Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118201) kmarci25 válasza Nunder (#118199) üzenetére


kmarci25
veterán

Most ezt a Pass-t jól értem? Annyit tud, hogy havi ~1100 Ft-ért korlátlanul hallgathatom a Spotify-t online, mobilnetről? (Mert a promóban, ami ingyenes egy hónapig, csak 1 GB-ot adnak.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#118202) Wolfskin válasza Wolfskin (#118186) üzenetére


Wolfskin
őstag

erre senki nem tud? ilyen automata kihangosítást senki nem használ?
és nem gyári screen lockot?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#118203) Nunder válasza kmarci25 (#118201) üzenetére


Nunder
őstag

Jól érted, ha van Music Pass-od akkor a feltüntetett 6 alkalmazás nem fogyasztja a rendelkezésre álló adatkeretedet!

Ezt a promo-t én sem értettem, elviekben választhatsz, de nekem pl. a Social-t adnák ami a tarifámhoz alapból jár... És akkor még itt van az 1GB-os történet is. Tavaly "korlátlan" mobilnet volt egy hétig, az most is jobb lett volna :) 200GB volt a lélektani határ, csak ezt nem mondták, nomeg ezzel stressz-tesztelték a hálózatot. De hát win-win.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#118204) kmarci25 válasza Nunder (#118203) üzenetére


kmarci25
veterán

Ahamm, köszi! Akkor még érdemes lesz rajta elgondolkodni a jövőben.
Ja, és a promo-nál azt sem említették, hogy ha igényeled, akkor automatikusan beállítják a jövőre nézve is, azaz egy hónap után kérdés nélkül ráterhelik a számládra. Azért erre érdemes figyelni, én is csak véletlenül vettem észre.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#118205) HREH válasza Wolfskin (#118202) üzenetére


HREH
senior tag

Én Taskerrel csináltam ilyet magamnak, egész jól működik.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#118206) Bozek válasza kmarci25 (#118201) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az az 1 GB másról szól. Azt csak még pluszba adják, tehát korlátlanul használhatod a választott Pass-t (pl. Music Pass) és mellette még másra elhasználhatod az 1 GB-ot. De ha lefogyott az adat, akkor Pass sincs, tehát teljesen elfogyasztani nem ajánlatos.

(#118207) polonic válasza air (#118198) üzenetére


polonic
félisten

Ugyanezt tapasztalom én is. Remélem megjavítják hamar.

(#118208) fdisk


fdisk
őstag

Segítség kellene!

A playben ennél tovább nem tudok görgetni.(99 appot látok)
Pedig még van bőven app lentebb is.
Arra már rájöttem hogyha ha törlök a lista elejéről néhány appot, majd törlöm a play adatait, akkor engedi, hogy végig görgessem a listát.(nem mindig)
De most már nem akarok törölni, mert akkor nem "tudom " mit vettem meg, és mit nem.
Meg egyébként sem az a megoldás, hogy törölni kelljen ahhoz, hogy végig tudjak görgetni a saját könyvtáramba.
Nekem olyan, mintha valamiféle darabszám limit lenne beállítva valahol,hogy mennyi appot lássak.
De tudomásom szerint nincs ilyen limit.

Ez fennáll telón és tabon is. (több hónapja)
Gyanítom, hogy a google acchoz lehet köze.

Van vkinek ötlete, hogy miért van ez?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#118209) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Most frissült a messenger, erre FC-zik azóta, el se indul. :F LOS 14.1, Galaxy S4. Nektek jó?

(#118211) ollie válasza Bozek (#118195) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most már a Deezernek is van windowsos kliense.

***

(#118213) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Létezik olyan app ami tok egyszerűen szetvag egy mixet számokra? Ne nekem kelljen az idopontokat beirkalni. Köszi

(#118214) beg válasza Krill77 (#118213) üzenetére


beg
veterán

Még nem tart itt a skynet és az AI. Ha van benne szünet a számok közt, akkor más tészta.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#118215) Krill77 válasza beg (#118214) üzenetére


Krill77
őstag

Van persze. El is felejtettem ida írni.

(#118216) Maxximus


Maxximus
őstag

Ha egy S7-esen csinálok egy 2.-ik user fiókot (7.0 nougat), meg lehet cserélni ,hogy melyik legyen az elsődleges fiók vagy aazt már csezhetem,az elején kellett volna úgy beállítani?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#118217) Maxximus válasza polonic (#118187) üzenetére


Maxximus
őstag

touch down exchange ?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#118218) Fall-N válasza Maxximus (#118216) üzenetére


Fall-N
veterán

Na ez az ami elég hektikusan működik. Sosem jöttem rá, hogy mi alapján dönti el a rendszer. Nálam azért gond ez mert mindkét fiókommal vettem alkalmazásokat, de a másodlagos accountnál nem ismeri fel az IAP-ot. Csak az elsődleges fiókkal megvett IAP, ami működik, de egyes módosított ROM-oknál még ettől függetlenül is lehetnek anomáliák.

Próbáltam tiszta telepítésnél előbb megadni a később létrehozott fiókot, majd hozzáadni később az eredetileg elsődlegest, de akkor is ugyanúgy határozta meg a fiókok prioritását.

Lehet van rá valahol valami eldugott beállítás, de nem tudom hol. Google sem talált rá leírást.

[ Szerkesztve ]

(#118219) profit


profit
junior tag

Android tablethez keresek olyan appot vagy beállítást, amely lehetővé teszi a hibernálást vagy ha például tíz percig nem vagyok a közelben, az automatikus kikapcsolást.

Köszönöm.

(#118220) Somatom válasza profit (#118219) üzenetére


Somatom
veterán

Root -tal nem gond, az "svc power shutdown" shellparancsot kell automatizáltan lefuttatni, ha az autoinput X ideig nem érzékel bevitelt. Ha jól emlékszem, akkor van valami adb engedélyes módszer is, amivel root nélkül is futtatható shellparancs, de nem ugrik be. Talán Bozek tudja a tutit. Én is kíváncsi lennék rá.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118221) air válasza Maxximus (#118217) üzenetére


air
nagyúr

Most ránéztem erre az általam korábban használt és meg is vásárolt programra, és azt látom, hogy a Symantec kinyírta.
Úgyhogy a Touchdownnak sajnos vége.
Exchange-hez ami még nagyon jó az a Nine, és korában a Blackberry Hubot is használtam, mielőtt áttértem az Outlookra.
Most az S7 gyári email kliensébe állítottam be a céges levelezést, kíváncsi vagyok meddig bírja valami hiba nélkül.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#118222) galaxys80 válasza kmarci25 (#118204) üzenetére


galaxys80
veterán

Ezt hol olvastad, hogy automatikusan meghosszabbítják a passt?

(#118223) polonic


polonic
félisten

Jött az outlookhoz frissites. Remélhetőleg megoldja a gondokat.

(#118224) Nunder


Nunder
őstag

Tudunk olyan alkalmazásról amelyik mondjuk Spotify fölé "beúszva" a headset gombjaival való számléptetést tud produkálni? Vagy akár a telefon saját hangerő gombjaival.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#118225) Travelos


Travelos
őstag

Sziasztok, ezt a topicot találtam a legmegfelelőbbnek.

A lényeg, hogy a drága kis feleségemnek vettem egy telefont, amibe micro/nano SIM kártya megy. A régi telójába meg csak sima. A nevemen van az előfizetés, ezért a tudta nélkül bemegyek a szolgáltatóhoz és kérek egy nano SIMet. Ehhez gondolom nem kell a régi SIM. Hazamegyek, berakom a telóba a SIM-et, leteszem az asztalra és megcsörgetem. Meg fog lepődni! Összeborulás, csók....stb.

Eddig ok, de a régi telóján levő adatok (telefonszámok/üzenetek) hogy a jó életbe kerülnek át az új telóra? Azt sem tudom, hogy a telefonon vagy a SIMen vannak az adatok. Mindkét teló androidos.

Mi a legegyszerűbb megoldás szerintetek?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#118226) géeles válasza Travelos (#118225) üzenetére


géeles
aktív tag

:Y

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#118227) róland válasza Travelos (#118225) üzenetére


róland
veterán

Legegyszerűbb megoldás, ha egy szabad szombat reggel odaadod a telefont kedves feleségednek, majd elmentek a megfelelő szolgáltató üzletébe, ahol elvégzik a SIM kártya cserét és akár a szükséges adatmentést, másolást is.

---

(Nem tudom egyáltalán cserélnek-e SIM kártyát a szolgáltatók úgy, hogy régi kártya nincs ott. S ha igen, akkor nagyon gyorsan haza kell érned, mert amíg nincs ott az új kártya az új készülékben kedves feleséged telefon nélkül marad.)

A névjegyek szinkronizálhatók egy Google fiókkal, így a jövőben egy telefon/SIM kártya csere után egy 1,5 perces szinkronizáció után elérhető a telefonkönyv. SMS-ek, híváslisták megfelelő alkalmazásokkal (CallTrack, SMSBackup+) kezelhetők. Az alkalmazások a Google Play fiókból "gyorsan" újratelepíthetők. Viszont a Viber csevegések szinkronizálására jelenleg nem tudok megoldást.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#118228) Travelos válasza róland (#118227) üzenetére


Travelos
őstag

Köszönöm, nekem az utolsó bekezdés tűnik a legegyszerűbbnek, ha adnak új SIM-et a régi nélkül. Így a meglepi nagyobb lesz.

A google-ben ez hol található pontosan? Csak a névjegyek/telefonszámok és SMS-ek számítanak, más adat nem kell. Ha esetleg a SIM kártyán is van adat, arra is működik a szinkronizáció? Köszönöm.

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#118229) kovisoft válasza Travelos (#118228) üzenetére


kovisoft
őstag

Az új SIM-et csak úgy tudják aktiválni ugyanarra a telefonszámra, ha a régi SIM-et deaktiválják. Szerintem kell, hogy ott legyen a cserénél a régi SIM is, de ha mégsem kellene, akkor is észre fogja venni a feleséged, hogy elment a szolgáltatás a régi kártyán.

(#118230) kmarci25 válasza Bozek (#118206) üzenetére


kmarci25
veterán

Óóóó... De jó hír ez így délelőttre! Köszi a felvilágosítást! :R

galaxys80: a My Vodafone app-ban a adatvásárlás menüpont alatt vannak a Pass-ok. Mikor ráböktem, akkor azt mutatta, hogy előfizető vagyok. Ezt én úgy értelmezem, hogy ez automatikusan megújuló, nem csak az ingyenes első hónapra vonatkozik. (Ugyanúgy, mint az HBO GO vagy Netflix esetében.) De lehet, hogy én értettem félre...

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#118231) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép napot ! Az asszonynak szeretnék egy telót venni max 60 rongyig,milyen tipust ajánlanátok ami ennyiből jó vétel ? Köszi előre is !

(#118232) nyisziati válasza DonMarco (#118231) üzenetére


nyisziati
veterán

Rossz helyen jársz, ez a topikod.

(#118233) Deck válasza kovisoft (#118229) üzenetére


Deck
titán

Nem, nem kell hozzá ott lennie.

PS5

(#118234) kovisoft válasza Deck (#118233) üzenetére


kovisoft
őstag

De gondolom akkor sem lehet aktív egyszerre két SIM kártya ugyanazzal a telefonszámmal, tehát a régit deaktiválni fogják.

(#118235) Deck válasza kovisoft (#118234) üzenetére


Deck
titán

Így van. :)

PS5

(#118236) ity


ity
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani olyan határidő napló alkalmazást ami olyan felületű mint a hagyományos napló ? Fontos lenne hogy a kézirást (s pen-nel ) támogassa! Már rengeteg félét kipróbáltam de sajnos egyik sem jött be. Előre is köszi! :)

(#118237) Wolfskin válasza HREH (#118205) üzenetére


Wolfskin
őstag

ebben segíthetnél légyszi... átküldhetnéd a receptet... vagy valamilyen leírást... :R

köszi!

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#118238) ollie válasza Travelos (#118228) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

SIM kártya cserét csak az előfizetés tulajdonosa tud kérni, és nem kell hozzá a régi SIM kártya. Vagyis, ha a feleséged nevén van, akkor te hiába próbálkozol. Ha viszont a tieden, úgy adnak újat, viszont rögtön le is tiltják a régi SIM-et, vagyis amíg a feleséged meg nem kapja az újat annyit fog látni, hogy a (régi) telefon szerint nincs SIM kártya a telefonjában.

***

(#118239) Deck válasza ollie (#118238) üzenetére


Deck
titán

Igen, ez teljesen pontos.
Öcsém múltkor elhagyta a nevemen lévő kártyát majd bementem és azt mondtam, hogy vettem új telefont és szeretnék emiatt egy kisebb kártyát bele. Egyből adtak is teljesen ingyen :D

PS5

(#118240) punky10 válasza ollie (#118238) üzenetére


punky10
addikt

Ez lehet valami új szabályozás,mert én kb 2 éve cseréltem úgy SIM kártyát,hogy nem volt nálam a régi.Megkaptam az újat,és azt mondták,2-3 napom van a cserére,addig él a régi.Illetve,ha addig kicserélem,indítani kell egy hivást a 1430-ra,és az aktiválja az újat,deaktiválja a régit.Azóta változhatot...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#118241) ollie válasza punky10 (#118240) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én idén cseréltem, és gyakorlatilag rögtön letiltódott a régi SIM. Bár lehet, hogy a szolgáltatótól is függ, én Telenoros vagyok.

***

(#118242) WhiteWalker válasza Nunder (#118224) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem értem ehhez minek app :U
Hosszan nyomod a headseten a hangerő gombot (+/-) és az lesz a szamleptetes.

[ Szerkesztve ]

(#118243) Bozek válasza WhiteWalker (#118242) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem egészen, a Spotify is azzal a módszerrel vált számot, mint az összes többi alkalmazás. Kétszer megnyomva a Play/Pause gombot következő szám, visszafele nem lehet vele váltani. A hangerőgombok folyamatos nyomva tartása csak a hangerőt változtatja ugyanúgy.

(#118244) bigrock


bigrock
addikt

Üdv,
melyik a legkevésbé erőforrásigényes automatizáló?
Csak a repülő módot meg a hangerőt kéne kapcsolgatni napszak szerint, semmi egyéb.
Köszönöm

(#118245) Somatom válasza bigrock (#118244) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem a Robot, mivel csak eseményvezérlést használ, állapotfigyelést nem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118246) Bozek válasza bigrock (#118244) üzenetére


Bozek
nagyúr

Root van? Mert a repülő mód nem nagyon változtatható anélkül. Vannak telefonok, amelyeken megy az AutoTools pluginnal, de nem az összesen. Nálam annyit tudtam elérni, hogy a BT-t visszakapcsolta, de a WiFi-t és a mobilhálózatot látszólag nem.

Esetleg még Quick Settings-be kirakott csempével és AutoInput-tal megy, de nálam ezt nem sikerült normálisan beállítani. Max. pozícióra lehet rányomni, mert ugyan ha Text-nek beírtam, hogy "Repülős", akkor kikapcsolt állapotban rányomott, bekapcsoltban meg valahová egész máshová bökött...

(#118245) Somatom: És a Robot root nélkül kapcsol repülő módot? :)

[ Szerkesztve ]

(#118247) Somatom válasza Bozek (#118246) üzenetére


Somatom
veterán

Már azt sem lehet root nélkül? :Y Úgy tudtam, hogy csak a mobilnet kapcsolása lett letiltva.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118248) Bozek válasza Somatom (#118247) üzenetére


Bozek
nagyúr

Már 4.2-től fogva nem lehet root nélkül kapcsolgatni azt se.

(#118249) HREH válasza bigrock (#118244) üzenetére


HREH
senior tag

Tasker sem eszik semmit sem.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#118250) Somatom válasza Bozek (#118248) üzenetére


Somatom
veterán

Tényleg. A Robot is írja, hogy ehhez root kell neki. Szarjon sünt a Google! Őszintén kívánom, hogy jöjjön egy jobb OS, a Google meg járjon úgy az Android -dal, mint a Nokia a Symbian -nel!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.