél én is meglepődtem,de kb ennyivel át is léptem a dolgon....play,,, kár ilyenre szót, energiát, karaktert pazarolni ;) :)
(Főleg annyit mint én) :B :DDD

(#57317) Bozek válasza anonymus89 (#57314) üzenetére


Bozek
nagyúr

Már van. :) Miután a Google a KK-nál letiltotta a harmadik személytől származó alkalmazások számára az SD hozzáférést, raktak bele gyárilag. Mégpedig ezt.

(#57318) #79335424 válasza twine (#57316) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mindíg mosolygok a teszteken, ahogy hosszasan ecsetelik a gyári tulajdonságokat. Nálam csípőből megy fel a Quickpic, SolidExplorer, Dolphin, MXplayer, Apex, stb., és már otthon is vagyok a telóban.

(#57319) twine válasza #79335424 (#57318) üzenetére


twine
addikt

:K

(#57320) ux1 válasza #79335424 (#57318) üzenetére


ux1
addikt

+1 :)

Még a custom romokból is kiírtom a felesleget....

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#57321) quailstorm válasza #77081088 (#57310) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egyrészt kaptál választ, másrészt nem látok oda. Hogy mit csináltál. Mert ha pontosan a leírtakat, működnie kéne. S5830i, S5570i megoldotta szépen anno. Ment vele.

Részletes tájékoztatás kéne minitoolos képernyőmentéssel és link2sd-s képernyőmentéssel hogy értsük.

Egyébként neked tuti ez a bajod?
Link2sd a parányi, 1 gigás és leginkább alatti, 128MB-256MB-os /data/data kitolására való. Tehát a belső memória.
Nálad van internal SD és van app2sd a rendszerben ha jól gondolom. Most akkor mi fogyott el?
Belső memó vagy belső SD-n a hely?
Mert ha utóbbi, akkor Ace2-s megoldás kell
GL to SD, vagy vold.fstab mod, ahol csatolási pontot cserélsz.

[ Szerkesztve ]

(#57322) Doosa


Doosa
aktív tag

Valaki tud rá módot android alatt, hogy a PDF a böngészőben nyíljon meg és ne kelljen külön letölteni? Vagy ez még mindig nem lehetséges?

(#57323) ollie válasza Doosa (#57322) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel nincs PDF böngésző kiegészítő androidra, ezért nem lehetséges.

***

(#57324) anonymus89 válasza twine (#57315) üzenetére


anonymus89
addikt

Ez így van, nem vagyunk egyformák. ;)

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#57325) El_Diablo_


El_Diablo_
tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérni, hogy ajánljatok olyan naptár alkalmazást, amiben be lehet állítani egy adott eseményhez hogy riasszon is a telefon. Mint ha ébresztő lenne beállítva. Többet is kipróbáltam már, de max csak egy egyszeri riasztási hang volt, amit nem mindig észleltem :(
Köszönöm a válaszokat :)

Idegesítenek azok az emberek, akik nem adják a nevüket ahhoz amit mondanak (Anonymus)

(#57326) Oldman2 válasza El_Diablo_ (#57325) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez engem is érdekelne én is "szenvedek" emiatt...

(#57327) #79335424 válasza Oldman2 (#57326) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak jelzem, hogy a sikertelenséged user error. Az előbb kipróbáltam Robottal SGS2 -n és nem csak Tamásnál működik. Ha bekövetkezik egy naptáresemény, akkor arra nálam is reagál a Robot. Innentől azt állítasz be rá, amit akarsz. Én egy másik parancsot engedélyeztettem vele, aminek az eseménye riasztás percenként, a művelete pedig az értesítési hang lejátszása. Jelzett percenként, amíg le nem állítottam. De ez lehet bármilyen más riasztási esemény és persze bármilyen más művelet is.

[ Szerkesztve ]

(#57328) Kékes525 válasza Bozek (#57306) üzenetére


Kékes525
félisten

Megtudom erősíteni, 2 éve használom, nagyon jó! :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#57329) Oldman2 válasza #79335424 (#57327) üzenetére


Oldman2
veterán

Lehet, bizonyosan igazad van.

Kezdem nulláról a beállítást...

Jelzem én itt más problémára gondoltam.
Konkrétan arra, hogy a Naptár risztás alapértelmezésben nagyon gyengécske, nincs kitartó "csakazértis jelzek, akkor is ha nem figyelsz rám"...
:-)

[ Szerkesztve ]

(#57330) #79335424 válasza Oldman2 (#57329) üzenetére


#79335424
törölt tag

Értem. De az S-tervező (vagy mi a neve) van Neked is és a Robot is telepítve van. Én csak azt írtam, hogy ezzel a kettővel meg lehet csinálni amit szeretnél, nem kell hozzá egyéb alkalmazást (naptárat) telepíteni. Azért írtam, hogy dúld át a beállításokat, mert biztos, hogy ott a bibi. Amelyik fiókot kijelöltem az S-tervezőben, az a Robotban is választható volt.

(#57331) #77081088 válasza quailstorm (#57321) üzenetére


#77081088
törölt tag

quailstorm , (#57311) tomy86 Köszönöm a segítséget! :R

Jelenleg ez a helyzet!


Szóval én ehhez annyira nem értek,egy 8GB SD kártyát szerettem volna formázni hogy arra tudjak majd alkalmazásokat telepíteni még a Link2SD vel.Hogy miért azzal az appal? Mert több helyen azt ajánlották.
Azt tudom hogy amikor lefuttattam a partition wizardot jól állítottam be,le is futott a program,nem írt ki hibát. Amikor a kártyát beraktam a telóba,elindítottam a Link2SD-t kérdezte hogy milyen fájlrendszer a 2. SD,kiválasztottam,és csak gondolkodott hosszan,mintha lefagyott volna. Kiléptem,kártya kivesz,vissza betesz,újra próbálkozás és többszöri próbálkozás után ez a helyzet.

(#57332) #79335424 válasza #77081088 (#57331) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lehet, hogy én vagyok vak, de én itt sehol sem látok EXT partíciót. De még ismeretlent se. Ezt szokta kiírni az ostoba Windows, amikor az általa ismert kettőn kívüli fájlrendszerrel találkozik.

(#57333) twine válasza Oldman2 (#57329) üzenetére


twine
addikt

"a Naptár risztás alapértelmezésben nagyon gyengécske, nincs kitartó "csakazértis jelzek, akkor is ha nem figyelsz rám".."

Sokat emlegetett lightflow?
Tud riasztás ismétlést azzal "amivel akarod" (Led, rezgés, egyéni riasztási hang,) olyan időközönként ahogy beállítod!
szvsz. remek kis program...
Nekem a hanghívások a legfontosabbak, arra van beállítva 30mp.-ként egy ismétlődő füttyentés a led-en kívül(nem fogadott hívásnál)...
Szerintem riasztás témakörben, az egyik legjobban személyre szabható alkalmazás....(annak ellenére,hogy kap hideget,meleget az értékelésénél)

[ Szerkesztve ]

(#57334) alacka


alacka
tag

Hi! Van olyan kamera app, amelyikkel fix zoommal, fix beallitott fokusszal lehet fenykepezni?
Az autofocus bizonyos eseterkben homalyra allitja, meg szuksegtelen lassu is.

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#57335) tonyrulez válasza Doosa (#57322) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ahogy előttem is mondták nincs ilyen beépülő, de az ezPDF Reader tud online fájlokat is megnyitni, bármilyen böngészőben a pdf linkre kattintva az előugró programválasztó ablakban lesz választható.

4 8 15 16 23 42

(#57336) #77081088 válasza #79335424 (#57332) üzenetére


#77081088
törölt tag

Hát már bánom hogy babráltam vele! :F
A leírásban ami szerint csináltam az van,ha kész a particionálás,a windows nem fogja látni. Ezért kérdeztem meg itt hogy van e javítási lehetőség,és mi az!

(#57337) Bozek válasza #77081088 (#57336) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Windows nem is, de a partíciókezelő programnak kellene. Próbáld meg az EaseUS Partition Master-t, az nálam látni szokta ezeket is.

(#57338) #79335424 válasza #77081088 (#57336) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahogy írtam korábban, én egy fájlkezelővel csináltam volna a linkelést a felhasználói tárhelyre. Már amennyiben van ilyen és az EXT (erre van esély). Ha már sd, akkor biztos, hogy mentek róla mindent. A partícionálás nem veszélytelen az adatokra. Ahogy néztem, van elég helyed a gépen. Végül biztos, hogy olyan oprendszerrel partícionálnék, aminek natív fáljrendszere az EXT. Ez lehet akár a teló is. Partícionáltam már EXT -et pendrive -ra Android alatt. De PC -n ez lehet Linux is, mivel a Linuxok tudnak telepítés nélkül, CD -ről, vagy penről futni. Pl. az XP Puppy 528 esetében a CD -ről bootolás után a hatodik kattintással áll a Magyar nyelvű oprendszer Magyar billentyűzettel, hanggal, nettel, programokkal. Aki használt már Linux alatt Gpartedet, az nem hiszem, hogy nekiállna a Windows -zal bohóckodni. De ez csak egy vélemény.

(#57339) atillaahun válasza #79335424 (#56700) üzenetére


atillaahun
veterán

(EKH) öhmm, neked akkor most működik a back az egér jobb gombjára? Azt hogy csináltad? Én sehogy se tudtam beállítani, pedig a tutorial-t és végigztem amit múltkor linketél.

[ Szerkesztve ]

(#57340) ubid


ubid
őstag

Sziaszzok.
Angol tanulasra tud valaki jo appot ajanlani ?
(Duolingon kivul)

-.-

(#57341) #79335424 válasza atillaahun (#57339) üzenetére


#79335424
törölt tag

Samsungod van? Azzal nem olyan egyszerű kibabrálni. De ha jól emlékszem, akkor a back megy, csak a menü nem. Ezért használok az egérhez Button Saviort (virtuális, floating gombok. De ha hazaérek, akkor megnézem pontosan, hogy mi működik és mi nem. De ha nem megy, akkor talán meg lehet erőszakolni. A vissza gombra ráprogramozni a vissza shellparancsát (input keyevent4)

(#57342) llaszlo


llaszlo
veterán

Az Any.do-t sehogy sem tudom szinkronizálni a Google-lel. Régen jól működött. Csak egy ideig nem használtam. Most meg az új verziónál sehogy sem tudom rávenni a szinkronizációra. Pedig a Google+-os belépést választottam eleve. Úgy emlékszem, hogy régen ott volt külön a google fiók a szinkronizálásnál most nincs. A Helpben is azt írja, hogy arra kellene kattintani, de nincs ott semmi csak a Sync és ennyi.

Valaki aki tudja, hogy hogyan lehet megoldani?

(#57343) dokee78 válasza llaszlo (#57342) üzenetére


dokee78
félisten

Passzolok,én mindig a Facebookal lépek be.

(#57344) quailstorm válasza #77081088 (#57331) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hol az EXT3? Létre kéne hozni az üres területen... De valami nagyon nem OK itt. Viszont a telefon se találja, szóval lehet hogy tényleg nincs ott.

(#57332) Somatom: jó de ez nem Windows. Linux 2.6. Nem látod?
Minitool az egy vendég linux és sima parted van benne megmókolva, GUI-val...

(#57345) tomy86 válasza #77081088 (#57331) üzenetére


tomy86
addikt

A képek alapján nem is hoztál létre ext partíciót :F
"a windows nem fogja látni."
Nem is a windowsnak kell látnia. Viszont ahogy Bozek is írta a MiniTool Partition Wizzard-ban látszani fog. Valamit teljesen rosszul csinálsz. Itt vannak videók a Minitool használatáról és ext partíció létrehozásáról.

(#57346) llaszlo válasza dokee78 (#57343) üzenetére


llaszlo
veterán

És azzal működik rendesen? Én azzal sem tapasztaltam, hogy működne.
A Business Task sam akar szinkronizálni a google-lel.

[ Szerkesztve ]

(#57347) dokee78 válasza llaszlo (#57346) üzenetére


dokee78
félisten

Nem használok "taskokat". :(

(#57348) saelin


saelin
veterán

Üdv.
Tudnátok egy olyan naptárat ajánlani, amiben lehet színezni az eventeket? Business Calendar Pro-t használok, de az nem tudja... Ezen felül legyen benne:
Online sync, templates, emlékeztető.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#57349) tonyrulez válasza saelin (#57348) üzenetére


tonyrulez
őstag

Google Naptár

4 8 15 16 23 42

(#57350) saelin válasza tonyrulez (#57349) üzenetére


saelin
veterán

:R
Gyárilag fent van, de azt valamiért sosem frissíti. Leszedtem külön és lám! Köszönöm, de tényleg.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.