Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126801) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Osmand most féláron van ha érdekel valakit.

(#126802) beg válasza zsoltzsolt (#126801) üzenetére


beg
veterán

Csak a jegyzőkönyv kedvéért, a Locus sokkal jobban megérdemli a fizetős verziót (még a félár ellenére is), Osmand ugyan azt a térképet használja, cserébe fele olyan gyors a navigációja ugyan azon a hardveren mint a Locus. Mindkettőből megvan a fizetős.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#126803) turbulencia8 válasza beg (#126802) üzenetére


turbulencia8
őstag

Oruxmaps-szel mik a tapasztalataid? Regen azt szerettem, volt belole tok ingyenes, reklammentes verzio, de mar csak fizetoset talaltam, egyelore ritkan turazok, csak a HuMap-et raktam fol gyors. A Locus megeri az arat?

(#126804) beg válasza turbulencia8 (#126803) üzenetére


beg
veterán

A szubjektív véleményem az, hogy megéri. De vedd meg, próbáld ki, ha nem jön be, akkor 2 órán belül visszakérheted az árát.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#126805) csipuka válasza miaoumaoi (#126775) üzenetére


csipuka
senior tag

Nekem is ez van egy par hete, es nem tom megoldani.
Asszonynak ugyanaz a telo van, ugyanolyan verzioval, es neki megy.
Kapja be a Messenger Lite.

(#126806) Pajoz válasza Fall-N (#121556) üzenetére


Pajoz
őstag

Tudom, hogy régi hsz-re reagálok. Most lett szükségem ilyen appra és emlékeztem, hogy volt ajánlva. Most akciós az [IDM+] video letöltő.
Most szedem le.

[ Szerkesztve ]

(#126807) kaciokos válasza zsoltzsolt (#126783) üzenetére


kaciokos
őstag

Én sem szeretném megadni a Facebook-nak a telefonszámom. Okostelefont használok, mert rengeteg előnye van, amik bőven kompenzálják számomra a hátrányait, ezekből az egyik az, hogy meg kell adnom ide-oda a személyes adataimat. Ha okostelefont akarok, akkor a Google vagy az Apple megkerülhetetlen, de ezen felül igyekszem minél jobban minimalizálni a személyes adataim kiadását, pláne az olyan, privacy szempontjából sokszorosan lejáratódott cégnek, mint a Facebook. Egyszerűen minél kevesebbet tudnak rólam, annál jobb, annál kevésbé tudnak kotorászni a magánéletemben.

(#126808) Somatom válasza kaciokos (#126807) üzenetére


Somatom
veterán

Nem értelek. Ez miért lenne jó a FB -nak? Ők abból élnek, amit a magánéletedből kikotorásznak. Miért engedjenek neked bármit, ha nem kotorászhatnak a magánéletedben?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126809) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

A SwiftKey billentyűzetnek van valami szótára? Most kezdem belakni és nem találom sehol . Más billentyűzetnél a beállítások között valamilyen formában van szótár amit lehet kezelni,beírni ill. kiszedni szavakat. Bocsi ha hülye kérdés volt!

(#126810) #81733120 válasza Somatom (#126798) üzenetére


#81733120
törölt tag

:DDD
-
Playben találtam olyat, ami nekem kell: Meal Reminder

Olyat viszont nem találtam, ami arra hívná fel a figyelmet, hogy nem kéne enni. :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#126811) karldergroße válasza Tökimanó (#126809) üzenetére


karldergroße
senior tag

felhőbe menti

(#126812) Tökimanó válasza karldergroße (#126811) üzenetére


Tökimanó
senior tag

És azt hogy érem el?

(#126813) kaciokos válasza Somatom (#126808) üzenetére


kaciokos
őstag

Ööö, ezt most nem vágom, hogy komoly vagy irónia. :F

Persze, hogy nem jó nekik, de én sem várok el tőlük semmit cserébe. Facebook profilom ugyan van minimálisan szükséges megadott adatokkal, de kb. havonta egyszer lépek be fb-ra, soha életemben nem postoltam vagy likeoltam, nem használom a Messenger-t, és a telefonomon nincs semmilyen fb termék. Felháborítónak tartom, hogy óvodák és iskolák nem egy cégfüggetlen platformot használnak információközlésre a szülők felé (pl. e-mail), hanem tipikusan a fb-ot. Felőlem az egész fb eltűnhetne a rákba úgy, ahogy van. :)

(#126814) zeon.hu válasza kaciokos (#126813) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"Felháborítónak tartom, hogy óvodák és iskolák nem egy cégfüggetlen platformot használnak információközlésre a szülők felé (pl. e-mail), hanem tipikusan a fb-ot. Felőlem az egész fb eltűnhetne a rákba úgy, ahogy van."

Szívemből szóltál!

#?*@&!

(#126815) Bozek válasza kaciokos (#126813) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Ha nem tetszik, nem kell használni.
2. Az e-mail mióta cégfüggetlen? Valaki e-mail szolgáltatást nyújt, márpedig az egy cég.
3. Tudod hány szülő van, aki hetekig meg se nézi az e-maileit? Hidd el, tapasztalatból beszélek.

(#126816) zeon.hu válasza Bozek (#126815) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

És tudod, hány embernek nincs fb regje és nem is lesz? :DDD

Nem az a baj, hogy a fb-ot használják kommunikációra, hanem hogy "csak a fb-ot"!
Óvodával, iskolával is ezzel harcoltam/harcolok és sajnos már az egyik munkahelyemmel is.

#?*@&!

(#126817) nightzone


nightzone
aktív tag

Erre valaki: [link] ?

(#126818) Bozek válasza zeon.hu (#126816) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem ha megvizsgálnád az arányokat, akkor az FB-fiókkal rendelkezők lennének többségben. :) Sajnos, vagy nem sajnos, ilyen világot élünk.

Az persze jogos, hogy ne csak kizárólagosan ott menjen a kommunikáció, de ha így van, akkor az iskolának van egy fenntartója, nekik kell jelezni a problémát. Kevés esély van rá, hogy lesz belőle valami, de meg kell próbálni. A munkahellyel meg nem tudsz mit csinálni, azt el kell fogadnod.

(#126819) zeon.hu válasza Bozek (#126818) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"A munkahellyel meg nem tudsz mit csinálni, azt el kell fogadnod."

A közvetítő az egyik cég munkáiról mindig csak emailben értesít, a másikról csak a fb-ra posztol. Hol itt a logika... :F ?

Egyébként az aktív fb felhasználók száma jelenleg valahol 2 milliárd fölött lehet, szóval ... :DDD

#?*@&!

(#126820) kaciokos válasza Bozek (#126815) üzenetére


kaciokos
őstag

1. Pont ez az, hogy nem használnám én, ha az iskola nem kizárólag ezen akarna kommunikálni.
2. Cégfüggetlen. Ha nem tetszik, átmehetsz a gmail-ről a hotmail-re, vagy piti összegért veszel egy domaint, és az otthoni NAS-odon működteted az e-mail szervert. Ezenkívül használhasz millió fajta e-mail klienst is, még akkor is, ha mondjuk ragaszkodsz a gmail-es e-mail címedhez, nem csak a hivatalos gmail klienst használhatod.
3. Tudom. De ugyanazokon az eszközökön meg tudná nézni az e-mailjeit, mint a fb-ot, csak ez utóbbi menőbb. :W

"Szerintem ha megvizsgálnád az arányokat, akkor az FB-fiókkal rendelkezők lennének többségben. :)" - Szerintem nem, nem ismerek senkit, akinek van fb fiókja, de ne lenne e-mail címe.

[ Szerkesztve ]

(#126821) Bozek válasza kaciokos (#126820) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mivel az FB-fiókhoz kell e-mail, ezért nehéz lenne túlszárnyalni az e-maillel rendelkezők számát. Én arra gondoltam, hogy az FB-fiókkal rendelkezők többen vannak, mint akiknek nincs FB-fiókjuk.

Ezek szerint 5,3 millió FB fiók jut 8,6 millió internethasználóra Magyarországon.

(#126822) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy Spotify esetében hogyan tudom azt a funkciót kikapcsolni, hogy ha a számítógépen hallgatom a zenét, az a telefon értesítési sávján, kontrollerrel ne jelenjen meg?
Samsung A8-am van és még az Always on Display-en is megjelenik a gépen éppen játszott zeneszám címe. Hiába zárom be a spotify-t, következő szám indításánál újra megjelenik a telón.
Így totál feleslegesen meríti az akkumat.

(#126823) kaciokos válasza Bozek (#126821) üzenetére


kaciokos
őstag

Értem, úgy már persze érvényes az állítás.

(#126824) zeon.hu válasza kaciokos (#126823) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Csak épp semmin nem változtat! :D

#?*@&!

(#126825) DS39


DS39
nagyúr

A Telegram és a Telegram X között mi a különbség?

(#126826) Viktor0610 válasza DS39 (#126825) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól értem, kb. béta verzió?
"An alternative Telegram client based on TDLib, with higher speed, slicker animations and experimental features."

Samsung Galaxy A54

(#126827) Pista0001 válasza kaciokos (#126807) üzenetére


Pista0001
addikt

Nem kell megadnod, tudják ;) Mostanában leálltak vele, de régebben többször rákérdeztek, volt hogy olyan számra, ami valóban az enyém volt, de jóval azelőtt megszűnt, hogy egyáltalán fb-ra regeltem, és mellesleg soha nem is használtam okostelefonban ;) Tudnak mindent azokról is, akiknek fiókjuk sincs ;)

(#126828) Roshan


Roshan
tag

Hali!
Tuti volt mar tema, de sajnos nincs idom vegignezni az osszes hozzaszolast.
Lenne egy ilyen keszulekem. [link]
Szeretnem a tv go-t hasznalni rajta, mukodni mukodik, csak nem lehet a tv-t nezni rajta, azt irja ki hogy rootolt keszuleken.....
Lehet erre valami megoldast talalni?
elore is koszonom szepen!

(#126829) #77646080 válasza Pista0001 (#126827) üzenetére


#77646080
törölt tag

Így igaz, arról is van rengeteg adatuk (talán árnyékfiók a neve? vagy hasonló), aki csak simán szörfözget a hálón, FB acc nélkül. :K

[ Szerkesztve ]

(#126830) Somatom válasza Roshan (#126828) üzenetére


Somatom
veterán

TV-GO felejtős. Ha nem lenne rootolt, akkor is eldobná "külső megjelenítő nem támogatott" hibaüzenettel. A Telenor MyTV viszont működik bármilyen kütyün.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126831) DS39 válasza Viktor0610 (#126826) üzenetére


DS39
nagyúr

Köszi, valami ilyesmi lehet.

(#126832) Somatom válasza Roshan (#126828) üzenetére


Somatom
veterán

Amúgy meg gratulálok, hogy sikerült egy kalap pénzért beszerezned egy Rockchipes fostalicskát, 10/100 -as Lan -nal, meg őskövület Mali400 GPU -val!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126833) Roshan válasza Somatom (#126830) üzenetére


Roshan
tag

spiler tv-t akarok nezni, diginel nem lessz es a spanyol foci atkoltozott oda..

(#126834) Roshan válasza Somatom (#126832) üzenetére


Roshan
tag

Koszonom, nemhiszem hogy egy youtube miatt barki is kiadna 30-40 ezer ft-ot egy jo tv boxert.

(#126836) Bozek válasza Roshan (#126833) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Telenor MyTV-n van jelenleg Spíler1. Az kérdés, hogy lesz-e 2.

(#126837) Somatom válasza Roshan (#126833) üzenetére


Somatom
veterán

Állítólag PC -s Chrome böngészőben megy a TV-GO. De, ez csak tipp, sosem próbáltam.
Annál még egy AML S802 -es is jobb, pedig az is őskövület, úgyhogy fillérekért utánad vágják. Már abban is 450 -es Mali van. De, még egy AML S905 -ös, vagy S912 -es box sem kerül 30-40 ropiba.

Bozek:
Ott a pont. Nekem a középső csomagom van, és abban is van Spiler1.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126838) beg


beg
veterán

*khm*
:DDD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#126839) Roshan válasza Somatom (#126837) üzenetére


Roshan
tag

PC -s Chrome-ba megoldhato, de en tv-n szeretnem nezni, ha mar vagy egy kibaszott nagy tv-m, nem akarok a kis laptopon itt szakakodni:D

(#126840) Roshan


Roshan
tag

Esetleg az lehetne megoldas ha a laptop kijelzojet vezetek nelkul at tudnam kuldeni a tv-re. arra lehet megoldas?

(#126841) Somatom válasza Roshan (#126839) üzenetére


Somatom
veterán

Azután is hibaüzenetett dobott, hogy a Rockchipes boxodra Linuxium bootloader -rel húztál egy Linux disztrót, és telepítettél alá egy Chrome -ot?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126842) Pista0001 válasza Roshan (#126840) üzenetére


Pista0001
addikt

A Miracast pont arra való, de hogy jól működik-e, illetve hogy az eszközeid tudják-e, annak neked kell utánajárnod. Intel WiDi-t próbáltam pár éve, egy kalap kaki volt.

(#126843) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv, elkezdtem használni a telegram appot. Olyan kérdésem van hogy ez menti automatikusan felhőbe a beszélgetéseket? Tehát gyári visszaallitas után minden chat visszajon?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#126844) DS39 válasza MikeWazowski (#126843) üzenetére


DS39
nagyúr

"SYNCED: You can access your messages from all your devices at once. Start typing on your phone and finish the message from your tablet or laptop. Never lose your data again."

Bár ezt lehet úgy is értelmezni hogy csak az eszközök között szinkronizál, és szerveren nem tárolja.

[ Szerkesztve ]

(#126845) MikeWazowski válasza DS39 (#126844) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ezt olvastam én is de nem egyértelmű. Mi alapján menti? Telefonszámhoz?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#126846) Viktor0610 válasza MikeWazowski (#126845) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.
A szám alapján azonosít.

Samsung Galaxy A54

(#126847) darvinya válasza Roshan (#126834) üzenetére


darvinya
titán

Hátha onnét veszed, akkor biztosan többszörösét adod ki.
Amúgy TvGo RootCloak android 6-ig működik, de maga TvGo szolgáltatás egy rakás…

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#126848) MikeWazowski válasza Viktor0610 (#126846) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Te használod és menti?
Csak azért kérdem mert biztosra szeretnék menni. Tehát tutira ment mindent felhőbe?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#126849) Viktor0610 válasza MikeWazowski (#126848) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem használom, csak most telepítettem fel újra. De emlékeztem rá, hogy mikor újratelepítettem, megmaradt az a néhány üzi, amit nem töröltem
:)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#126850) Somatom válasza darvinya (#126847) üzenetére


Somatom
veterán

Ez mikori infó? Mert régen működött, de erre rájöttek a fejlesztők is. Ha a régi verzióval próbálod, akkor dob egy üzenetet, hogy frissítsd az alkalmazást, ha használni akarod. Az új verziót viszont nem veri át a RootCloak.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.