Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117751) Somatom válasza Krill77 (#117750) üzenetére


Somatom
veterán

Mit nem mernél csinálni?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117752) Nkboy válasza Somatom (#117751) üzenetére


Nkboy
senior tag

Szerintem újraindítás akár lenni. Csak nem akarom mondani milyen formában lett írva 😂

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#117753) lovi27 válasza Somatom (#117747) üzenetére


lovi27
addikt

Volna mit válaszolnom, de nem offolom vele a fórumot... ;]

Viszont a másik kedvencemet feltétlenül próbáld ki! A MiX Plorer-t. Nemrég ajánlotta egy társunk, mint legjobb ingyenes fájlkezelőt. 1500 Ft-ba került a teljes verzió, de ennyivel bármikor támogatok egy ilyen fejlesztést. Profi és állati smooth. És ebben a rengeteg kliens csatlakozási lehetőség mellett valóban van 3 szerver is: FTP, HTTP és TCP. Engem nem érdekelnek, mert nekem ami kell mind a NAS-on van, a többi meg csak kliens, de most hogy itt szóba került gondoltam kipróbálom az FTP-t. Csak kiválasztottam és az állapotsávban máris megjelent az ikon, hogy wifi-n működik. De hát még semmit nem állítottam be! Nem kellett, csak egy bökés és mint névtelen kapcsolat máris megosztotta az ext SD kártya teljes tartalmát a PC-vel. Ennél kevesebb munkával nem lehet szervert beüzemelni! :C

Persze tudom nálam root joggal működik a MiX és ilyet csak lokális hálózaton szabad csinálni, de akkor is... Stabil, állandó 12,5 MB/s sebességgel küldött át egy 4 GB-os fájlt.

(#117754) Somatom válasza lovi27 (#117753) üzenetére


Somatom
veterán

Hááát... elég fapad. Próbálok kapcsolatot teremteni a Gdrive fiókommal, de nem egyszerű. A többi fájlkezelő ilyenkor feldobja a telón bejelentkezett fiókokat, de itt semmi. Sztem ez nem kerek. Meg aztán ez, így nem kétablakos. Valamint, hiányzik a hosszan nyomásra megjelenő lehetőségek közül az "elérési út másolása". Ezt szoktam használni, ha a Gdrive -omról akarok linkelni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117755) Diokhan


Diokhan
addikt

Hy, bocsi, én vagyok má megen'. Mitől függ, hogy egy app ikonján van notification dot vagy nincs? A Twitter és Viber jelzi egy kis piros karikában az ikon jobb felső sarkában, hogy mennyi értesítés jött, a Gmail és Messenger viszont nem. Ez fejlesztőtől függ, vagy beállítás kérdése?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#117757) lovi27 válasza Somatom (#117754) üzenetére


lovi27
addikt

Ennyi idő alatt nem is lehet megalapozott véleményt mondani. :DDD

"ez, így nem kétablakos" Persze, mit kezdenék kettővel mikor 8-al használom. Mindegyikre van egy fül, csak rábökök és máris előttem ami épp kell.

Gdrive. Kiválasztottam, elfogadtam a nevet. Írta először böngészővel jelentkezzek be. Behívta nekem, megtettem, ő megjegyezte és azonnal a Mix-ben ott volt a teljes tartalom. Csináltam egy fület a Gdrive-nak és azóta csak egy bökés rá, belép és ott a teljes tartalom. Bármikor csak egy érintés!

Elérési út másolása. Rengeteg appnak tud közvetlenül átküldeni, így legtöbbször nem is kell a másolás/beillesztés, de ha épp az kell a Tulajdonságokban rá böksz a címre és máris a vágólapon.

nem olyan mint amit megszoktam. Hát, nem! Ha ugyanaz kell, csak azt használd! ;]
Csak tippet akartam adni, mert azt hittem szeretsz újdonságokat felfedezni, Én azért használok több böngészőt és fájlkezelőt, mert az egyikben biztos megtalálom azt, ami a másikból hiányzik és így nem zsörtölődök... :DD

(#117758) Mcrazy válasza lovi27 (#117757) üzenetére


Mcrazy
őstag

Én is kipróbáltam, nem rossz. Főleg az, hogy NTFS meghajtókat is felismer OTG-n mindenféle külső plugin nélkül. Arra viszont nem jöttem rá, hogy miként lehet a könyvjelzőkből eltüntetni egyesével a nem kívánt meghajtókat. Tudsz erre valami tippet?

Üdv: Mcrazy

(#117759) Diokhan válasza #20749568 (#117756) üzenetére


Diokhan
addikt

Gyári touchwiz launcher van note 4-en.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#117760) lovi27 válasza Mcrazy (#117758) üzenetére


lovi27
addikt

De jó, nem beszéltem hiába! :C

Elhúzod jobbra és akkor lesz még törlési és szerkesztési gomb is.
Nem vagyok még igazán otthon a MiX-ben, mert a szívem még az X-Ploreré, azt használom többet. Nyár óta van meg, de mostanában fedeztem fel, hogy ez univerzálisabb.és kezdem vegyesen használni őket.

(#117762) Somatom válasza lovi27 (#117757) üzenetére


Somatom
veterán

Nem is írtam azt, hogy teljes körű teszt eredményét írtam. A Gdrive -omba közben sikerült bejelentkeznem. De! Tegyük fel, hogy a telómról egy appot szeretnék ide linkelni! Kimentem, feltolom a Gdrive -omba. Hogyan tovább? Nem tudom kinyerni a feltöltött fájl elérési linkjét. Amit a fájl -> lehetőségek alatt hoz, az nem jó.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117763) 0ttó


0ttó
tag

Hello,

Feltelepítettem az MiXplorert, majd a magyar nyelvi apk-t is.
A beállításokban viszont nem jelenik meg csak az angol, mint választási lehetőség.

A nyelvi fájlt nem találom a programlistában, hogy esetleg elindítva lenne saját beállítása.
A Beállítások - Alkalmazásokban meg van, de ott csak a szokásos lehetőségek vannak, mint leállítás, eltávolítás stb.

Hogyan lehet beállítani az apk-nál a magyar nyelvet?
Rákerestem az XDA-n is, de csak a német nyelvi fájl prorblémáját találtam (eddig).

(#117764) air válasza Somatom (#117762) üzenetére


air
nagyúr

A fájlt a Drive-on megosztottad?
Linket a Drive alkalmazásban pofon egyszerű csinálni. Egy 3rd party app-ból nem erőltetném.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#117765) Somatom válasza air (#117764) üzenetére


Somatom
veterán

Persze, hogy megosztottam! Nem a fájlt, hanem az egész mappát. Amit odamásolok, az automatikusan megosztható. N+1 -szer linkeltem már mindenfélét (ide is). A Drive alkalmazás le van tiltva, egyáltalán nem használom. Fölösleges, ha fájlkezelőben is tudom kezelni a tárhelyeimet. Pl. Solid Explorer -ben hosszan nyomok a drive -ban levő fájlra, majd a megjelenő ablakban a jobb felső három vonalra bökök, és ott "Hivatkozás másolása". Ez vágólapra teszi az elérési utat, amit egyből lehet ide (is) beilleszteni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117766) SharpSA válasza lovi27 (#117753) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem tálalok ilyen néven fájlkezelőt a Tab S3-on, de az S8+-on sem. Van közvetlen link?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#117767) air válasza Somatom (#117765) üzenetére


air
nagyúr

Bocs, de ez megint "Somatom" megoldás.
Jobb kézzel vakarod a bal füledet a fejed tetején keresztül.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#117768) Deck


Deck
titán

Chrome alatt mégis, hogy lehet reklámom mikor fenn az Adguard? Kb 2 napja jelentek meg mikor xda-n fórumozok.. :/

Használom inkább tovább a Bravet vagy a Bromitet.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#117769) 0ttó válasza 0ttó (#117763) üzenetére


0ttó
tag

Meg van a hiba oka.

A programnak az XDA-n lévő nyitóoldalán mentem a nyelvi fájlok "User Contributed" alatti listára és az ott lévők nem működnek, valószínű azért, mert régiek.

A "See List of v6.x language add-ons" linken viszont meg lett a megfelelő.

..., ha valaki más is belefutna ebbe.

(#117770) Deck


Deck
titán

Signal hanghívás nem csöng ki csak utólag van értesítés róla probléma megoldva. Leírom a megoldást hátha majd jól jön valakinek.

Ha fut az Adguard vagy más reklámblokkoló csak akkor van probléma, ha kikapcsoljuk tökéletesen működik.

PS5

(#117771) Somatom válasza air (#117767) üzenetére


Somatom
veterán

Miért? Használja valaki a gyári fájlkezelőt? Szerintem nem. Tehát, kell egy jó fájlkezelő. Ez ugyanúgy tudja kezelni a Gdrive -omon, vagy a NAS -omon levő fájlokat, mint a telómon levőket. Nem tök mindegy, hogy a két ablak közül az egyikben a helyi könyvtár van, vagy a Gdrive -é? Minden művelet ugyanaz. Elárulnád, hogy akkor minek a Gdrive alkalmazás? Sztem pont az az egyszerűbb, ha minden fájlművelethez ugyanazt a fájlkezelőt használom, nem pedig tárhelytől függően, külön kliensalkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117772) vacs


vacs
veterán

Adguard Premium reklám blokkoló licenc vasárnap estig 50 % kedvezménnyel: [link]

(^)(>.<)(^)

(#117773) tamagaba


tamagaba
újonc

Sziasztok! LG Leon rootolásház kérnék segítséget.
Youtube-on van fenn, hogy lehet Kingroot-tal csinálni és mégsem müxik.
7469. kérő vagyok :)
Ki szeretnék dobni egy pár alkalmazást és levenni a Vodás splash screent
Az usb-s progi nem tud csatlakozni ... elakadtam

(#117774) Deck válasza Deck (#117770) üzenetére


Deck
titán

Adguard-ba elég ha beállítjuk, hogy ne szűrje a Signalt.

Adguard probléma is megoldva. Bekellett kapcsolom a DNS blokkolást.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#117775) St3ven


St3ven
addikt

Zenelejátszóból van 1.000.000-féle a Playen. Nekem egy faék egyszerűségű app kéne, ami tudja a következőket:

- könyvtárból lejátszani
- hangszínszabályozás
- lockscreenről és fülhallgatóról vezérelhető lejátszás (stop/start elég)
- alkalmazásból kilépés, telefon ki- és visszakapcsolás után ugyanott folytassa a lejátszást, ahol abbahagyta (kétórás mixeknél nem mindegy, hogy elölről kezdi-e)

Használ valaki hasonlót, amit szívesen ajánlana is? :R Nem kell 140 megás, felhőből streamelős, borítókat meg dalszövegeket netről töltögetős app. :B

Chronus widget kérdéssel kapcsolatban valaki?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#117776) Deck válasza St3ven (#117775) üzenetére


Deck
titán

Poweramp vagy Black Player EX?

Mindegyik ingyen kipróbálható.

PS5

(#117777) DS39 válasza St3ven (#117775) üzenetére


DS39
nagyúr

Én is most nézegettem a gyárinál okosabb zenelejátszó után, ezt próbálgatom:
Musicolet Music Player

Elég jónak tűnik. :)

(#117778) 7Sony7 válasza St3ven (#117775) üzenetére


7Sony7
addikt

Aimp. A fülhallgatómon nincs gomb, a többit tudja.

-

(#117779) Somatom válasza St3ven (#117775) üzenetére


Somatom
veterán

Az összefoglalóban ott a Music Folder Player. Mint a neve is mutatja, könyvtárból játszik le. Hangoskönyveket szoktam vele hallgatni, amiknél szintén fontos a lejátszási pozíció megjegyzése. A többi elvárásodnak is megfelel.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117780) St3ven válasza Deck (#117776) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm, a sima BlackPlayer Music Player még akár jó is lehet.

A legfontosabbat viszont kihagytam: játssza le a m4a formátumot.

Szerk.:
Közben látom jött még ajánlat, lesz mit próbálgatni! :C

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#117781) Deck válasza St3ven (#117780) üzenetére


Deck
titán

Black Player most akciós. Ma vettem meg én is 224 Ft. Csatlakoztam a béta programhoz is lett sok újdonság :D

PS5

(#117782) Diokhan válasza #20749568 (#117761) üzenetére


Diokhan
addikt

Igen az, a legutóbbi.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#117783) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Jól látom, hogy nincs disqus app andoridra?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#117784) air válasza Somatom (#117771) üzenetére


air
nagyúr

Ha neked így tetszik, használd így!
Ha "X" fájlkezelő tudja, amit szeretnél, de "Y" nem akkor, használd "X"-et!
Azt viszont nem várhatod el, hogy minden úgy működjön, ahogyan te szeretnéd.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#117785) Kékes525 válasza Somatom (#117779) üzenetére


Kékes525
félisten

"Hangoskönyveket szoktam vele hallgatni,"

Honnan töltesz le hangoskönyvet? Nem sok igazán jót találni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#117786) St3ven


St3ven
addikt

Köszönöm mindenkinek, mindent egybevetve a DS39 fórumtárs által ajánlott Musicolet Music Player lett a befutó, legalábbis az én igényeimet ha nézem. :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#117787) Kékes525 válasza DS39 (#117777) üzenetére


Kékes525
félisten

Menyiben más, esetleg jobb mint a PowerAMP? A Musicolet Music Player-t nem ismerem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#117788) Deck válasza St3ven (#117786) üzenetére


Deck
titán

Kipróbáltam énis és elég jó :)

PS5

(#117789) Somatom válasza air (#117784) üzenetére


Somatom
veterán

Pontosan arról van itt szó, hogy melyik fájlkezelő, mit tud. A Solid -nak nálam az az "apró szépséghibája", hogy egyáltalán nem látja az OTG -n csatlakoztatott meghajtókat. Plusz, a szerverei nem futnak a hotspot belső IP -jén, tehát nem tudok vele közvetlenül másolni két eszköz között.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117790) DS39 válasza Kékes525 (#117787) üzenetére


DS39
nagyúr

én meg a poweramp-ot nem ismerem, így erre nehéz válaszolni, de rákeresve, az szebb, designosabb, viszont fizetős.

(#117791) Kékes525 válasza DS39 (#117790) üzenetére


Kékes525
félisten

Nekem az internetes licence ellenőrzése nem tetszik, mert előfordult, hogy csak azzal volt hajlandó elindulni a PowerAMP. Amúgy megvagyok vele elégedve, én megvettem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#117792) St3ven válasza Deck (#117788) üzenetére


St3ven
addikt

Reklámmentes, és feltelepítve is csak 6,5 MB. :C

Ráadásul ha visszadugom a fülest, nem kell elindítanom külön az alkalmazást (még ha be is záródott közben), hogy folytathassam az adott zeneszámot, elég a fülesen megnyomni a lejátszást. Nagyon praktikus, hogy rá sem kell néznem a telóra, ha zenét akarok hallgatni.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#117793) dokee78


dokee78
félisten

Egy egyszerű alkalmazást keresek.
Ha a teló töltőn van és eléri 100%-ot akkor az értesítési sávon jelez.

(#117794) Bozek válasza dokee78 (#117793) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én ezt automatizálóval oldottam meg múltkor, de mostanában nem igazán érdekelt, mindig éjjel töltöm a telefont.

(#117795) Kékes525 válasza dokee78 (#117793) üzenetére


Kékes525
félisten

GSam Battery Monitor és a hasonló programok. Nem tudom, hogy ehhez a funkciójához kell e root.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#117796) Mcrazy válasza dokee78 (#117793) üzenetére


Mcrazy
őstag

Mondjuk az értesítési sávon való megjelenésnek nem sok értelmét látom, mert ha már rá kell nézni a telefonra, akkor a százalékjelzőn is látszik, hogy milyen állapotban van. Ellenben, ha hanggal vagy beszéddel szeretnél riasztást akár egyéni színt elérésekor is, akkor ez jó lehet számodra. Persze még egy szatyor hasonló akad a play-en :K

Üdv: Mcrazy

(#117797) Tibor7878


Tibor7878
tag

Sziasztok! Azt az alkalmazást keresem, amellyel bizonyos alkalmazásokat rögzíteni tudok a memóriában (ramban)
Tehát a telefon ne zárja be magától soha. Anno galaxy s1 -re volt amit nagy megelégedéssel használtunk, de sajnos fogalmam nincs mi volt a neve. Na meg manapság már nem is lenne jó ezehez a telókhoz gondolom..

(#117798) Kékes525 válasza Tibor7878 (#117797) üzenetére


Kékes525
félisten

A 7-es esetében legtöbbször elég, ha kikapcsolod az akkumulátornál az adott program figyelését. Vannak olyan programok, ahol a rendes működéshez ez szükséges is.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#117799) Krill77 válasza dokee78 (#117793) üzenetére


Krill77
őstag

Battery solo widget. De nem ajánlom, h 100 on vedd le. Szabadon állítható.

(#117800) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

Hogyan lehet olyan készüléken tartalmat megosztani, amely nem rendelkezik root jogokkal?
Sambadroid aajnos nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.