Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138751) kidnou válasza kuksa90 (#138749) üzenetére


kidnou
senior tag

Sajnos az utóbbi verziók ilyenek, nekem is gondot okoz. Állítólag a mi védelmünk érdekében....

(#138750) vgyuri semmilyen formában nem engedi

(#138752) vgyuri válasza kidnou (#138751) üzenetére


vgyuri
őstag

Másik telefonnal lefotozód? Vagy selfi és egy tükröt raksz a telefon elé. :)

Vámoláshoz nekem elég volt a weboldalról letöltött invoice, vagy az email amiben leírták mit vettem és mennyiért.

(#138753) mobilizmo válasza kuksa90 (#138749) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

A vámigazoláshoz feltétlenül a képernyőkép kell? Mert az új CIB Mobilban (most frissítettem) tranzakció részleteit meg lehet osztani e-mail-be és dokumentumba (nyilván pdf).

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#138754) kidnou válasza mobilizmo (#138753) üzenetére


kidnou
senior tag

Ez új funkció lehet, eddig nem láttam. De röhej, hogy képernyőmentést nem enged, e-mailben elküldhető minden adat

(#138755) csipuka válasza kidnou (#138754) üzenetére


csipuka
senior tag

Vannak rosszindulatu appok, amik elkapjak mit gepelsz vagy kepernyomentest csinalnak, de ha te aktivan elmented a dolgot az ok.

(#138756) instantwater válasza kuksa90 (#138749) üzenetére


instantwater
addikt

Netbank gépről vagy mobilon böngészőből?
Nem elég nekik a webshopos email vagy PayPal?

[ Szerkesztve ]

(#138757) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok.

Mc Donalds kuponos appja mindenkinek működik aki próbálta csak nekem nem? Xiaomi redmi Note 5 telefon, legújabb mc app, de mikor rányomok a kupponra akkor hibát dob a program.

Már próbáltam újratelepíteni, adatot törölni de nem oldotta meg.

Ötletek?

(#138758) zsoltzsolt válasza nimfas (#138757) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Burger King 😁

(#138759) Cyrin válasza nimfas (#138757) üzenetére


Cyrin
addikt

Nálam se ment csütörtökön. Azóta nem néztem, de feltettem a burger King appot, ezt elérték vele.

(#138760) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Egy olyan alkalmazást keresnék a telefonomra Xperia L3, amivel értelmes minőségű legalább 720p 30FPS ben tudnék time laps és slow motion videót rögzíteni.

Régen volt Nokia 2.1 esem és abban volt gyors és lassú felvétel és azok tök jók voltak, jó csak 480p ben. A sony gyári kamera alkalmazása olyan fapados, hogy az már fáj.
Mondanátok egykét tippet?

Előre is köszi.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#138761) dzsi23 válasza zsoltzsolt (#138758) üzenetére


dzsi23
addikt

:C

(#138762) Somatom válasza Lalikiraly (#138760) üzenetére


Somatom
veterán

A teló nem időgép, csak a képkockasebességgel tud játszani. Ha azt szeretnéd, hogy a lassított lejátszás 30fps legyen, akkor azt ettől magasabb fps értéken kell rögzíteni. Képes erre a telód 720p felbontásban?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#138763) Lalikiraly válasza Somatom (#138762) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Ezt nem tudom :D

A Nokia 2.1 az 480p ben rögzített úgy.
Nekem akár az is jólenne, de ami appokat találtam az MS hyperlaps az 19-20 fps el rögzített. De ott meg felbontást sem lehet állítani.
Ötlet esetleg?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#138764) Bozek válasza Somatom (#138762) üzenetére


Bozek
nagyúr

MT6762 van benne, az a specifikáció szerint csak 30 fps-t tud. Bár a kínai SoC-okban nem vagyok otthon.

A felsőkategóriás Xperiák tudják, de ez egy kici, óccó cucc.

[ Szerkesztve ]

(#138765) Lalikiraly válasza Bozek (#138764) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Jó nekem a 30 fps is. Csak ne 20 legyen. Melyik progival érdemes próbálkozni? Ami time laps, slow motion vagy csak sima gyorsított felvétel.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#138766) Bozek válasza Lalikiraly (#138765) üzenetére


Bozek
nagyúr

A slow motion az lassított felvétel, azt nem tudod megcsinálni. Legalábbis úgy, hogy jól is mutasson, és ne akadjon a kép.

[ Szerkesztve ]

(#138767) Somatom válasza Lalikiraly (#138765) üzenetére


Somatom
veterán

Látom, nem vágod. A slomo úgy működik, hogy egy 60fps -el rögzített anyagot, 30fps -el játszik le. De, ahhoz kell az a 60fps -es rögzítés. Ha a telód csak 30fps -es rögzítést tud és azt felezed, abból 15fps -es slideshow lesz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#138768) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
Baratom megkert hogy segitsek neki a lanyanak (5 eves) vasarolt tablet beallitasaban.
Milyen alkalmazasok javasolnatok? Keszsegfejleszto, kulonbozo korlatozasok(telefonalas, internet, fizetos dolgok szabalyozasa ill tiltasa), szuloi felugyelet es stb.
Nem igazan vagyok otthon ebben a temaban ezert minden hasznos alkalmazas es javaslat erdekelne.
Koszi

(#138769) nyisziati válasza zsoltzsolt (#138758) üzenetére


nyisziati
veterán

Ennyi. :DD
Esetleg KFC.

(#138770) svgyula válasza Lalikiraly (#138765) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A telód csak 30fps tud! Olvasd el a leírását. Abból sehogy nem fogsz lassított felvételt csinálni max diavetítés jellegűt! Bármivel próbálkozhatsz de csak gyenge, elmosódott, eredményt kapsz.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#138771) szabi__memo válasza Bozek (#138746) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Tehát nem az a baj hogy szar hanem az hogy leírom. Értem. Mert egy olyan banki alkalmazás nem szar amelyik annyit nem tud hogy ne szivárogtasson ki illetékteleneknek érzékeny banki információt? Szerintem ha nem tudod miről beszélek lehet jobb is ha nem erőltetjük a vitát

(#138772) csipuka válasza szabi__memo (#138771) üzenetére


csipuka
senior tag

Az a baj, ha nem ervek, hanem erzelmek iranyitjak a vitat. Mibe kerulne a tenyeket listazni, es akkor konnyebb lenne megvitatni?
Egyebkent ruhellem az olyan velemenyeket ami hulladek/szar cimszoval vadol egy termeket egy marginalis dolog miatt. Nem feltetlenul rad gondoltam. Konnyen szelsosegekbe esik az ember, egy sajatos igeny miatt.

(#138773) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok! Az megoldható Gboard billentyűzetben hogy az ékezet mindig látszódjon?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#138774) Bozek válasza szabi__memo (#138771) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen érzékeny banki információt szivárogtat ki illetékteleneknek?

(#138775) szabi__memo válasza csipuka (#138772) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Gondoltam hogy nem rám gondolsz mert én felsoroltam a tényeket. Lassú az app, éveket csúszik náluk a máshol már rég bevezetett funkciók. Ellenben mostanában sokat fejlődött (3.0) és javult. Ettől még egy ekkora bankhoz képest komolytalan. Indítsd már el nézd meg mire jutsz el alapállapotba. Mások már felsoroltak itt funkciókat amik hiányoznak. Van pár. Drawer átgondolatlan, szétszórt. Javítások, fejlesztéseket ritkák, lassúak függetlenül az okok nehézségi fokától, gondolok itt olyanokra amelyek széles körben ismertek, pillanatok alatt megoldhatóak. Tehát én az apptól magától sem vagyok elragadtatva, de inkább a bank/fejlesztésben látom az lassú és őskövület hozzáállást. De ahogy korábban is jeleztem fejlődik, sokat javult az elmúlt hónapokban. Viszont még bőven van hova. Kicsit újra kéne az egészet gondolkodni.

(#138776) szabi__memo válasza Bozek (#138774) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mindent. Ugyanis nem védett eléggé. Sajnos van amire nem gondoltak.. több is. Szerintem ha használod és gondolkodsz rajta kicsit, nézegeted rá fogsz jönni.
Sokkal kisebb magyar bankok is gondoltak pedig ezekre amikre gondolok. Ciki
Mondom én erre az appra sem a fejlesztők helyében sem a bank helyében nem lennék büszke. És nem érzem fröcsögésnek

[ Szerkesztve ]

(#138777) ollie válasza szabi__memo (#138775) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Javítások, fejlesztéseket ritkák, lassúak függetlenül az okok nehézségi fokától, gondolok itt olyanokra amelyek széles körben ismertek, pillanatok alatt megoldhatóak.

Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy mire gondolsz, ha már konkrétumokat nem írsz. Mert hogy olyan sokan dobálóznak ilyen kijelentésekkel, hogy pillanatok alatt megoldhatóak, aztán semmit sem értenek a szoftverfejlesztéshez.

[ Szerkesztve ]

***

(#138778) Somatom válasza szabi__memo (#138776) üzenetére


Somatom
veterán

Egy ilyen kijelentésre ez az indoklás egy szakmai fórumon nevetséges. Ezzel csak magadat járatod le.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#138779) szabi__memo válasza ollie (#138777) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Legyen akkor amire az elmúlt évekből emlékszem. Bár tudom volt több hiba is amire Playen sokan panaszkodtak mégsem javították hosszú hónapokig konkrét nem jut eszembe, lehet át kéne görgetni (volt pl API váltásnál ami hónapokig nem lett javítva és új készüléken nem indult el, hogy a konkrét hiba mi volt nem rémlik). De ott a felsoroltak között a biometrikus azonosítás. Mikor vezették be? 18 november? Mekkora munka? Semmekkora? Mióta lehetett volna? Api23, 2015?
Nekem kicsit olyan érzésem van mintha pár kezdő fejlesztő csinálhatná. Hogy biztonságtechológia/banki informatikai végzettségű ember nincs köztük arra fogadnék

[ Szerkesztve ]

(#138780) Lalikiraly válasza Somatom (#138767) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Jaaa értelek. Akkor bocsánat. Hát akkor lemondok róla. :(

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#138781) vgyuri válasza Dolphine (#138773) üzenetére


vgyuri
őstag

4 érkezetes betűt hozzá lehet adni: Gboard => Nyelvek => Magyar => QWERTZ helyett a magyart válaszd: á, é, ö és ü betűk is láthatóak lesznek így.

(#138783) Somatom válasza #20749568 (#138782) üzenetére


Somatom
veterán

Kinek, mi az egyszerű. :) Servers Ultimate Pro -t használok erre a célra és a hotspot belső IP -jén futtatok FTP, vagy WebDAV szervert. Kliens oldalon TC, SolidExplorer, vagy bármilyen fájlkezelő, ami ismer FTP -t, vagy WebDAV -ot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#138784) crok válasza #20749568 (#138782) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahogy Somatom mondja. En meg a MiXPlorer-t vennem be a korbe (XDA), ez es pl. a SolidExplorer szerver es kliens oldalra is menni fog.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#138785) DS39 válasza #20749568 (#138782) üzenetére


DS39
nagyúr

Szerintem ez a legegyszerűbb: [link]
(persze, ha mindkét eszköz támogatja)

(#138786) ollie válasza #20749568 (#138782) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagyis a 2 telefont akarod közvetlenül wifivel összekapcsolni úgy, hogy nincs wifi hálózat?

***

(#138787) Somatom válasza crok (#138784) üzenetére


Somatom
veterán

SolidExplorerrel nem tudtam összehozni, hogy szerverként a hotspot belső IP -jét használja. Vagy a netet erőltette (hotspot külső IP), vagy Wifiért nyavajgott. Talán úgy lehetne, ha a hotspothoz csatlakozott eszközön futna a SE szerver és a hotspotot adó telón a kliens.
Persze, ha van egy beállított Servers Ultimate szerver, akkor fölösleges ezzel vacakolni. Egy bökés és fut a szerver.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#138788) crok válasza Somatom (#138787) üzenetére


crok
Topikgazda

Ugy. Siman megy. Az irany utana ugyis mindegy lesz.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#138790) Dolphine válasza vgyuri (#138781) üzenetére


Dolphine
addikt

És tényleg! :DDD
Nagyon szépen köszönöm! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#138791) nimfas válasza zsoltzsolt (#138758) üzenetére


nimfas
addikt

"(#138758) zsoltzsolt: Burger King 😁"

Sajnos nem opció, legközelebbi kb 50Km-re van Székesfehérváron. Siófokon van ugyan KFC, de ott pedig szinte szart sem érnek a kuponok, alig van és mindig ugyanaz. Továbbá ott minden hús csípős, nem bírja a gyerek.

Szóval az eredeti kérdés továbbra és áll.... facé' nem megy a Mc-i kupon app a Xiaomi telómon? :D

(#138792) S e t h válasza Dolphine (#138773) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sajnos igen.
Sokat is rontott a flow találati pontosságán.
Ha törölve lett volna a régi szótár, akkor örülnék neki, de így csak zavaró tényező.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#138793) zsoltzsolt válasza nimfas (#138791) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nálam megy a az app, Mc. Az új van letöltve? Volt egy régebbi is emlékeim szerint.

(#138794) Dolphine válasza S e t h (#138792) üzenetére


Dolphine
addikt

Várj, most összezavarodtam. :F Az a sajnos, hogy látszódik az ékezet? Én pont ezt akartam, mert eddig csak hosszú nyomásra jelent meg.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#138795) fjudors válasza #20749568 (#138782) üzenetére


fjudors
aktív tag

Tc és wifi beépülője
egyiken kijelölöd, másikon beolvasod.ennyi.

(#138796) FNZ


FNZ
őstag

Sziasztok!
lehet volt már kérdés, de ha fizettem egy játékért a play-ben, letölti a programot, telepíti, de szeretném azért a programot (APK) elmenteni, azt hogy tudom és hol találom meg az APK-t?
Mi van akkor, ha átköltöznék másik tabletre, akkor a kifizetett játékot át tudom telepíteni a másik tabletre (gondolom, ha ugyan azzal az emil címmel regisztrálom be a google fiókot az új tableten is, akkor sikerülni fog)?

[ Szerkesztve ]

(#138797) Somatom válasza FNZ (#138796) üzenetére


Somatom
veterán

Én Total Commander -rel szoktam menteni. Főablakban (házikó ikonra bökve) -> Telepített alkalmazások. De, sztem fölösleges. Úgy van, ahogy gondoltad. Azonos fiókkal bejelentkezve másik készülékre is telepítheted a Play -ről.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#138798) kidnou válasza FNZ (#138796) üzenetére


kidnou
senior tag

Ugyanarról a fiokrol bejelentkezve ugyanúgy letöltöd. Nem kell mentegetni.

(#138799) Dorcsika


Dorcsika
junior tag

A blokada alkalmazásnak nincs külön fóruma ahol lehetne kérdezni?

Huawei P30

(#138800) Dr.NX válasza Dorcsika (#138799) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nincs.

Elfogadom a sütiket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.