Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126601) attiati


attiati
veterán

clone IT-val költöznék át (leeco->xiaomi)

a licenszes programokat hogyan lehet átvinni?

És eleve azt írja, hogy 66db alkalamzás nincs feltelepíteve. Az új telón fel kellene telepítenem előre ugyanazokat az appokat? Azt hittem átviszi azokat is.

(#126602) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A FolderSync appal kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Be van állítva , hogy telefonról szinkronizáljon a gugli drivera minden éjjel. Ha a telefonról törlök egy képet , akkor azt törli a gugli driveról is mikor ellenőrzi a képeket? Vagy azt nekem kell külön beállítani ?

(#126603) Somatom válasza WhiteWalker (#126602) üzenetére


Somatom
veterán

Régen másztam bele, de úgy emlékszem, hogy ez külön beállítós. Az irány és a preferencia is.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126604) WhiteWalker válasza Somatom (#126603) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez elég Mátyás kiralyos válasz volt :DDD
Kaptam is meg nem is :DDD

Targytalan. Közbe megtaláltam :B

Vaaaa felrobbanok. Hiába kapcsolom át , majd nyomok a mentésre , nem jegyzi meg .

[ Szerkesztve ]

(#126605) kory24 válasza WhiteWalker (#126602) üzenetére


kory24
őstag

Be kell kapcsolni hozzá a Törlések szinkronizálása opciót

(#126606) WhiteWalker válasza kory24 (#126605) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen , csak hiába kapcsoltam be , mint írtam nem mentette el.
Aztán atalitottam a szinkronizálást kétirányúra , nah igy már minden ok. :R

(#126607) user112


user112
senior tag

Sziasztok.
Van olyan megbízható ébresztő app, amely ébresztés előtt megjelenik az értesítő sávban és riasztás előtt ki lehet kapcsolni, egyszeri kikapcsolással (másnap automatikusan ébreszt).

(#126608) seger válasza WhiteWalker (#126606) üzenetére


seger
addikt

Viszont ha így véletlen törölsz, akkor törli a másolatot is!

(#126609) blt.62


blt.62
őstag

Az androidos telefonon vhogy be kell állítani, hogy állandó legyen a Bluetooth kapcsolat? Mert pontosan 10 percenként leválik aztán vissza kapcsol a bluetooth kicsit később úgy hogy 20cm-re vannak egymástól. A Bluetooth beállítasnál az gond ha a telefon lathatósaga bevan kapcsolva hogy mindenki láthassa? Mert eddig ez kivolt kapcsolva. Az A3-am on megvan viszont az okos karkötő jelez 10 percenként.

MegtorloXp

(#126610) Viktor0610 válasza blt.62 (#126609) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez inkompatibilitási gond.
Több Sony telefonnal és több Huawei karkötővel volt olyan gondom, hogy ha szétkapcsolt (távol kerültek egymástól a tel és a karkötő), nem kapcsolódott vissza.
Xiaomival, Pebble-lel ilyet nem tapasztaltam.

Samsung Galaxy A54

(#126611) darvinya válasza blt.62 (#126609) üzenetére


darvinya
titán

Max mindig látható lesz és bárki kérelmezheti hozzákapcsolódás, ami egyrészt meglévő kapcsolatba bezavarhat.
Nálad BT low energy mód zavar be, ami újra csatlakoztatással.talán megoldható, hogy csatlakozási kérelem eljárás alatt végig nyomva kell tartani gombot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#126612) blt.62 válasza darvinya (#126611) üzenetére


blt.62
őstag

Azt az energy dolgot nem tudtam megnézni. A karkötőn mindig bevan kapcsolva a bluetooth ki se lehet kapcsolni. A mobil megtalálja és azonnal kapcsolódik. Kiírja hogy párosítás és kapcsolódnak. Nem tudom befolyásolni. Akkor viszont a karkötő a gond. Mert egy iphone nem csinálja.

MegtorloXp

(#126613) darvinya válasza blt.62 (#126612) üzenetére


darvinya
titán

Karkötő BT rendszerében van Low energy protokoll, amibe vagy megcsinálták ennek elhagyása lehetődéget(akku fogyasztás rovására), vagy nincs, s akkor fogadó eszköznek is tudni kell kezelni a protokollt, különben az lesz amit tapasztaltál.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#126614) turbulencia8 válasza seger (#126587) üzenetére


turbulencia8
őstag

A legtobb gyari tarcsazo igy blokkol szerintem (tapasztalat: huawei, blackberry, xiamoi).

(#126615) WhiteWalker válasza seger (#126608) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Milyen masolatra gondolsz? Ahová szinkronizalok? - nálam gugli drive

Nálam a telefonon lévő képek az alapértelmezettek , azokat szoktam rendszerezni. Szóval onnan , ha törlök az nem véletlen és nekem az a megfelelő ha ezeket tölti fel szépen a felhőbe.

[ Szerkesztve ]

(#126616) seger válasza WhiteWalker (#126615) üzenetére


seger
addikt

Ez rendben! Csak ha véletlen olyat törölsz amit nem kellett volna...

(#126617) blt.62 válasza darvinya (#126613) üzenetére


blt.62
őstag

Akkor sajna ez marad mert az F1 karkötőn nincs állítási lehetőség. Viszont az androidos mobilomnál csinálja az iphone viszont nem.
Azt vettem észre hogy nálamse csinalja mindig. Olyan mintha időnként megbolondulna.

MegtorloXp

(#126618) kaciokos válasza seger (#126616) üzenetére


kaciokos
őstag

Az a kérdés, mire használod a mentést. Én elsődlegesen arra, hogy ha a telefon tönkremegy, ellopják, stb., akkor meglegyenek az adataim. Ilyenkor kifejezetten zavaró lenne, ha egy csomó, korábban már szándékosan törölt kép is ott lenne. Másrészt a Google Drive-ban van lomtár, vagyis ha mégis véletlenül törölsz, és éjjel a FolderSync letörli a Drive-on is, még akkor is visszaszerezheted (velem történt már ilyen).

(#126619) O.Lajos válasza Somatom (#126567) üzenetére


O.Lajos
tag

Ez sajnos nem azt csinálja, amit én keresek. :( Nekem az állapotsávra és az értesítési területre kell az elutasított hívás kijelzése/értesítése, ahogy az a nem fogadott hívások esetén történik.

[ Szerkesztve ]

(#126620) forintuser válasza user112 (#126607) üzenetére


forintuser
őstag

A Google órája alapból tudja ezt a funkciót.

Holnapkészítést vállalok.

(#126621) Somatom válasza O.Lajos (#126619) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor marad a barkácsolás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126622) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Az Avira Antivirus Security-nek (free) engedélyezzem "Alkalmazás használat hozzáférés"-e legyen? LG G4-en ez a Beállítások > Biztonság részen van.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#126623) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Email klienst keresek!

Exchange szervert kellene kezelnie, amihez a tartozó email fiók mérete kicsi. Létezik olyan megoldás, hogy az onnan letöltött leveleket felhőben vagy NAS szerveren tároljam, hogy később is bárhonnan könnyen elérhetőek legyen az emailek?

Köszönöm! :R

(#126624) 1bitesjuzer válasza huliganboy (#126623) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

Ezt nem értem. Miért akarod letölteni, és felhőben vagy NAS-on tárolni a leveleket? Az Exchange szerveren is bármikor könnyen elérhetőek.
Egyébként én még egyik email kliensben sem láttam a levelek mentésére, exportálására lehetőséget.

(#126625) Viktor0610 válasza huliganboy (#126623) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem a kérdést.
Az Exchange nem bárhonnan elérherő? :F

Másként fogalmazva: szerintem nincs olyan app, ami lehetőséget biztostana a levelek letöltésére, majd valahova visszatölteni. Az Exchange nem így működik.

Samsung Galaxy A54

(#126626) 1bitesjuzer válasza Viktor0610 (#126625) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

Ez nem azért van mert az Exchange nem így működik, hanem mert egyik kliens sem működik így.

(#126627) huliganboy válasza 1bitesjuzer (#126624) üzenetére


huliganboy
addikt

és (#126625) Viktor0610

Az Exchange szerver által biztosított tárhely 1gb, ami irtó kevés számomra, így a törlés marad illetve a szolgáltató által biztosított PC kliens által elvégzett archiválás amit csak az adott eszközön tudok elérni...

Így arra gondoltam, hogy ha valamelyik email kliens tudna emaileket archiválni, akkor azt mobilról mindig el tudnám érni.....

Azért köszönöm!

(#126628) 1bitesjuzer válasza huliganboy (#126627) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

Irányítsd át a leveleket Gmailre!
Vagy ha az átirányítás nem engedélyezett, akkor a Gmail beállításaiban van lehetőség arra, hogy az adataid megadása után, a Gmail töltse át a leveleket az Exchange szerverről.
Szépen megcímkézi, és még külön mappába is tudja tenni. Én így rakom át a leveleimet a freemailről.
Még azt is beállíthatod a Gmailen, hogy erről a címről küldje a kimenő leveleidet, ha egy ilyen emailre válaszolsz. Vagyis az Exchange teljesen kiváltható a Gmaillel.

[ Szerkesztve ]

(#126629) k_petya


k_petya
tag

Üdv!

van egy navon d504 telom. töltöttem rá skype, messenger, tinder, viber, snapchat,whatsup alkalmazásokat. Utóbbi időben vmi emoji flashlight települ magától a telora naponta 2x. hogyan lehet kideriteni melyik alkalmazás telepíti ill. mivel lehetne megszüntetni ezt a feature-t.

[ Szerkesztve ]

(#126630) huliganboy válasza 1bitesjuzer (#126628) üzenetére


huliganboy
addikt

Nah valami ilyesmire gondoltam!
Szuper, köszönöm az ötletet, tesztelem!! :R

(#126631) 1bitesjuzer válasza huliganboy (#126630) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

Ilyesmire gondoltál, de email klienst kerestél. ;)

(#126632) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Hasznal vki KeePassDroidot ujjlenyomatos adatbazis megnyitassal Xiaomi Redmi Note 3 Pro -n?
Ha igen akkor van olyan akinek eltunt ez a lehetoseg a programbol?
Ugyanis a jelenlegi 2.3.4 -es verzioban nem tudok a korabban beallitott ujjlenyomattal fajlt megnyitni ugyanis hianyzik ez az ikon a jelszo melletti reszrol.
A szukseges permissionok megadva.
(Mellesleg Xiaomi Redmi 4X -en valtozatlanul mukodik.)

Szerk.: kirpobaltam most az elozo 2.2.2.4 -es verziot, ez jol mukodik.

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#126633) user112 válasza forintuser (#126620) üzenetére


user112
senior tag

Ez a rendszer órát használja.
Android 5.1-en nekem úgy volt, hogy ébresztés előtt 1 órával megjelent az értesítő sávban külön is. Ha riasztás előtt felkeltem akkor zár feloldás nélkül kikapcsolható volt az ébresztő, mert egyszeri kikapcsolásnak számított.
Most a 8.1-en is ilyent szeretnék.
Találtam olyant ami ezt tudja, de állandóan ott ül az értesítő sávban és reklámos.

(#126634) zeon.hu válasza user112 (#126633) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sleep as Android esetleg.
Illetve magyarban hasonló az AMDroid, talán ezek tudják.
A Sleep as Android biztosan kikapcsolható értesítő sávról is és másnap megint riaszt (ha nem egyszerire van állítva).

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#126635) user112 válasza zeon.hu (#126634) üzenetére


user112
senior tag

A Sleep as Android jónak tűnik. Remélem a 14 napos próbaverzió csak a plusz dolgokra vonatkozik. Köszönöm.

(#126636) Somatom válasza user112 (#126635) üzenetére


Somatom
veterán

Azt nem tudom, de az biztos, hogy a fejlesztő megérdemli a támogatást. Profi munkát végzett és minden jót belepakolt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126637) #81733120 válasza #81733120 (#126291) üzenetére


#81733120
törölt tag

Erre valaki :F

(#126638) zhata


zhata
senior tag

Igaz az, hogy túlterheléses támadás volt a Prohardver ellen, vagy kacsa?

(#126639) Somatom válasza zhata (#126638) üzenetére


Somatom
veterán

Attól függ, hogy mit értesz támadás alatt. Megjelent Ghiottone tesztje a Moto Z3 Play -ről. Nem csoda, hogy nem bírta a szerver a lekéréseket. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126640) Kalandor válasza zhata (#126638) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#126641) Foose válasza zhata (#126638) üzenetére


Foose
addikt

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#126642) zeon.hu válasza Foose (#126641) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem a fb-ra kell kiírni, mert sokan messzire kerülik azt a ...
Hanem ide, az 504 Gateway Time-out helyére! :DD

#?*@&!

(#126643) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! GSam Battery Monitor 5 riasztás van: 1. Akkuszint felett …; 2. Akku szint alatt …; 3. Hőmérséklet felett …; 4. Akku túlhevülés; 5. Akku túlfeszültség. Ennyi fér ki ennyi szöveg van leírva az appban. Az a kérdésem hogy a 3. a Hőmérséklet felett … az az akkumulátor hőmérséklete? Másik kérdés, ezt hány fokra szokás állítani?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#126644) Foose válasza zeon.hu (#126642) üzenetére


Foose
addikt

Hát, valahol igazad van. De a tegnap megjelent hibaüziből is kiderült hogy gond van. 😊

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#126645) Somatom válasza Foose (#126644) üzenetére


Somatom
veterán

Az kamu hibaüzenet volt. Attól nem áll le egy szerver, hogy egy macska véletlenül bennragad a szerverteremben. :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126646) YxVs


YxVs
senior tag

Sziasztok,

CIB Bank mobilalkalmazásba nem tudok belépni, mert írja, hogy frissíteni kell.
A Play áruházban a saját alkalmazások között viszont nem ajánl frissítési lehetőséget.
Hogyan tudom frissíteni az alkalmazást?

Köszi.

Üdv,
YxVs

(#126647) g_g_g válasza YxVs (#126646) üzenetére


g_g_g
őstag

Nálam is ez van, de a CIB jelezte, hogy verzió frissítés lesz és addig nem fog menni. Úgyhogy egyelőre türelem. Biztos fog hamarosan jönni a frissítés.

UPDATE
A frissítések között nem jelent meg, de ha a Play-ben rákeresel az alkalmazásra, akkor ott lehet frissíteni és utána rendben működik.

[ Szerkesztve ]

(#126648) Foose válasza Somatom (#126645) üzenetére


Foose
addikt

Nekem simán 503-as hibakód jött....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#126649) Kalandor válasza Foose (#126648) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A végén igen, de az elején nem jött be semmi, áramkimaradás volt. Utána volt áram, csak helyre kellett tenni mindent.

(#126650) Somatom válasza Foose (#126648) üzenetére


Somatom
veterán

Kismókusok csak 503 -ast kaptak. Nagymókusok cicafotós hibaüzit. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.