Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118151) kmarci25 válasza MikeWazowski (#118146) üzenetére


kmarci25
veterán

Az outlook megőrjít a saját kb kikapcsolhatatlan szűrésével. Mindent megszűr, én meg 2 nappal később találom meg a leveleimet. :(((

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#118152) Somatom válasza Deck (#118150) üzenetére


Somatom
veterán

Lehet, de késni fog a kép, lassabban változik (alacsony fps), és nagyon erőforrásigényes.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118153) MikeWazowski válasza beg (#118148) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát az user error lesz akkor. Nálam simán megy az exchange.
Egyébként meg elég sokan panaszkodnak a gmail app-ra, gyakran olvasni itt. Akkor többnyire az Aqua mail kerül itt ajánlásra, meg páran használjuk az Outlook-ot,, probléma nélkül.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#118154) beg válasza MikeWazowski (#118153) üzenetére


beg
veterán

Mi üzemeltetjük magát az exchange szervert admin szinten saját virtualizált szerveren, szerinted mekkora user error van benne?
Ezért kár egy valami ellen kaszát egyenesíteni, mert ami nálad jó, az másnál nem és fordítva, plusz bejön egy harmadik ami csak miui barát sőt egy negyedik ami csak emuin megy jobban az eltérő memóriakezelés miatt pl.

Ez lett volna a mondandó lényege, hogy szubjektív vélemény alapján kár kardoskodni valami mellett/ellen.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#118155) MikeWazowski válasza beg (#118154) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én azért ajánlottam valami mást, mert gondja van a gmail-lel... és nem csak neki, hanem nekem is volt vele, igaz más. Mindegy, én nem használom, és szerintem a nagy többség itt nem azt a levelezőt használja. Korábbii hsz-ekből kiindulva.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#118156) Deck válasza Somatom (#118152) üzenetére


Deck
titán

Akkor hagyom. Köszi!

PS5

(#118157) atike válasza MikeWazowski (#118155) üzenetére


atike
nagyúr

Extra levelezőprogramot használunk igen -a céges levelezésre, az egyéb levelezésre. Van egy jó pár ismerős és kolléga okostelefonon de egy sincs köztük aki ne a gyári gmailt használná az androidos eszközén a saját (google / gmail) fiókjára.

Na meg az Outlookot választani azért, mert a Gmailel szinkronizálási gondok vannak... Epic... :)

Nyilván nem tudhatom, hogy pontosan mi, miért és hogyan történt a telódon szóval nem támadásnak szántam. Azt tudom, hogy a szinkronizálási problémák amik voltak azok rendszerszinten voltak problémák (amikről én olvastam) nem az app hibájából. Ellenben Outlook terén vannak érdekességek - főleg imap mappák kapcsán... :)

(#118158) kuksa90 válasza MikeWazowski (#118153) üzenetére


kuksa90
őstag

Ne kivánd, hogy mindenki, aki a gyári gmail appot használja, az írjon, mert a topicgazda tökönböki magát...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#118159) punky10 válasza kuksa90 (#118158) üzenetére


punky10
addikt

Akkor kezdjük.... ;]
Én is a gyárit használom,telefonon és táblán is...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#118160) MikeWazowski válasza kuksa90 (#118158) üzenetére


MikeWazowski
addikt

De ki kívánja? Volt egy problémája, és arra érveltem, hogy van más alternatíva.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#118161) kutga válasza MikeWazowski (#118160) üzenetére


kutga
nagyúr

Szvsz zárjuk rövidre. Kipróbálom outlookkal is, hátha azzal működik. :D

Let the Zone take me if I am.

(#118162) Bozek válasza MikeWazowski (#118160) üzenetére


Bozek
nagyúr

"El kell felejteni a gmail app-ot. Számomra az első appok egyik amit tiltok."

Ez aztán tényleg segítség volt. És ha ő a Gmail appban lévő problémát akarja megoldani, alternatíva nélkül? Más telefonos problémára meg azt írod, hogy dobja ki a telefont?

(#118163) kmarci25 válasza Bozek (#118162) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez a Play-en található véleményekre emlékeztet.
"Akinek pedig nem megy, annak üzenem, hogy vegyen normális telefont, és ne a kínai dzsunkával próbálkozzon!" :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#118164) Deck válasza kmarci25 (#118163) üzenetére


Deck
titán

Én nemrég olvastam olyat egy router értékelésénél, hogy "Ha áramszünet van nem megy." 1*

:D :D

Playen meg pl a sok okos aki szerint kamera van a Talkingos appok szemében és figyel.. Vissza is adatnám az összessel a telefonját, nem való mindenkinek okostelefon.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#118165) vadorzó válasza kutga (#118161) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Nálam is az Outlook vált be.

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#118166) vadorzó


vadorzó
aktív tag

Tudnátok olyan androidos böngészőt ajánlani, ahol meg tudom nézni a FB üzeneteimet, és nem a Messenger-t erőlteti? (Opera, és Firefox kivételével.)

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#118167) atike válasza vadorzó (#118165) üzenetére


atike
nagyúr

....a telefonodon, a gyári gmail helyett? :U

(#118168) ollie válasza vadorzó (#118166) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az FB erőlteti, nem a böngésző.

***

(#118169) kaciokos válasza vadorzó (#118166) üzenetére


kaciokos
őstag

Ha nem akarod feltenni a Messenger-t (megértem, én sem akartam), akkor az összefoglalóban levő alternatívák felé tudsz elmozdulni.

(#118170) Sungoo válasza kutga (#118161) üzenetére


Sungoo
addikt

És a gyári app, ami a samun van?

(#118171) sopruk


sopruk
aktív tag

Sziasztok!

App mentő programot keresek, ami kis erőforrás igényű, kevés memóriát használ, ha lehet ne fusson állandóan a háttérben.
Frissítések előtt szoktam menteni az alkalmazásokat, hogy vissza tudjam állítani az előző verziót, ha valamiért nem tetszik az új...
Az ES File Explorer File Manager -t használtam eddig erre a célra, de rájöttem nagyon terheli a telefont. Régi darab, de szeretném húzni vele ameddig lehet. Samsung Galaxy Advance 4.x. 768 RAM :)

Előre is köszönöm a segítséget!

(#118172) kutga válasza Sungoo (#118170) üzenetére


kutga
nagyúr

Azt még nem próbáltam, de most arra is beállítottam a fiókot.

Let the Zone take me if I am.

(#118173) kaciokos válasza sopruk (#118171) üzenetére


kaciokos
őstag

Total Commander is tud ilyet, és szerintem az jóval kisebb erőforrásigényű.

(#118174) sopruk válasza kaciokos (#118173) üzenetére


sopruk
aktív tag

Azt használok,de hogyan kell benne menteni? Nem tudok rájönni...
És ment minden bállítást is?

(#118175) sopruk válasza sopruk (#118174) üzenetére


sopruk
aktív tag

Csak simán átmásolom egy mappába a Telepített alkalmazások közül?

(#118176) kaciokos válasza sopruk (#118175) üzenetére


kaciokos
őstag

Pontosan. Beállításokat nem ment, de azt az ES sem ment. Beállítások mentéséhez root és célszoftver kell.

(#118177) vadorzó válasza atike (#118167) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Igen. Sokat kipróbáltam, ez jelez megfelelően, gyors, stabil, stb.

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#118178) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Gboard bill. A delete gomb törlését hogyan lehet gyorsítani? Gyorsabban törölje a betűket folyamatos nyomás esetében. Ha hosszabb szöveget kell törölni a default sebesség nekem lassú.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#118179) #53667584 válasza tknof1871 (#118178) üzenetére


#53667584
törölt tag

Tartsd a backspace gombot és húzd az ujjad balra.

(#118180) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Azzal kapcsolatba szeretnék érdeklődni hogy melyik volt a legstabilabb messenger illetve messenger lite. Mert a mostani messenger illetve a lite 16-os verziója is csinálja azt hogy nem kapom meg időbe az üzenetet.... régebbi verzióknál nem volt gond ilyennel.
Jelenleg egy Samsung Galaxy J7 2016-os telefonnal vagyok,és android 7.0-s rendszer van rajta(gyári,nem mókolt)
Köszönöm a segítségeteket

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#118181) Edi77 válasza S e t h (#118140) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#118182) Viktor0610 válasza Potyka03 (#118180) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Többször olvastam mostanában olyat, hogy a Messenger szolgáltatással voltak gondok, tehát simán lehet, hogy az app jó.
Főleg a Lite.

Samsung Galaxy A54

(#118183) polonic


polonic
félisten

A google térkép eléggé idióta módon tervezi az utat. Mintha nem is figyelné az útvonalat. Meg ha letérek az adott útvonalról, mindig az eredetileg általa kitaláltra akar visszajuttatni, hiába ha ott pirossal jelzett a forgalom.

Egyébként képes tanulni?

Pedig a progi tetszik, meg az a jó benne, ha a sávokat is mutatja ellenben a waze nem. De az okosabb tervezés miatt azt használom. Bár a felület nagyon nem tetszik.
Az lenne az igazi, ha google felület a sávmutatással waze funkciókkal egyben lenne. Akár meg is csinálhatná a google, elvégre övék a waze.

(#118184) Somatom válasza polonic (#118183) üzenetére


Somatom
veterán

Csinálja is. A Waze -zel vett egy közösséget, a jelentéseiket pedig felhasználja a Térképben.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118185) polonic válasza Somatom (#118184) üzenetére


polonic
félisten

Igen, csak sokkal lassabb a google térkép reakciója az eseményekre.

(#118186) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sziasztok, két szeretett alkalmazásomat szeretném lecserélni, amik sajnos nem működnek már android 6 alatt (Nomu S30), illetve egy jó screen lock kéne

az egyik az auto speaker. automatikusan kihangosítja a telefont, ha elveszem a fejemtől (közelség érzékelő), plusz kitesz hívás alatt egy áttetsző gombot, ami minden felett van, és azon ki be lehet kapcsolni a funkciót.
normál esetben.
android 6 alatt viszont az esetek 50%-ban nem teszi ki az ikon, és/vagy az esetek 50%-ban nem veszi vissza a fülesbe a hívést, marad hangszórón, hiába emelem a fejemhez. ilyenkor kb 2 perc szörfölés a menük bugyraiban, mire vissza tudom halkítani, ilyenkor vagy mindenki hallgatja addig a partnert, vagy kinyomom a hívást. tehát gyakorlatilag használhatatlan a program. jelly bean alatt (note 3) 100% működött

no lock, ez a telefonzárat (sceen lockot) kapcsolja ki/be. pl autós tartóban nincs szükség rá, ilyenkor egy asztali vidgettel egy gombnyomással ki/be kapcsolhatom. sajnos ez sem működik.

screen lock: olyan appot tudnátok ajánlani, amivel nem 2 lépcsőben lehet feloldani a képernyőt? egyszer felfelé húzni, és utálna jön a minta. ez is android 6 "fícsör"? a jelly bean alatt ha megnyomtam a gombot vagy húzni kellett, vagy minta vagy semmi. ahogy beállítottam. itt a húzás örök, a minta pluszban jöhet csak hozzá? és az sem lenne baj, ha lenn asztali widgetje, hogy ki/be lehessen kapcsolgatni.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#118187) polonic


polonic
félisten

Aki használ outlookot, annak rendben működik?
Egy ideje már jóval később érkeznek meg az értesítések. Eddig egyből jelzett, ahogy megérkezett a levél.

(#118188) sayCet válasza polonic (#118187) üzenetére


sayCet
aktív tag

Nálam is ugyanez. Megyek vissza Bluemailre..

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#118189) Sungoo válasza kutga (#118172) üzenetére


Sungoo
addikt

Nálam nagyon flottul megy. Nem gondoltam volna, hogy jobban fogom szeretni, mit a gmail-t...

(#118190) MADcat válasza sayCet (#118188) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nálam Aquamail jött be, meg is vettem a pro-t. Tudom ruszkik nézik át a leveleimet. De egészségükre. :K

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#118191) Deck válasza MADcat (#118190) üzenetére


Deck
titán

+1

[ Szerkesztve ]

PS5

(#118192) Bozek


Bozek
nagyúr

Nem tudom, hogy mennyire való ide, de jobb topikot nem találtam neki.

Szerintetek melyik a jobb, a Deezer vagy a Spotify?

[ Szerkesztve ]

(#118193) MADcat válasza Bozek (#118192) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

csak szubjektív alapon, nekem a spotify...
a családi csomag lehetősége, meg hab a tortán :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#118194) HREH válasza Bozek (#118192) üzenetére


HREH
senior tag

Spotify +1

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#118195) Bozek válasza MADcat (#118193) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Deezer-ben is van családi opció. Épp az előbb dobta fel, hogy 6 prémium+ profil 2249 Ft havonta. Mondjuk egyelőre én is a Spotify felé húzok. Többek közt a Windows-os alkalmazása miatt is.

Az első 3 hónapban úgyis csak 0,99 dollár az előfizetés most.

A mobilnet nem zavar, mert a Vodafone Music Pass tartalmazza mindkettőt, így havi 1124 Ft-ért korlátlan adatot kapok ezekre, most 1 hónapig meg még akár ingyen is kipróbálhatom. Persze a prémium előfizetést ez nem tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

(#118196) MADcat válasza Bozek (#118195) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

azt nem tudtam, lemaradtam :) próbáld ki persze és meglátod

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#118197) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Sziasztok!

Olyan alkalmazást keresnék a Honor8 telómra, ami kezelni tudja a freemailes (igen, még használom) és a gmailes mailcímeimet is. Az összefoglalóban látok pár ajánlatot mail kliensre (Aqua, Blue, stb.). Ezek képesek rá? Ahogy látom, a gyári Gmail kliens nem sok embernek jött be.

Köszi a segítséget!

(#118198) air válasza polonic (#118187) üzenetére


air
nagyúr

Kb. 2 napja össze-vissza jelez. Értesítések többször is megjönnek, akár órákkal később ismét.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#118199) Nunder válasza Bozek (#118195) üzenetére


Nunder
őstag

Én megjártam mindkettőt, Spotify-t semmire sem cserélném le. Az egész ökoszisztéma (TV, Telefon, PC, családi csomag) jobb mint a Deezer, és szerintem az elérhető tartalom is több a Spoty esetében - de ezt ne idézzétek a bíróságon. Főleg a Pass óta nyílt ki a világ még jobban.

Ja és a leveles témában +1 a BuleMail-ra, céges levelezést minden további nélkül bonyolítja, calendar is rendesen sync-el, míg az Outlook-kal voltak problémáim.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#118200) Bozek válasza Nunder (#118199) üzenetére


Bozek
nagyúr

"szerintem az elérhető tartalom is több a Spoty esetében"

Én is úgy látom. Bár Bonanza Banzai egyikben sincs. :D Pass-ra még nem fizettem elő, most majd ez az 1 hónapos ajándék jó lesz tesztre.

Egyébként a Sony is a Spotify-t preferálja, az van benn gyárilag a független szoftverben az XZ1 Compact-on.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.