Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137886) Fall-N válasza Rula (#137872) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem tetszik ez a full fehér design és a nagy kör alakú letöltési sáv is. Persze este már kéne a dark mode de biztos jön majd az is. Viszont az FB nekem sem hipózódott ki még, asszonynak meg már hónapok óta fehér. Mondjuk ő sokkal többet is lóg rajta, én annyit nem.

Elvileg azt írták, hogy be kell lépni egy olyan profillal, akinek már engedélyezve van az új UI, utána kiléphetsz és neked is utána a fehér lesz. Ez igaz lehet, mert páromnak volt közben telefon váltás és az újon is egyből fehér volt neki az FB.

Nekem maradt kék, de utolsó körben lett nekem a dark mode a Messengerben is anno, hiába küldtem magamnak a hold emojit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.