Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57801) #79335424 válasza xSide (#57800) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, de nem tudom dekódolni a mondataidat!

[ Szerkesztve ]

(#57802) xSide válasza #79335424 (#57801) üzenetére


xSide
őstag

Dekódolni? Tiéd lehet? Mini pc nem android ilyen téren....
Simán lehet bármit tenni tasker meg hasonlóak nélkül, ki kell nőni végre fejből is...

[ Szerkesztve ]

(#57803) xSide válasza Vasinger! (#13) üzenetére


xSide
őstag

Beállítva nem javít, sőt sok mást tud ami túl van lihegve és állítólag gyorsabb...
Pl. Melyik tudja pl opg beírom és ajánlatok közt megjelenik a saját mail címem?
Egyik sem...

[ Szerkesztve ]

(#57804) Dottore válasza xSide (#57803) üzenetére


Dottore
addikt

Öreg te valami fordító programmal írsz?
Most nézem reagáltál egy 2012-es hozzászólásra. Ne válaszolj. :D

[ Szerkesztve ]

(#57805) gacsoi válasza zeon.hu (#57784) üzenetére


gacsoi
senior tag

Ez lett volna a következő kérdésem :)
Ha logikusan gondolkodunk, nem szabadna romfüggőnek lennie, hiszen kikapcsolt állapotban nem fut a rom.
De az a lényeg, hogy megy. :)

(#57806) Bozek válasza xSide (#57802) üzenetére


Bozek
nagyúr

Konkrétan mi volt az, amire írta, hogy csak Tasker-el megoldható, de meg lehet máshogy is? Erre azért kíváncsi lennék.

Mondjuk már alapból fura, hogy ilyent tulajdonítasz Somatom-nak, mivel ő inkább az E-Robot-ot preferálja. :)

(#57803) xSide: Ha megfelelően be van állítva, akkor az Adaptxt az ATR kódok segítségével.

[ Szerkesztve ]

(#57807) xSide válasza Bozek (#57806) üzenetére


xSide
őstag

Minden:)
Az aláírásban szereplőt (saját mod) meg semmi nem múlja felűl. Vagy tudtok olyat, ami engedi a rövid kód-okat?
Mi az a rövid kód?
Akkor nem...
Visszatérve a kérdésre, senki sem tud semmit? Feliratkereső már fix és a többi?
Somatom, tasker itt sem segít és máskor sem, mivel minden pótolható...

[ Szerkesztve ]

(#57808) Flyme


Flyme
senior tag

Létezik olyan app ami rögtön értesít ha Facebookon egy általam követett oldaltol/oldalaktól új bejegyzés érkezik?

(#57809) Bozek válasza xSide (#57807) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az aláírásban szereplő is tud kódokhoz szöveget rendelni? Vannak benne szakmai szótárak is? Érdekes, hogy Te elkönyvelted, hogy az a legjobb és bálványként imádod. Megsúgom, van jobb is.

A másik témához:
- Melyik az a program, ami minden pénteken az addig elkészült képeid átpakolja dátumozott mappákba a fotók készítésének időpontja szerint?
- Melyik az a program, ami értesít, ha egy focimeccsen gól van? NB II-ről beszélek, a többiről tudom, hogy létezik.

És még sorolhatnám, amit mással nem tudsz megoldani, csak Tasker-el. Viszont szeretném, ha linkelnél is pár olyan hozzászólását Somatom-nak, amelyikben írta, hogy "csak Tasker-el megoldható". Mert ez, hogy "Minden", nem válasz a kérdésemre.

(#57808) Flyme: Persze, a Facebook. Az oldalnál a Tetszik-re rányomva van egy olyan, hogy Értesítéseket kérek. Az miért nem jó Neked?

[ Szerkesztve ]

(#57810) xSide válasza Bozek (#57809) üzenetére


xSide
őstag

Kipróbálás nélkül tudod-e mit kötekednél? Nem!!
Mi a jobb?
Én kreáltam minden használhatót hozzá...

Na pl. konkrétan beírod 'ma', akkor melyik helyettesíti be, hogy 'mobilarena'?
Somatom minden hsz-e tasker-rel kapcsolatos, felesleges linkelni...
Képek átpakolása (avagy szinkron), foldersync bármikor használható...

[ Szerkesztve ]

(#57811) drewcsalad


drewcsalad
tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. A facebook app nem jeleníti meg a képeket. Mi lehet a gond? Beállítás probléma? Ha igen hogy lehet kijavítani?
Köszi

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#57812) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok! Segítsetek már, a lányom az agyamra megy. Van valami játék, egy kis emberke van egy bolygón, az forog, és a megfelelő pillanatban át kell ugrani a következőre, közben összeszedni valami vackokat.
Mi ennek a neve?

-

(#57813) k850 válasza drewcsalad (#57811) üzenetére


k850
addikt

Milyen készülékről használod? Memória van elég? Kiszoktál jelentkezni az alkalmazásból? :F

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#57814) ollie válasza 7Sony7 (#57812) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Beyond Gravity?

Bombcats is hasonló, csak nem űrben játszódik.

[ Szerkesztve ]

***

(#57815) Bozek válasza xSide (#57810) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az Adaptxt-ben ugyan rá kell nyomni a szóajánlatra arra, hogy +ma, de akkor egyből behelyettesíti azt, hogy Mobilaréna. Ami egyébként is jobb, mert ha azt akarod írni, hogy "ma jól érzem magam", akkor automatikusan ne írja már azt, hogy "Mobilaréna jól érzem magam"...
Vannak a következőkkel kapcsolatos szótárak abban: sportok, zene, filmek, mozik? Nekem legalább nem kell kiírnom az ezekbe a témakörökbe tartozó szavakat külön-külön, amíg meg nem tanulja a rendszer. :)

És nem kipróbálás nélkül írom, megvettem anno a Pro verzióját.

Igen, a Foldersync megoldja, de ha hétfőn, szerdán és pénteken fotóztál, akkor azt külön mappákba rakja péntek este? Nem, mert ezt nem tudja. Olyan, ami pont az általam leírt célt valósítja meg, nem létezik.

[ Szerkesztve ]

(#57816) 7Sony7 válasza ollie (#57814) üzenetére


7Sony7
addikt

A beyonbhoz hasonló, és ingyenes volt. Ha más nem, lehet felteszem azt, köszi.

-

(#57817) xSide válasza Bozek (#57809) üzenetére


xSide
őstag

Melyik tud ilyet pl. Beírom opg és kiadja az email címem javaslatként:)
O***.*****.****@gmail.com.
Kiváncsian várom:)
Foldersync mappába rendezés? Érdekes müxene, de más miatt használom.

[ Szerkesztve ]

(#57818) #79335424 válasza xSide (#57810) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pedig érdekelnének azok a hsz. -ek! Már csak azért is, mert örülnék, ha a Tasker annnyira "bele lenne nőve a fejembe", hogy itt észt osszak róla. Sajnos, a valóság az, hogy bár megvettem, de jelenleg egyetlen eszközömre sincs telepítve, mivel ahogy Bozek is említette, én E-Robotot használok, nem Tasker -t.

(#57819) Bozek válasza xSide (#57817) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha beállítod az Adaptxt-nek, akkor az is tudja. De ez miben másabb, mint a "ma" példád? Akár beállíthatom azt is, hogy "mjnv" és kiírja, hogy "Ma jó napunk van!". Jó, ezt is tudja a Smart Keyboard, de ne állítsd, hogy csak az és más nem.

A Foldersync-es dolgot meg még mindig nem érted, ahogy látom. Mappába rendezés is megy és felhőbe is tud dátumozott mappába rendezni. Ez eddig okés is, de ha nem akarom a képeket naponta átpakolni, hanem csak hetente, akkor már gond, mert a kép készítésének az idejét nem tudja a Foldersync kiszedni a fájlból, ami nem gond, hiszen alapvetően nem is erre való.

[ Szerkesztve ]

(#57820) norbert1998 válasza 7Sony7 (#57816) üzenetére


norbert1998
veterán

Nézd vissza a play áruház letöltési előzményét. Az adott fiókból

[ Szerkesztve ]

(#57821) drewcsalad válasza k850 (#57813) üzenetére


drewcsalad
tag

Egy Samu klónról megy 512 ram és nincs kijelentkezve. lehet ez lesz a probléma?

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#57822) norbert1998 válasza drewcsalad (#57821) üzenetére


norbert1998
veterán

Szerintem nézd meg, hogy nincs e kikapcsolva a képek megjelenítése

(#57823) drewcsalad válasza norbert1998 (#57822) üzenetére


drewcsalad
tag

Lehet hüle kérdés,de azt hol nézzem meg? :)

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#57824) Eternitys


Eternitys
aktív tag

Erre valakinek javaslata?

(#57825) tomy86 válasza Eternitys (#57824) üzenetére


tomy86
addikt

Olyat nem tudok, ahol az ikon ugyanilyen körben van. Viszont a Power Togglesben van lock screen kapcsoló és az egyérintéses rezgő-néma-normál hang kapcsoló is. Olyan színűre állítod, amilyenre akarod, illetve egyedi ikont is adhatsz neki (ikonpakkból, képből, stb.)

(#57826) norbert1998 válasza drewcsalad (#57823) üzenetére


norbert1998
veterán

A facebook alkalmazás beállításait nézd át, nem tudom pontosan

(#57830) beg válasza xSide (#57829) üzenetére


beg
veterán

Ha akarnám, én is tudnám tenni a hülyét és nem megérteni, amit mondani akarsz. De hála az égnek én nem vagyok te.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#57831) Eternitys válasza tomy86 (#57825) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Köszi tippet! Power Toggles-el lockscreenen (oda kell) ikoncsere nélkül ilyenre sikerült:

A PT sajnos lekicsinyíti az egyéni ikonokat (mármint a mellette lévő 3 hoz képest kisebb lesz bármit is választok), de megteszi ez is. :R

(#57835) tomy86 válasza Eternitys (#57831) üzenetére


tomy86
addikt

A Power Toggles beállításaiban nézz körül! Ha jól emlékszem (most nem használom a PT-t, úgyhogy nem tudom megnézni) a beállításai között volt olyan, opció, hogy "nagy ikonok". Talán az segítene a dolgon.

[ Szerkesztve ]

(#57838) Eternitys válasza tomy86 (#57835) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Köszi, megtaláltam a nagy ikonítást benne. Így meg nagyobb lesz az ikon mint a többi 3. Nem baj jó ez így, max majd keresek másik 3 ikont amivel méretben passzolni fog. Köszi mégegyszer. :R

(#57839) Imdre


Imdre
aktív tag

Cerberus használóktól kérdezném: mi az oka annak, hogy nem működik az sms vezérlés? Hiába küldöm el a parancsot, a telefonon csak megkapom az üzenetet, de semmi...
Természetesen a kellő formátumban küldöm az üzeneteket (pl.: cerberus pass find)

(#57840) zeon.hu válasza Eternitys (#57838) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

zooper widget-el olyan ikont csinálhatsz, amilyet akarsz.
meg kell tanulni használni, de megéri.

#?*@&!

(#57841) Eternitys válasza zeon.hu (#57840) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Meglesem, köszi!

(#57842) beg


beg
veterán

Nocsak de meggyérültek a hozzászólások :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#57843) zeon.hu válasza beg (#57842) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

tessék, csak hogy ne unatkozz :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#57844) gojko.m


gojko.m
senior tag

Sziasztok!

A következő a problémám: adott egy gyári ROM-mal rendelkező telefon, ami tartalmaz egy gyárilag telepített régebbi verziós YouTube alkalmazást. Nekem erre a YouTube alkalmazásra lenne szükségem, ezt szeretném archiválni.

Egy másik topic-ban ajánlottak backup alkalmazásokat (Super Backup, Android Assistant), amik egész jók arra, hogy az utólag (pl. Play Áruházból) telepített alkalmazásokat lementsem .apk fájlba. Viszont azokat az app-okat nem látják, amiket a ROM tartalmaz. :(

Hogyan, milyen programmal tudnám a ROM-ba épített alkalmazásokat "kipiszkálni"(archiválni)?

(#57845) zeon.hu válasza gojko.m (#57844) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

pl Titanium Backup menti a rendszeralkalmazásokat is, de root kell hozzá.

#?*@&!

(#57846) norbert1998 válasza gojko.m (#57844) üzenetére


norbert1998
veterán

Root+root browser

(#57847) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
CM browser-be hogyan lehet kedvenceket importálni pl. a maxthon vagy a chrome böngészőből?
Illetve a CM security-ről mi a véleményetek, érdemes használni?

(#57848) gojko.m válasza norbert1998 (#57846) üzenetére


gojko.m
senior tag

Megoldódott! :DD
A root volt a kulcs. Root-ot követően már a Android Assistant is látja a rendszer alkalmazásokat.
Köszönöm az ötleteket, a segítséget!

(#57849) ollie


ollie
MODERÁTOR

Servers Ultimate Pro ingyenes még pár óráig amazonon!

***

(#57850) #79335424 válasza ollie (#57849) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nagyon jó program. Nekem már régóta megvan a pro.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.