Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140051) andreas49 válasza egykori (#140048) üzenetére


andreas49
senior tag

Szerintem egyedi. Huawei Mate 10Pro-val nálam müködik a Gránit Bank

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#140052) crok válasza egykori (#140048) üzenetére


crok
Topikgazda

..esetleg Magisk / root-olt? Olyan billentyűzet ami nincs már fent Play-ben? Play értékelésekben van hasonló hibajelenség írva?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140053) egykori válasza crok (#140052) üzenetére


egykori
őstag

Köszönöm a tapasztalat megosztásokat. :R

Feleségem Mi 9 SE telefonjára sem engedi telepíteni, mivel az applikációban szerinte nagy kockázatú trójai vírus van. Akkor a Samsung, Huawei telefonok immunisak? Vagy a Xiaomik háklisak. Ezek után gyanakszom, hogy az Avast rendszer víruskeresőjében lehet talán valami.

A telefonom egyébként nincs rootolva. Azt hiszem jelzem a banknak a gondomat..

(#140054) egykori válasza egykori (#140053) üzenetére


egykori
őstag

Na, utánanéztem a problémának. Az Avast fals riasztása lehet, de lehet, hogy többet tud, mint a többi. A telefonon telepítve van még gyárilag az AVL. Erre átkapcsoltam, frissítettem az adatbázist és feltelepítettem a Gránit eBankját, de ez már nem találta vírusosnak.
Nem is tudtam eddig, hogy létezik AVL nevű vírusirtó program. Tudtok valamit róla? Hagyhatom a telefonomat ezzel a biztonsági appal működni?
Ha nem írtátok volna, hogy a más márkájú telefonoknál nincs ilyen gond, akkor úgy érezném magam, hogy homokba dugom a fejem azért, hogy ne tudjak a veszélyről.

(#140055) #30610944


#30610944
törölt tag

Valaki tudja mi a különbség a kettő Android auto app közt a store-ban?
Letöltöttem de ugyanaz szerintem vagy valamit benézek? :F

(#140056) crok válasza #30610944 (#140055) üzenetére


crok
Topikgazda

Én eleve egyről tudok.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140057) #30610944 válasza crok (#140056) üzenetére


#30610944
törölt tag

Itt a másik: [link]

(#140058) lovi27 válasza #30610944 (#140057) üzenetére


lovi27
addikt

Biztos van más is, de amit te linkeltél:
"To use Android Auto, you’ll need a phone running Android 10 and an active data connection."

A másik Android 5-től működik.

[ Szerkesztve ]

(#140059) kiraly.andra válasza eclipse19 (#140049) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Ja, akkor ez Android 7 alatt nem is jelentkezik? Kiváló, mehet az alkalmazás frissítése, a 10-es Android pedig egyelőre nem fenyeget. Kösz.

:a:

(#140060) WhiteWalker válasza kiraly.andra (#140059) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Vannak előnyei a régebbi androidnak ...

(#140061) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Akksit csereltettem Xiaomi MiA1-ben. Azóta töltesnel 92% -nal irja, hogy feltöltve. Gyari adatok visszaállítása is volt, a helyzet valtozatlan. Van valami app amivel rendbe hozhatnam?

(#140062) eclipse19 válasza kekigyu (#140061) üzenetére


eclipse19
senior tag

A 92% az új 100%! :))

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#140063) Jack Oneill válasza kekigyu (#140061) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Normalis jelenseg. A legtobb telefon 90%-nal,mar feltoltottseget jelez, ez vedelmi megoldas, mert elvileg nem tesz jot, ha 100ra toltod. Attol meg toltodik tovabb.

(#140064) kekigyu válasza Jack Oneill (#140063) üzenetére


kekigyu
aktív tag

De az előző gyari akssival ezt nem csinálta. Ilyen modern lenne az uj akku? :DDD Viccet felre téve: valami nem stimmel. Ha kihuzom a töltőt ilyenkor, egy percen belul 100% -ot mutat. De kb 5 perc képernyő használattal 20%-ot merul. Az utolso 20% pedig kb 10 perc alatt fogy el. Olyant mintha 20-80% között lenne csak használható. De a lényeg, korábban nem ilyen volt, sose talalkoztam ilyennel es nem tetszik. Ha van ötlet ne kimeljetek

(#140065) lovi27 válasza kekigyu (#140064) üzenetére


lovi27
addikt

Ez nem normális, engem is zavarna.
Eredeti gyári akksi? A bizonytalan eredetű, nem megfelelő akkumulátorokról lehet csere után hasonló panaszokat olvasni. Mivel cseréltetted, így vissza tudod vinni, magyarázzák meg ők.

Ha rootolt a mobil, akkor a batterystats.bin fájlt kéne törölni - amit csere után ajánlott is, és ha nem akksi hiba akkor valószínűleg megjavul. Root nélkül annyit tehetsz, hogy hagyod kikapcsolásig lemerülni a mobilt, majd ráhagyással teljesen feltöltöd, és ezt egy vagy kétszer még megismétled, aminek hatására újraépül a statisztikai fájl. Közben ne indítgasd újra a mobilt.

(#140066) kekigyu válasza lovi27 (#140065) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Sajnos nem tudom milyen akksit tettek bele. Lemerites utan kikapcsolva toltve 83% -on állt meg most.

(#140067) Jack Oneill válasza kekigyu (#140064) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Hat nem tudom akkor. Az osszes telefonos topikban ahol 10 ev alattmegfordultam, ez normalis jelenseg volt. 10 ev alatt azosszes telefonomnal normalis jelenseg volt. De hangsulyuzom, csak az volt normalis jelenseg, hogy toltesnel 90 korul tele jelzes latszodott. A tobbi jelenseg tenyleg abnormalis nalad. Vidd el egy szervizbe, merjek be muszerrel .

(#140068) makoss


makoss
addikt

Üdv!
Tudnátok adni androidra egy olyan szoftvert ami blokkolja és figyelmeztet is, hogy a tartalom fogyassza az adatot?
Telenoron belül vagyok 2000Ft-ért havonta korlátlan közösségi médiában de nem szeretném ha az 1GB lecsökken ne idejekorán :R
Lehetőleg ingyenest!

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#140069) lovi27 válasza kekigyu (#140066) üzenetére


lovi27
addikt

Mivel ez itt off téma most akartalak a mobilod fórumához irányítani, de látom már ott is megkértezted és nekik is az új akkumulátor a gyanús.

(#140070) darvinya válasza makoss (#140068) üzenetére


darvinya
titán

Ezt max. a szolgáltató tudná megtenni.
Mert csak ő tudja, hogy pontosan mit számol.
Pl: MyChat-ben csak FB, stb. böngészés korlátlan.
A videó, stb. nem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#140071) Chris Kiki válasza DJ. Ru$y (#140044) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Én ezzel logolok.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#140072) DJ. Ru$y válasza Chris Kiki (#140071) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszi! Korrektül működik? Nyilván én is ezt találtam meg "logger"-re keresve, ha van róla tapasztalat, akkor ezt fogom használni is.
:R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#140073) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok
Wallethez szeretnék hozzáadni egy OTP-s bankszámlát, ki szeretném próbálni.
AKárhogy próbálkozom, nem tudok belépni egyszerűen, se laptop böngészőből, se a mobilos appból, sem wifin sem mobilneten, sem force restart sem semmi után.
Pl az nem világos, kiválasztom, hogy bejelentkezés számlaszám és azonosító alapján
akkor a számlaszám milyen formátumú?
1177xxxx-xxxxxxxx vagy 1177xxxx xxxxxxx vagy egybe az egészet? eygszerűen nem találok erről semmi infót. Vagy úgy kell mint a netbanknál, hogy az első három számjegyet hagyjam el.
Egyszer valamiért sikerült, aztán megint kidobott valami hibaüzenettel.

Esetleg valami más app javaslatotok van? Olyat szeretnék, hogy hozzákötöm a bankszámlám, és a kiadásaimat kategorizálja.

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#140074) oszi666


oszi666
őstag

Bocsánat, lejárt a szerkesztés. Még annyi, hogy nekem az importálás sem működik. Lementem a számlatörténetet excelben, és megint csak nyünnyög, hogy nem jó a formátum mert nem excel.
Lehet én cseszek el valamit, de ez így nem túl felhasználó barát, hogy még én fórumozgassak utána, mert persze ügyfélszolgálat nincs. Havi 1300Ftért mert aztán qrvára nem fér bele.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#140075) #30610944


#30610944
törölt tag

Valaki elmondaná nekem hogy a Brave böngészőben miért nem működik, hogy password manager-el töltsem ki a felhasználó nevét és jelszavat mindenhol?
Sehol sem működik.
Már végig bogarásztam a beállítást de semmit sem találtam ami segített volna.

(#140076) mobilizmo válasza oszi666 (#140074) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ha fizetsz érte nyugodtam megkérdezheted a fejlesztőtől. A Walletet pont nem néztem, de mások alapján (Koin, MoneyEx) még gyerekcipőben jár itthon a bankos történet.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#140077) Dolphine válasza oszi666 (#140073) üzenetére


Dolphine
addikt

A nemzetközi formátummal próbálkoztál már? Csak egy ötlet. :U

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#140078) SimonJanos válasza gojko.m (#139796) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

A megoldás egyszerű (én "indítottam" anno ezt a *** Telekom app kérdést) : megint telepíted a 9.x verziót! ;] :P
Remélem nem kezdenek bele hogy frissítés kell ld. (tényleg) van olyan app ami így nem indul el - de "nem adok nekik tippeket" :U
Amúgy tényleg elmehetnek a *** ! A netes felületen KOnkrétan nem tudtam átnézni a számláimat! Túl sok felhasználó és egyéb üzenetekkel "leáll"!
Még banki és egyéb "normális" apppok is annyit írnak ki hogy root-olt a készülék és saját felelősségre stb.!

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#140079) SimonJanos válasza crok (#139484) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Szia! visszatérve erre:
Magisk : kérdésem hogy biztos igényel Custom Recovery-t ill. anélkül használható itt?!
Eleve ahogy nézem Magisk Manager-l lett volna érdemes root-olni!? :F

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#140080) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok! Miközben egy régebbi telefonomra TWRP t akartam telepíteni de belefutottam egy hibába. A hibára mutattak megoldást. [link] Utána megcsináltam a twpr telepítését és zöldf ok lett. Most viszont a telefon meg sem mukkan. Kukázhatom vagy életre hívható?

Ezt a leírást követtem: [link]

[ Szerkesztve ]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#140081) oszi666 válasza Dolphine (#140077) üzenetére


oszi666
őstag

Szia azert nem probalkoztam, mert kifejezetten azt irtak, hogy azt irjam be, amivel a netbank feluleten szoktam bejelentkezni. Btw a nemzetkozivel sem mukodik. Bank not connected, sending credentials.
A formatum, amivel beengedett vegul: mind a 24szam, egybe space vagy kotojel nelkul. 24, mert az utolso 8 szamnyi nulla is kell.
Ugyanugy kidob hibauzenettelz hogy valami gaz van a bankommal es kontaktaljak a supportal.

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#140082) Dolphine válasza oszi666 (#140081) üzenetére


Dolphine
addikt

:F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#140083) crok válasza SimonJanos (#140079) üzenetére


crok
Topikgazda

Kell a custom recovery.

A Magisk Manager - nomen est omen - a Magisk beallitasara valo, nem rootolja a keszuleket.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140084) Chris Kiki válasza DJ. Ru$y (#140072) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Persze, amit tud azt jól csinálja. Nem dobál reklámokat, jól konfigurálható, exportálható logok. Nekem bevált.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#140085) oszi666 válasza Dolphine (#140082) üzenetére


oszi666
őstag

Ne haragudj, irtam hogy vlaszeg en vagyok a bena, de mit nem ertesz pontosan azon amit irtam?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#140086) Dolphine válasza oszi666 (#140085) üzenetére


Dolphine
addikt

Mindent értek, az utolsó mondatra reagáltam. :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#140087) oszi666 válasza Dolphine (#140086) üzenetére


oszi666
őstag

Jajo akkor elnezest.
Az a pofatlansag teteje hogy az app feldobott egy notificationt hogy mekkora hiba lenne nem csatlakoztatni a bankszamlamat a wallethez, csak kamillaztam hogy na elmesz a fenebe :D

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#140088) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok egy kis segítség kellene
YouTube nézéshez az OGYouTube progit használtam eddig.
a gmail fiókomon jelszót váltottam és azóta nem enged be az ehhez a fiókhoz tartozó YouTube profilomba az app mit lehet tenni ilyenkor?

(#140089) Fall-N válasza Robokutya (#140088) üzenetére


Fall-N
veterán

YouTube Vanced + MicroG. OGYouTubeot már régóta nem fejlesztik.

[ Szerkesztve ]

(#140090) Dolphine válasza oszi666 (#140087) üzenetére


Dolphine
addikt

Semmi probléma. :)
Jó erőszakos ez az app és pofátlan is! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#140091) lovi27 válasza crok (#140083) üzenetére


lovi27
addikt

Tévedés! Nem kell costum recovery, csak a legegyszerűbb lehetőség a telepítésre.
Lásd Installation Instructions. Magisk - Nomen est omen... :D

(#140092) crok válasza lovi27 (#140091) üzenetére


crok
Topikgazda

Aha, ok, sok sikert a laikusoknak majd a boot img patcheléshez, de főleg azoknak majd akik olyan készüléket használnak amikkel kénytelenek lesznek un. recovery módban használni a Magisk-t mert nincs ramdisk GL;HF Ettől még a Magisk Manager apk NEM root-olja a telefont és CSAK arra való, hogy a Magisk daemon beállításait megadd vele, amit amúgy még csak nem is a Manager apk adatai közt hanem külön egy SQLite file-ban tárol plusz a modulok állapotát se ott határozod igazából meg hanem pl. a megfelelő nevű file létrehozásával a modul könyvtárában.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140093) lovi27 válasza crok (#140092) üzenetére


lovi27
addikt

Tehát a lényeg, a Managerből is indítható a telepítés. Ennyi. ;]

(#140094) crok válasza lovi27 (#140093) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem, mert feltétele hogy előtte a Magisk már telepítve legyen hiszen mi fog root jogot adni a Managernek ha maga a Magisk nincs telepítve? Utána a frissítés már elvégezhető a Manager-ből.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140095) lovi27 válasza crok (#140094) üzenetére


lovi27
addikt

Telepítés, még nincs root, gyári a recovery. Boot.img patch?

(#140096) crok válasza lovi27 (#140095) üzenetére


crok
Topikgazda

Nyitott bootloader, Boot.img-t ROM-bol kiszeded vagy letoltod XDA-n valakitol aki mar kiszedte, keszulekre felmasol, Magisk Manager App megnyit, Install gomb, betallozod, patch-elteted vele, kapott file-t PC-re teszed, onnam fastboot flash boot magiskmanageraltalgeneralt.img modszerrel flasheled, bar nem teljesen ertem amit kerdezel, keszulek nelkul nincs kontextus sem igy a modszer is elterhet. De Magisk Managerbol amig nincs root addig img-t nem tudsz flashelni.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140097) D1L1ZS válasza Fall-N (#140089) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Hmmmmm. Akkor ezért májusi az utolsó legfrissebb...

Lehet tudni, hogy miért?

Gondolom jogi, licensz problámák miatt?

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#140098) Fall-N válasza D1L1ZS (#140097) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem csak szimplán a abbahagyták a fejlesztők, mert párhuzamosan másik csapat elkezdte a Vanced fejlesztését. A Vanced meg tulajdonképpen olyan, mintha az előfizetéses YT Musicot használnád. Persze már csináltak belőle egy-két mellékégat, ahol más színű a skin a programon.

Azért is merülnek ki a fejlesztések egy idő után, mert ahogy frissül a YT úgy kell állandóan hozzáigazítani a sajátjukat és ez mind idő.

[ Szerkesztve ]

(#140099) Somatom válasza Fall-N (#140098) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, mert a Google küzd ellenük. Sajnos, a TubeMate -nél is tapasztalok anomáliákat. Pl. böngészőből megosztva egyes linkeket nem tud automatikusan feloldani. Az ilyeneket vágólapra kell tennem és onnan megosztanom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140100) DS39


DS39
nagyúr

olyan androidon, ahol nincs rendszer szintű sötét mód, mikor lesz elérhető a Gmail sötét téma?
drive, névjegyek, messages esetén már elérhető.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.