Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118951) Mr Dini válasza Bozek (#118949) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Vagy simán használhatod a {atbadgecount + " értesítésed van!"} -ot szkriptben például. Abban egyetértek, hogy nem annyira felhasználóbarát megoldás, de szerintem nem is ez a fejlesztő célja elsősorban.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#118952) Bozek válasza Mr Dini (#118951) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt hogy érted? Az AutoNotification-ön belül nincs script. Amúgy meg a "replace variables/modify configuration" résznél a teljes sor így néz ki: putString("config_notification_text", atbadgecount + "értesítésed van!");

(#118953) Mcrazy válasza Apucy01 (#118947) üzenetére


Mcrazy
őstag

Ha segítségre szorulnál, keress meg nyugodtan a program topikjában!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#118954) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

Hogyan tudnám elérni egy win10 -es pcről sambaval megosztott videókat? Total commanderrel sikerül, de az látja az alapértelmezett megosztásokat (esetemben C$ és D$), illetve a távfelügyeletet is (ADMIN$) mappaként. Nem hozzáértő emberek használnák, nem akarom őket ezzel összekavarni.

Próbáltam solid Explorerrel android samba clienttel, AndSMB -vel, és vlc -vel is, de ezzekkel nem sikerült összehoznom.
Pl. a google féle Android samba client -nek ha beírom a gépem nevét vagy ip címét helyes formában (\\192.168.1.10\), akkor hibát dob, hogy érvénytelen forma.
De másik windowsos gépnek tökéletes ez a forma, hibátlanul csatlakozik, szépen elérek vele mindent.

Tudna valaki segíteni?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#118955) KubanitoS válasza KubanitoS (#118920) üzenetére


KubanitoS
veterán

Fenti kérdésemre köszönöm a válaszokat!

Még egy kérdésem lenne: tudnátok ajánlani valami normális programot, amely alkalmas lenne arra, hogy a számítógépemről kezeljem az androidos kütyümet?

Találtam egy párat, de a legtöbbjéhez külön felhasználói fiók kell. Ez számomra egy kicsit macerásnak tűnik, na meg nem is tartom valami eszeveszetten biztonságosnak.

Nincs valami egyszerűbb streamelési lehetőség, vagy valami?

Kb csak annyi lenne a lényeg, hogy egy-egy programot távolról is el tudjak indítani.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#118956) Mr Dini válasza Bozek (#118952) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Miután az AutoNotify-től visszakapja az AutoMagic az aktuális értéket, utána tudod használni ezt a megoldást az AutoMagic-en belül.

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#118957) Bozek válasza Mr Dini (#118956) üzenetére


Bozek
nagyúr

Értem. De félreértetted, nem az értesítéseket kapom el AutoNotification-el. Arról van szó, hogy a Facebook alkalmazás nem mindig dob értesítést, ha történik valami, viszont az ikonon megjelenik az értesítések száma. Ezt a számot olvastatom ki az AutoTools segítségével, majd az AutoNotification-nel csinálok egy saját értesítést, amiben kiírja, hogy "x értesítésed van!". Ehhez van rezgés is rendelve, úgyhogy már észlelem.

(#118954) anorche1: Amikor létrehozol egy új csatlakozást a Solid Explorer-ben (LAN/SMB), akkor elvileg feldobja a hálózaton elérhető gépeket. Ebből kiválasztod, amihez csatlakozni szeretnél, majd Távoli könyvtárnak megadod a megosztás nevét. Én a hitelesítésnél beállítottam, hogy Felhasználónév és jelszó, tehát azzal csatlakozok, nem tudom, hogy Vendég-ként hogyan működik.

(#118958) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Ram irt egy ismerosom, h rairt egy vad idegen csaj, h a viberben az email cimuk felcserélődött! Küldött screen shotot. Mit lehet tenni? Fiok törlése? Adatok törlése? Köszi.

(#118959) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok! Jó kamera app?

(#118960) Krill77 válasza SG3rg0 (#118959) üzenetére


Krill77
őstag

Sztem ez van az összefoglalóban.

(#118961) Fall-N


Fall-N
veterán

Ha valakit érdekel, akkor az NRG Player AdBlock (feloldó kulcs) ingyenes és a Robot téma is hozzá. Nem rossz lejátszó, bár még nem volt időm többet próbálgatni

(#118962) Krill77 válasza Fall-N (#118961) üzenetére


Krill77
őstag

Akkor ez most adblock vagy lejátszó?

(#118963) Hory84


Hory84
tag

Sziasztok!
Messenger Lite hanghívásnál aktív wifi mellett használja a mobiladatot is? Mert nálam nagyon úgy néz ki. Huawei P10. Valami ötlet hogy mit kellene beállítanom? Wifi+ ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#118964) Viktor0610 válasza Krill77 (#118962) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az NRG Playeren belül tiltja le a reklámokat. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#118965) Viktor0610 válasza Hory84 (#118963) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kellene neki.

Samsung Galaxy A54

(#118966) wayne1


wayne1
senior tag

Hali
Van olyan ingyenes reklám blokkoló ami a játékokban lévő reklámokat kiszűri és nem rootolt telefonon is működik?
A fiaim kaptak telefont karácsonyra és nekik keresnék ilyen programot.

(#118967) Zeki válasza wayne1 (#118966) üzenetére


Zeki
nagyúr

Talán az adguard.

(#118968) Viktor0610 válasza Zeki (#118967) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fizetős. (Egy hónap után.)

Samsung Galaxy A54

(#118969) Fall-N válasza Krill77 (#118962) üzenetére


Fall-N
veterán

Feloldókulcs az NRG zenelejátszóhoz. Azért nem Pro vagy Plus a neve mert van benne pár előfizetéses funkció, amitől lesz "Pro".

Mondjuk én rettenetesen utálom az előfizetést alkalmazáson belül. Vagy legyen egyszeri összeg, vagy nem kell. A Spotify, Deezer más tészta...

[ Szerkesztve ]

(#118970) air válasza wayne1 (#118966) üzenetére


air
nagyúr

A játékokban lévő videó-reklámokat nem szűri semmi.
Ingyenes, root nélküli, normális blokkoló pedig nem is igen van.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#118971) SharpSA válasza nyisziati (#118919) üzenetére


SharpSA
veterán

A Swype billentyűzet elég jó és lehet balra görgetni a felajánlott szavak között és eleve 5-öt rak ki.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#118972) anorche1 válasza Bozek (#118957) üzenetére


anorche1
őstag

A solid Explorer feldobja a gépemet, kiválasztom, megmondom neki, hogy guest (be van állítva, hogy jelszó nélkül hozzáférhető legyen, androidos tc és más win -es gép is szépen megy vendégként), majd tovább, mást nem is enged állítani. Rányomok a nagy Connect -re, ami zöld pipává válik. A finish -re nyomva viszont "A problem occurred with Network communication." -t ír (természetesen egy hálózaton van a 2 eszköz).

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#118973) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A folder sync appba melyik az az opció, vagy tudja e az app, hogy csak a változást szinkronizalja gugli drivera ha már megvolt egy teljes szinkron?
Ne kelljen már az egészet minden este szinkronizálni...

[ Szerkesztve ]

(#118974) Karcub


Karcub
senior tag

Van olyan alkalmazás, amivel korlátozni tudom, hogy a hotspotra csatlakozott eszközök(telefonok) mit érhessenek el?
Pl: csak messengerezni tudjanak semmi mást, ne kapjon máshoz internet elérést.

(#118975) Bozek válasza WhiteWalker (#118973) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem az "Only resync source files if modified" (ezt még nem fordították le magyarra) lesz az. Bár sose próbáltam, PC-re szinkronizálok.

(#118972) anorche1: Fogalmam sincs. Próbáltam vendégként belépni, de nálam más hibát írt ki. Állíts be felhasználónevet és jelszót, aztán lépj be azzal, úgy biztos működik. Távoli könyvtárat meg úgy tudsz megadni, hogy szerkeszted a már kész kapcsolatot és ott lesz az első oldalon.

(#118976) WhiteWalker válasza Bozek (#118975) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi! Erre gondoltam látatlanban, de inkább megkerdem egy megerősítés miatt.
Köszönöm még egyszer.

(#118977) bigdady


bigdady
nagyúr

Létezik hogy a sygic tud hívást imitálni az autóban bt-n keresztül rádió közben is? Nem azt mondtátok hogy maga Android nem tudja ezt mint iPhone? Csak nem találom a választ amit kaptam

[ Szerkesztve ]

(#118978) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Milyen hátrányai vannak a rootnak? (már nem garanciális a telefon, és nem attól félek, hogy papírnehezék lesz a telefon)
Mik nem fognak működni, milyen appok? (pl hbo go, horizon go...?) Erre van esetleg valami megoldás?
Ez visszafordítható? Tudom a samsung-os mutató (knox warranty) már nem fog visszaállni, de az unroot működik olyan alkalmazásoknál, mint pl az előző kérdésnél felsoroltak?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#118979) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Xeropan ingyen ad érmét ha reklámokat nézünk. (Xeropan egy angolnyelvoktató és az érmék a virtuális pénz amivel fizetni lehet a leckékért.) Ahogy egyre több reklámot nézek egyre hosszabb ideig tart elindítani a következő reklámot. Az app kiadja a hangot a "Nézz reklámot" gomb klikkelésekor de egyre többet kell vagy egyre tovább kell klikkelnem. Egyszerűbb bezárni az appot és újra indítani. De ezt direkt csinálja vagy ez bug?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#118980) forintuser válasza WhiteWalker (#118945) üzenetére


forintuser
őstag

Azokat az eszköz mappákat szinkronizálja, amit te megadsz neki.Elvileg minden mappát meg lehet neki adni.Beállítások-Automatikus mentés szinkronizálás-Eszközmappák automatikus mentése funkció.És itt kijelölöd amit akarsz.

Holnapkészítést vállalok.

(#118981) ratobi válasza ArthurShelby (#118978) üzenetére


ratobi
senior tag

Minden megoldható, hátrány nem igazán van. Az egyes alkalmazások elrejthetők a root elől. De itt minden erősen típus specifikus..

(#118982) SharpSA


SharpSA
veterán

Megvan valakinek még az a WPS Office, ami nincs így telesz.rva reklámmal és mindenféle felesleges dologgal (például a cloud sincs még benne)?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#118983) SharpSA válasza SharpSA (#118982) üzenetére


SharpSA
veterán

Megvan a 9.6.1-es verzió az apkmirror-ról. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#118984) Fall-N válasza SharpSA (#118982) üzenetére


Fall-N
veterán

OfficeSuite Pro sokkal jobb és most is akcióban van, így nem drága. Én régebben vettem 1$-os akcióban.

De ingyenesen ott vannak az MS és a Google cuccai is.

WPS addig volt csak jó alternatíva, ameddig reklámmentes volt.

Egyébként is az a tendencia az ilyen alkalmazásokkal, hogy adfree az elején, majd ha elért egyfajta telepítési számot, akkor kap fizetős verziót és reklámot az ingyenes. Ez érthető és elfogadható, mert senki sem dolgozik ingyen. Viszont azt nem csípem ha nincs mód megvenni és eltüntetni a reklámokat.

[ Szerkesztve ]

(#118985) punky10 válasza Fall-N (#118984) üzenetére


punky10
addikt

Így vagyok én is.A fejlesztő keresni akar,én pedig használni egy alkalmazást.Tehát ha valaki nem akar fizetni a fejlesztőnek az alkalmazásért,az nézzen reklámot,de ha valaki hajlandó fizetni az appért,az tehesse már meg!

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#118986) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Milyen videólejátszók tudnak olyat hogy ha van felirat akkor lehet 1 felirattal vissza vagy előre ugrani a lejátszásban? Mert mondjuk nem értetem mit mondott a színész. Asztali Windows PotPlayer-ben pl Home/End gombokkal lehet ugrani a videó lejátszásában 1 felirattal vissza/előre.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#118987) SharpSA válasza Fall-N (#118984) üzenetére


SharpSA
veterán

Megvenném én is, ha lehetne, de nem lehet.
Az officesuite pro megvan és nem jó, mert a táblázataimnak első oszlopának felét jeleníti csak meg álló módban. Nemrég írtam itt erről. Minden más táblázatkezelőben jól jelennek a táblázatok. Ha ezt végre javítanák, akkor jó lenne az app. Így eddig a PlanMaker HD-t használtam.

Nem találom a megtoldást, hogy ne akarjon frissülni az app az áruházban.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#118988) sopruk válasza Fall-N (#118984) üzenetére


sopruk
aktív tag

WPS-t használok még én is, de váltani szeretnék. Régi 4.x-es telefonom van, nagyon kevés RAM-mal, 4"-os kijelzővel. Ezért olyat keresek aminek kevés az erőforrás igénye. Lényegében csak az Office és pdf dokumentumok megjelenítése lenne a legfontosabb, hogy legyen benne mobil nézet. Szerkeszteni ritkán szerkesztek, az se nagy baj, ha az nincs benne. Melyiket ajánlanátok?
Előre is köszi a választ, és kellemes ünnepeket!

(#118989) DS39 válasza sopruk (#118988) üzenetére


DS39
nagyúr

Thinkfree Office viewer

Én most ezt használom. :)

(#118990) csaba1203 válasza Fall-N (#118984) üzenetére


csaba1203
addikt

Látom,hogy akciós 4990-ért.
-[link]

(#118991) Oldman2 válasza air (#108234) üzenetére


Oldman2
veterán

Jelenleg sincs erre megoldás?

A "Status Bar Info" alkalmazást találtam eddig, ami az SD kártyák szabad tárterületét (is)ki tudja jelezni a felső "Statusbar" -on, de zavaró, hogy mindemellett az Értesítések között is megjelenik ugyanaz az infó, 2x is.

A képernyő tetején megjelenő Információs Sávot és a "lehúzható" Értesítéseket hogyan nevezik helyesen angolul/magyarul?

(#118992) WhiteWalker válasza forintuser (#118980) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálam csak a kamera mappát látta az eszközmappan belül, miközben van kb 10 másik...
Nah mindegy, a folder sync teszi szépen a dolgát, időzített mentés stb...
Gugli fotók app suck...

(#118993) Zeki válasza csaba1203 (#118990) üzenetére


Zeki
nagyúr

Höhö... :)
Valamit elírhattak az árral.

(#118994) Jakuu válasza Zeki (#118993) üzenetére


Jakuu
őstag

Volt akcios 329ert.

(#118995) csaba1203 válasza Zeki (#118993) üzenetére


csaba1203
addikt

Mikor láttad és mennyiért?
Lehet villám akció volt. :D

(#118996) tomy86 válasza csaba1203 (#118995) üzenetére


tomy86
addikt

Két napja még akciós volt 329 forintért.

[ Szerkesztve ]

(#118997) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok,

létezik olyan note app amivel felhőbe lehet jegyzetelni és több személy/eszköz is eléri, szerkesztheti egyszerre?
pl.: közös bevásárlólistát írni a családtagokkal.

Aurea mediocritas

(#118998) Phülöp válasza AXisBOLD (#118997) üzenetére


Phülöp
addikt

Wunderlist: To-Do List & Tasks

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#118999) #47106304


#47106304
törölt tag

Üdv. Imessenger app létezik Google áruházban amelyik működik? Köszi

(#119000) Viktor0610 válasza #47106304 (#118999) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mármint iMessage?
Nem.
Úgy tudom, olyan van max. ami egy Mac-kel együtt fut valahogy.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.