Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140251) Somatom válasza B. Tamas (#140249) üzenetére


Somatom
veterán

Nem látom, hogy hol írtál ilyet. App Lockereket írtál. A képernyőzár alkalmazás teljesen más tészta. Telón ki kell kapcsolni minden OS szintű képernyőzárat. Gondolom, fejegységen amúgy sincs ilyen. A Lockscreen alkalmazásokban az a trükk, hogy a rendszer felé launcherként funkcionálnak. Tehát, a rendszerben a C-Locker -t kell megtenni alapértelmezett launchernek. A C-Locker -ben pedig azt kell megadni, hogy milyen launcher -t hívjon meg feloldás után. Boot után, a kikapcsolt zárképernyő miatt, a rendszer egyből az alapértelmezett launcher -t jeleníti meg, ami jelen esetben a C-Locker, vagyis egy zárképernyő. Amikor feloldod, akkor meghívja a tulajdonképpeni launcheredet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140252) Bozek válasza Somatom (#140248) üzenetére


Bozek
nagyúr

Köszi előre is. Nem sürgős, fordított irányba megoldom továbbra is. Csak az kicsit egyszerűbb lenne.

(#140253) #30610944 válasza kiraly.andra (#140250) üzenetére


#30610944
törölt tag

Van olyan oldal ahol két jelszó is van plusz security questions. Jó lenne ennek is mezőt létrehozni de úgy néz ki itt nem fog menni.
SafeInCloud-ban minden működik. Asszem maradok ott.

(#140254) Dolphine válasza #30610944 (#140253) üzenetére


Dolphine
addikt

Az Enpass se rossz. ;)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#140255) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

ColorNote szinkronizálás mennyire biztonságos? (Google fiókkal)

(#140256) eclipse19 válasza Somatom (#140251) üzenetére


eclipse19
senior tag

Bocs, hogy beledumálok, de megakadt a szemem valamin amit írtál.
Ha a Lockert állítod be a rendszerben default laucher-nek, akkor mi történik, ha
1. lezáratlan képernyőn vagy
2. egy másik alkalmazásban
megnyomod a Home gombot?

Normál (1) esetben ugye a launcher fő képernyőjére ugrik, ha nem ott volt, (2) esetén pedig a laucher utoljára használt képernyőjére ugrik.
De mi van, ha a Locker van beállítva launcher-nek?
Csak kíváncsi vagyok.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#140257) Somatom válasza eclipse19 (#140256) üzenetére


Somatom
veterán

Pontosan nem tudom, hogy hogyan csinálja (talán intent továbbítással), de az biztos, hogy bekapcsolt, feloldott kijelzőnél a C-Locker "félreáll", nem jön elő sem home -ra, sem másra. Azt pedig a C-Locker -ben lehet beállítani, hogy kijelzőkikapcsolás után hogyan reagáljon. Késleltetés, biztonságos eszköz, ujjlenyomatos feloldás, stb.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140258) B. Tamas válasza Somatom (#140251) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Ezesetben bocsi, hogy figyelmetlen voltam. Lehet holnap kipróbálom.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#140259) nyesix


nyesix
senior tag

Milyen időzíthető hangprofil váltót ajánlotok, amihez nem kell root? (és eseteleg ingyenes)

(#140260) HREH válasza kalanchoe (#140245) üzenetére


HREH
senior tag

Dede, sorry, #140220-ra ment volna :R

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#140261) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni,közeleg a karácsony.Gyerekek már jelzik újabb telefon tabletet lenne a nyerő páros ha Jézuska hozná.Legyen de szeretnék ha valami nyomkövető lenne rajta de olyan amit nem tud letörölni egy középiskolás,ha ellopják tőlük az iskolába vagy tudjuk hogy hol vannak bulizás címszó alatt. A [Kaspersky Mobile Antivirus] és az [Avast ] tetszik még a legjobban nem baj ha fizetős az a lényeg hogy kontrollálni tudjam a telefont ha szükséges. Valaki ismeri a fent jelzett programokat és használja esetleg tudna arra válaszolni,hogy betudom állítani,hogy semmi képen ne tudják eltávolítani és hogy ne irritálja őket az ikonja ;] eltudjuk rejteni,de úgy hogy a program természetesen fusson. Köszönöm a válaszokat előre is.

(#140262) ollie válasza qwertly (#140261) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Google Family Link. De ha kikapcsolják a telefont, semmi sem segít, vagyis olyankor nem működik a helymeghatározás. Az ikont nem tudom, hogy el lehet-e rejteni, de nem tudják leszedni a telefonról, sehogy sem.

[ Szerkesztve ]

***

(#140263) qwertly válasza ollie (#140262) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!Köszönöm a válaszodat :R a kettő program a windows hagyomány nálam.De ha jobb az amit ajánlottál megfogom nézni.Nem nagyon kapcsolják ki a lányok a telefont,sajnos még lesem teszik mintha bele nőt volna a kezükbe ;] .De ha elveszítik vagy ne adj isten ellopják tőlük tudjunk tenni valamit.Azon kívül hogy széttesszük a kezünket.

(#140264) qwertly


qwertly
addikt

Na azért kipróbáltam az avast gyengének tűnt és sokk a reklám.A Kaspersky jónak tűnik csak ha helymeghatározást kérek vagy fotót akkor zárolja a készüléket.Ez után a lányok tudni fogják,hogy otthonról figyelik őket.Ezt nem lehet kikapcsolni,hogy csendbe hátérben csinálja meg.

(#140265) mobilizmo válasza qwertly (#140264) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Az szerintem egyébként sem árt, ha tudják, hogy figyeled őket. Nem tisztességes ha nem mondod el nekik.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#140266) qwertly válasza mobilizmo (#140265) üzenetére


qwertly
addikt

Szerintem ez nem egyértelmű,sokk gond van velük olyanokkal csavarognak akikkel nem kellene.Pedig szólva van hogy ne,de ők akkor is.Ha pedig tudják,hogy mi van akkor egyből megy a pofa vágás.Erre nincsen szükség,ezért is viaskodjon meg magyarázkodjon.Úgyis annyi gondja van a szülőnek.

(#140267) Somatom válasza mobilizmo (#140265) üzenetére


Somatom
veterán

Arról nem is szólva, hogy hogyan rejtesz el root nélkül egy ilyen programot? Pl. hogyan lesz pozíció a figyeléshez? Hogyan rejted el a cpu terhelését és az adatforgalmát?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140268) mobilizmo válasza Somatom (#140267) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ilyen korban szerintem úgyis fog találni a gyerek az ismerősei, osztálytársai között egy gurut, aki majd megoldja, leszedi, elrejti. Szóval szerintem ezért is kellene az a beszélgetés.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#140269) ollie válasza mobilizmo (#140268) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, a google family linket nem lehet leszedni.

***

(#140270) qwertly


qwertly
addikt

Na ezért kellet volna,hogy ne tudja mert akkor nem keres gurut osztálytársai közül.Más az elbeszélgetés meg volt,de amíg a szülőnek kevés ideje van addig a diák társaival szinte egész nap együtt van.Plusz este a facebookon ;]

(#140271) rjg válasza qwertly (#140266) üzenetére


rjg
őstag

Google Térkép helyzetmegosztás, - nálunk mindenki lát mindenkit - plusz Android eszközkezelő. Én anno elmondtam a gyerekeimnek, hogy ez van, nem szeretnék izgulni, hogy ki hol van, miért odaért-a a barátnőjéhez, elindult-e már haza a buliból, koncertről és ezért telefonálgatni. De ők is bármikor láthatják, hogy én hol vagyok.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#140272) Somatom válasza ollie (#140269) üzenetére


Somatom
veterán

Az megy rejtve, a user tudta és beleszólása nélkül?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140273) Oldman2


Oldman2
veterán

Normálisan működő, funkcionálisan rendesen átgondolt, megosztható "Bevásárlólista" alkalmazást keresek...

Az áruházban a legmagasabb pontot kapott Listonic-kel kezdtem, feltételezve hogy ez lehet a legjobb...

Csalódtam, szerintem ez nincs rendesen átgondolva, túl bonyolult a használata (a darabszám pl. csak több gombnyomással érhető el).

Nálam egy bevásárlólista ezeket az adatokat tartalmazza (zárójelben a számomra nem fontos adatok):

Bolt - Bevásárlólista neve
Termék neve
Darabszám

(mértékegység)
(egységár)
(végösszeg)

Létezik olyan használható Bevásárlólista, ami mindezeket normális felületen kezeli?

[ Szerkesztve ]

(#140274) crok válasza Somatom (#140272) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem megy. Be kell Maps-ben kapcsolni, plusz havonta/pár hetente küld a Google email-t hogy tudj róla hogy van helyzetmegosztás bekapcsolva xyz-vel.
Feleségemmel mi is használjuk, szerintünk is hasznos.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140275) Somatom válasza crok (#140274) üzenetére


Somatom
veterán

Mármint a Family link?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140276) crok válasza Somatom (#140275) üzenetére


crok
Topikgazda

Ja, nem, bocs, a helyzetmegosztás.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140277) qwertly válasza rjg (#140271) üzenetére


qwertly
addikt

Őrölök neki,hogy van akinél megy ez a megbeszélés.De sajnos van ahol nem.De úgy látszik csak ez lesz.

(#140278) tomy86 válasza Oldman2 (#140273) üzenetére


tomy86
addikt

Én a "Bevásárlólista" Pro verzióját használom. Az tudja ezeket.

(#140279) Oldman2 válasza tomy86 (#140278) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, nézem...

(#140281) qwertly válasza R3dsnak3 (#140280) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!Eszt én is szívesen venném.

(#140282) Somatom válasza R3dsnak3 (#140280) üzenetére


Somatom
veterán

Szted az nem feltűnő, hogy a gyerek nem tudja kapcsolni a GPS -t? Vajon kihez fordul, ha ezt tapasztalja? Az a valaki kapásból vágni fogja, hogy a követő miatt nem lehet kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140284) Somatom válasza R3dsnak3 (#140283) üzenetére


Somatom
veterán

Azt szerettem volna mondani, hogy a figyelés közlése a Family Link használata esetén is erősen ajánlott, mert elég ronda az a szitu, amikor a szülő dől meg és a gyerek kezdeményez beszélgetést az őszinteségről, meg a bizalomról.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140285) ollie válasza Somatom (#140272) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs rejtve, de 18 év alatti felhasználónak nincs joga leszedni, csak a gondviselőjének. Ebből következik, hogy a google fiókjának hozzá kell lennie kapcsolva a szülőjéhez.

***

(#140286) Fall-N válasza Oldman2 (#140273) üzenetére


Fall-N
veterán

Én ezt használom.

(#140288) mobilizmo válasza ollie (#140269) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ha nyitható a bootloader, akkor bármit lehet.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#140289) Narxis


Narxis
nagyúr

A Google Telefon alkalmazása tud olyat, hogy kiírja mondjuk az üzletet ahonnan hívtak. Gondolom ez egy olyan telefonszám amit az üzlet saját számként megadott pl. Google Maps-on, nekem nem volt beírva telefonkönyvbe sőt sose hívtam őket ezért tök jó volt, hogy egyből láttam ki és miért keres. Ilyen hívásazonosítót nem lehet használni a Google Telefon apptól függetlenül?

Thanos was right.

(#140290) Somatom válasza R3dsnak3 (#140287) üzenetére


Somatom
veterán

Mit nem értesz ezen? Olvass vissza, hogy mi volt az eredeti igény. A Family Link annak nem felel meg.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140292) Somatom válasza R3dsnak3 (#140291) üzenetére


Somatom
veterán

Arról én nem tehetek, hogy nem érted. De, akkor inkább lapozzunk! :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140293) Motosz01 válasza Mcrazy (#140235) üzenetére


Motosz01
tag

Hogy lehet azt megtenni, hogy a háttérbe került app ha bezarodik onnan, akkor újra indítsuk el?
Mert a program bezárása parancs akkor aktivizalodik, ha a programból atlepek másik alkalmazásba. De ekkor még fut a progi, csak a háttérbe kerül. Viszont a macrodroid meghivja rá a program bezárása parancsot.

Szóval nekem az kellene hogy ha a háttérből záródik be az app, akkor indítsa újra.

[ Szerkesztve ]

(#140294) pube111


pube111
senior tag

Hogy lehet egy google táblázatnak ikont csinálni a kezdőképernyőre?

(#140295) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

A gyári Google appnak létezik hogy még mindig nincs sötét témája?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#140296) Somatom válasza MikeWazowski (#140295) üzenetére


Somatom
veterán

Az mire jó egyébként? A Playen látom, hogy időnként frissülni akar. Hagyom is neki, de fogalmam sincs, hogy tulképp mire való.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140297) MikeWazowski válasza Somatom (#140296) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én azzal szoktam keresni. Kint van a widget a kezdő képen és amit ott beirok azt az appban jeleníti meg. És zavar hogy kiegeti a szemem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#140298) Somatom válasza MikeWazowski (#140297) üzenetére


Somatom
veterán

Ahha. Akkor itt lesz a bibi. Azt én még sohasem használtam, ezért a widgetét eltűntettettem (deszépszó :) ) a Nova -val.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140300) crok válasza R3dsnak3 (#140299) üzenetére


crok
Topikgazda

Már hogyne lenne:

eltűntet - tet - tem -> nem ő maga hanem ő valami által tűntette el, múlt időben -> utasította a Novát hogy tűntesse el - ezt valami új szabály miatt kellene elválasztgatva írni? Én még így tanultam..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.