Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135587) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok

A Google Foto alkalmazással van egy kis gondom.
Tulajdonképpen új felhasználó vagyok, hétvégén kezdtem el belakni. Elkezdte felszinkronizálni a képeimet, de megállt a feltöltés 7db-bal a vége előtt. Elgondolkoztam az életemen és úgy döntöttem veszek tárhelyet. Ez meg is történt, látszik az accountomnál, hogy így még csak a fiók 15%-nál áll. Tehát van hely dögivel.
Az alkalmazás "Fotók" fűlon mégis továbbra azt látom, hogy 7db foto nincs feltötltve és wifire vár.
Na most olyan internet csomagom van, hogy nem kell wifi. Mehetne mobil hálózaton éjjel-nappal.
A beállítások/automatikus mentés és szinkronizálás menüben az "Automatikus mentés mobil hálózaton" alatt a foto mellett a kis gombot átállítottam, de mégsem. Áll és wifire vár, nem értem miért.
Próbáltam, hogy töröltem minden adatot az alkalmazásból és újra telepítettem. "Első" belépésnél meg is kérdezte, hogy akarok e mobil hálózaton feltölteni. Mondom igen. Hiába...

Valakinek valmi ötlete esetleg?

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.