Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140701) justmemory válasza ollie (#140700) üzenetére


justmemory
senior tag

:R
milyen jó lenne, ha minden csak úgy elfutkosna mindenen, csak azért mert van proci és ram... nem kellene örökké a rebuild-el sz**ni

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#140702) kezman


kezman
őstag

Üdv, adott egy wifis tablet, rá telepítettem a iCsekk alkalmazást, de nem tudom aktiválni mert sms-el lehet, valakinek valami ötlete, már aki használja????

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#140703) crok válasza kezman (#140702) üzenetére


crok
Topikgazda

Root-olt telefonon SIM-el aktiváld aztán a root-olt tabletedre helyezd át az appot adatostól-mindenestől. De amúgy nem tabletre van tervezve az app, kell neki az azonosításhoz az SMS mert így van megírva.a

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140704) merqree válasza kezman (#140702) üzenetére


merqree
őstag

Add meg a saját mobilszámodat, arra jön egy sms, és azt a kódot írd be az alkalmazásba.
Nekem más alkalmazásoknál ez be szokott jönni.
(A banki (Gránit Bank) alkalmazás azonban csak egyetlen mobileszközön futhat mindig egy telefonszámon.)

(#140705) kezman válasza crok (#140703) üzenetére


kezman
őstag

Kösz, nincs rootolva egyik sem, de nem létkérdés, de jü lett volna, :R

merqree Nincs hova beírni, ahogy belépek automata sms-t küld,

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#140706) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!
Viber alkalmazással kapcsolatban kérek segítséget. A jelenlegi verzió már nagyon idegölő. Tud valaki ajánlani egy régebbi verziót ami reklám mentes,nem tol minden sz@rt a pofámba akár akarom akár nem. Semmi csicsa nem kell,csak üzenet és hívás funkció működjön normálisan.

(#140707) crok válasza kezman (#140705) üzenetére


crok
Topikgazda

Szívás, mert az iCsekk is olyan app amiben le van tiltva a backup-olhatóság alapból úgyhogy se Google Cloud Backup-al, se adb-vel (így Helium-al se) se semmi mással root nélkül nem menthető..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140708) kezman válasza crok (#140707) üzenetére


kezman
őstag

Kösz akkor nem kínlódok vele, marad a telefonos cucc, tabról meg majd megoldom netbankon keresztül. :R :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#140709) justmemory válasza kugli (#140706) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia!

Nekem ugyan rootolva van a telefon, de totál reklámmentesen fut a viber, folyamatosan frissül... Moneytou is megjelent, stb... Verzió: 11.9.5

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#140710) kugli válasza justmemory (#140709) üzenetére


kugli
aktív tag

Köszi a választ!
Van erre beállítási lehetőség valahol? Mármint hogy ne legyen reklám,ne akarjon nekem ajánlani alkalmazásokat se semmi egyebet?
Kerestem nem találtam. Persze lehet csak nem figyeltem eléggé

(#140711) justmemory válasza kugli (#140710) üzenetére


justmemory
senior tag

Őszintén...? Én semmi ilyesmit nem állítottam be... Átfutottam gyorsan a beállításokat, de én sem találtam ilyen lehetőset.
Ez lehet, hogy a root miatt van. Máshol is szoktam olvasni, hogy egyes alkalmazások ilyen meg olyan reklámokkal vannak tele, nekem meg egyetlen alkalmazásomban sem jelenik meg reklám. Tény, nem is használok túl sok félét, nem vagyok facebookra meg hasonló helyekre regisztrálva, és az androidos böngészőm is olyan, amiben alapból van reklámblokkoló (plusz do not track me és egyebek).

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#140712) eclipse19 válasza karolyabrosz (#140697) üzenetére


eclipse19
senior tag

Vegyél Samsung csúcstelefont és akkor használhatod a DEX-et.
Mintha a Huawei-nek is lenne valami hasonló, de nem jut eszembe a neve.
Vagy nézd meg ezeket:
[link] , [link] .

Az utolsó ígéretesnek tűnik, de nem próbáltam.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#140713) eclipse19 válasza karolyabrosz (#140697) üzenetére


eclipse19
senior tag

A témához még, annyit, hogy a processzoroknál nem csak a frekvencia és a magok száma számít, hanem sok minden más is.
Azonos architektúrán belül (pl. PC) sem mindegy, hogy milyen CPU (milyen magokkal) fut adott frekvencián, különbözők esetén pedig pláne nem lehet összehasonlítani.
Különböző fizikai hardveren futó eszközök nem hiszem, hogy tudják egymás memóriáját a saját kiváltására használni.
A legtöbb, amit el lehet érni, hogy a képernyő tartalom átmenjen egyik helyről a másikra, de attól a programok az eredeti eszközön futnak és annak az erőforrásait használják.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#140714) Probert75


Probert75
addikt

Samsung böngészőhöz melyik reklámblokkolót ajánljátok az általa felajánlottak közül?

(#140715) ollie válasza Probert75 (#140714) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van beépíttet, több közül is választhatsz.

***

(#140716) Probert75 válasza ollie (#140715) üzenetére


Probert75
addikt

Igen látom! :K Ezért kérdeztem, hogy a sok közül melyik bővítményt érdemes letölteni és használni? :B
És olyan bővítmény, ami adatot spórol meg létezik?

[ Szerkesztve ]

(#140717) consono válasza eclipse19 (#140712) üzenetére


consono
nagyúr

Én próbáltam a Sentio-t, de nem PC-re kötve, hanem TV-re kiküldve a telefon képét. Egész használhatónak tűnik, de tényleg csak játszadoztam vele, nem használtam gép helyett.

"In God we trust. All others must bring data"

(#140718) w.miki válasza mobilizmo (#140696) üzenetére


w.miki
veterán

Az újratelepítés nem az átvitel?
Egyébként tényleg megcsináltam felhőből, annyira jól sikerült, hogy ezen a telefonon lévő térkép app is, még a másik telefon helyét látja, egy másik városban :DDD
Lehet ez így, hogy a két telefon még máshol van, zavart okoz az erőben. ;]

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#140719) eclipse19 válasza Probert75 (#140716) üzenetére


eclipse19
senior tag

A reklám blokkoló is spórol adatot, mivel nem töltődik le a reklám.
Annál többet csak szerver támogatás segítségével lehet spórolni.
Egyes böngészőknek (pl. Opera, Chrome) van ilyen szolgáltatása, de hogy önálló bővítmény is tudna ilyet azt kétlem.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#140720) Probert75 válasza eclipse19 (#140719) üzenetére


Probert75
addikt

THX! :R

(#140721) Indiant


Indiant
addikt

Nálam az Aquamail tegnap óta eldobta a gmail fiókot. Tudtok valamit a változástól?

(#140722) vgyuri válasza Indiant (#140721) üzenetére


vgyuri
őstag

Play áruház szerint október 29-n frissült utoljára, nálam rendben működik.

Nem változtattál gmail jelszót? Ilyenkor az Aquamail-ben is javítani kell.

(#140723) Indiant válasza vgyuri (#140722) üzenetére


Indiant
addikt

Nem, de a beállítások sem megy végig...

(#140724) WhiteWalker válasza Indiant (#140721) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem nagyon , nálam rendben működik.
Szerintem várj vele , lehet a gmail szervere rakoncátlankodik.
(Hozzám teszem nálam megjönnek a gmailes levelek.)

(#140725) Indiant válasza WhiteWalker (#140724) üzenetére


Indiant
addikt

Úgy tűnik elfelejtette a jelszót. :F Újraraktam és most talán jó.

[ Szerkesztve ]

(#140726) Kenderice válasza eclipse19 (#140713) üzenetére


Kenderice
senior tag

Erre én is gondoltam a közelmúltban.
Mármint, hogy a mobilt asztali gépként használni.
A jelenlegi öreg PC-mnél nagyságrendekkel gyorsabb, a telefonom, főleg böngészésre meg YouTube-ra használnám.
Hogyan lehet kitenni TV-re a mobiltelefon képét és hangját?
Bluetooth egér+billentyűzet kombó lenne a legjobb hozzá, gondolom.
Van enigma2-es set top boxom, szerintem ezzel meg lehetne oldani valahogy, mert a tévé-m nem okostévé.
Csak nem tudom mi lenne a megoldás...

(#140727) tamáspapa válasza darvinya (#140694) üzenetére


tamáspapa
aktív tag

Na, egy gyári visszaállítás megoldotta a dolgot. Telepítem föl a programokat, és most a Messengerrel kínlódok, mert nem települ fel. A face fenn van, a messengert le is tölti, de utána a telepítésnél egy idő után kiírja, hogy nem megy. Megcsináltam azt a 3 dolgot, amit javasolt (az első megvolt, van internet, kiürítettem a play gyorsítótárat és újra indítottam a telót) de semmi, nem tudja feltelepíteni.
Mi lehet a gond?

(#140728) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Hosszú, monoton utak közbeni időtöltéshez merült fel YouTube-ról letöltött előadások vagy regények hallgatása. Nézelődtem a GP Áruházban, nekem olyan alkalmazásra volna szükségem, amivel a YT-on keresés/videónézés közben rögtön le tudnám tölteni az adott videó hangsávját mp3-ba, egy mappába. Onnan pedig később vissza tudom majd hallgatni.

(#140729) tamáspapa válasza aclandiae (#140728) üzenetére


tamáspapa
aktív tag

Ha ez segítség: youtube to mp3
Ezt írd be a keresőbe, több lehetőség közül választhatsz.
A konverter üres mezőjébe a youtbe video url-jét bemásolod, aztán "Convert" vagy vmi hasonló és a konvertált hanganyagot "Dovnload" gombbal letöltöd a "Letöltések" mappába, onnan meg oda másolod, ahova szeretnéd.
Pl:
https://ytmp3.cc/en/

https://vidtomp3.info/mp3-converter/

https://mp3-youtube.download/en/converter

stb...

[ Szerkesztve ]

(#140730) WhiteWalker válasza tamáspapa (#140729) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem ezek közül egy sem működött...
Egyedül a Snaptube app ami bevált.

(#140731) kory24 válasza aclandiae (#140728) üzenetére


kory24
őstag

Esetleg a letöltendő videó linkjébe beirod a youtube elé a "conv" szót?

(#140732) Dr.NX válasza kory24 (#140731) üzenetére


Dr.NX
addikt

Az a converto.io oldala, én is azt használom.

Elfogadom a sütiket.

(#140733) nyisziati válasza aclandiae (#140728) üzenetére


nyisziati
veterán

Én a YouTube prémiumot használom.
Havi 1800 Ft, nincs reklám és kényelmes, nem kell vacakolni külső alkalmazásokkal.

(#140734) WhiteWalker válasza nyisziati (#140733) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezzel az a bajom , hogy túl sok az ilyen "csak 1800" forintocska ide oda a többi rezsihez , azért a végén szép összeg kerekedik ezekből... :U

Maradnak az ilyen "okos" fél megoldások addig...

(#140735) nyisziati válasza WhiteWalker (#140734) üzenetére


nyisziati
veterán

Prioritás kérdése az egész.
Én fizetem ezt, + a Drive 100 GB-ját (700 Ft) meg a Pebble diktálást (ugyanennyi).
De ezeket használom is aktívan.
Ennyit nekem megér.

(és most direkt nem megyek bele, mikre NEM költök, más pedig mennyit költ egyéb, általam haszontalannak vélt dolgokra; mert neki meg az a hasznos, ez meg nem)

(#140736) eclipse19 válasza aclandiae (#140728) üzenetére


eclipse19
senior tag

A NewPipe tudja ezt és még sok mást is.
Én online is szinte csak ezzel nézek ilyesmit, mert a sebességet is tetszés szerint lehet vele változtatni.
Mikor a YT változtat valamit a site kódján, olykor "elromlik" egy időre, de általában gyorsan jön frissítés.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#140737) ElektrikusDE válasza nyisziati (#140733) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Én is használtam, jó kényelmes meg is érné az árát, de sajnos a bankkártyám (Maestro) nem felel meg neki.

Így számomra jó lesz a Snaptube Ultimate Huawei áruházból letöltve ingyen.

Ui:
Ha nem kell a pénzem...

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#140738) karolyabrosz válasza Kenderice (#140726) üzenetére


karolyabrosz
kezdő

Én ezt hasonloan képzeltem el, mikor teamvieverrel belépek egy erősebb PC-be. A mai mobiloknak a felbontása jobb mint a laptopomé, igy smán kiadhatná a mobil képét egész képernyősr- PC-n. S onnantol van egerem, billentyuzetem. A gond csak az, hogy ez még nem Windows hanem android. De a kezelése mindenkép más lenne.

(#140739) WhiteWalker válasza nyisziati (#140735) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem Spotify + G.Drive előfizetés van... De másra nem fogok előfizetni.
Pedig lenne 2-3 ami kielégítené a kényelmesség fogalmát :D

(#140740) ollie válasza karolyabrosz (#140738) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Samsungok alapból tudják azt, hogy a laptop kijelzőjét használják monitorként (DEX).

***

(#140741) Dr.NX válasza ElektrikusDE (#140737) üzenetére


Dr.NX
addikt

Szerezz ingyen Revolut kártyát és tádámm, lesz Visa-d vagy Mastercardod.

Elfogadom a sütiket.

(#140742) ElektrikusDE válasza Dr.NX (#140741) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Igaz!

Már gondoltam rá...

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#140743) kiraly.andra válasza kezman (#140702) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Anyám SIM nélküli tabletjére raktam fel ezt, nem emlékszem, hogy mi volt a folyamat, de probléma sem rémlik, azóta is használja. Ez kb. 1 éve volt, talán változott valami azóta az alkalmazásban?

:a:

(#140744) Somatom válasza Kenderice (#140726) üzenetére


Somatom
veterán

Eleve HDMI kompatibilis telót kell venni. Vagy, Chromecast. Ha a telóban nincs letiltva a Miracast, akkor kínai cast kütyü is jó. De, ezek a wireless képátviteli hókuszpókuszok laggolnak. A HDMI a tuti.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140745) ratobi válasza ElektrikusDE (#140737) üzenetére


ratobi
senior tag

A snaptube reklámokkal lehet valamit kezdeni? Vagy el kell viselni?

(#140746) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok! Android auto-t telepítettem az Android 10-et futtató Oneplus 7T-re, apk-ból. Valami újabb verziót. Viszont kicsit szarul működött, ezért le akartam törölni. Csakhogy nem volt uninstall lehetőség az app-nál. Nem tudtam, mit csináljak, ezért letiltottam és töröltem a frissítéseket, hogy megnézzem, mi lesz. Erre most már az app drawer-ből is eltűnt az app. Az alkalmazások között látom, hogy visszaállt 1.0.8922stb verzióra, de továbbra sincs uninstall opció.

Bárkinek ötlet, hogy a fenébe lehet legyalulni?

(#140747) WhiteWalker válasza ratobi (#140745) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Blokada segít ha baj van ;]

(#140748) kezman válasza kiraly.andra (#140743) üzenetére


kezman
őstag

Ezekszerint igen, előző tableten nekem is fent volt, most ha elindítod írja hogy egy sms-t küld a rendszer és abba lévő kódot írjam be, de mivel wifis a tab, nem jön meg az sms, mindegy nem tökölök vele, K&H mobil bank se megy, gondolom az meg csak egy készüléken lehet, de ez sem áll mert egy számlánk van feleségemmel és neki is van a telóján meg nekem is, ezek szerint a wifi miatt lehet.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#140749) crok válasza Mauzes (#140746) üzenetére


crok
Topikgazda

USB debug + adb pm uninstall?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140750) Mauzes válasza crok (#140749) üzenetére


Mauzes
őstag

Kicsit bonyolultak tűnik, de majd megnézem.

Egyébként autóra dugva épp működik, de két gond van vele:
- eltűnt az app drawer-ből, tehát nem tudom használni autó nelkül azt az egyszerűsített AA nézetet
- autóra dugva sem hozza be a telefonon az AA app-ot, csak az autó kijelzőjén megy

Amikor először telepítettem apk-ból a legújabb verziót, akkor rendben volt. Azóta jöttek a gondok, hogy töröltem a frissítéseket. Most hiába frissíti be a Play a legújabb verzióra, továbbra sem jön elő a korábbi AA működés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.