Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138801) crok válasza Dorcsika (#138799) üzenetére


crok
Topikgazda

Pontosabban itt PH!-n nincs (akár nyithatod te is..?), de Telegramon, Facebookon meg Twitteren elérhetőek ám ha pl. a saját honlapjukon szeretnél instant kérdezni akkor instant chat-re ott is van lehetőség, de a leggyakoribb kérdések-kérések-FAQ itt elérhető.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#138802) Dorcsika válasza crok (#138801) üzenetére


Dorcsika
junior tag

Csak pár kérdésem lenne azokhoz akik használják. A nyelvtudásom nem az igazi ahhoz hogy külföldi oldalon kérdezzek. Nem tudom hogy itt engedélyezett téma e.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#138803) csako


csako
veterán

Üdv!
Van nekem ez a Notific pro alkalmazásom, de már rég nem frissült és kicsit bugos...
Tudtok alternatívát rá mondani, aminek hasonló a működése?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#138804) instantwater válasza Dorcsika (#138799) üzenetére


instantwater
addikt

Redditen van.

Most látom, hogy az angol nehézséget okoz.

Érdemes angolul tanulni, nagyon megéri. :K

[ Szerkesztve ]

(#138805) Dorcsika válasza instantwater (#138804) üzenetére


Dorcsika
junior tag

Erre nem is gondoltam......

Huawei P30

(#138806) turbulencia8 válasza kory24 (#138723) üzenetére


turbulencia8
őstag

Tenyleg jo az Erste appja nfc-s fizetesre, csak kicsit tovabb kell a terminalra nyomni a telot, ill 5000 Ft felett ketszer kell odarakni. Cserebe nem kell a hatizsakbol elokotorni a kartyat, es nem von le egy szazalekot, mint a Simple.

(#138807) kory24 válasza turbulencia8 (#138806) üzenetére


kory24
őstag

Nekem még sose kellett 2x oda tenni.
Bár 5000 felett úgy szoktam, hogy alkalmazásból és akkor nfc fizetés, ujjlenyomat és pin kód se kell.

Lehet turbo esetén kell 5000 felett 2x?

Hogy hosszú vagy rövid idő nemtudom, nem próbáltam még mást

[ Szerkesztve ]

(#138808) ollie válasza kory24 (#138807) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak akkor kell 2x ha nem lépsz be az nfc fizetésbe 5000ft felett .

***

(#138809) turbulencia8 válasza kory24 (#138807) üzenetére


turbulencia8
őstag

Lol, akkor en benazok. Ha 5000 Ft felett fizetek, az hogy tortenik az Erste appjaval? Feloldom a telot, hogy aktiv legyen az nfc, majd odarakom a terminalhoz. Par masodperc mulva felugrik a telon egy kartya, es keri (ismet) az ujjlenyomatomat. A masodszori ujjlenyomat megadasa utan en odarakom megint a terminalra, ez utobbi folosleges mozdulat?

Kozben valaszoltatok is, koszi!

[ Szerkesztve ]

(#138810) kidnou válasza Dorcsika (#138799) üzenetére


kidnou
senior tag

Van reklámblokkoló topik [link]

(#138811) S e t h válasza Dolphine (#138794) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha preferálod a ujjal húzogatós módszert, akkor visszalépés.
Van egy kialakult, ékezetek nélküli adatbázis az addigi szavakkal, na most erre ráereszteni az"új" szavakat ékezetekkel, káosz.
Én próbáltam többször, de nem írta felül a régieket, ragaszkodik a korábban elmentett szavakhoz bármit is csináltam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#138812) Dorcsika válasza kidnou (#138810) üzenetére


Dorcsika
junior tag

Köszönöm! :R

Huawei P30

(#138813) Dolphine válasza S e t h (#138811) üzenetére


Dolphine
addikt

Így már értem, köszi. :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#138814) dzsi23 válasza dzsi23 (#138742) üzenetére


dzsi23
addikt

Tehát nem... :(

(#138815) kuksa90


kuksa90
őstag

Elnézést az eltűnésért, de köszönöm mindenkinek, aki a banki képernyőmentésben segédkezett. :R
Azt hiszem, tegnap este frissített az app, és nekem is megjelent az oszthatóság. Nem értem, de így legalább megoldódik a gondom.
Mégegyszer köszönöm!

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#138816) zsoltzsolt válasza turbulencia8 (#138806) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Simple egy százalékot levon? Kitől? Nem vettem
ilyet észre

(#138817) nimfas válasza zsoltzsolt (#138793) üzenetére


nimfas
addikt

Ez van fent és ez a hiba... Magából a programból vmi rejtélyes módon nem tudtam képet menteni.

(#138818) crok


crok
Topikgazda

Érdekesség:
Google Play Protect-en átcsúszott cca. 25 full-screen ad-ot nyomó adware. [1] [2] És állati sok letöltés áll az appok mögött : \

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#138819) Bozek válasza DS39 (#138785) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én régebben próbáltam két telefont összekapcsolni, de jelszót kért, amit sehol se találtam.

Amúgy sokáig a SuperBeam-et használtam erre a célra, de régóta nem frissült és már nem elérhető. Nálam már csak a Pro kulcs látható Play-ben, de az a program nélkül semmit sem ér.

(#138820) Narxis válasza nimfas (#138817) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez szívás, lehet a MIUI-val van baja. Engedélyeket megadtad neki az alkalmazáskezelőben?

Thanos was right.

(#138821) nimfas válasza Narxis (#138820) üzenetére


nimfas
addikt

Szerintem meg... Szóval egyelőre passz. 😐

(#138822) Cyrin válasza nimfas (#138817) üzenetére


Cyrin
addikt

nálam is ezt csinálja még mindig, Redmi4X, eddig mindig működött, nem csináltam vele semmit.

(#138823) Narxis válasza nimfas (#138821) üzenetére


Narxis
nagyúr

Fényképezőgép, Tárhely, Helyadatok nincs megadva, add meg mindhármat.

Thanos was right.

(#138824) instantwater válasza Narxis (#138823) üzenetére


instantwater
addikt

:Y
Egy vacak kupon appnak ennyi minden kell?

(#138825) Narxis válasza instantwater (#138824) üzenetére


Narxis
nagyúr

Gondolom a helyadatok a reklámnak vagy annak, hogy a legközelebbi mekit megmutassa, a fényképezőgép meg QR kódhoz vagy ilyesmihez kellhet de egyelőre azért kellene megadni mindet, hogy kiderítsük miért nem működik nála.

Thanos was right.

(#138826) nimfas válasza Narxis (#138825) üzenetére


nimfas
addikt

SSajnos ugyanaz.... Egy ideje nem megy. Telefon tuti nem frissült azóta, szóval lehet egy régebbi app kéne, de lehet az meg reklamálna hogy frissítsem. 22-es csapdája.

(#138827) dugynok válasza nimfas (#138826) üzenetére


dugynok
senior tag

Térj àt a Burger King-re :D

(#138828) crok válasza dugynok (#138827) üzenetére


crok
Topikgazda

Ki ne akadjon a vótmá'méter: nem opció.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#138829) seger


seger
addikt

Rtl most másnál sem megy? Email / jelszó hibát ad

(#138830) dugynok válasza crok (#138828) üzenetére


dugynok
senior tag

Nah jóvannah, most kapcsolódtam csak bé :)
Magànvélemény: Ne együnk màr szart...

[ Szerkesztve ]

(#138831) bigrock válasza dugynok (#138830) üzenetére


bigrock
addikt

Hátha nem fognak összejönni az alkalmazás engedélyek és a fórumtárs kénytelen lesz normális ételeket enni :DDD

(#138832) dugynok válasza nimfas (#138817) üzenetére


dugynok
senior tag

Megnyugtatlak, próbàból feltettem a Xiaomi Redmi 4X-re az appot, nàlam sem indul el. Q2 hibàt dob, arra panaszkodik, hogy ismeretlen forràsról töltöttem le, mennjek a play àruhàzba és onnan szerezzem be. Természetesen onnan töltöttem le. Engedélyeket nem is kért.
Àruhàzas értékeléseket olvasva nem egyedi hiba :)

[ Szerkesztve ]

(#138833) nimfas válasza dugynok (#138832) üzenetére


nimfas
addikt

Pikkel a Mc-i a Xiaomira :) Hát ez van akkor egyelőre... Gyanús egyébként, mert asszony Note3-asán sem megy az app....

(#138834) dugynok válasza nimfas (#138833) üzenetére


dugynok
senior tag

Nem Xiaomi hiba, màs telókon sem müxik...

(#138835) crok válasza dugynok (#138832) üzenetére


crok
Topikgazda

Lehet nem a véletlen műve az a 3.6* értékelés se a 123K felhasználóból. Főleg az elmúlt pár hetet böngészve.

@Nimfas:
Ha pikkel is valamire max. a MIUI-ra (Redmi Note 4X Lineage 16-al, simán felment, simán fut). Valamikor régen, a kiadás elején volt pár nagyon fura anomáliája a MIUI 10-nek ami miatt pár nem túl jól megírt app el-elszállt (az értesítési sáv akkor lett ez a szép MIUI 10 féle és egyes appok értesítései úgy voltak megírva hogy azzal a MIUISystemUI nem tudott mit kezdeni mert nem voltak "szabványosak" (valahogy úgy jött ki hogy pont a MIUI volt jól megírva..) így eldobta az appot a rendszer amint értesítést akart kitenni.. Xiaomi.EU fórumon / Telegramon sokáig téma volt mert banki appok se mentek, nem működött így a push üzenetes token se..). De nem gondolom hogy most megint hasonló lenne mert az értékelések közt van Samsung S10+ meg sok egyéb más is ugyanezzel a jelenséggel.

A Play értékelésekre adott válaszaik azért szerintem meg vannak szórva BS-el.. pl. nem tud regisztrálni a felhasználó, válasz: "Kérjük ellenőrizd, hogy a telefon lokációi alapján lévő időzóna szerinti időpontra legyen beállítva a telefonod és futtasd le a Google Play menüjén belül elérhető Play Protect szolgáltatást, mely kijelzi, hogy melyek azok az ártalmas alkalmazások, amelyek akadályozhatják az egyéb alkalmazások zökkenőmentes üzemelését." - meglepne ha ez megoldás lenne, bár mindenre is ez a sablon a válasz (csak az utóbbi 2 hét értékeléseit néztem át..). Sokszor szerepel a külső forrásból telepítettség is mint ok a nem működésre annak ellenére hogy a bejelentő szerint Play-ből lett telepítve.

Support: mcdonaldsapp@hu.mcd.com - akkor lehet írni is kell nekik, bugreport-ot csatolva.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#138836) nimfas válasza crok (#138835) üzenetére


nimfas
addikt

Köszönöm a kimerítő választ. Legalább kiderül hogy nem nálam van a hiba. Lehet írok nekik, de sok reményt nem fűzök hozzá hogy lesz eredménye. 😁

(#138837) ignisz válasza nimfas (#138836) üzenetére


ignisz
senior tag

Szia. Kíváncsiságból feltettem az appot, Huawei P30- ra. Simán elindult, nem kért engedélyeket se.

(#138838) simico válasza Bozek (#138819) üzenetére


simico
aktív tag

Miért ne lenne elérhető a SuperBeam? Most is fent van a Play-en, pont múlt héten raktam fel egy telefonra és vittem át vele 20+ GB adatot két telefon között. Pie-on is tökéletesen működik, úgyhogy én pont letojom, hogy régen frissült.

(#138839) cirkus


cirkus
aktív tag

olyan video szerkesztő androidos applikációt keresek amivel egy video képének oldalait lehet levágni, összehúzni vagy esetleg homályosítani

(#138840) zzz03


zzz03
őstag

sziasztok!

youtube vanced appal akadt 1 kis gondom. mostanaban allandoan reklamokat dobal. valakinek van valami tippje, h miert? (xiaomi mi 9se a telo es 9-es droid fut rajta.)

[ Szerkesztve ]

(#138841) S e t h


S e t h
nagyúr

Microsoft Outlook alkalmazás.
Kaptam jogot más email fiókjának csekkolására, ami számítógépen nem is okoz gondot, de az Android appban ezt a lehetőséget sehol sem találom.
Ne is keressem?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#138842) zhorvath válasza S e t h (#138841) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Szerintem fel kell venni új fiókként.

(#138843) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

E-mail app kerestetik.
3 szolgáltató (gmail, outlook és céges exchange 2003)
Aquamail Prom van megvéve, de a céges hálózaton szarakodik, nem tölti be a maileket. Ugyanezen a hálózaton a gyári samsung email vagy épp az outlook mail app hibátlan.

Látom megjelent a Spark app androidra is (3-4 éve ezt használtam iOS-en) Milyen? Sok infó nincs itt róla, sajnos a magyar nyelvet kispórolták.

(#138844) S e t h válasza zhorvath (#138842) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is gondoltam rá, de akkor tudnom kéne a jelszavát, ami nem oké.
Nem is írhatok a nevében, csak megismerhetem a levelezését.
Örültem az outlook appnak, de így kicsit korlátozottnak tűnik a tudása.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#138845) Narxis válasza zzz03 (#138840) üzenetére


Narxis
nagyúr

YouTube Vanced v14.21.54
Changelog:
- Casting fixed (Experimental)
- Landscape ads removed
- Background auto repeat fixed
- Search ads are still there (haven't found a way to remove them)
- Notifications somewhat working (useractions needed)

Mondjuk nekem nincs keresésnél se reklám, nem tudom, hogy azért mert magisk modulját használom vagy Adguard miatt.

Thanos was right.

(#138846) kidnou válasza zzz03 (#138840) üzenetére


kidnou
senior tag

Beállitások-vanced beállitások. Itt nincs véletlenül bekapcsolva a hirdetési beállitás?

(#138847) Fall-N válasza Narxis (#138845) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem az AdGuard fogja meg, mert nálam sincs reklám.

(#138848) kidnou válasza Fall-N (#138847) üzenetére


kidnou
senior tag

Nekem semmi reklámblokkoló nincs, és igy sincs reklám benne. Szerintem be van nála kapcsolva a reklámok megjelenitése az appban

(#138849) tomazin


tomazin
veterán

Olyan appot amivel konnyen jegyzetelhetem mit ettem anelkul, h ezt barhova is elkuldene tudtok ajanlani?

(#138850) zzz03 válasza kidnou (#138848) üzenetére


zzz03
őstag

nincs bekapcsolva! koszi azert a tippeket. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.