Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126251) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. OneDrive-al kapcsolatos kérdésem lenne. Miért van az, hogy nem töltögeti felfelé wifin automatikusan a képeket a teló? Hiába van beállítva. Meg az is, hogy melyik mappát szinkonizálja. Csak akkor kezdi letölteni, ha pl. egy képet fel akarok tenni OneDrive-ra manuálisan, kiválasztom, hogy küldés OneDrive-ra, és akkor az összes még nem feltöltött képet menti a Drive-ra egyúttal. Amit magától meg kéne tenni mikor wifin vagyok. Nem értem. A teló egy Mi Mix 2S.

(#126252) darvinya válasza Gabesz87 (#126251) üzenetére


darvinya
titán

Azért nem tölti fel, mert MIUI rendszer korlátozza háttérbeni futását.
Emiatt, akkor indul be feltöltés, mikor belépsz az app-ba.
De mivel folyamat megszakadt, csak akkor indítja feltöltés, mikor manuálisan elindítod és összeszinkronizálja mi nincs feltöltve.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#126253) hugi0


hugi0
őstag

Tisztelt tagok !

Sajnos az osszefoglaloban nem leltem ra a megoldasra.
En balga kiprobaltam az ujlenyomat olvasot, es meg jelszot is beallitottam.
Vagy egyik vagy masikkal tudom feloldani a kepernyot.
Jelenleg Android 7.0 van a keszuleken. Hogy tudom ezeket a biztonsagi funkciokat kikapcsolni.
En magam nem jottem ra, hiaba nyomkodtam orakig a beallitasok menut. :(

Elore is koszonom a segitseget !

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#126254) Probert75 válasza hugi0 (#126253) üzenetére


Probert75
addikt

Visszaállítod húzásra és megkérdi mentéskor azt a jelszót, amit beírtál. Ha minden igaz! :)

[ Szerkesztve ]

(#126255) hugi0 válasza Probert75 (#126254) üzenetére


hugi0
őstag

1000 koszonet !!!

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#126256) snowdog válasza hugi0 (#126253) üzenetére


snowdog
veterán

Beállítások - Zárolt képernyő és védelem - Képernyőzár típusa
Itt kéri a PIN kódot.

u.i. úgy látom megoldódott. :)

[ Szerkesztve ]

(#126257) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Ismertek androidra olyan programot, amivel meg lehet szabni, hogy mikor melyik wifi hálózatra csatlakozzon fel a készülékem?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#126258) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Az miért van, hogy a telefonkönyvben rendesen, vezetéknév - utónév látszik, míg a híváslistában fordítva van minden?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#126259) Jabby válasza Dragon27 (#126240) üzenetére


Jabby
őstag

Itt nézd meg mire fizetsz:
Play áruház --> Fiók --> Rendelési előzmények

Közben gondolkozz, hogy a Fortumo honnan ismerheti a bankkártyád adatait!

(#126260) zeon.hu válasza bajtokarpi (#126257) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha több feltétel is lenne, akkor automatizáló program, összefoglalóban találsz (E-robot, Tasker, stb)
Ha csak egyszerű prioritás kell, akkor wifi manager/wifi priority néven keresd a playen.
Ezt viszont kerüld el, nálam két különböző telón, két különböző rendszeren is bekavart, használhatatlan lett a wifi.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#126261) #77646080 válasza Jabby (#126259) üzenetére


#77646080
törölt tag

Közben gondolkozz, hogy a Fortumo honnan ismerheti a bankkártyád adatait!

Pontosan! Arra gondoltam, hogy errefelé induljon el, amikor az első választ írtam neki. A Fortumo az, amin keresztül valahová megtörténik a kifizetés.

(#126262) Jabby válasza #77646080 (#126261) üzenetére


Jabby
őstag

Talán a Telenorrál lehetne érdeklődni:
Új mobilfizetési lehetőséget kapnak a magyar Telenor-ügyfelek

"A megoldást a Google Play áruházban, a Spotify, a Sony, a HOOQ, a Gaana digitális médiaszolgáltatóknál, valamint az EA Mobile, a Gameloft, a Kinguin és a Rovio játékcégek alkalmazásaiban lehet majd első körben használni."

A cikk 1,5 éves!

(#126263) Dragon27 válasza Jabby (#126259) üzenetére


Dragon27
senior tag

Érdekes, hogy a Magic Piano by Smule nincs a rendelési előzmények közt a többi alkalmazás nincs telepítve kivéve egyet HD Camera, de ennek az ára 1,09 euró/
Ami 2,99 került az leállítva és eltávolítottam a mobilról. De dátum szerint egyik se passzol.
Lapse lt a másik Camera FV-5 ezek kerültek 2,99
Fortumo-val nagyon nem tudok mit kezdeni.

Szombaton kiderül....

[ Szerkesztve ]

(#126264) bajtokarpi válasza zeon.hu (#126260) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm a segítségedet!

battletag: bossi#2666

(#126265) hati válasza Somatom (#126158) üzenetére


hati
addikt

Miután kiderült, hogy egyes a FB alkalmazottak is hozzáfértek a felhasználók profiljához, én nem merném kijelenteni, hogy az adott cég dolgozói (főleg egy kínai cég esetében), nem tehetik meg ugyan ezt.

(#126266) Somatom válasza hati (#126265) üzenetére


Somatom
veterán

Teljesen felesleges ebbe belemerülni. Minden feltörhető, csak erőforrás kérdése. Továbbá, bármi más is megtörténhet. Pl. ha terroristák több Google szerverre is atombombát dobnak, valószínűleg az is adatvesztést eredményezne.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126267) gaara01


gaara01
tag

Olyan zenelejátszó alkalmazást keresek, amin az olyan alapvető dolgok, mint a "next, back" hanggal is tudom vezérelni - már ha létezik ilyesmi... :R

(#126268) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok.

Nincs valami adblockos böngésző, amibe lehet importálni a Google account (root nélkül)?

(#126269) pc360 válasza Dinter (#126268) üzenetére


pc360
addikt

Ott van az Opera beépített reklámblokkolóval, vagy a Firefox a szokásos kiegészítőivel (pl. uBlock Origin). Az asztali verziókba át tudod húzni a Chrome könyvjelzőket, és azt leszinkronizálod mobilra.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126270) ux1 válasza Dinter (#126268) üzenetére


ux1
addikt

Blokada például. Én csak ezt használom. :K

És nem csak böngészőt blokkol.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#126271) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok
Egy olyan appot keresek amivel tudnék YouTube videókat mp3-ba letölteni.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#126272) hati válasza gaara01 (#126267) üzenetére


hati
addikt

Talán a google music tudja. A Google nem nyitotta ki az api-t a fejlesztőknek, bár egy zenelejátszásnál lehetek kavarodások, hiszen szól a zene, közben a mikrofon figyeli, hogy mikor mondanak neki egy parancsot.

(#126273) air válasza lucky07 (#126271) üzenetére


air
nagyúr

Peggo

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#126274) lucky07 válasza air (#126273) üzenetére


lucky07
aktív tag

Köszönöm

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#126275) mobilizmo


mobilizmo
Topikgazda

Sziasztok!

Olyan speed dial-t keresek, amivel egyenként lehet a kontaktokat kirakni a képernyőre. FlymeOS van feleségem telefonján saját launcher-ével és nem szeretne másikat.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#126276) lucky07 válasza air (#126273) üzenetére


lucky07
aktív tag

Áh folyamatosan eldobja hibával. Failed record címen

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#126277) pc360


pc360
addikt

Az megvan, hogy az Apex Launcher-t csúnyán elbaszták? Kivettek egy rakás feature-t a settings teljes újrarendezésével. Nem normálisak... Úgyhogy a 4-es verzió kerülendő, a 3-as a jó. A kedvenc launcherem marad így is, nem cserélném le - de ezek szerint most már új verzióra sem szabad frissíteni.

Szeretném ebben a segítségetek kérni: szükségem lenne a legutolsó 3-as verzióra újraszignózva, hogy ne akarjon frissülni. A Pro verzió aktiválásáért egy külön Play app felel, és remélem, hogy a megbuherált 3-as verzióval is működni fog, ha már egyszer megvásároltam. Előre is köszi, ha leírjátok, hogy hogyan s mint juthatok ilyen APK-hoz! :R

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126278) mobilizmo válasza pc360 (#126277) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

apkmirror-ról letöltöd az utolsó 3-ast (3.3.3 verzió) és a zipsigner-el aláírod, hogy ne akarja frissíteni. Zipsigner-t nem használtam még, tehát pontosan nem tudom, hogy kell. Egyébként meg apkinstaller vagy akár ES FileExplorer is alkalmas a telefonon lévő appok backup-jára, ha nem akarsz a bizonytalanabb eredetű apkmirror és társaihoz fordulni.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#126279) pc360 válasza mobilizmo (#126278) üzenetére


pc360
addikt

Oké, nagyon kösz!

A mentésről annyit, hogy nem tudhattam előre, hogy ezt művelik az Apex-el. Az ES File Explorer-t pedig bottal se piszkálnám, nemhogy az életben többet akár a Play keresőjébe beírjam. A tiszta szoftverek híve vagyok...

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126280) Probert75 válasza mobilizmo (#126278) üzenetére


Probert75
addikt

Az ES-ben hol található az appok mentése/visszaállítása? Root szükséges hozzá?

(#126281) Fall-N válasza pc360 (#126279) üzenetére


Fall-N
veterán

Az ES helyett ott a Solid Explorer azzal is gyerekjáték menteni.

Vagy ott a Nova Launcher, Ami hiába hasonló mint a Pixel Launcher be lehet állítani hagyományos kinézetre, ahogyan az Apex is kinézett. Magyarul alkalmazás menü gomb és nem a felfelé húzás módszer.

Vagy ha nem zavar ez az újfajta kinézet akkor ingyen ott a Lean launcher vagy a Lawnchair.

Probert75: Nem kell root, szinte bármilyen fájlkezelő képes rá, ES egy elavult reklámokkal teli 💩. Solid Explorer ahogy fentebb is írtam.

Egyébként tudom, hogy sok embernek nem tetszik, de ráfért a frissítés az Apexre. Így zárkózott fel a többi mellé (Nova, Action, stb.) Az más kérdés, hogy bénák, (mint mindig). Benne hagyták volna a régi kinézetet, ahogy a Nova és nem lenne ennyi egy csillagos értékelés.

[ Szerkesztve ]

(#126282) Viktor0610 válasza Fall-N (#126281) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De a Solid Explorer fizetős. Én megvettem, de azért biztos, van ingyenes alternatíva, ami nincs tele reklámmal. ;)

Samsung Galaxy A54

(#126283) pc360 válasza Fall-N (#126281) üzenetére


pc360
addikt

Nem cserélnék launchert, ezen már túl vagyok. A Nova megközelítette a 3-as Apex-et, de még mindig nem érte utol, sok szempontból pedig még mindig sehol nincs hozzá képest (app drawer rendezés stb.). De van rá esély, hogy a jövőben is tesztelgetem majd még a Novát, ha frissül.

Nem, nem fért rá a frissítés. Egyedül az app drawer előhúzásának az animációja, és a kicsit vizualizáltabb beállítások a jó irány, de egy rakás lehetőség kiiktatása nagyon nem.

A Solid Explorer pedig alap, természetesen megvettem. Nem fogok ilyen ES hulladékokkal szenvedni. Jó tudni, hogy képes APK-t is menteni ezek szerint, bár a mostani eseten nehezen segített volna, mivel nem számoltam az elbaltázott frissítéssel. És ezentúl se fogok mindent mentegetni, az ilyen esetekre előre készülve. Szerencsére eddig nem sok ilyen volt; amiből régi verziót alkalmazok, az egyedül a QuickPic.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126284) Probert75 válasza Fall-N (#126281) üzenetére


Probert75
addikt

Nem azt kérdeztem, hogy mennyire xar! Hanem hogy hol lehet benne menteni/visszaállítani? ES-ből nekem a pro van, szóval reklám nuku. A működésével meg teljesen elébedett vagyok. A solid is meg van, de valahogy nem tudtam hozzáadni, hogy lássa az asztali gépet . Az es-hez meg pikk-pakk hozzá. Az es kezelőfelülete valahogy jobban kézreáll.

[ Szerkesztve ]

(#126285) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Kerekes olyan szoftvert ami a droid képét USB-n keresztül meg tudja jeleníteni a PC-n.

A PC-re nem tudok sem drivert sem szoftvert telepíteni, így portabel megoldás kellene!

Minden ötletet szívesen fogadok! :R

Köszönöm!

(#126286) darvinya válasza Probert75 (#126284) üzenetére


darvinya
titán

Kezdőlapon App ikon alatt jelenik meg a mentés.
De visszaállítás kézileg kell megtenni, egyrészt frissebb app-ra nem rakható régebbi app, előtte törölni kell.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#126287) Probert75 válasza darvinya (#126286) üzenetére


Probert75
addikt

:R Hát ezért nem leltem! A kezdőlap nekem ki van kapcsolva. Újabbra régebbit, ez egyértelmű. THX! :R

(#126288) mobilizmo válasza Fall-N (#126281) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Elavultnak nem nevezném, a reklámokkal meg azt hiszem szépen lassan meg kell barátkozni. Ez az "ingyenes" alkalmazás ára.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#126289) pc360 válasza mobilizmo (#126288) üzenetére


pc360
addikt

Dehogy kell. Szerencsére még vannak nornális fejlesztők, akik vagy nem akarnak minden áron hasznot húzni, vagy megfelelő limitációkkal/kecsegtető feature-ökkel élnek a megvásárlást ösztönözve. Meg olyanok is, akik meg tudják oldani, hogy használható és ízléses maradjon a programjuk a reklám ellenére. Na, az ES-esek egyik kategóriába sem esnek.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126290) AlanyHal


AlanyHal
kezdő

Sziasztok!

Még teljesen új vagyok az Andriodos témában, légyszi segítsetek! Korábban valaki ajánlotta itt a fórumon a Zipsigner nevű alkalmazást, ami érdekel. Le is töltöttem, mert van olyan alkalmazásom, amit nem szeretnék frissíteni, mivel az már indokolatlan jogosultságot is kér. És itt akadtam el, mert nem tudom, hogyan kell csinálni. Valaki megtenné, hogy szájbarágósan elmagyarázza vagy ad egy linket, ahol ezt megteszik (magyarul)? Köszönöm!

;] ----> https://youtu.be/FHwVFAoZ7LI?t=102

(#126291) #81733120


#81733120
törölt tag

Sziasztok!
Melyik az a Messenger verzió, amiben még régi emojik vannak?

(#126292) Probert75 válasza pc360 (#126289) üzenetére


Probert75
addikt

Miért kell ennyire lehúzni valamit? A fele sem igaz, amit mondasz!
Nagyon jól használható és ízléses a ES. Nem vagyunk egyformák, szerencsére! Ha egyformák lennénk, akkor elég lenne egy mindenből!

[ Szerkesztve ]

(#126293) pc360 válasza Probert75 (#126292) üzenetére


pc360
addikt

Szóval ha már nem tetszik a véleményem, akkor hazudok. Aham, oké.

Mikor próbátad az ingyenes verziót utoljára? Én nem rég. Lehúzott 80 megát? Igen. Nem 40-et, 80-at. Futott a program? Nem, teljesen befagyott indítás után. Rossz a telefonom? Nem, minden egyéb app fut rajta. Mókolt a telefonom? Nem, friss Nokia 5-ös. Meg kell védeni a véleményemtől egy szegény, remegő applikációt? Nem, erre semmi szüksége nincs, mert nem érez. Elhiszem, hogy a fizetős verziója rendben van? Igen, akár még az ingyenes is. Érdekel engem ez az egész? Egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126294) kisspall


kisspall
aktív tag

"Kiadatlan alkalmazást telepítettél." Mit jelent ez? Skype Lite-t raktam fel, annál írja a Play-en. Onnan raktam fel. Mi vele a baj? Több frissítést is kapott már.

(#126295) Probert75 válasza pc360 (#126293) üzenetére


Probert75
addikt

Nekem a pro 21,35MB. Befagyni még sosem fagyott, pedig nem mai darab a telóm, egy Samsung Galaxy A3 2016. És nekem sem mókolt a teló és nem is egy erő- és ram bajnok. Nem, nem kell megvédeni a véleményedtől! Elfogadom a véleményed, de annyiszor nem kell elmondanod sem. Nem mondta senki, hogy hazudsz. Te egy vagy a sok megelégedett felhasználó mellett. Kinek mi a jobb! Hiba akad az ES-ben is, de akad a Solidban is. Elég megnézni a hozzászólásokat.
De mindegy is, felesleges ezen vitáznunk!

[ Szerkesztve ]

(#126296) zeon.hu válasza AlanyHal (#126290) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Itt leírtam, én hogyan használom.
Egyébként playen beállítható, hogy ne frissítse automatikusan az alkalmazásokat. Én személy szerint nem is ajánlom, sajnos elég sok a hibás frissítés.
Viszont tudni kell, hogy pár alkalmazás egy idő után nem hajlandó frissítés nélkül működni, de szerencsére nem ez a jellemző.

#?*@&!

(#126297) Viktor0610 válasza kisspall (#126294) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Arra hívja fel a figyelmed, hogy mivel még béta állapotban sincs, lehetnek vele gondok. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#126298) kisspall válasza Viktor0610 (#126297) üzenetére


kisspall
aktív tag

Értem, köszönöm. Nem annyira gond, nem is beszéltem még rajta.

(#126299) darvinya válasza Probert75 (#126287) üzenetére


darvinya
titán

Én még régit használok, aminél beállítható kezdőnek app listát.
Az új app-ot csak kipróbáltam, onnét tudom hol van, de Pro verzióba elvileg beállítható ott is app lista ablaknak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#126300) mzso


mzso
veterán

Helló!

Ezzel a tökkelütött Titanium Backuppal, hogy oldom meg hogy Android 7 alatt is tudjon írnia az SD kártyára? (A superuser jogok nem elegek a jelek szerint...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.