Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140760) Somatom válasza csipuka (#140759) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem a megvalósítás sántít. Először is, nálunk nem elérhető. De, miért? Mert nem tud Magyarul. De, mit is kéne tudnia? Ha azt mondom, hogy "indítsd a Google Térképet", azt nem érti. Attól, hogy Magyarországon használom, Magyar a telóm alapértelmezett nyelve és nem vagyok perfekt angol, még képes vagyok kimondani azt, hogy "open Google Maps". Miért számít ez? Mert ha az AA -ban a Térkép megnyílt, akkor már símán érti Magyarul is az utasításokat. Tehát, ha az AA -t megkerülve indítjuk a Térképet, akkor símán működik a teljes folyamat Magyarul is. Na, ezt nem képes megoldani a Google.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.