Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140201) ollie válasza D1L1ZS (#140200) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Youtube premium előfizetés kell a lezárt kijelzővel való lejátszáshoz (a youtube-on).

***

(#140202) B. Tamas válasza dodopek (#140199) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Én ezt használom erre a célra, nagyon jó kis app.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#140203) kaciokos válasza Bozek (#140197) üzenetére


kaciokos
őstag

Persze, hogy vannak olyanok, akik értelmes dolgokat töltenek fel.

De egyszerűbben: ha használsz YouTube-ot, és láttál olyan videót, ami mögött van reklám, akkor azt a feltöltője állította be. Ha nem érdekel, amit feltöltött, ne nézd meg, ha meg érdekel, akkor miért zavar, hogy ő ezt nem puszta szívjóságból, hanem minimális bevételért csinálja? Szíve joga.

A Google hibája szerintem csak annyi, hogy hagyta a reklámokat nagyon eldurvulni.

(#140204) eclipse19 válasza D1L1ZS (#140200) üzenetére


eclipse19
senior tag

YouTube-al?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#140205) dodopek válasza B. Tamas (#140202) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm, kipróbálom!

(#140206) Penge_4


Penge_4
veterán

Sziasztok!

Létezik olyan app, ami hasonló, mint a szolgáltatók népszerű automata ügyfélszolgálata? Vagyis felveszi automatikusan a bejövő hívást, de nem a mikrofont kapcsolja be, hanem egy robothang megtúráztatja egy kicsit, hogy mi a bánatot akar és ha végképp életbevágó, mert kitört a 3. világháború és Elon Musk menekíti a Marsra az embereket, akkor nyomja meg a valahanyas gombot és akkor (és csakis akkor) kicsörög a telefon normálisan?

Egy végtelenül egyszerű megoldás is jó lenne, de ha mindez automatizálható, hogy mondjuk adott idősávban (munkaidőn kívül, szabadságon, alvásidőben, stb.) kapcsoljon automatikusan be/ki, illetve fehérlista is van, az maga lenne a tökély.

(#140207) Somatom válasza Penge_4 (#140206) üzenetére


Somatom
veterán

Tudomásom szerint Androidon GSM hívásba nem lehet beadni médiahangot. Régebben volt már itt erről egy csörte, amiben mások állították, hogy de, lehet.
De, még ha lehetne is, amit szeretnél az akkor is képtelenség. Nincs olyan, hogy a teló rendesen, vagy rendetlenül kezelje a bejövő hívást. Vagy fogadja, vagy nem. Amit szeretnél, ahhoz egy külön központ (hardver) kéne.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140208) crok válasza Penge_4 (#140206) üzenetére


crok
Topikgazda

Keress Play-n arra, hogy IVR, talán találsz ilyesmit de felvenni a hívást akkor is fel fogja, mert fel kell mert csak onnantól tud DTMF kódot is küldeni ("nyomkodni a gombot"), csak kapcsolás után tud működni. Talán a Tringer.. de azt nem tudom hogy neked hogy fog jelezni hogy most aztán téééényleg van egy fontos hívásod.

Igen, @Somatom, erre külön szokás tartani szervert/hardvert, IVR-nak hívják (Interactive voice response). De hogy mobilon ilyet ki használ..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140209) minimumgame válasza crok (#140208) üzenetére


minimumgame
tag

Sziasztok!

Olyan ingyenes alkalmazást keresek aminek segítségével wifin keresztül tudok fájlokat(képeket) másolni telefonról PC-re. Az lenne jó, hogy PC-n megnyitom a webes felületét vagy kliensét az applikációnak, a telefon ezt érzékeli és már tudom is másolni ami kell. Tehát a telefonhoz ne kelljen odamenni.

Köszi

(#140210) Jack Oneill válasza minimumgame (#140209) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Send anywere, Air Droid. Vagy szimpla fajlkezelo halozati mappamegosztassal.

[ Szerkesztve ]

(#140211) Somatom válasza Jack Oneill (#140210) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem az kevés lesz. Ha zéró hozzányúlás az igény, akkor a háttérben állandóan futnia kell a telón a szervernek. Vagy, a PC felől érkező push üzenetre kell indítania a szervert.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140212) Jack Oneill válasza Somatom (#140211) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nalam van egy mappa a gepen, ami meg van osztva. Ehhez fajlkezelovel barmikor csatlakozom es atkuldok oda vissza barmit. Nem fut semmi.

(#140213) Somatom válasza Jack Oneill (#140212) üzenetére


Somatom
veterán

Az azt jelenti, hogy a PC -n állandóan fut egy SMB szerver, amihez bármikor csatlakozhatsz a teló fájlkezelőjével (Windows megosztás = SMB szerver). Na, ugyanez kéne neki, csak fordítva. Ahhoz meg a telón kell fusson egy szerver (ami root nélkül nem lehet SMB).
Minden színes-szagos fájlátviteli applikáció mögött kutyaközönséges átviteli protokollok vannak.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140214) Jack Oneill válasza Somatom (#140213) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ja ertelek. Igy mar mas.

(#140215) Bozek válasza Somatom (#140213) üzenetére


Bozek
nagyúr

És tudsz segíteni abban, hogy hogyan lehet beállítani a telón az SMB szervert? Servers Ultimate megvan, de sehogy sem sikerül ezt megcsinálni. Root is van.

Pedig általában nem vagyok hülye az ilyenekhez, és nem szoktam feladni, amíg rá nem jövök a megoldásra, de ez most kifogott rajtam. :D

(#140216) Mcrazy válasza Jack Oneill (#140214) üzenetére


Mcrazy
őstag

Ssh server és SFTP protokoll. Totalcommander plugin is van hozzá. Lehet automatizálni, ha wifire kapcsolódsz, elindul. És nem kell hozzá root

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#140217) Somatom válasza Bozek (#140215) üzenetére


Somatom
veterán

Most dolgom van, később seggítek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140218) minimumgame válasza Jack Oneill (#140210) üzenetére


minimumgame
tag

Köszi mindenkinek! Megnézem!

(#140219) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Sziasztok,
van valami ajánlott notesz app? letöltöttem ezt, teljesen jó lenne, de nincs benne készülékek közötti szinkronizálás, ami nekem nagyon fontos lenne.
előre is köszi :R

(#140220) #30610944


#30610944
törölt tag

Lastpass kérdés.
Most csak én nem találom vagy tényleg nincs mód a következőkre:
1. Témázhatóság
2. Testreszabhatóság a password-kon belül, pl. több infót bevinni, módosítani az alapértelmezett dolgokat.
3. Szinkronizálni oda ahova szeretném

Eddig SafeInCloud-ot használtam és gondolom adok egy esélyt LastPass-nak de elég puritán.

(#140221) ollie válasza kalanchoe (#140219) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig van benne, írja is:
- Synchronize the Week Planner with your Google Cloud or other devices;

***

(#140222) Nordik


Nordik
őstag

Flud valamiért nem akar seedelni a háttérben, de panaszkodnak is erre sokan play áruházban. Van másik torrent kliens amivel nincs gond? Bár tudom Fludot is sokan használnak nagy megelégedéssel. tTorrent esetleg? Olyan kellene ami egyszerű, de mégis jó.

(#140223) kalanchoe válasza ollie (#140221) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Elméletileg megy, gyakorlatilag nem. :(

(#140224) kiraly.andra válasza #30610944 (#140220) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

1. Nincs.
2. Van egy "Notes" mező, oda szabadon írhatsz.
3. Csak a saját szerverükön keresztül szinkronizálnak a kliensek.

Mit értesz az alatt, hogy módosítani az alapértelmezett dolgokat?

[ Szerkesztve ]

:a:

(#140225) #30610944 válasza kiraly.andra (#140224) üzenetére


#30610944
törölt tag

Köszi a válaszokat. Azt értem hogy ha pl elmentek egy jelszót akkor a mezőket nem lehet átírni. Pl. username-et ha át akarnám írni login-ra nem tudom, vagy ha több mezőt szeretnék hozzá adni arra sincs lehetőség. Vagy csak valamit nem veszek észre.

(#140226) Luissimo válasza Nordik (#140222) üzenetére


Luissimo
veterán

Igen, a tTorrent az kiválóan visszatölt nálam.

(#140227) kalanchoe válasza kalanchoe (#140223) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Megpróbáltam mindent, nem működik. Csak backup mód van, ami kb használhatatlan, szinkronizálás tulajdonképpen nem is létezik a két készülék között. Még megpróbálok utánanézni egy-két ilyen appnak.

(#140228) tpeter77 válasza Nordik (#140222) üzenetére


tpeter77
addikt

Qbittorrent jó lehet?

(#140229) woodworm válasza tpeter77 (#140228) üzenetére


woodworm
veterán

Van egyáltalán androidos verziója? Eddig csak remote klienseket láttam hozzá.

(#140230) HREH válasza kalanchoe (#140227) üzenetére


HREH
senior tag

SafeInCloud miért nem jó?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#140231) B. Tamas


B. Tamas
aktív tag

Hello, egy kis segítségre lenne szükségem.

RÖVIDEN: Olyan alkalmazást keresek, ami root nélkül, Android 9-en működik, bizonyos alkalmazásokat PIN-kóddal tudok védeni (vagy elrejteni) és automatikusan indul (a háttérben), vagy olyan progit amivel autómatikusan tudok alkalmazásokat indítani.

BŐVEBBEN: A problémám a következő: Szeretnék egy Android 9-es autós fejegységet biztonságossá tenni, ugyanis tegnap úgy jött vissza a kocsim egy szervizestől, hogy össze-vissza volt nyomkodva minden. Sajnos gyárilag nincs benne alkalmazás lezárását lehetővé tevő alkalmazás (APP Locker), így természetesen egyből a Playen kezdtem nézelődni. Az a baj, hogy vannak jók (még ha fizetős lenne az sem lenne gond), teszi is a dolgát indítás után. Viszont feltétel, hogy a progi kézzel el legyen indítva. Ez nem kivitelezhető, minden esetben ha a kulcsot kiveszem a kocsiból leáll a rendszer, hogy véletlenül le ne merítse az akkut. Próbáltam az Applock by DoMobile Lab-ot, a Lock App-ot és a Norton App Lock-ot, de egyik sem tudja az automatikus (urambocsáss háttérben történő) indulást. Gondoltam sebaj, megoldom, biztosan erre is van program, így felpakoltam az AutoStart-ot (később láttam, hogy 2014-ben volt frissítve) majd a Auto Start No Root Required-et amik persze nem hajlandók működni .

Szóval kifogytam az ötletekből, nem hiszem, hogy ez olyan komoly feladat/elvárás lenne 2020 hajnalán... :W

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#140232) Jack Oneill válasza HREH (#140230) üzenetére


Jack Oneill
veterán

+1 Én is azt használom, tökéletes.

(#140233) Yager01


Yager01
senior tag

Szerintetek mi lehet az oka annak hogy egy a telefonomra letöltött APK fájlt egyszerűen nem tudok felrakni? A telepítés nem fut végig és mindenféle hibaüzenet nélkül csak annyit ír ki a készülék hogy az alkalmazás nincs telepítve. Több verzióját próbáltam felrakni az adott programnak de egyik sem megy föl. van esetleg valami beállítási lehetőség amivel tudom engedélyezni a telepítését vagy felügyelni?

(#140234) crok válasza Yager01 (#140233) üzenetére


crok
Topikgazda

minSDK legalabb megvan? Milyen rendszerre van irva az app, milyen rendszert hadznalsz?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140235) Mcrazy válasza B. Tamas (#140231) üzenetére


Mcrazy
őstag

Automatizálóval esetleg? Macrodroid? Az autostartot kiválthatod vele, az indulás és háttérbe küldés is megoldható vele.

Üdv: Mcrazy

(#140236) Yager01 válasza crok (#140234) üzenetére


Yager01
senior tag

Note9 droid9...működnie kéne . minSDK -t nem ismerem :F

(#140237) crok válasza Yager01 (#140236) üzenetére


crok
Topikgazda

Melyik approl van szo?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140238) Bigmen


Bigmen
lelkes újonc

Elnézést mindenkitől ha rossz helyre írtam(Admin törölje ha nem itt a helye) de kellen egy kis segítség!
Sziasztok !
Uj vagyok itt és lehet,hogy nem jó helyre írtam ezért elnézéseteket kérem !
A gondom a következő : Van egy Nokia 7 Plus okos telefonom két napja nem jelenik meg a képernyővédő kép amit én háttérképnek mint lezárási képernyő állítottam be.Nem állítottam el semmit egyszerűen nem jelenik meg amikor feloldom a képernyőzárat az oldalán a bekapcsoló gombbal.Ujnyomat mint biztonság nincs beállitva.Ha próbálok más képet beállítani elfogadja azt írja,hogy sikeresen beállítottad .Már mindent próbáltam de semmi átnéztem az összes beállítást de nem jutottam előrébb.Amikor megnyomom a bekapcsoló gombot ekkor a képernyőn rögtön a csempék jelennek meg a beállított kép helyett.Szóval tanácstalan vagyok,ebben kérem a segítségeteket! Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat !

(#140239) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!

Telefon (LG G4) Beállítások > Általános > Kisegítő lehetőségek. Itt van egy olyan hogy Felolvasás. Bekapcsolom és teljesen jó, felolvassa például a böngészőben megnyitott cikket. Tényleg nagyon hasznos nekem.
De nem tudom felolvastatni a Drive-ban a Dokumentumaimat. Ha kijelölöm a területet azt mondja "Nem található szöveg azon a helyen". Ha ráklikkelek a szerkesztésre (ceruza ikon) és kijelölöm a szöveget mintha vágólapra szeretném másolni akkor se olvassa fel.

Hogyan tudom felolvastatni a Google Dokumentumomat?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#140240) Nordik válasza Luissimo (#140226) üzenetére


Nordik
őstag

Nekem az sem. Lezárt kepernyonel se a Flud se a tTorrent nem tölt vissza. Érdekes mód tegnap megpróbáltuk egy Huawei P20on a Fludot az gyönyörűen töltött vissza. Nekem Galaxy A70em van. Valószínű telefon függő lehet, gondolom valami energiatakarékossagi szempont más. Viszont olvastam Flud kommemteknel, hogy érdemes bekapcsolni a processzor ebrentartasa funkciót és úgy néz ki így működik. :)

(#140241) kidnou válasza Bigmen (#140238) üzenetére


kidnou
senior tag

Van saját topikja, ott gyorsabban kaphatsz választ [link]

(#140242) Bigmen válasza kidnou (#140241) üzenetére


Bigmen
lelkes újonc

Írtam oda is de még eddig semmi.Azért kössz.

(#140243) ollie válasza tknof1871 (#140239) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a dokumentum nem PDF véletlenül, ami ráadásul scannelt lapokat tartalmaz?

***

(#140244) svgyula válasza B. Tamas (#140231) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A droidos fejegységnél a gyári beállítások között kell lenni(eszköz függő) a biztonság menü alatt "táblagép titkosítása" "képernyő zár". Az elsővel minden alkalmazást titkosíthatsz és pin kóddal védhetsz. A másodikkal az alkalmazásokat lehet levédeni. Elméletileg van benne egy képernyő zár funkció ami nem enged másik képernyőt megnyitni csak ha feloldod ezt a funkciót. Ezek az enyémben mind benne vannak. DE mint írtam eszköz függő és van olyan ahol ez csak a szeríz menü részét képezi ahhoz pedig kell a szerviz kód, hogy be tudj lépni oda.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#140245) kalanchoe válasza HREH (#140230) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Ez jelszókezelő, nem?

(#140246) B. Tamas válasza Mcrazy (#140235) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Köszi, megnézem. Ha már az app titkosítót el tudnám indítani máris egyenesben lennék.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#140247) B. Tamas válasza svgyula (#140244) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Köszönöm a tippet, de ezek nemigazán azok amire nekem van szükségem. Van kb 8-10 app amit minden cécó nélkül lehetne indítani, minden mást csak jelszóval. Ezek nem erre valók ahogy néztem.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#140248) Somatom válasza B. Tamas (#140247) üzenetére


Somatom
veterán

Csak egy tipp. Mi lenne, ha "külsős" zárképernyő alkalmazást használnál? Pl. C Locker. Régen használtam, de úgy látom, hogy még "él" az app, júliusban frissült.

Bozek:
Nem felejtettelek el, csak kell túrnom a fiókban egy rootolt eszközt és fel kell élesztenem, mert momentán nincs olyanom napi használatban.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140249) B. Tamas válasza Somatom (#140248) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Fentebb írtam, hogy 4-et kipróbáltam, de egyik sem tud automatikusan indulni a rendszerrel. 🙄

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#140250) kiraly.andra válasza #30610944 (#140225) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nem lehet módosítani a mezők nevét, csak a tartalmát. Miért is lenne jó, ha Username helyett Login lenne a neve? Új mezőt sem tudsz megadni, jól látod. Ez miért kellene, miért nem elég a Notes?

:a:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.