Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41718) #79335424 válasza LonGleY (#41717) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. A leírásuk alapján online tárolódik, de a gépen titkosítódik. Nekem akkor lett szimpatikus, amikor a FAQ -ban eljutottam oda, hogy mi történik, ha elfelejtem a jelszót. Itt mindenki próbál minden "felhasználóbarát" trükköt bevetni, de a LastPass azt írta, hogy az bukta, mert a kliens oldali titkosítás miatt ők sem látják a tartalmat, így ezen nem tudnak segíteni. Viszont tényleg az utolsó jelszó volt, amit meg kellett jegyeznem. Működik kliens nélkül is, webes eléréssel. Saját vágólapot és bevitelt is lehet használni. Lehet egyszeri jelszót generálni, ha vkinek egyszeri engedélyt kéne adni. Ami még tetszik benne, hogy ha akarom, akkor be is léptet az oldalra, nekem semmi dolgom sincs vele. Akár több fiókot is tud kezelni (pl. Google belépés több fiók esetén). Új oldalnál felkínálja a mentést és ehhez csak az igenre kell nyomnom (ha nem akarok más nevet adni, vagy másik csoportba tenni). Sajnos, ez a funkció csak PC -n működik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.