Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118551) Tomdriver válasza Kékes525 (#118543) üzenetére


Tomdriver
őstag

Köszönöm az utánajárást! :R Még időben van, lehet inkább kicserélem egy ilyenre.

(#118543) Kékes525 : Inkább kihagyom. :)

[ Szerkesztve ]

(#118552) Karcub


Karcub
senior tag

Melyik az a messenger verzió, amelyikben még nincs benne a "Myday"?

(#118553) enginev3.0 válasza Karcub (#118552) üzenetére


enginev3.0
félisten

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#118554) meko1


meko1
tag

Hölgyek,Urak,
küldene valaki egy RÉGEBBI k&h mobilbank alkalmazást(<2.6),mert- a legújabba nem tudok belépni 10(TÍZ)
napja>állítólag gyári hiba,belépnék régebbibe,bejelentkeznék,utána frissíteném;-a k&h fórum meglehetősen
döglődős(persze lehet,ez egy naiv kisérlet)
köszönöm,üdv meko1

(#118555) Somatom válasza dzsordzs69 (#118546) üzenetére


Somatom
veterán

Dolphin, Firefox, Yandex. Tudomásom szerint ebben a háromban működik (külön plugin -nal) az automatikus kitöltés, beléptetés. Talán Oreotól bővülni fog a kör. Legalábbis ezen ügyködik a LastPass.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118556) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Bajban vagyok!

Segítségeteket kérem, a Mate 9 fórumban értetlenül állnak a dolog előtt.
Adott egy Huawei Mate 9 MHA-L29 amin C432B198 rom fut, rootolva van, bootloader nyitva, FRP locked

utóbbit kéne nyitni, beléptem a gmailommal - saját, nem lopott telefonról van szó - Huawei azonosítómmal is.
miután leszinkronizált, és működött a telefon, a tanácsolás szerint töröltem a gmail fiókomat, és TWRP-ben Factory Reset-t csináltam.
A dolog nem javult meg, ugyanúgy FRP unlock, és nem lehet aktiválni, ahogyan a kép mutatja.

Ötlet esetleg?
nagyon megköszönném!

(#118557) DS39 válasza Tav-Csoves (#118556) üzenetére


DS39
nagyúr

Inkább az Android szakmai topikba menj.

(#118558) Tav-Csoves válasza DS39 (#118557) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

köszönöm szépen! elfelejtettem hogy ilyen is van :B :R

(#118559) Tav-Csoves válasza DS39 (#118557) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

téves dupla

[ Szerkesztve ]

(#118560) brickm válasza tomy86 (#118396) üzenetére


brickm
őstag

köszi, király.

(#118561) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Solid Explorer FTP Server beépülővel van olyan problémám, hogy gépen létre tud jönni a kapcsolat a telefonnal, minden megy is nagyszerűen, böngészgetek szépen a telefon tárhelyén... viszont, ha pl onnan meg szeretnék nyitni valami fájlt, akkor nem történik semmi (csak pittyen egyet a Windows). Képeknél nem is jelenít meg miniatűröket.
Átmásolva az adott fájlt gépre, úgy megy minden, ahogyan azt szeretném, de átmásolás nélkül is szeretném megnyitni őket.

Ez van sima Win 10 fájlkezelőnél, de TC 9.12-nél is. Chrome-ból mondjuk megnyitja pl a képeket, de nem onnan szeretném használni (pl miniatűr ott alapból nincs). Leginkább TC -vel szeretném összehozni a dolgot.

Valami engedély nem lehet megadva valahol? Engedélyeket nem szoktam elutasítani olyan appnál, amiben megbízom (Solid Explorer-ben megbízom).
Vagy netalántán ez ilyen és így normális (nincs korábbról sok FTP-s tapasztalatom)?

Xiaomi Mi A1 (7.1.2 dec) vs legfrissebb Win 10.

[ Szerkesztve ]

(#118562) Somatom válasza fery02 (#118561) üzenetére


Somatom
veterán

Ez így a normális. FTP = File Transfer Protocol. Tehát, fájlátvitelre való, nem streamelésre. Amit szeretnél, arra más típusú szerver (pl. WebDAV) való. Ilyet is símán tudsz futtatni Androidon, de, hogy PC -n mi kezeli le, azt passzolom. Amennyiben rootolt a teló, az SMB szerver is jó megoldás lehet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118563) fery02 válasza Somatom (#118562) üzenetére


fery02
addikt

Vagy úgy!

Az alap ötlet egyébként az lenne, hogy ha már megvan nekem a fizetős Solid Explorer, akkor azzal lehetőleg minél több mindent kiváltsak, pl az Összefoglalóban is található FolderSync app-ot, amit ha jól gondolom meg is tudok tenni (még nem próbáltam a szinkronizálást).
Célom egy ilyen modern biztonsági mentés kialakítása, hogy a telefonos fájljaim mindig meglegyenek pl gépen is.

Végülis ha mindig szinkronizálással indítom a telefonnal való FTP kapcsolatot (szóval a kívánt telefon tárhelyén lévő mappákat szinkronizálom a gép tárhelyével), akkor már a gépről megnyitom, amit pl a telefonról csak meg szeretnék tekinteni, csak nem tudom ez mennyire lesz macerás Total Commander-ben. Majd meglátom.

Nem root-olt a teló.

Köszi a felvilágosítást mindenesetre mindezekről! :)

[ Szerkesztve ]

(#118564) darvinya


darvinya
titán

Chrome rejtet menüben (chrome://flags) mit kell kikapcsolni, hogy a hírek kártyák ne jelenjenek meg, és mit kell bekapcsolni Home gombhoz?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#118565) Somatom válasza fery02 (#118563) üzenetére


Somatom
veterán

Én a régebbi Solidot használom, az új nem jött be. De, szinkronizálásról egyikben sem tudok. Meglepne, ha Solid -dal ki tudnád váltani a Foldersyncet. Hacsak, nem a PC szinkronizál, és a Solid csak a szervert adja. De, az meg elég nyakatekert lenne.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118566) bigdady válasza meko1 (#118554) üzenetére


bigdady
nagyúr

Külső forrásból banki appot feltenni? Bátor

(#118567) Karcub


Karcub
senior tag

Van olyan samsungéknál mint az LG-nél az LG BACKUP? Fr-t akarok csinálni és nem akarok mindent egyesével lefele szedni újra, jó lenne meg maradnának az alkalmazások adatai stb.. van ilyen app?

(#118568) profit


profit
junior tag

Az x-plore appot használom fájl kezelésre. Elég gyakran csak másolni hajlandó az áthelyezés helyett. Lenne esetleg hasonló app, amely nagy tudású, megbízható, jól alkalmazkodik a droidhoz, és bármikor áthelyez, nem csak másol?
/Átrendeztem a könyveket, az áthelyezés jób, mint a másolás, ahol külön törölni kell, fejben tartani, mit másoltam, mert az x-plore sajnos a kijelölést is elfelejti./

[ Szerkesztve ]

(#118569) dzsordzs69 válasza Tav-Csoves (#118556) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Igen, köszi, ezt tudom az eddig olvasottak alapján. De például a Voda alkalmazást sem tölti ki, és a vágólapra kerül minden. Ezt nem tudom kiküszöbölni?

(#118570) air válasza darvinya (#118564) üzenetére


air
nagyúr

A Home gombot nem lehet kapcsolgatni.
Van ahol megjelenik, van ahol nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#118571) meko1 válasza bigdady (#118566) üzenetére


meko1
tag

Kösz,konstruktív...
ha valaki mondjuk egy évvel ezelőtt telepítette A PLAYRŐL(azt is nevezhetnéd külső forrásnak,egyébként),és
azt a verziót közkinccsé teszi akár-akkor a dolog működhet,beleléphetek,majd utána frissítem A PLAYRŐL;
nem beszéltem egyéb forrásból telepítésről-nem szeretnék megint belekezdeni egy időnként felcsapó
jószándék kontra okoskodás(netán kioktatás) szintű polemizálásba,ezért továbbra ia segítséget/programot
kérnék,kyrie

(#118572) Bozek válasza profit (#118568) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Átrendeztem a könyveket, az áthelyezés jób"

Jób könyve? A Bibliát raktad oda? :D

(#118573) azka79 válasza bigdady (#118566) üzenetére


azka79
aktív tag

Szeret veszélyesen élni ;]

(#118574) Narxis válasza Bozek (#118572) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ejnye, de goni vagy. :))

Thanos was right.

(#118575) Bozek válasza profit (#118568) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azt meg kihagytam, hogy szerintem a Solid Explorer megfelelő a célra. Én csak azért álltam át X-Plore-ra, mert a fejlesztő semmit nem reagált a hibajelentésemre és eltartott egy ideig neki, amíg javította. De ez a hiba amúgy kevés embert érintett, mert még nem elterjedt az Oreo.

(#118574) Narxis: Látod, válaszoltam is a kérdésre, csak az előbb kimaradt. :)

[ Szerkesztve ]

(#118576) DS39 válasza darvinya (#118564) üzenetére


DS39
nagyúr

A hír kártyákat ki lehet söpörni, az utolsót is és akkor eltűnik. Bár nem véglegesen.

(#118577) bigdady válasza meko1 (#118571) üzenetére


bigdady
nagyúr

Igen nálam a valaki is külső forrás...

(#118578) Fall-N válasza profit (#118568) üzenetére


Fall-N
veterán

Solid Explorer és FX Pró amiket megvettem és használok is.

Nálad valami tárhely jogosultság probléma lehet. Elvileg másolásnál csak olvassa a tárhelyet, amíg áthelyezésnél másol majd töröl. Oda kell írási jogosultság. Főleg külső SD-kártyánál lényeges ez.

Android 5 óta külön meg kell adni az írási jogosultságot. Ki kell tallózni az SD gyökérkönyvtárát.

[ Szerkesztve ]

(#118579) meko1 válasza bigdady (#118577) üzenetére


meko1
tag

sőt,a fórumtársak véleményei is rosszindulattal,ne mondjam,hátsó szándékkal vannak töltve,hogy az xda-fejlesztők titkos kódjairól ne is beszéljünk!szerintem itt a vég(e)...

(#118580) Fall-N válasza meko1 (#118579) üzenetére


Fall-N
veterán

XDA megbízható. Sok ott a szakértő és ha belenéznek a kódba kiderülne a turpisság. Sok alkalmazáshoz van Github repo is. Így gyakorlatilag tálcán nyújtják a kódot.

[ Szerkesztve ]

(#118581) profit válasza Fall-N (#118578) üzenetére


profit
junior tag

Kösz!

(#118582) D@niel


D@niel
addikt

sziasztok,
a telefonom (meizu m2 note) rendszerét kinyitottam, és töröltem onnan néhány gyári dolgot, ami nem kellett. szeretném vissza állítani az eredeti rendszert, viszont ha gyári vissza állítást csinálok, akkor az általam kigyomlált rendszert teszi vissza.
valahogy a belső tárolót kellene formatálnom, és oda vissza tenni egy rendszert, amit fel tudok telepíteni.

ez hogyan kivitelezhető? ha valaki tud segíteni, légyszi kissé szájba rágósan, mivel és mit csináljak.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#118583) meko1 válasza Fall-N (#118580) üzenetére


meko1
tag

nem tünt fel,ezek szerint:természetesen irónia volt
(egyébként megoldottam>>>egy régebbit frissítettem a playből)
megint jó volt beszélgetni....
üdv mindenkinek,aki hozzám hasonlóan,sok-sok hasznát IS veszi azért időnként az itt 'elhangzóknak'

(#118584) Somatom válasza D@niel (#118582) üzenetére


Somatom
veterán

Miért nem rakod vissza a saját gyári programjaidat a törlésük előtti mentésedből?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118585) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

A napokban kipróbáltam más Launcher-t (Lawnchair Launcher, Action Launcher, aminek a pro verzióját nem kevés pénért vettem), de rá kellett jönnöm, hogy az én igényeimnek legjobban a Nova Prime+Sesame Shortcuts kombó felel meg!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#118586) D@niel válasza Somatom (#118584) üzenetére


D@niel
addikt

mert nincs mentésem ...
arra gondoltam, hogy fel rakom a clockworkmod-ot, lenullázom a belső tárolót, és felrakom sd kártyáról a rendszert. ez járható út?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#118587) Somatom válasza D@niel (#118586) üzenetére


Somatom
veterán

Ha van CWM -képes ROM -od, akkor igen. De, legalább tanulj a hibádból, és először a mostani rendszeredről csinálj egy mentést, hogy ha beüt valami gebasz, akkor magadon kívül, legyen mihez nyúlnod!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118588) D@niel válasza Somatom (#118587) üzenetére


D@niel
addikt

sajnos nem cwm kompatibilis a rom ami rajta van, így nem tudom elindítani a rom managert boot előtt.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#118589) Somatom válasza D@niel (#118588) üzenetére


Somatom
veterán

Zavarosan fogalmazol. Mi az, hogy "ami rajta van"? Mármint az, amit az SD -ről szeretnél betölteni? Az baj. Ami viszont most fut rajta, az attól lesz CWM képes, hogy CWM -mel mented. Plusz, Titanium -mal is ajánlott.
Ha a másik ROM nem CWM -képes, akkor csak a telódhoz való, PC -s flashelő programmal tudod felrakni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118590) D@niel


D@niel
addikt

annyi volt a probléma, hogy múltkor használtam a nokia here navigációt, és elég furán működött: sokszor eldobta a jelet, és a pozíciót is furán mutatta, ment végig az ikon at útvonalon, de nem egyenesen nézett.
ezt a navigációt használtam már másfél éve a telefonon, letöltve a teljes európai térképet, sosem volt probléma.

az uninstaller-al töröltem gyári dolgokat, de körültekintéssel, gps-es dolgot nem töröltem. kipróbáltam a google maps-ot, szintén hasonlóan működött.
ezért is gondoltam, hogy lehet valami olyat töröltem amit nem kellett volna (bár nem hinném ...), és inkább vissza kellene rakni újból a rendszert.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#118591) Somatom válasza D@niel (#118590) üzenetére


Somatom
veterán

Ebből a szempontból lényegtelen, hogy miért akarod újrarakni. Van már gyári ROM -od letöltve? Van már működő CWM/TWRP recovery -d telepítve? Ezek nélkül fölöslegesen beszélgetünk mentésről, telepítésről.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118592) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!
Használ valamelyikőtök adaway hirdetés blokkolót? Ha igen, hogy kell kivételeket hozzáadni?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#118593) SharpSA


SharpSA
veterán

Keresek egy igazán jól működő névjegykártya szkennert. Itt a korábbi hozzászólások között egyet találtam: CamCard Free - Business Card R. Ez teljesen jól működik, vagy van valakinek ennél jobb ajánlata?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#118594) brd


brd
nagyúr

Van bármilyen megoldás 7.0 Android alá, egy rootolt készüléken, hogy az alap faék 3 default software-es gomb mellé még kettőt betegyen az ember, saját funkciókkal (Huawei Mate 9 a telefon konkrétan)?

The only real valuable thing is intuition.

(#118595) SharpSA válasza brd (#118594) üzenetére


SharpSA
veterán

Sosem fogom megérteni, hogy ebben miért nem adnak szabad kezet a gyártók. Hely bőven van, lehetne oda rakni még kettőt rövid, hosszú és dupla nyomással. Na majd az Android 11-ben... :D

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#118596) zeon.hu válasza brd (#118594) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Eu rom? Azokon nem mindig van gyári lehetőség.
Ha kínai, azon lehet hozzáadni plussz gombot, de a hozzárendelés korlátozott.
Neked egy custom rom kellene, azon akár 6 gomb is kirakható, általában többhöz rendelhető plusz funkció.

#?*@&!

(#118597) Somatom válasza SharpSA (#118595) üzenetére


Somatom
veterán

+1

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118598) dzsordzs69 válasza aelod (#118592) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

na, erre nem olyan régen én sem kaptam pontos választ...

(#118599) brd válasza zeon.hu (#118596) üzenetére


brd
nagyúr

Koszi, ott rohadjon meg az egesz Android flatform, ha ez csak “ROM” modositassal erheto el. :W

The only real valuable thing is intuition.

(#118600) Somatom válasza brd (#118599) üzenetére


Somatom
veterán

Pedig így van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.