Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117101) kisspall válasza #16695808 (#117094) üzenetére


kisspall
aktív tag

Én ezt használom, közelségérzékelővel.
[WaveUp]

[ Szerkesztve ]

(#117102) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok. Kéne 1 olyan app, amivel időszakokra más és más csengőhangerőt tudok beállítani android 5.1 alatt.

Pl. reggel 6 és este 8 között, 7-es erősség, fordítva meg akár 10-es...Lehet olyat is esetleg megcsinálni, hogy csak 1 adott hívószámmal csinálja meg ezt ?

e-robot, meg tasker :N

root/xposed van

:R

[ Szerkesztve ]

(#117103) Fall-N válasza #73959936 (#117102) üzenetére


Fall-N
veterán

Vannak volume profiler alkalmazások a Playen, azokban lehet olyan profilokat létrehozni, amelyekben megadod a csengőhangot. Ha aktiválódik a profil változik vele a csengőhang is.
De Tasker és Robot tényleg jobb rá.

A kontaktokhoz ha támogatja a ROM, akkor a névjegyzékben is be lehet állítani az egyedi hangot.

[ Szerkesztve ]

(#117104) #73959936 válasza Fall-N (#117103) üzenetére


#73959936
törölt tag

Köszönöm. De-.

az adott névjegyhez/hívószámhoz már tartozik (vagyis hozzá van rendelve) az a bizonyos hang, amit használok.

azt szeretném mindösszesen, hogy adott időszakban ehhez az egyetlen számhoz a hangerő mértéke változzon....

mint mondottam: automatizálókat nem szeretnék pluszba feltenni. :(

:R

(#117105) Somatom válasza Fall-N (#117103) üzenetére


Somatom
veterán

A Robot nem igazán alkalmas rá. Múltkor próbáltam az emelkedő csengőhangot, de nem sikerült. Csengés közben nem változik a hangerő. Szóval, addig rendben van, hogy két időpont között beállít X hangerőt. Az egyetlen szám feltétel viszont csak akkor teljesül, amikor az a szám cseng. De, akkor már nem módosul a hangerő.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117106) HREH válasza #73959936 (#117104) üzenetére


HREH
senior tag

Taskerrel simán megcsinálható, hogy adott időtartamban ha adott személy hív, akkor növeli a csengetési hangerőt, utána meg vissza.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#117107) Mcrazy válasza #73959936 (#117104) üzenetére


Mcrazy
őstag

Macrodroid is alkalmas a megvalósításra. Ja és automatizáló nélkül nehéz lesz

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#117108) Fall-N válasza Somatom (#117105) üzenetére


Fall-N
veterán

Na ezt nem tudtam, ilyet még annó nem próbáltam vele.

Viszont tényleg a legjobb megoldás erre is egy automatizáló, jelen esetben a Tasker. Nem kell ódzkodni tőle, sok dologra hasznos és nem kell más alkalmazásokat telepíteni.

(#117109) tonyrulez válasza tonyrulez (#117041) üzenetére


tonyrulez
őstag

Saját magam megválaszolva, hátha más is keresne ilyen alkalmazást: My App List
Listázza a telepített alkalmazásokat, azokat lementi egy .xml fájlba, (persze válogatni is lehet, hogy melyiket mentse), másik telefonon megnyitva sorban nyitogatja az appok Play felületét ahol csak a telepítésre kell végig nyomogatni. Nem egyklikkes megoldás, de még mindig jobb mint manuálisan kikeresgélni.

4 8 15 16 23 42

(#117110) Somatom válasza Fall-N (#117108) üzenetére


Somatom
veterán

Lehet, hogy még Tasker sem kell hozzá. Csak egy lelkes Taskeres, aki megcsinálja a profilt, és App Factory -val exportálja önálló alkalmazásként.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117111) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok
a stabil chrome-ban mikor lesz elérhető a reklámblokkoló?

Samsung Galaxy S23

(#117112) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!

Néztem az összefoglaló zenelejátszóit,de nincs már türelmem végigpróbálgatni őket.
A bajom az,hogy adott egy HTC készülék amin már nincs gyári zenelejátszó,sajnos és ezeket amiket kipróbáltam,jet,black,power...stb egyik sem jó,egyszerűen olyan mint ha random lejátszáson mind ugyan azon a sémán működne,mind ugyan azokat játsza...szinte megegyező sorrendben :)
Van kétezer zene a telefonon és minden nap ugyan azt a 30at kell hallgatnom kis túlzással,3hete tesztelem minden nap 8 óra zenével és higgyétek el,hogy baromi bosszantó,azt is elfogadom,hogy usererror,csak akkor segítsen valaki.
Annyi elvárásom lenne,hogy mivel a zenéim nevei egyben a fájlnevek,az ID tagok törölve vannak mindből,tudjam fájlként beolvastatni,nem kellenek metaadatok,csempék,semmi csak fájlneveket akarok látni és adott könyvtárt beolvastatni,vagy többet,de mindig letölt a netről albumborítót előadót címeket és ettől tökre felborul az abc fájlneves rendszerem,remélem értitek a problémám és tudtok,egy egyszerű letisztult szoftvert ajánlani.

Előre is köszönöm!

Mr.Brightside

(#117113) #53667584 válasza Pocee (#117112) üzenetére


#53667584
törölt tag

Vanilla musicot nézd meg

(#117114) fecus


fecus
őstag

Ezt az appot AdClear.apk feltettem a telóra. A szerveremen tárolom, és a rendszeres vírusellenőrzés ezt írta:
AdClear.apk: Img.Malware.Agent-6369038-0 FOUND

Azt szokták írni, hogy a vírusirtó progik nagy része haszontalan vagy egyenesen káros.

Hogyan tudok megbizonyosodni, hogy igaz vagy nem, rajta van-e a telefonon?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#117115) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

(#117116) Krill77 válasza air (#117092) üzenetére


Krill77
őstag

Köszi. :)

(#117117) #53667584 válasza fecus (#117114) üzenetére


#53667584
törölt tag

Rendszeres vírusellenőrzést használsz, viszont ha vírust talál akkor azt mondod, hogy haszontalan. Érdekes megközelítés 🙂 Honnan szerezted be az apk fájlt?

(#117118) DS39 válasza StarKiller89 (#117111) üzenetére


DS39
nagyúr

Szerintem soha.
Ebből él a Google (is).

(#117119) Pocee válasza #53667584 (#117113) üzenetére


Pocee
senior tag

Egyelőre teljesen jónak tűnik!
Tesztelgetem.

Köszönöm! :R

Mr.Brightside

(#117120) DS39


DS39
nagyúr

Beteg :D
https://pcworld.hu/pcwlite/hulyet-csinal-az-iphone-x-bol-ez-az-android-app-239843.html

(#117121) Yofej75 válasza zeon.hu (#117115) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Ingyen? Kell a francnak... :DDD :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#117122) Golyobis


Golyobis
aktív tag

Sziasztok, nem tudom hogy hogyan kell wifivel átvinni adatokat a telefonom és a gépem között, elvileg mind a kettő fel van csatlakozva a routerre, de a PC nem látja a mobilt, a mobilról meg gőzöm sincs hogy hol kell elérni ezeket a beállításokat.
Ha USB kábellel kötöm össze őket akkor minden oké.
Erre valami app kellene, vagy elég ha a windows hálózati opcióival, és mappakezelési rendszervével oldom meg a dolgot? (Én inkább az utóbbit használnám szívem szerint.)

(#117123) darvinya válasza Golyobis (#117122) üzenetére


darvinya
titán

Igen app kell, pl: EsFileExplorer app, s ebben Távoli elérést kell bekapcsolni, ekkor kiírja http címet.
Ezt a cím alapján tudod elérni file kezelővel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#117124) Fall-N válasza Golyobis (#117122) üzenetére


Fall-N
veterán

Legegyszerűbb ha a gépen használod a Total Commandert, mobilon meg valamilyen fájlkezelőt (abból is van Total Commander).

Mobilon csinálsz egy FTP szervert, gépen pedig csatlakozol rá TC-en keresztül.

Ingyenes ES-t nem ajánlom, mert tele van zavaró reklámokkal. TC ingyenes és nincs reklám benne. Kell hozzá az FTP plugin.

Fizetősben van. Solid Explorer, ES Pro, FX File Explorer stb.

[ Szerkesztve ]

(#117125) Somatom válasza Fall-N (#117124) üzenetére


Somatom
veterán

Vagy én tanulok valami újat, vagy Te. Hogyan kell beállítani az Androidos TC -ben az FTP szervert?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117126) zhata válasza Golyobis (#117122) üzenetére


zhata
senior tag

"nem tudom hogy hogyan kell wifivel átvinni adatokat a telefonom és a gépem között, elvileg mind a kettő fel van csatlakozva a routerre"

A megoldás FTP szerver (Pro)
AzAndroidon ez a progi, a PC-n a Total Commander.
A progiban leírt módon kell a TC-t beállítani. Az egyik ablakban a telót, míg a másikban a PC-t látod majd.
WiFi kell, semmi kábel.

(#117127) air válasza Somatom (#117125) üzenetére


air
nagyúr

;]
De gonosz vagy. (Megint.)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#117128) Probert75 válasza Golyobis (#117122) üzenetére


Probert75
addikt

(#117129) kisspall válasza air (#117127) üzenetére


kisspall
aktív tag

Vagy tombol benne a tudásvágy. Nem tudhatjuk. :)

(#117130) emeron válasza Golyobis (#117122) üzenetére


emeron
tag

Én az Asus File Manager-t javaslom. Böngészőn keresztül tudod mozgatni a fájlokat oda-vissza. Rendkívül jó fájlkezelő alkalmazás.

(#117131) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Éjszakai órát keresnék, ami időjárást is mutat, magyar nyelvű kellene.

#?*@&!

(#117132) Somatom válasza air (#117127) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt most tényleg unom. N+1 -szer leírtam már, hogy az az FTP plugin csak kliens módra képes.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117133) Somatom


Somatom
veterán

Egyébként, ha már kérdezték, hogy milyen alkalmazásokat használok. Servers Ultimate pro. Több, mint 60 féle szervert tud, Tasker beépülő, hálózati segédalkalmazások, stb. Profi cucc.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117134) StarKiller89 válasza DS39 (#117118) üzenetére


StarKiller89
senior tag

hogy hogy soha? pár béta kiadásban már benne van a saját megoldásuk, a stabil verzióban mikorra várható erre voltam kíváncsi...
[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#117135) fecus válasza #53667584 (#117117) üzenetére


fecus
őstag

Félre vagyok értve.
A rendszeres vírusellenőrzés a szerveren fut. Ott tárolom az apk installját. A szerver jelzett, hogy az app telepítő fájlja vírusos.

A telefonon nincs vírusirtó az előbb említett okok miatt. A telefonon nincs jele hibának.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#117136) Bozek válasza StarKiller89 (#117134) üzenetére


Bozek
nagyúr

"The new feature won’t block every ad, instead it will block ones that are deemed unacceptable by a group known as the Coalition for Better Ads, which includes Google, Facebook, News Corp, and The Washington Post."

Ezek alapján nem nevezném reklámblokkolónak.

(#117137) StarKiller89 válasza Bozek (#117136) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nekem már az is elég ha azokat blokkolja amiket a pofádba nyom jó pár oldal

Samsung Galaxy S23

(#117138) Thunderzolee

Üdv!

Skype Androidon nem jól működik.
Ez az új verziós, de biztosan tudjátok már Ti is.

Nem lehetne, h letörlöm, felrakok egy régebbi verziót, és azt használnám?

Huawei P8 Lite egyébként, szóval értem én, h az új Skypeok ezen már akadva mennek csak, de én nem tartom ezt egy elavult telefonnak,amit feltétlenül le kéne cserélnem, hiszen mindenre elég nekem, amire a készüléket én használom, egyedül ez az új Skype akad rajta, meg ugye az értesítések se mennek.

Hogyan kell régebbi verziót feltenni? Mert a Playen gondolom csak az újat tudnám ismét leszedni.

Windowson az apkmirrorról kiválasztom, de Androidon hogyan kell? :F

Vagy egyáltalán ez az a topic, ahol ilyeneket lehet kérdezni? :F

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#117139) Probert75 válasza Thunderzolee (#117138) üzenetére


Probert75
addikt

Ha az apkmirorról letöltöd a kiválasztott verziót, akkor azt az apk kiterjesztésű fájlt felmásolod a telefon memóriájába és a teló fájlkezelőjével telepíted. De előtte töröld a telóról a régit.

[ Szerkesztve ]

(#117140) Viktor0610 válasza Thunderzolee (#117138) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Adj egy lehetőséget a Skype Lite appnak is! :)

Szintén APKMirrorról letölthető. :)

Samsung Galaxy A54

(#117141) Thunderzolee

Köszi a válaszokat.

A Facebook appot már régebben visszaállítottam, meg a Messengert is a "napom" előtti verzióra. Csak nem tudom hogy csináltam akkoriban. :B
De úgy rémlik akkor is hasonlóképpen kellett eljárni.

Egyelőre leszedtem a Skype Lightot, eddig tetszik.
Fürge, és 5 perc chat után még nem akadt, a normállal ilyenkorra már képtelenség volt gépelni, úgy lemaradt amit írtam.. :/ Aztán meg ha tovább "erőltettem" az írást, nemes egyszerűséggel kidobott..

Meg a skin is olyan, mint régen volt a Skypeoknak.

Mondjuk értesíteni ez se értesít, ha nem fut. :(((

Ehhh.. mégiscsak valami régebbi verzió fog kelleni. :/

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#117142) Somatom válasza Thunderzolee (#117141) üzenetére


Somatom
veterán

Már, ha engedi a Skype, hogy régebbi verziót használj.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117143) Fall-N válasza Somatom (#117125) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen ezt benéztem. Solid Explorerből idultam ki, ahol tényleg elég egy plugint (FTP Server) felrakni és működik a dolog.
Sőt a legtöbb fájlkezelő tudja alapból. Akkor a TC béna. Érthetetlen hogyhogy nem tudja, amikor a PC-s meg igen.

(#117144) Mcrazy válasza Fall-N (#117143) üzenetére


Mcrazy
őstag

A PC-s TC hogy tud szerverként üzemelni? Nekem idáig csak kliensként sikerült.

Üdv: Mcrazy

(#117150) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Az Speedtest by Ookla (speedtest.net) alkalmazás mintha túl sokat akarna tudni, nem így van? Nemrég értesített, gondolom változott a policy, és elég érdekes mire kíváncsi. What information we collect.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.