Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14457) chab7 válasza vgyuri (#14454) üzenetére


chab7
addikt

Kipróbáltam már ezt a swiftet újból (anno még én is megvettem 23 forintos akcióban). A "csúszkálós írás" az már ebben is egész jó, de a diktálós szövegbevitel az nagyon nem megy neki ami a swype-ban viszont fenomenális. Tehát még mindig 2:1 a swype-nak. (Aki meg csak bökdösősen tud írni vessen magára. Ha én 30-on igen túl meg tudtam szokni hogy az ujjamat húzgálva szélsebesen és pontosan tudok írni a kitűnő felismerésének köszönhetően akkor másnak is rá kell tudni állni.)

(#14455) LámaZ: Osztod itt a nagy okosságot a navigálás terén mikor kis utánajárással mindenki tudja használni a hárombetűset is aminél jobb nemigen van akármilyen másikat próbálsz. Túrázásban ugyanez a navitel progijával, openmaps térképekkel - szintén csak utána kell járni. Az a bolond aki itt ilyesmire rákérdez, mivel ugyebár tilos, és így is van jól. Utána kell szépen járni annak akit érdekel és nem itt kérdezgetni.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.