Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140901) snooze válasza OmniaI900 (#140900) üzenetére


snooze
veterán

nálam az elsö link is jo.

GO Gunners!!!

(#140902) crok válasza snooze (#140901) üzenetére


crok
Topikgazda

Mostmár.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140903) svgyula válasza OmniaI900 (#140900) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ez a Go Weater.apk egyik felülete. De alapból nem tud ilyen megjelenítést cserélni vagy letölteni kellene. Sajna nálam már kb 1 éve nem elérhető ez a felület, mert azt írja nem kompatibilis a rendszerrel. Utoljára a 6-os droidnál működött.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#140904) adsl


adsl
aktív tag

Sziasztok. Huawei p30 lite-ra tudnátok ajánlani értesíttő led alkalmazást? Hívás,sms,messenger stb. Van rajt gyárilag is de nehezen észrevehető főleg nappal.

(#140905) scream24 válasza OmniaI900 (#140900) üzenetére


scream24
senior tag

Én ilyet használok. Nagyon jól paraméterezhető, beállítható és még mutatós is.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#140906) k850 válasza pube111 (#140897) üzenetére


k850
addikt

Saját SMS beállításokba nem lehet?
Lehet, hogy rendszer és készülék függő, de nézd meg ezt a videó! [SMS egyedi jelző hang beállítás]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#140907) ignisz


ignisz
senior tag

Szép estét. A Wazén szeretnék beállítani egy útvonalat Hajdúszoboszlóra a 4-es út elkerülésével. Mi a trük, hogy más útvonalat is figyelembe vegyen? Pl M3.

(#140908) Dr.NX válasza ignisz (#140907) üzenetére


Dr.NX
addikt

A Waze topikban előbb kapsz választ.

Elfogadom a sütiket.

(#140909) ignisz válasza Dr.NX (#140908) üzenetére


ignisz
senior tag

Köszönöm

(#140910) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

A szép kártya program nekem csak fekvőben hajlandó elindulni, másnak is? Roppantul idegesítő.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#140911) Somatom válasza MADcat (#140910) üzenetére


Somatom
veterán

Automatizálóval tudsz nézetet kikényszeríteni. Az más kérdés, hogy úgy is helyesen jelenik-e meg az app.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140912) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Itt is belinkelem a kérdést, több szem többet lát alapon: [link]

Köszi!

(#140913) ignisz válasza MADcat (#140910) üzenetére


ignisz
senior tag

Nálam megy rendesen álló helyzetben.

(#140914) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Nálam a Poweramp-ban be van állítva, hogy melyik mappában vannak a zeneszámok, így csak azt jeleníti meg.
Nem lehet azt valahogyan beállítani, hogy ebben a mappában lévő összes számnak ugyan az legyen a háttere?
A fehér-fekete téma elég unalmas.
A letöltött témák sem változtatják meg a hátteret.

(#140915) adsl válasza adsl (#140904) üzenetére


adsl
aktív tag

Erre valaki tud valamit ajánlani?

(#140916) crok válasza SunMount3r (#140912) üzenetére


crok
Topikgazda

Az már nem az app lesz maga hanem amit még hozzácsapott pl. a Google Ad azonosítódhoz, etc. Ezt javaslom [ezen] menj végig.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140917) Jazz


Jazz
veterán

Google play letöltés soha nem indul el azonnal. "Letöltés függőben" és teker órákon keresztül, majd másnapra lejön az applikáció.
Ez mitől van?

free your mind

(#140918) kugli válasza Jazz (#140917) üzenetére


kugli
aktív tag

Nekem ugyan ez volt,levelek is baromi nehezen szinkronizálódtak. Felhívtam a net szolgáltatót,ott a bibi. Átálltak autómatikusan a redszerükben,ehhez nem értek,kijött egy technikus megnézte a routert,aztán online a rendszerükben visza állította a számomra "problémás" csatornát. Azóta jó :)

[ Szerkesztve ]

(#140919) zeon.hu válasza kugli (#140918) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

És ha mobilnet?
MIUI 10- en volt ugyanez, 11- el megszűnt a probléma.

#?*@&!

(#140920) Dr.NX válasza adsl (#140915) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ha nem látszik jól a led fénye nappal, azzal nem fogsz tudni mit csinálni. Más applikációval nem lesz erősebb a fénye. Vagy nem erre gondolsz?

Elfogadom a sütiket.

(#140921) kugli válasza zeon.hu (#140919) üzenetére


kugli
aktív tag

Nem írta a kérdező hogy wifi vagy mobilnet. Nekem wifin volt ugyan ez a gond,míg mobilneten vígan töltöttem bármit.

(#140922) Luissimo válasza adsl (#140915) üzenetére


Luissimo
veterán

MIssed call reminder keresés a marketban.

az első találat az nekem szimpinek tűnik,
"nemfogadott hivásemlékeztető" gyártja a DO Software.

de próbálgasd melyik jön be a legjobban

(#140923) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Van egy Galaxy Note 9 telefonom meg egy Galaxy Tab S6 tablet. A telefon kijelzőjét át lehet tükrözni a tabletra? Hogy a telefonon lévő tartalmat ne kelljen másolgatni. Ehhez kell vmi app, vagy mi a módja?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#140924) Somatom válasza petymeg (#140923) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy rémlik, hogy ez a két eszköz az Androidtól függetlenül tudja ezt. Értsd: Samsung feature. Sztem kérdezz rá a tab topikjában!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140925) pube111 válasza k850 (#140906) üzenetére


pube111
senior tag

Nekem semmi ilyen nincs. Samu J5

(#140926) pube111


pube111
senior tag

Van valami call recorder ami tuti működik 9 es androidon?

(#140927) merqree válasza pube111 (#140926) üzenetére


merqree
őstag

Ezt használom, 10es Androidon is tökéletesen megy. (Szerk: 9es droidon (S10) és 8ason (Huawei) is működik)

Ami a trükk:
1. mindenképpen telepíteni és megvenni, ha PRO-t akarsz (azt linkeltem be!)
2. telepítés után törlöd az alkalmazást
3. az apkmirror-ról letöltöd az 5.43.11 verziót (ez az utolsó, ami még rendesen működik a Google szabályozása miatt)
4. google play automatikus frissítést kikapcsolni.

ZipSignerrel próbáltam a frissítést "megakadályozni", de akkor a PRO funkciók nem működtek.

Ez a módszer szerintem nem warez, hanem megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#140928) Jazz válasza kugli (#140918) üzenetére


Jazz
veterán

Mobilról, mobil netről.

free your mind

(#140929) k850 válasza merqree (#140927) üzenetére


k850
addikt

Szíves kipróbálnám, de nem találom az 5.43.11 verziót.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#140930) kiraly.andra válasza Jazz (#140917) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Erre még soha, sehol nem láttam használható választ. Így aztán megoldás sincs más, mint az újraindítás. Ez nálam mindig megoldja, de persze csak átmenetileg.

:a:

(#140931) w.miki


w.miki
veterán

Chrome mobil alkalmazásban valahogy kikapcsoltuk a leggyakrabban látogatott oldalakat, a kezdőlapon.
Hogyan lehet azt visszakapcsolni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#140933) merqree válasza k850 (#140929) üzenetére


merqree
őstag

https://www.apkmirror.com/apk/appliqato/automatic-call-recorder/

(#140934) k850 válasza merqree (#140933) üzenetére


k850
addikt

Köszi! 😊

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#140935) Somatom válasza petymeg (#140923) üzenetére


Somatom
veterán

EZT találtam a témában.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140936) Bozek válasza merqree (#140927) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam ez se működik, bár csak az ingyenest néztem. Így a céges kártya marad a Z5 Compact-ban, ott fontos a felvétel.

(#140937) zhata válasza pube111 (#140926) üzenetére


zhata
senior tag

Már többször szó volt a SKVALEX Call Recorderről. (3.2.9 a legújabb)
Tökéletesen vesz fel, minden jól hallatszik, nálam az összes egyéb Call Recordert lealázza.
Igaz, hogy root és Magisk SKVALEX modul kell hozzá, és több, mint 3000 Ft-ba kerül a végleges verzió. [link]
No1.

[ Szerkesztve ]

(#140938) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello ismét!

A Bubble uPnP-t szeretném használni képek/videók átküldésére két eszköz között. A forrás egy Tablet a cél eszköz pedig egy TV Box lenne (Beelink Gt1-mini). A renderer kiválasztásakor viszont sehogy sem látszik a Box, csak a Local renderer lehetőség van. Azért furcsa, mert van egy másik Android-os TV Box-om is (HiMedia) és annál hibátlanul megy ez a lehetőség, de ennél a másiknál sehogy. Egy Wi-FI hálózaton vannak, tehát eddig Oké lenne.

Mi hiányozhat ebben az esetben, vagy milyen beállítást kellene keresnem a Box-on , hogy ez működjön?

Köszi!

(#140939) merqree válasza Bozek (#140936) üzenetére


merqree
őstag

Be kell állítani, pl nem állíthatja le a rendszer inaktivitas miatt. Ezek a telefon beállításainál vannak.

Szerk: leírtam, hogy én anno megvettem a PROt (fáztam a ciprusi cég miatt), és működik. Ha más bevált, ne cserélj!

[ Szerkesztve ]

(#140940) pube111 válasza zhata (#140937) üzenetére


pube111
senior tag

Hát köszi, de root az biztos, hogy nem lesz. Akkor várok. Előbb utóbb, lesz normál megoldás is.

(#140941) kisspall válasza SunMount3r (#140938) üzenetére


kisspall
aktív tag

Fordítva tudok talán megoldást. Én a telefonomon indítok dlna szervert, ezt látja a lejátszó.

(#140942) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az Edge böngésző kedvenceit hogyan tudom ABC-sorrendbe rakni, vagy manuálisan mozgatni fel-le?

(#140943) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Van egy vadonatúj tabletem, 1 giga memóriával, 7-es Androiddal. Tökéletesen alkalmatlan mindenre, akadozik rajta még az MP3 is, a böngészés borzalmas lassú. Gyáriba visszaraktam, sok mindent letöröltem, letiltottam, de használhatatlan. Néha vannak jobb pillanatai, akkor valamennyire használható, de az esetek nagy részében laggol az egész. Mondjuk ettől nem is várok csodát...

Egyetlen előnye, hogy van benne GPS vevő, így arra gondoltam, a nagy kijelző miatt jó lehet navigálni valami offline navi appal. A kérdésem az lenne hozzátok, hogy melyikkel lenne érdemes próbálkoznom? Ingyeneseket keresek, de ha van okos verzió, az is jó, viszont nem akarok rootolni, tényleg csak a navi fusson, és kész.

Köszi a segítséget előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#140944) crok válasza csabyka666 (#140943) üzenetére


crok
Topikgazda

Összefoglaló -> F3 -> Navigáció ;]

Egyébként
Offline Maps & Navigation

Ha csak navira akarod használni akkor okay lesz.
Egy LG P760-at tartok erre Sygic-el, tökéletes.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140945) Bozek válasza merqree (#140939) üzenetére


Bozek
nagyúr

Bár ez lenne a bajom, de ennyire hülye azért nem vagyok. Egyszerűen ez is csak mikrofont vesz. Ha menne, még én is megvenném a Pro-t, de így nem.

Mondjuk én még akár egy külső megoldással is megelégednék, mert úgyis tudom, hogy mikor kell felvenni a szöveget. A kihangosítás viszont annyira nem jó ötlet.

(#140946) turbulencia8 válasza csabyka666 (#140943) üzenetére


turbulencia8
őstag

Here maps (volt Nokia maps).

(#140947) #30610944 válasza crok (#140944) üzenetére


#30610944
törölt tag

Megéri itt előfizetni valamelyik csomagra? Most akció van. Vagy anélkül is simán használható?

(#140948) Luissimo válasza csabyka666 (#140943) üzenetére


Luissimo
veterán

IGO Primo navigáció, e könyv olvasás, egyszerűbb konténerbe pakolt filmek nézése, e-mail, gmail, céges levelek figyelése, fácse lite, messenger lite, netradio hallgatás,kocsiban youtube nézés.
kb. ennyire képes, de csak jó komótosan

Az én Galaxy 7-esem már csak ezzel bír el, 10 éve vettem meg kézalól, 60 ezer volt, akkor mindent vitt mint a villám :) de már csak "öregesen, ahogy jólesik" , Tunyogi Péter után szabadon

(#140949) adsl válasza Dr.NX (#140920) üzenetére


adsl
aktív tag

Én valami alkalmazásra gondolok. Régi teómon volt a No Led,az jó volt. De nem találom a play áruházba. Android 10 -re nem lenne már?

(#140950) batai15


batai15
félisten

sziasztok melyik jelszókezelő alkalmazáshoz ajánlott?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.