Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126401) bigrock válasza Probert75 (#126400) üzenetére


bigrock
addikt

Indok?

(#126402) nutfile válasza havri1 (#126391) üzenetére


nutfile
aktív tag

nézd meg wakdev fejlesztőtől a köv. progikat:
>NFC Tools - ezzel szerkeszted az NFC tag-et
>NFC Tasks - ez végrehajtja az NFC tag által adott utasításokat

(#126403) nutfile válasza Somatom (#126398) üzenetére


nutfile
aktív tag

roottal nem lehet megkerülni valahogy?
(korábban trusted devices-hoz ncf taget is hozzá lehetett adni, de emlékeim szerint a google kivette ezt a lehetőséget)

[ Szerkesztve ]

(#126404) Oldman2 válasza Probert75 (#126400) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha olvasna PM-eket, én tegnap javasoltam neki egy elfogadható megoldást...

(#126405) Probert75 válasza bigrock (#126401) üzenetére


Probert75
addikt

Mert a progiját reklámozza bujtatva. És törölték a többit is. Engem nem zavar egyébként, csak megjegyeztem.

(#126407) pc360 válasza Fall-N (#126328) üzenetére


pc360
addikt

Ami nekem a Novából biztosan hiányzik (és most már az új Apex-ből is), hogy ki lehessen kapcsolni a mappák elnevezéseit. Oda már eljutott, hogy az ikon címkék kilőhetők, de a mappa nevet csakazért is írja, ha meg van adva neki név, ha nem. Az Apex 3-asban pont az tetszik, hogy ez is kilőhető, így a legegyszerűbb felület összerakható a nyilvánvalóan fölösleges mappanevek nélkül.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126408) zsoltzsolt válasza Probert75 (#126405) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szerintem támogatni kéne legalább itt az új magyar alkalmazás fejlesztőket.

(#126409) Probert75 válasza pc360 (#126407) üzenetére


Probert75
addikt

Mutasd már meg ezt képpel, hogy értsem is. THX! :R

(#126408) zsoltzsolt Ezt ne nekem bizonygasd! Én egyet értek veled. De ha a többit törölte a rendszergazda, akkor ezt is.

[ Szerkesztve ]

(#126410) pc360 válasza Bozek (#126325) üzenetére


pc360
addikt

Erről nem tudtam, akkor ezek szerint ez a része pipa. De attól még, mert már a Nova is tudja, nem indok, hogy áttérjek rá, főleg az előbb említett hiányosság miatt (tegnap kipróbáltam).

Probert75: Mi kell ezen érteni? Kinyitsz egy mappát, kinyílik a jobb esetben átlátszó négyzetecske, amin megtalálod az ikonokat, de az alján ott van a kinyírhatatlan szöveg, és a zsír fölösleges menü gomb. Ha nem írsz be semmit, akkor asszem Unnamed-nek írja, a mellékelt képen éppenséggel a Google szöveget nyomja oda. És a szöveg miatt feljebb tolja az egész kinyitott "mappát", pedig tök jól nézne ki nélküle. De mondom, ez csak 1 apróság a több közül, ami zavar a Novában.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126411) Probert75 válasza pc360 (#126410) üzenetére


Probert75
addikt

Úgy látom erről is lemaradtál!

Mappa kinyitatlanul.

Mappa kinyitva.

(#126412) pc360 válasza Probert75 (#126411) üzenetére


pc360
addikt

Is? :U Épp írtam egy hsz-t erre vonatkozóan, tehát nem maradtam le róla.

Kinyitatlanul is ocsmány, de én főleg a kinyitott állapotát kifogásolom a mappáknak. Ott van a Navigáció szöveg és a menügomb, amiről beszélek.

Ha sikerült a legutolsó 3-as Apex-et újraszignóznom, megmutatom, hogy hogy nézne ki ez normálisan, az ízlésem szerint letisztultan.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126413) Oldman2


Oldman2
veterán

Létezik-e olyan FTP szerver app, amivel a Teljes external SD írható / olvasható?

A most használt ftp szerver app csak önmaga saját könyvtárába tud írni.

[ Szerkesztve ]

(#126414) Probert75 válasza pc360 (#126410) üzenetére


Probert75
addikt

THX a képet!
A kinyitott ablak színe teljesen eltüntethető, áttetszővé tehető. De a menüt nem sikerült még eltüntetnem, de szerintem megoldható.

(#126415) pc360 válasza Probert75 (#126414) üzenetére


pc360
addikt

Igen, azt gondoltam, sőt tudom. Elég alap, csak a kép kedvéért nem állítgattam most újra be.

Megoldható lenne a fejlesztők részéről, de a jelenlegi beállításokban sajnos nincs benne. Engem ezek azért zavarnak, mert átgondolatlan. A mappára hosszú pöttyintéssel amúgy is előhúzhatók annak beállításai, ezért annyira fölösleges az a menüpont oda. :)

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126416) Probert75 válasza pc360 (#126415) üzenetére


Probert75
addikt

Érdekes, hogy a megnyitott ablaknak kikapcsolható a "Cimke"-je, de mégis ott marad a sor. Ez tényleg hiba. Én nem mappázok egyébként, csak nekem olyan egyformák, a Nova és az Apex. A beállítása más, de tök egyformára szabható. Itt kibukott a különbség, az egyik. :B

[ Szerkesztve ]

(#126417) tomy86 válasza Oldman2 (#126413) üzenetére


tomy86
addikt

Igaz nem ingyenes, de a Solid Explorer + FTP pluginnel a teljes sd vagy belső tárhely írható/olvasható.

(#126418) pc360 válasza mobilizmo (#126278) üzenetére


pc360
addikt

Köszi, sikerült beszereznem az Apex 3.3.3-at. Viszont újraszignózva, ahogy sejteni lehetett, találta a Pro verzió. A megoldás az lett, hogy kikapcsoltam a Play automatikus frissítéseket. Úgyis nézem naponta, és mindenre rábökök, ami nem Apex.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126419) dioka7 válasza Somatom (#126384) üzenetére


dioka7
senior tag

Ezt eddig nem tudtam, de így hogy mondtad, hogy lehetséges rájöttem hogyan kell. Tök jó, és köszönöm! :R :R

(#126420) pc360 válasza pc360 (#126418) üzenetére


pc360
addikt

*nem találta a Pro verzió

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126421) Somatom válasza nutfile (#126403) üzenetére


Somatom
veterán

Passz. Nem jártam utána, mert nekem más módszer is megfelelt. Jelenleg pedig kifejezetten a telómhoz gyártott autós dokkolót használok, amit a teló érzékel behelyezéskor.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126422) darvinya válasza Oldman2 (#126413) üzenetére


darvinya
titán

ES-nek Távoli Gyors elérését használom, amiben meg van adva belsőtár gyökere.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#126423) dioka7


dioka7
senior tag

Sziasztok, nem biztos, hogy jó topikban vagyok, de lenne egy kérdésem:
A párom Svédországban él és tegnap is és ma is a tabletjén és a telefonján is (otthon wifin) egyszerre "beindult" az adatforgalom. Kb 500KB/s sebességgel ketyeg a net mind a 2 készüléken. Hogyan lehetne azt kideríteni, hogy mi tölt fel vagy le és mit? Tegnap délután 5től 7ig ment. Ma 5kor megint beindult. Restart, wifi ki-be, ilyesmi nem segít, ha hálózatot ér rögtön felpörög az adatforgalom. A tab egy Xiaomi MiPad 1, a telefon egy Xiaomi Redmi 4X. Mind a kettőn a saját gyári MIUI oprendszere van, amivel vettük. Nekem és a sógoromnak is Xiaomi telefonjaink vannak, nálunk nem indult be az adatforgalom. Szóval, ha van vmi ötlet azt szívesen venném. :R

(#126424) darvinya válasza dioka7 (#126423) üzenetére


darvinya
titán

Távolról találjuk milyen app-ot használ készülékeken és milyen beállítás van.

Erre csak 1 válasz van, passz.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#126425) Oldman2 válasza dioka7 (#126423) üzenetére


Oldman2
veterán

Frissítések letöltése?

(#126426) Takuun


Takuun
aktív tag

Poweramp-al van valakinek tapasztalata, hogy ha lejárt a próbaverzió, akkor utána milyen megkötések vannak, illetve használható marad-e a program?

(#126427) szami777


szami777
addikt

Hali, remélem itt elfér.
Járt már valaki úgy, hogy crashelt a poweramp és elszállt minden értékelés és lejátszási lista?
Mivel kb 5000 szám volt, meg 20 lejátszási lista, ezért kicsit megborultam, nem kevés munka volt összerakni. :(

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#126428) #77646080 válasza szami777 (#126427) üzenetére


#77646080
törölt tag

Három éve használom, több telefonon és droid verzión át, de eddig ilyen nem történt velem. El tudom képzelni, mennyire bosszantó lehet. :(

(#126429) #77646080 válasza Takuun (#126426) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ha jól emlékszem, a próbaidő után nem működik tovább. (3 éve vettem meg, ezért már nem friss a próba időszakos emlékem.)

[ Szerkesztve ]

(#126430) #81733120 válasza #77646080 (#126429) üzenetére


#81733120
törölt tag

Nálam régebben úgy volt, hogy tudtam használni próbaidő után is, viszont utána random feldobott egy ablakot, hogy "Hahó, lejárt a próbaidő, vegyél meg pls!"

(#126431) Takuun válasza #77646080 (#126429) üzenetére


Takuun
aktív tag

Köszönöm a gyors választ. A cél az lenne, hogy megvegyem, egyenlőre próbálgatom, hogy megfelel-e az igényeimnek. Ami problémás, az inkább a bankkártya regisztrálása Play-en. De majd megoldom.

(#126432) dioka7 válasza Oldman2 (#126425) üzenetére


dioka7
senior tag

Nem hinném, mert a 2 készüléken nem azonos MIUI van. App frissítés nincs, mert az akkor indul ha töltést kap a készülék, itt ez nem volt. De valóban kevés az infó. Esetleg valami app ötlet, ami részletesen kijelzi, hogy mi használ wifi adatforgalmat?

(#126433) #77646080 válasza Takuun (#126431) üzenetére


#77646080
törölt tag

Kikerülheted a Play felületét, anno én közvetlenül a fejlesztőtől vettem meg, PayPal-en át: [link]

(#126434) #77646080 válasza #81733120 (#126430) üzenetére


#77646080
törölt tag

Oké, lehet - tényleg nem emlékszem a régi részletekre. :B

(#126435) pc360 válasza Takuun (#126431) üzenetére


pc360
addikt

Szerintem meg kár erőltetni. Még az okát sem értem, hogy miért épp azt kéne próbálgatni, vagy használni, mikor van egy csomó fejlett zenelejátszó a Play-en... Nem mindig a legnépszerűb a legjobb, sőt. Főleg nem annyira, hogy a bevallottan hulladék fejlesztői változattal szórakozzon valaki. Az már igazi butaságnak tűnik számomra.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126436) Bozek válasza pc360 (#126435) üzenetére


Bozek
nagyúr

Okés, akkor mondj még pár olyan zenelejátszót, ami kezeli a Hi-Res Audio-t, amiben lehet saját léptetést kiválasztani a hangerő állításához, amiben van vizualizáció és amiben ki tudsz választani egynél több zenemappát is. Egyelőre ennyi. Majd szólj, ha találtál ilyent.

Azt se értem, hogy miért említed a "hulladék fejlesztői változatot". A 709-es például nem az, a másik meg csak az új UI miatt lett felrakva a Play-re.

Nem ám azok a funkciók kellenek az embereknek, hogy a mappának a nevét el lehet-e tüntetni vagy sem. Annak például semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#126437) zhata válasza Bozek (#126436) üzenetére


zhata
senior tag

Nem vetted eddig észre, hogy ami neki nem tetszik az mind hulladék?

(#126438) pc360 válasza Bozek (#126436) üzenetére


pc360
addikt

Most itt a funkcionalitásról beszélünk, ami egy audio player esetén nyilvánvalóan a hang lejátszása. Egy launcher funkciója a kinézet, így a főbb szerkezeti rendezhetőség után közvetlenül ott van a felület finomhangolhatósága, amibe pedig beletartozik a tök fölösleges elemek letilthatósága. A jelen esetben ez a mappa nevének eltüntetése. Ha egyszer a főképernyőn semmilyen más szöveg nem jelenik meg, csak ez, akkor igenis szembetűnő és zavaró lehet, szóval hagyjuk ezt a launcher, meg a "húdejó a Nova" dolgot, mert nem mindenben az.

Én ezt a Hi-Res audió kört azért tekintem kicsit komolytalannak, mert elég ritka, hogy 192 kHz / 24-bit hanganyaggal rendelkezzen az átlagjuzer, inkább csak a jól hangzó technikai kifejezésekre van rácuppanva, miközben a sima, 16-bites FLAC-ját épp ugyanúgy viszi minden egyéb lejátszó is. A megfelelő hanganyaggal rendelkező felhasználóknak igazat adok, és a témakörről még tartozom is egy teszttel, csak időközben félig megdöglött az audió része a telefonomnak, így kissé nehézkes a dolog.

zhata: Szívesen belemegyek vitákba, és azt is elismerem, hogy megosztó tudok lenni, viszont ugyanígy meggyőzhető, és végeredményképp szívesen tanulok a témakörről. A személyeskedésre viszont nem vagyok kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126439) 1bitesjuzer válasza Bozek (#126436) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

Egyébként honnan lehet Hi-Res Audio anyagot legálisan beszerezni?
Ahogy látom az ilyen anyagot kínáló site-ok szolgáltatása itthon nem érhető el.
Az ára pedig nem az átlag magyar pénztárcájához szabott.
A hiresaudio.com-on pl. 83000Ft/év.
Tényleg ez a legfontosabb szempont egy média lejátszónál? :F

[ Szerkesztve ]

(#126440) pc360 válasza 1bitesjuzer (#126439) üzenetére


pc360
addikt

Nyilván nem, annál sokkal hamarabb elérik a telefonba épített DAC-ok a saját határaikat. Erre is próbáltam ezzel az egésszel rávilágítani, hogy véleményem szerint jóval többen szajkózzák a Hi-Res audiót, mint ahányan valóban rendelkeznének ilyen audió anyaggal, a megfelelő készülékkel, a fülesről és a FÜLRŐL nem is beszélve.

Plusz az egyszeri juzer is abba a csapdába kerül, hogy a szimpla MP3-aihoz, netán FLAC-jeihez is ilyen hangzatos feature-ökkel ellátott lejátszót kívánna, és rosszabb esetben csalódik, ha...

1. maga az app mégsem olyan jó minőségű, vagy
2. más appnál nem találja meg ezeket a kulcsszavakat

A Poweramp részéről meg mindenképpen jó húzás ezzel operálni, mert a célközönségnél szélesebb réteget húz be a tecnikázással, és szinte mindegy, milyen minőségű maga az app, csüngenek rajta, mint uborkán a meztelen csigák.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126441) 1bitesjuzer válasza pc360 (#126440) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

Hát igen, a többi is csak inkább mondvacsinált indok.
"saját léptetést kiválasztani a hangerő állításához"
Húúú, hát enélkül élni sem lehet.

"amiben van vizualizáció"
Ki az a kretén, aki zenehallgatás közben a telefon kijelzőjén vizualizációt néz???

"ki tudsz választani egynél több zenemappát is"

Ezt pedig szinte mindegyik tudja. Legalábbis amiket eddig én használtam, azok mind tudták.

[ Szerkesztve ]

(#126442) Bozek válasza pc360 (#126438) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az Apex több mindenben sz*r, mint a Nova. :D Ez is egy kijelentés. Amúgy az "átlagjuzer" meg pont nem azzal fog foglalkozni, hogy ne legyen ott a mappa neve. Az is ritka, hogy valakit ez érdekeljen.

"Ha egyszer a főképernyőn semmilyen más szöveg nem jelenik meg, csak ez, akkor igenis szembetűnő és zavaró lehet"
Nem jelenik meg a főképernyőn. A mappán belül jelenik meg, ha megnyitod.

A Hi-Res-re kitérve meg azért van különbség még a 16 bites FLAC-nél is. Nem mindegy, hogy a dekódolásra mit használ a telefon.

(#126439) 1bitesjuzer: [link]

(#126443) darvinya válasza 1bitesjuzer (#126439) üzenetére


darvinya
titán

Először is egy lejátszó önmagában nem ér semmit, ha HW része nincs hozzá, ezt nevezik placebo hatásnak.
Másrészt .flac és 320kbps .mp3 között ilyen HW-en semmi értelme, mert .mp3-nál több tartalmat nem tud kihozni magából.
Ezek után még kell egy normális fej/fülhallgató (nem hájpolt reklám márka).

Innét vehető valódi minőségi zene normális áron csak PP kell hozzá. Bandcamp

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#126445) 1bitesjuzer válasza darvinya (#126443) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

Rossz helyre címezted!
Ez Bozeknek szól.

(#126446) darvinya válasza 1bitesjuzer (#126445) üzenetére


darvinya
titán

Ok.
Kérdésedre adtam.válasz, honnét lehet letölteni valódi minőségi anyagot, ami nem más mint kiadók gyűjtő helyén.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#126448) Fall-N válasza pc360 (#126440) üzenetére


Fall-N
veterán

PoweAMP: Én tiszteletben tartom más igényeit, de többünknél az verte ki a biztosítékot, hogy ha nincs net és éppen liszenszet ellenőriz, akkor bukta, mert nem engedi használni az alkalmazást. Miféle idióta dolog ez? Semmi értelme. Aki megvette azt ne szopassa már a fejlesztő. Aki meg feltört verziót használ annál úgysem tud lefutni a csekkolás így nyilván értelmetlen az egész másolásvédelem és pont azt szivatja, akit nem kéne.

Ugyanezt játszotta el a PC-s játékipar is.

Hi-Res meg nem érint, pedig annó én is megvettem.

(#126449) #77646080 válasza Fall-N (#126448) üzenetére


#77646080
törölt tag

ha nincs net és éppen liszenszet ellenőriz, akkor bukta, mert nem engedi használni az alkalmazást. Miféle idióta dolog ez? Semmi értelme.

Ezt én is hátrányaként élem meg, értelmét nem látom az ilyen "csekkolási" metódusnak. Amióta egyszer ráfutottam olyan helyen, ahol átmenetileg nem volt hálózati jel (és persze WIFI sem), azóta (ha eszembe jut), még induás előtt rányomok az ellenőrzésre, így egy darabig tuti békén hagy.

Ettől eltekintve elégedetten használom, bár tényleg nem egy épkézláb ötlet a fejlesztő részéről.

[ Szerkesztve ]

(#126450) 1bitesjuzer válasza Fall-N (#126448) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

Hi-Res meg nem érint

Hát hogy ezt hogy sejtettem.
Csak azt nem értem, hogy akkor minek hájpolod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.