Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126901) Somatom válasza pc360 (#126899) üzenetére


Somatom
veterán

Nem. Ez az alapértelmezett lehetőségeket listázza. Nem ad módot a meghívó utasítás szerkesztésére, pedig ez alap az Androidban. Pl. X videófálj megnyitása Y lejátszóval (az alkalmazás activity -jéhez társítod az intent "uri" sorában a videófájl elérési útját). Vagy, gyorstárcsázás, ami a szám hívását nem GSM -en, hanem X VOIP alkalmazással indítja ("intent.action.CALL" helyett, "intent.action.DIAL").

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126902) Bozek válasza pc360 (#126898) üzenetére


Bozek
nagyúr

"A legújabb verzióból visszavágták ezeket a funkciókat, pont ezért írtam, hogy elcseszték"

Magyarul már nincs benne. Az emberek nagy része a Play-ből fogja letölteni az alkalmazást, tehát ne olyan funkció alapján ajánld, amit már kivettek.

Az app shortcuts-ot meg direkt írtam így, hogy rá tudj keresni. De segítek: [link].

(#126903) MADcat válasza MikeWazowski (#126900) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ez jó régen a vibernél volt hiba.. Hát nem gondoltam, hogy ez még előjöhet...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#126904) MikeWazowski válasza MADcat (#126903) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, de most felvetült a hiba, hogy akkor lehet hogy több ember is használja az appot, csak a tel szám miatt nem jelzi. Van egy csomó számom, ami 06XX-el indul. Hogy lehetne az összes számot cserélni 36XX típusra? Gondolom csak manuálisan. :O

Ám ez a telegram nagyon bejön egyelőre. Sokkal jobban mint a viber, de hát mindenki az utóbbit használja nálunk.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#126905) Mcrazy válasza MikeWazowski (#126904) üzenetére


Mcrazy
őstag

Nagyon gyorsan ki lehet cserélni, de kell hozzá a Notepad++ pc-s szövegszerkesztő alkalmazás.
Kimented a telefonszámokat .vcf formátumba a google-ból. Behúzod a Notepad-ba és a keresővel rákeresel sorban a :06 szövegre( azért kell a : kettős pont elé, mert akkor csak a szöveg elején keres, ahonnan a telefonszám kezdődik, ellenkező esetben a számok közepén is kicseréli a 06-os értékeket). Meg tudod számoltatni vele, hogy hány darab van, de akár a cserélővel mindjárt ki tudod cserélni +36-ra.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#126906) Somatom válasza MikeWazowski (#126904) üzenetére


Somatom
veterán

Csak egy tipp! Nézd meg ezt: Twitch2!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126907) Mcrazy válasza Somatom (#126906) üzenetére


Mcrazy
őstag

Ez is szuper program! Kipróbáltam, ezzel tényleg gyors, mert helyben meg lehet csinálni. Nálam egy kicsit kacifántosabb, mert vannak külföldi számaim is 06- előtaggal, de erre nagyon jó megoldás a programban, hogy egyéni kiválasztási lehetőség is van. Remek ajánlás, köszi Soma!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#126908) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Köszönöm szépen Nektek.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#126909) Somatom válasza Mcrazy (#126907) üzenetére


Somatom
veterán

Nem az én érdemem. Emlékeztem, hogy régebben égre-földre keresett itt valaki telszám egységesítő megoldást és végül ezt találta alkalmasnak.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126910) MikeWazowski válasza Somatom (#126906) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Na ez egy jó app, köszönöm szépen!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#126911) turbulencia8 válasza MikeWazowski (#126904) üzenetére


turbulencia8
őstag

A Signal szerintem jobb, en a telegramot toroltem.

(#126912) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Én meg már hosszú évek óta +36 előtaggal mentek el mnden számot. :D

(#126913) Somatom válasza zsoltzsolt (#126912) üzenetére


Somatom
veterán

Azzal nem sokra mész mondjuk, egy német számnál. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126914) zsoltzsolt válasza Somatom (#126913) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:C
Olyanom nincs, csak magyar számok :))

(#126915) pc360 válasza Bozek (#126902) üzenetére


pc360
addikt

Kit érdekel, hogy ki honnan tölti? Eddig azon verted magad, hogy az Apex mennyire szar, hát, most is csak ilyen szempontból van igazad. Ha valakit érdekel a téma, és nála nem fagy a cucc, akkor meg elérhető a 3.3.3, ami mindazt tudja, amiről eddig sejtésed sem volt, csak próbáltad bemagyarázni valamilyen érthetetlen okból, hogy mennyire szar.

Az app shortcuts-ot meg direkt linkeltem kép formájában. Minden speckó funkció elérhető az azt támogató appokból - ha eddig nem olvastad volna a hsz-emet.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126916) DS39 válasza Somatom (#126906) üzenetére


DS39
nagyúr

Nagyon hasznos program, köszi az ajánlást!! :R

(#126917) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Osmand térképet használom egy Xiaomi Redmi 5-ön. Az útvonal mentést bekapcsoltam benne, GPS alapján. Azonban csak akkor menti, ha az alkalmazás aktív. Úgy értem, ha a készenléti módban a képernyő kikapcsol, nem ment semmit. de akkor se ment, ha megy a kijelző csak közben egy másik alkalmazást használok, és az Osmand a háttérben fut.

Hogyan lehet beállítani, hogy a nyomot rögzítse készenlét módban is?

Köszönet

(#126918) Viktor0610 válasza batagy (#126917) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez inkább telefon-specifikus kérdés, a topikjában jobb helyen volna.
Ki kell kapcsold az akkumulátor-kímélőt, jó, ha a memóriában tartod (lelakatolod), illetve én az automata indulást is be szoktam kapcsolni.
Mindent beállíthatsz a futó alkalmazások listáján, a kérdéses appon hosszan nyomva.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#126919) 1bitesjuzer válasza batagy (#126917) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

Egyáltalán nem biztos, hogy maga az alkalmazás úgy lett megírva, hogy a nyomvonalat a háttérből is rögzítse.
Sőt, én még nem láttam olyan navi vagy térkép alkalmazást, ami képes volt erre. Ez a funkció jellemzően előtérben futtatva működik.

(#126920) Bozek válasza pc360 (#126915) üzenetére


Bozek
nagyúr

Te verted majd azon, hogy az Apex mennyivel jobb, mint a Nova. Én sehol nem írtam le, hogy szar az Apex.

Én letöltöttem a Play-ből, ami elérhető és az ezeket nem tudta. Ahogy más is onnan tölti le és ugyanezt tapasztalja.

Egyébként még mindig nem érted, hogy mi az app shortcut. Pedig még linkeltem is a leírását. Nem az, amiről te a képet beraktad. Ez az app shortcut.

[ Szerkesztve ]

(#126921) Somatom válasza 1bitesjuzer (#126919) üzenetére


Somatom
veterán

Pedig, sztem a lehetőség adott. Régebben teszteltem az AutoGuardot. Ez egy fedélzeti kamera alkalmazás, ami tud háttérben is futni (a pro verzió). Érdekessége, hogy a videó mellé, általános szövegfájlban menti a hely és sebességadatokat.
Viszont, úgy tudom, hogy az újabb Android verziókban (8 -tól, vagy 9 -től?) külön jogosultságot kell definiálni a háttérben futáshoz, illetve, az egyes hardverelemek (pl. kamera) háttérben használatához. Ha a fejlesztő ehhez nem igazítja az alkalmazását, akkor nem fog működni a háttérben. Persze, az új Androidverziókról szóló beszámolókból az ilyesmik általában kimaradnak.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126922) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha még nem volt esetleg.
Nekem is úgy küldték, nem tudom normálisabb portálon lejött-e vhol.
Új életet kezd az androidos MX Player

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#126923) Somatom válasza S e t h (#126922) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, pl. a Liliputingon láttam pár napja. Ott az XDA -t jelölték forrásnak.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126924) janakbacsi


janakbacsi
őstag

feltettem magisk-ben az xposed modult, ennek ellenére azt írja ki az app, hogy nincs telepítve. mi lehet a hiba?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#126925) janakbacsi válasza janakbacsi (#126924) üzenetére


janakbacsi
őstag

megoldódott. nem magisk-es, hanem twrp verziót kell feltenni.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#126926) oba


oba
addikt

Én vagyok csak béna? De nem találom a quickpic galéria appot a play storeban. Hova lett? Valami ingyenes, reklámmentes egyszerű alternatívát tudtok ajánlani?

(#126927) Probert75 válasza oba (#126926) üzenetére


Probert75
addikt

(#126928) goldister


goldister
tag

Olyan kérdésem lenne hogy van egy office 365 előfizetésem és egy Androidos teló. Valahogy be lehet állítani, hogy egy pc-n szinkronizáló mappát (zenét) teloval is szinkronizáljon? Úgy hogy a gyári Samsung zenelejátszó felismerje?

(#126929) oba válasza Probert75 (#126927) üzenetére


oba
addikt

Hm. Köszi szépen. Keresőbe írva miért nem dobta ki nekem?

(#126930) 1bitesjuzer válasza goldister (#126928) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

OneDrive kliensben adott mappára be lehet állítani, hogy maradjon offline.
Hogy ezt a zenelejátszó kezeli-e nem tudom. Ki kell próbálni.

(#126931) goldister válasza 1bitesjuzer (#126930) üzenetére


goldister
tag

Próbáltam úgy, de sajnos nem ismeri fel. :( Amúgy ilyenkor hova menti? Mert még fájlkezelőben sem találom

(#126932) Oldman2 válasza oba (#126926) üzenetére


Oldman2
veterán

(#126933) fdisk


fdisk
őstag

Lenne egy kis problémám.
Eltűnt / nem találom hogy hogy lehet közvetlenül galériából megosztani képet, videót egy zárt fb csoportba.
Csak úgy tudom ezt megoldani ha az adott csoportból tallózom be a kívánt fájlt.
Létezik, hogy kivették ezt a közvetlen megosztási lehetőséget a fészből?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#126934) Nikaré válasza oba (#126929) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem találtam magyarázatot erre.
Velem is többször előfordult, hiába írtam figyelve még a kisbetű, nagybetű, szóközre egy egy adott keresésnél. Nem találtam.
Majd ugyan így valaki linkelte, ciki.

(#126935) k850 válasza fdisk (#126933) üzenetére


k850
addikt

Lehet, hogy készülék függő, ill. Op. rendszer, nekem Sony XZP 8.0-án a legfrissebb Facebook ill. Messenger is engedi ezt a lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#126936) MADcat válasza fdisk (#126933) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ezzel szívok én is...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#126937) pc360 válasza oba (#126926) üzenetére


pc360
addikt

Itt van a még jó, CM előtti verzió: QuickPic 4.5.2 (forrás)

Pár alternatíva: Focus Go, F-Stop Gallery, Piktures, Simple Gallery

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#126938) batai15


batai15
félisten

Sziasztok. A Chrome béta ilyen új stílusú volt, megfeher hátteres. Újra laktam a telefont a telefont eltűnt. Mit kell be állítani hozzá? Köszönöm

(#126939) MikeWazowski válasza batai15 (#126938) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Na ezt fogalmazd meg újra :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#126940) batai15 válasza MikeWazowski (#126939) üzenetére


batai15
félisten

Hoppá diktáltam nem is néztem. Egyébként nem a béta kell hanem a dev

(#126941) beg válasza batai15 (#126940) üzenetére


beg
veterán

Ha kicserelem a béta szót dev-re, akkor sem világos a második fele a hsz.-nek.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#126942) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Mi a legjobb módja tableten-android rendszer letiltani youtube oldalakat/csatzornákat?

Köszi

(#126943) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Olyan programot keresek, ami tudja kezelni az outlook, gmail feladatokat egyszerre. Van ilyen?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#126944) fdisk válasza k850 (#126935) üzenetére


fdisk
őstag

Sem Mate 10 pro (8.0),és Tab s2(7.0) sem működik.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#126945) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Hali!

Tudnátok javasolni nekem valamilyen alkalmazást, amivel a hírekről tudnék tájékozódni?
Köszönöm előre is :R

(#126946) Somatom válasza MATEO6600 (#126945) üzenetére


Somatom
veterán

Van egy pár. Pl.:
Android Authority
XDA.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126947) MATEO6600 válasza Somatom (#126946) üzenetére


MATEO6600
őstag

Köszönöm a tippeket!
Egy lényeges infót elfelejtettem még mondani, hogy a magyar hírek érdekelnének, szóval lehetőleg magyar nyelvű applikációra lenne szükségem. :)
Olyanokra kell itt gondolni, mint pl egy index.hu-s alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#126948) Somatom válasza MATEO6600 (#126947) üzenetére


Somatom
veterán

Ez az apróság tényleg lemaradt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#126949) Viktor0610 válasza MATEO6600 (#126947) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hírstart app. Találtam benne belföld rovatot.

Samsung Galaxy A54

(#126950) fdisk


fdisk
őstag

Melyik az a progi, amivel el tudom érni, hogy a play ne lássa és ne akarja frissíteni?
Mert pár hsz-el fentebbi problémámra a megoldás egy régebbi fb verzió lett jó.
És szeretném hogy ez ne frissüljön.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.