Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9301) redhunter


redhunter
senior tag

Sziasztok ,azt tudja v.ki hogy az új prémium csomagra is vonatkozik a 33% kedvezmény?Vagy csak a standardra,mert ez utobbinál 1850 Ft -öt írnak az emailben aminek az eredeti ára 2790ft ,de a prémium az 3890ft ott nincs másik ár feltüntetve.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#9302) erahurka


erahurka
félisten

Most jött mail:

Az induláskor továbbra is a kedvezményes 1590 Ft/hónap díjat fizeted a Max szolgáltatásáért. 2024. július 23-tól vagy az utána esedékes megújítási dátumtól továbbra is érvényben marad az örökre szóló 33%-os kedvezményed, a Max Standard csomag akkor érvényes havi díjára vonatkoztatva (jelenleg 2790 Ft/hó), amíg az előfizetésed aktív marad, és betartod a promócióra vonatkozó felhasználási feltételeket. Az új kedvezményes díj 1850 Ft/hó-ra változik. A Standard csomag ára magasabb a jelenlegi előfizetésed havi díjánál, mert tartalmazza a szolgáltatásunk tartalmi, funkcióbeli és formai fejlesztését, illetve a kibővített platformunk kialakításának költségeit is.

(#9303) redhunter válasza erahurka (#9302) üzenetére


redhunter
senior tag

Igen e szerint a 4k csomag 2 ezerrel több ,mert a honlapon már fent vannak az árak,3890 a prémium, plusz még 1200 a sport kieg.

PSN - RedFoxHun

(#9304) kammler válasza Adama123 (#9295) üzenetére


kammler
senior tag

Most jött tőlük email. A legtöbbnek standard csomag lesz. Kérdés, hogy hogyha valakinek van ez a 33 (?)% kedvezmény, aztán feljebb váltana, marad-e az. Azt nem írja ahogy nézem. Az más kérdés, hogy érdemes lesz-e. Majd kiderül hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#9305) kammler válasza kammler (#9304) üzenetére


kammler
senior tag

Megkérdeztem cseten tőlük. Tök jó, hogy még ők se tudják. Mondom neki jött mail, de erről nem volt szó benne. Hát majd jön még email. Kíváncsi leszek.

(#9306) mattheus


mattheus
őstag

"induláskor továbbra is a kedvezményes 1590 Ft/hónap díjat fizeted a Max szolgáltatásáért. 2024. július 23-tól vagy az utána esedékes megújítási dátumtól továbbra is érvényben marad az örökre szóló 33%-os kedvezményed, a Max Standard csomag akkor érvényes havi díjára vonatkoztatva (jelenleg 2790 Ft/hó), amíg az előfizetésed aktív marad, és betartod a promócióra vonatkozó felhasználási feltételeket."

A prémium egy új csomag, a szövegkörnyezet alapján nekem úgy tűnik, hogy a 33% a 4K-s csomagra nem lesz érvényes, de ne legyen igazam.

Ha ez egy lesz, akkor csak az éves díj befizetésével tudsz spórolni.

[ Szerkesztve ]

(#9307) erahurka válasza mattheus (#9306) üzenetére


erahurka
félisten

Kedvezmény valszeg lesz, de ezek szerint nem 33%. Mintha korábban írta volna valaki hogy USA-ban sem egyforma kedvezményt adtak a csomagokra.

Annak viszont örülök, hogy csak 1200 forint a sport csomag. Ennyit már megér egy LeMans 24 a Standard mellé.

Egyébként szó van a levélben reklámblokkolók használatáról, illetve azoknak a tiltásáról, úgyhogy ha nem is egyből, de várható szerintem hogy a vagy a standard vagy egy új csomag előbb-utóbb reklámos lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9308) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#9309) Dreimus válasza mattheus (#9306) üzenetére


Dreimus
senior tag

Rákérdeztem és a kedvezmény a standard csomagra lesz érvényes, amint feljebb váltasz vagy megrendelsz kiegészítő opciókat, akkor ugrik a kedvezmény:
Köszönjük, hogy felkereste az HBO Max ügyfélszolgálatát!

A májusi Max szolgáltatás kezdetekor minden felhasználói fiókhoz a Standard csomag fog tartozni.

Ha az HBO Max örökre szóló kedvezményes akciójára fizetett elő, és továbbra is ugyanarra az alapcsomagra fizet elő ( tehát a standard csomagra) , a Max indulásakor továbbra is a kedvezményes Max árat fogja fizetni. Ha más csomagra vált, elveszíti a 33%-os kedvezményének előnyét.

Ha további információra lenne szüksége, kérem forduljon hozzánk bizalommal!

Üdvözlettel,
Szabolcs

HBO MAX Magyarország
E-mail: ugyfelszolgalat@hbomax.com
Telefon: 06 800 80262

(#9310) erahurka válasza Dreimus (#9309) üzenetére


erahurka
félisten

Kiegészítő opcióról nincs szó ebben a válaszban. Az nem csomagváltás.

(#9311) Dreimus válasza erahurka (#9310) üzenetére


Dreimus
senior tag

A kiegészítő opcióra is kérdeztem a levelemben, így egybe vették a válaszban, meg amúgy is a szerződési feltételek között van, hogy bármilyen módosítás azonnal anulálja a kedvezményt, így már csak a fölösleges köröket futottam az amúgy is ismert válaszért :)

[ Szerkesztve ]

(#9312) GoodSpeed válasza Dreimus (#9311) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Arról van e hír, hogy lesz e natív MAX kliens Windows 11-re? Van legalább a böngészőben leszoknak a 720P-ről? :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#9313) erahurka válasza Dreimus (#9311) üzenetére


erahurka
félisten

Az elég nagy szívás lenne. Így is agyalok hogy lemondom de ha bukom a 33%-ot mert meg akarom nézni LeMans-t akkor tuti lépek. Majd meglátjuk. Reméljük csak tájékozatlan az ügyfélszolgálat, ahogy szinte mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#9314) mattheus válasza Dreimus (#9309) üzenetére


mattheus
őstag

Valahogy sejtettem, hogy efelé haladunk.
Végül is semelyik szolgáltató nem jótékonysági intézmény, így marad a egyedüli opcióként az éves előfizetés, hogy ha valaki valamennyi kezdvezménnyel akarná a 4K előnyeit élvezni.

Nekem is most jött el a pillanat, hogy revideáljam kell az eddigi csomagjaimat és felmondani egyet legalább.

(#9315) GoodSpeed válasza mattheus (#9314) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nálam egyelőre úgy néz ki, hogy az Amazon fog maradni. De ott is vannak finomságok. Viszont legalább natív kliens van, és FHD-n 1080p-ben.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#9316) negyven2 válasza GoodSpeed (#9312) üzenetére


negyven2
veterán

Ahol jelenleg is elérhető a Max már vagy egy éve, ott sincs (még?) natív app Windows-ra...

Max | Find out which devices you can stream Max on: phones, tablets, computers, TVs, streaming players, set-top boxes, and gaming consoles.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#9317) GoodSpeed válasza negyven2 (#9316) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Pff... hát nem verték agyon magukat a fejlesztési tempóval. Köszi.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#9318) Pro Koryak válasza Pro Koryak (#9271) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Na bejött a fincsi alig pár %-os áremelés vagy várjunk csak .... 1575Ft vs 3890Ft a 4K streamért :W

D+ már repült, Olimpia után szerintem ez is.

[ Szerkesztve ]

(#9319) GoodSpeed válasza Pro Koryak (#9318) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Disney+ 3 hónapig nekem jó volt 590 Ft-ért! :D Aztán lemondtam :XD
NetFlix idehaza a legnépszerűbb, miközben az a legdrágább... nekem is volt... 30 napig, annyi járt a 4K-s tévémhez 2017-ben! :D Megnéztem a Narcost 4K-ban :XD

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#9320) erahurka válasza Pro Koryak (#9318) üzenetére


erahurka
félisten

Netflix még mindig drágább.

(#9321) Pro Koryak válasza erahurka (#9320) üzenetére


Pro Koryak
addikt

... csakhogy az már alapból drága/drágább volt + ott nem volt 2x áremelés, hogy 4K streamed legyen, ha már előtte is 4K-ban nézhetted.
NF-en sokkal több tartalom van, igaz nem a mainstream fosh mozifilmekből.

(#9322) zseko válasza Pro Koryak (#9318) üzenetére


zseko
veterán

Az a helyzet hogy nem realizálják, hogy ők messze nem egy Netflix. Ha bukom a kedvezményt a 4k miatt, valószínűleg repülni fog, a 6 évnyi előfizetés után.

HR24.hu

(#9323) erahurka válasza Pro Koryak (#9321) üzenetére


erahurka
félisten

Szóval ha drágább volt akkor nem is baj ha drága? :U

(#9324) erahurka válasza zseko (#9322) üzenetére


erahurka
félisten

Nem Netflix, nem is kerül majd annyiba. De megint a jelenlegi állapot és kínálat ismeretében kritizáljátok az új árakat. Várjátok már meg mit kaptok a pénzetekért. Van amúgy egy rossz hírem: a Netflix sem lesz örökké 4400 forint.

Ugyanez ment mikor árat emelt a Cinema City, mindenki köpködött, így fos úgy fos, bezzeg a többi mozi olcsóbb, aztán két hét múlva mindenki emelt, és akkor síri csend volt.

[ Szerkesztve ]

(#9325) Pro Koryak válasza erahurka (#9323) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Drágább volt, viszont annyival, sőt jóval nagyobb is a tartalom!
Hasonlítsd össze pl. csak a NF anime tartalmát az HBO-éval...vagy keress nyelvek szerint ;)

Amúgy NF tekintetében a 4400-ról olyan 9000e-re kellene emelnie, ha olyan arányban emelne, mint az HBO eddigi Standard-ról(amiben benne volt a 4K) a MAX Prémiumra(mert ezután csak ebben lesz 4K).

[ Szerkesztve ]

(#9326) mattheus


mattheus
őstag

Én örülnék, hogy ha aludnának még rá párat és adnának a 33%-os tagoknak is valamit, még ha nem is ennyit. Egy biztos, 1 hónap múlva okosabbak leszünk.

(#9327) zseko válasza mattheus (#9326) üzenetére


zseko
veterán

:D 4K, 2 fiók, 2600Huf, nekem így elfogadhatóbb lenne, és meg se szólalnék.

HR24.hu

(#9328) erahurka válasza zseko (#9327) üzenetére


erahurka
félisten

Miért nem egyből ingyen? Többet kérnek 1 forintnál, undorító banda, nem?

(#9329) Alex91 válasza zseko (#9327) üzenetére


Alex91
félisten

Ha csak a szolgaltatas arat emeltek volna egy kicsit, azt meg talan elfogadom. De, hogy tobbet fizessek szarabb szolgaltatasert… Na ez pofatlansag!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9330) Pro Koryak válasza erahurka (#9328) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Inkább az az undorító, hogy egyik napról a másikra! 2x többe fog kerülni a 4K csomag, de neked ez tetszik! Ugyanis akinek nem, azt leszólod, szerinted az a normális, ha csak bólogatunk az áremelésekhez... :W

(#9331) erahurka válasza Pro Koryak (#9330) üzenetére


erahurka
félisten

Nem mondtam hogy tetszik, de ez a palotaforradalom is túlzás amit leműveltek. Várjátok már meg mit kaptok majd a pénzetekért, nyilván nem azért lesz külön 4K csomag hogy továbbra is nettó 3 film legyen fenn magas felbontásban.

(#9332) Alex91 válasza erahurka (#9331) üzenetére


Alex91
félisten

Ketlem, hogy azt csinalna, mint az Apple TV+, hogy minden tartalom 4k DoVi, DolbyAtmos…. Es gondolom benne lesz a szerzodesi feltetelekben, hogy nem lesz minden 4k a 4k-s csomagban se, nehogy meg valakinek eszebe jusson beperelni oket… Kvazi a 4k-s csomagjuk technikai minosegben megfog felelni a jelenleginek joval magasabb aron. Az mas kerdes, hogy esetleg tobb lesz rajta a szemetbe valo tartalom.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9333) Pro Koryak válasza erahurka (#9331) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ha a Standard csomag lesz előfizetve, abból honnan tudjuk mi van fent 4K-ban?
Persze gugliban majd rálehet keresni, de ... :O

Ja, most is megkapjuk a 4k csomagot 1500-ért!!! és ez a krva nem mindegy, mert a minőséget csökkentik, az árat meg min. 1,5x-re emelik már a fullhd csomagnál is.

Most sem csak 3film van 4K-ban, egy rakás sorozat is ...stb. :U

(#9334) erahurka


erahurka
félisten

Amúgy nem értelek titeket, itt puffogtok, hát mondjátok le azt' kész, meg van oldva.

(#9335) Pro Koryak válasza erahurka (#9334) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Az lesz, csak megvárom az olimpiát, remélem adják élőben és korrekt minőségben az összes értelmes versenyt.

(#9336) zseko válasza erahurka (#9328) üzenetére


zseko
veterán

Szálljál már kicsit magadba, hol kértem én ingyen? Eleve még mindig csak 1800-ért fogom megkapni a standardot két fiókkal FHD-ban (ami mellesleg egyébként azt jelenti hogy rosszabb minőséget fogok kapni drágábban), ahhoz képest az általam írt 2600 közel 50%-al (~44%) több, ahogy a 4K-s csomag árát sem csak szimplán megfeleztem (ha 4 fiók 3900 akkor 2 fiók 1950 legyen) , hanem ahhoz képest is kereken 50%-al több, tehát mindenképp a szolgáltató járna jobban.
Mellesleg a 3900 -> 2600 az - milyen meglepetés! - szinte pont -33%, és még ekkor is én járnék rosszabbul, mert a 4 fiók helyett csak kettőt kértem. Tehát itt is többet fizetnék kevesebbért.
Amúgy nekem tökmindegy megtartom-e, van még mellette négy... (Netflix, Disney, SkyShowtime, Viki) ezt néztem a legkevésbé, csak ennyiért elfért.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#9337) zseko válasza zseko (#9336) üzenetére


zseko
veterán

Azaz öt van mellette, mert a Prime Video-ról elfelejtkeztem...

HR24.hu

(#9338) l.skywalker válasza Pro Koryak (#9335) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem nem direkt közvetítés lesz, hanem az olimpia alatt a Sport csomagban elérhető valamelyik Eurosport lesz ingyenesen elérhető.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9339) Öcsielvtárs válasza Pro Koryak (#9333) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

A JustWatch appon pontosan meg tudod nézni melyik film, milyen minőség(ek)ben, melyik streamen van fent.

Samsung A54

(#9340) NB2


NB2
aktív tag

Szerintem itt nem az új előfizetőkkel lesz a gond, hanem a meglévőkkel. Teszem azt én márciusban előfizettem egy évesre abban a tudatban, hogy 4K-ban kapok filmeket és nézhetem 5 helyen, majd ők májusban önhatalmúlag áttesznek egy kisebb csomagba, az csak nálam fura picit? Meglévő előfizetést rohadtul nem kéne piszkálni!

(#9341) GoodSpeed válasza Öcsielvtárs (#9339) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Köszi az appért! :R

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#9342) Pro Koryak válasza Öcsielvtárs (#9339) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ismerem ;)

[ Szerkesztve ]

(#9343) Öcsielvtárs válasza Pro Koryak (#9342) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

OK. Csak a google miatt írtam, ne hogy bárki azzal szenvedjen...

Samsung A54

(#9344) TrollBalint válasza Dreimus (#9309) üzenetére


TrollBalint
addikt

Mondjuk a levélben fogalmazhatnának egyértelműbben, mert én úgy értelmeztem a levelet, hogy addig kapom a 33%-os kedvezményt, amíg aktív az előfizetésem, és a Standar csomagos rész csak egy példa volt, mivel abba kerülök át. Azzal, hogy feljebb lépek, az én értelmezésemben folyamatos az előfizetésem. És azzal, hogy hajlandó lennék többet fizetni, úgy hálálják meg, hogy elveszik a kedvezményt... :F Hát nem az ügyfél elégedettség vezérli őket, az már biztos...
Mindenesetre köszi, hogy utánajártál :))

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#9345) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9346) spiky03 válasza Öcsielvtárs (#9339) üzenetére


spiky03
veterán

Én mondjuk bele futottam egy érdekességbe.
Pl a Kukkolókra azt írja, hogy nincs fent sehol, közben meg az Amazon Prime-on fent van.

Mondjuk eddig csak ezzel az egy filmmel találkoztam ahol téves volt az infó.
Ettől függetlenül én is használom az appot.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#9347) GoodSpeed válasza spiky03 (#9346) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nem lehet, hogy a magyar cím miatt nem találta? Bár általában nem szokott ezzel már baj lenni.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#9348) spiky03 válasza GoodSpeed (#9347) üzenetére


spiky03
veterán

Mindegy mivel kerestem mert ugyan azt hozta ki eredménynek

Több ilyen esetbe nem futottam bele.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#9349) GoodSpeed válasza spiky03 (#9348) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Akkor ez tényleg bakinak tűnik. :(

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#9350) Öcsielvtárs válasza spiky03 (#9346) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

Köszi, tehát érdemes jobban körülnézni...

Samsung A54

(#9351) spiky03 válasza Öcsielvtárs (#9350) üzenetére


spiky03
veterán

Vagy max rá keresni az adott streamingen, hátha fent van.

De mondom nálam eddig ennél az egy filmnél volt ez a jelenség.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.