Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118301) Somatom válasza kano (#118299) üzenetére


Somatom
veterán

Én tán mást írtam? :F

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118302) air válasza Maxximus (#118300) üzenetére


air
nagyúr

Mondjuk a Play-ről:
"End of Life Notice
Dear Valued Symantec Customer:
Symantec Corporation hereby informs you that we will be discontinuing the availability of Touchdown by Symantec. This notice details the key dates that may be of importance to you.
Current Product Replacement
Touchdown by Symantec (Android) No Replacement
__________________________________________________________
End of Support:
Symantec Corporation will End of Life (“EOL”) the product(s) identified in this notification including any Maintenance Packs (MPs) and/or patches for each version, in all released languages. Technical support and content updates for customers with current Email-only Support, Basic Maintenance Support or Essential Support will be available according to the dates in the said table. This notice describes the timelines for the delivery of support services for these products that have reached their EOL.

Frissítve
2016. augusztus 23."

Nem azt mondtam, hogy nem működik, hanem hogy vége a termék ciklusának.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#118303) castiels válasza Somatom (#118294) üzenetére


castiels
addikt

Köszi,de ezek mit jelentenek? és hogy lehet bekapcsolni?

"realtime tördelés, és a beépülők (pl. LastPass)."

(#118304) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok,

Huawei P8 Lite + Mipow Playbulb X házasság az utolsó rendszerfrissítés óta nem akar összejönni (mondjuk előtte se volt túl acélos a szoftver, de legalább lehetett csatlakozni).

A teló látja az okoségőket, kapcsolódik is, de ha a vezérlőbe akarok belépni nem történik semmi vagy épp eltűnik a kapcsolat.

Ebbe a láncba nem lehetne befűzni még egy pl.: Bluetooth connection appot vagy valami mást, ha stabil legyen a kapcsolat?

Vagy itt a gyári szoftver frissítés végérvényesen hazavághatta a mókát?

Aurea mediocritas

(#118305) Somatom válasza castiels (#118303) üzenetére


Somatom
veterán

A realtime tördelés sztem alap feature. Amikor nagyítod ezt a fórumot, akkor nálad nem tördeli át a hsz. -ek szövegét?
A beépülőket az "extensions" alatt találod. A LastPass beépülőnek csak akkor van értelme, ha van LastPass fiókod, és abban tárolod a jelszavaidat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118306) darvinya válasza AXisBOLD (#118304) üzenetére


darvinya
titán

Inkább utóbbi.
De előtte kipróbálható, hogy firmware frissítés utáni gyári visszaállítást csinálni.
Android verzió ugrás után ez alap, mivel ilyenkor app-ok inkompatibilis lehetnek, mivel régi rendszer szerint települtek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#118307) Maxximus válasza air (#118302) üzenetére


Maxximus
őstag

Ja...ezeket nem olvasgattam...ohh ba...eg, a kedvenc céges appom volt 4-5 éve. ez azt jelenti, hogy 8-as androidon tuti gáz lesz...akkor körbe nézek én is. Köszi.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#118308) dokee78


dokee78
félisten

Miután az Opera Mini is szét lett cseszve,keresek alternatívát.

Másik kérdésem:
MX Playerben hogyan jelenhetnek meg a reklámok,mikor megvontam tőle a mobilnetet és wifit is.

(#118309) Hory84


Hory84
tag

Gmail app, több levelező fiókkal. Van arra valami rejtett beállítás hogy alapértelmezés szerint az összes fiók beérkezett levelét mutassa megnyitáskor és ne csak épp a kiválasztott fiók beérkezett leveleit?

[ Szerkesztve ]

(#118310) castiels válasza Somatom (#118305) üzenetére


castiels
addikt

Köszönöm.

Az a gond még, hogy egyes oldalakat nem teszi ki teljesbe..

Hagy egy kicsit a jobb szélén, nem igazodik.

[ Szerkesztve ]

(#118311) darvinya válasza Hory84 (#118309) üzenetére


darvinya
titán

Van oldalsó menüben minden fiók beérkező levél.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#118312) Hory84 válasza darvinya (#118311) üzenetére


Hory84
tag

Azt tudom. Arra gondoltam hogy eleve az jelenjen meg mikor megnyitom az appot.

(#118313) darvinya válasza Hory84 (#118312) üzenetére


darvinya
titán

Állandót nem találtam én sem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#118314) handrash


handrash
őstag

Van a sync.me programnak ingyenes és jól működő alternatívája? Leginkább a szinkronizálás funkció érdekelne.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#118315) laleeee válasza Somatom (#118305) üzenetére


laleeee
őstag

Nálam nem lehet nagyítani. Hol lehet állítani ezt a tördelést ?

(#118316) laleeee válasza laleeee (#118315) üzenetére


laleeee
őstag

Bocs közben rájöttem,ki volt kapcsolva..

(#118317) castiels válasza laleeee (#118316) üzenetére


castiels
addikt

Hol kell beállítani?

(#118318) Somatom válasza castiels (#118317) üzenetére


Somatom
veterán

Settings -> Text zoom and auto-fit -> Auto-fit text to screen: pipa.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118319) Somatom válasza Somatom (#118318) üzenetére


Somatom
veterán

Egyébként nem csak két ujjal, hanem duplakoppos ujjhúzogatással is lehet nagyítani/kicsinyíteni (még mindíg böngészőről van szó, nem szexről! :) ).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118320) castiels válasza Somatom (#118319) üzenetére


castiels
addikt

:P :D

(#118321) Mcrazy válasza handrash (#118314) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!

Mi a gond a Syncme-vel?

Üdv: Mcrazy

(#118322) spiritex


spiritex
veterán

A Chrome-ban nem lehet valahogy megoldani, valami bővítménnyel vagy Gesture-rel, hogy egy gombnyomással a lap aljára vagy tetejére ugorjon?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#118323) handrash válasza Mcrazy (#118321) üzenetére


handrash
őstag

Kicsit éhesek lettek a fiúk. Free-t használok. Korábban a saját naplójában vissza lehetett nézni a beazonosított hívásokat, most már csak azt mutatja ami benne van a névjegyzékemben. Van olyan szám amihez a korábbi tulajt társítja. Ha ezeken változtatni akarok akkor vegyek prot...

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#118324) zeon.hu válasza spiritex (#118322) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha van root, akkor xposed + chrome pie modul, de ebben csak "scroll the top" van.

Vagy Kinetic scroll a playről jobb (root szintén kell, bár állítólag anélkül is működik pár eszközön), az ingyenes verzió is működik, a fizetősben több a beállítási lehetőség.

#?*@&!

(#118325) spiritex válasza zeon.hu (#118324) üzenetére


spiritex
veterán

:R

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#118326) Somatom válasza castiels (#118295) üzenetére


Somatom
veterán

Gondoltam, ezt kipróbálom Dolphin -nal. Bekapcsoltam az oldalon a Dolphin beépített adblockerét. Sztem ez nem minősül szabálysértésnek, mert az eredmény az lett, hogy betöltődéskor az egész böngésző FC összeomlik. Kikapcsolt adblock -kal símán betölti az oldalt. Ügyes! Nagyon ügyes! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118327) VeryByte


VeryByte
őstag

Sziasztok,

Öregszem. Feltettem a Spotify nevű alkalmazást, kikerestem a nekem tetsző számokat, de egyszerűen nem értem a logikáját, hogy hogyan tudnám azokat hallgatni.
Tudna valaki pár szót írni erről, vagy mutatni egy leírást?
A Windows-os asztali verzióval nincs gondom, ott működik minden és ott értem a logikát.
Egyelőre az ingyenes verzióval próbálkozom, ha barátok leszünk, akkor jöhet a prémium.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#118328) Somatom válasza dokee78 (#118308) üzenetére


Somatom
veterán

Milyen paraméterek alapján keresel alternatívát? Látod, hogy az Androidos böngészők nagyon eltérő tudatlanságúak. :)

Sztem az MX csak jelzi a telepített Google szolgáltatásnak, hogy "ez itt a reklám helye", aztán a Google megtölti a helyet. A fejlesztők pedig a Google -en keresztül kapnak jutalékot a megjelenített reklámok után. Vagyis, nem közvetlenül az MX lóg a neten.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118329) #53667584 válasza VeryByte (#118327) üzenetére


#53667584
törölt tag

Az ingyenes verzióval telefonon csak egy rádió szerű valamit kapsz. Nem tudsz adott zeneszámot indítani csak prémium fiókkal.

(#118330) VeryByte válasza #53667584 (#118329) üzenetére


VeryByte
őstag

Értem, köszönöm!

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#118331) Bozek válasza VeryByte (#118327) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Van Spotify topik.
2. Android-os verziónál az alsó sorban ott a Gyűjtemény és azon belül a Dalok. Feltéve, ha úgy válogattad ki, hogy a számnál a Plusz jelre nyomtál. Ha lejátszási listába raktad, akkor meg Gyűjtemény - Lejátszási listák. Bár nekem prémium fiókom van, az első 3 hónapban úgyis csak 0.99 dollár.

[ Szerkesztve ]

(#118332) castiels válasza Somatom (#118326) üzenetére


castiels
addikt

Érdekes, a yandex-nál bevan kapcsolva és tökéletes.

Mégiscsak na, jó ez a jandex..:)

(#118333) Prien válasza Potyka03 (#118180) üzenetére


Prien
addikt

Szia! Megoldódott már? Nálam minden rendben a Messengerrel.

A kevés is több a semminél.

(#118334) Somatom válasza castiels (#118332) üzenetére


Somatom
veterán

Látom, hogy van benne vmi külső blokkoló plugin opció, de nekem nincs ilyenem, és nem is ér annyit, hogy belemerüljek. Inkább az Opera -t használom, mert abban van állandó asztali mód. Remélem, egyszer visszatér a Dolphin -ba a realtime tördelés, mert akkor rögtön visszaváltanék. Az Opera -n és a Yandexen is bőven lenne mit fejleszteni ahhoz, hogy elérjék a Dolphin kényelmét.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118335) castiels válasza Somatom (#118334) üzenetére


castiels
addikt

Nekem nem sikerül az operában az állando asztali mód, hiába állìtom be..

(#118336) Somatom válasza castiels (#118335) üzenetére


Somatom
veterán

No, az elég fura, mivel ez annak a beállításnak az egyetlen értelme, funkciója.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118337) castiels válasza Somatom (#118336) üzenetére


castiels
addikt

Pontosan melyik opera app?

(#118338) sopruk


sopruk
aktív tag

Sziasztok!
Szüleimnek vettem egy tabletet. Képeket, videókat, mp3-as előadás sorozatokat fognak rajta nézni, hallgatni. Most fognak ismerkedni vele, ezért az a célom, hogy minél egyszerűbbé tegyem nekik a használatát, ne kelljen nekik alkalmazások menüjében navigálni, elfelejtenék...
Filmeknél egyszerűen ki tudtam rakni az asztalra az indító ikonokat, VLC szépen indítja őket.
Az mp3 fileokkal van gondom. Különböző lejátszási listák lennének, de a vlc a háttérben játsza le, a total commander lejátszójából pedig nem lehet egyszerűen törölni a listát, az előző végére illeszti ha újat indítok el.
Melyik lejátszót ajánljátok, amelyikben szépen látszik az elindított lista, könnyen indítható az asztalról, vagy magában az alkalmazásban választható ki a file, de az eredeti mappa elrendezés szerint látszódnak.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#118339) Somatom válasza castiels (#118337) üzenetére


Somatom
veterán

Most épp ezt az Opera Beta -t. De van egy régebbi verzióm is belőle. Az egy kicsit más. De, az asztali kliens mód mindkettőben működik. Ebben az újabban az asztali kliens mód mellett, a "Számítógépes webhely" kapcsolót is aktiválni kell. Egyébként, a reklámblokkolója is müxik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118340) Zeki


Zeki
nagyúr

Van egy ZTE Blade S6-os telóm, ami most eladósorban van. Neki gyárilag van Mentés és helyreállítás appja.
Mindent ment SD-re (telefonkönyv, sms-ek, telepített programok), root nem kell.
Na de ha eladom és lesz egy másik telóm, milyen progival tudom azt a backupot visszatenni?
Vagy ha azon már újabb droid megy majd, akkor nem lehet?

(#118341) snooze


snooze
veterán

Jo sz@r lett a legutolso opera mini alkalmazás..hogy lehet visszaállitani a régit?sejtem hogy sehogy..azt hiszik mindig jo az arculatváltás..

GO Gunners!!!

(#118342) Somatom válasza snooze (#118341) üzenetére


Somatom
veterán

Meglepne, ha nem lehetne megszerezni a régebbi verziót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118343) snooze válasza Somatom (#118342) üzenetére


snooze
veterán

Honnan??kérnék linket..köszi..

GO Gunners!!!

(#118344) Somatom válasza snooze (#118343) üzenetére


Somatom
veterán

Én nem Minit használok, de valaki biztosan tud segíteni. Nem értem, hogy frissítés előtt miért nem mentetted a régit.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118345) zeon.hu válasza snooze (#118343) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fenti összefoglalóban ott az apkmirror linkje, ott minden korábbi verziót megtalálsz.

#?*@&!

(#118346) Mcrazy válasza snooze (#118343) üzenetére


Mcrazy
őstag

Tessék

Üdv: Mcrazy

(#118347) snooze válasza Somatom (#118344) üzenetére


snooze
veterán

Azt hogyan lehet lementeni??

GO Gunners!!!

(#118348) Prien válasza snooze (#118347) üzenetére


Prien
addikt

Pl.Total Commanderrel kimásolod külső tárhelyre, onnan meg felküldöd Drive-ba. Aztán ott meg lesz, amíg kell. Én így csinálom.

A kevés is több a semminél.

(#118349) snooze válasza Prien (#118348) üzenetére


snooze
veterán

Na ezt kiprobálom..köszi..

GO Gunners!!!

(#118350) Somatom válasza Prien (#118348) üzenetére


Somatom
veterán

Én is TC -rel csinálom. De, akár közvetlenül is fel lehet tölteni vele Drive -ba.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.