Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117251) tonyrulez válasza NandorHUN (#117248) üzenetére


tonyrulez
őstag

OGYoutube-ról azt írjátok nem frissül, APKMirror-on valóban a legutolsó verzió 12.10.60-3.5U május 12-ei kiadás, ellenben itt 12.43.52, november 8-ai a legfrissebb. Utóbbit használom microG-vel, tökéletesen teszi a dolgát, minden funkciója működik.

4 8 15 16 23 42

(#117252) NandorHUN válasza tonyrulez (#117251) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, OGYoutube nem frissül, de még így is jobb mint a NewPipe. Én speciel csak letöltésre használom, minden másra ott a iYTBP , ami jobb mind a kettőnél.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#117253) tonyrulez válasza NandorHUN (#117252) üzenetére


tonyrulez
őstag

De pont azt mondom, hogy APKMirror-on már fél éve nincs frissítés, egy másik oldalon meg 6 napja jött ki az új verzió. Vagy az se fog már frissülni? Ez nem világos számomra.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#117254) fdisk válasza tonyrulez (#117251) üzenetére


fdisk
őstag

Itt megtalálni a legfrissebbet mindig.
De az alkalmazáson belül ráböksz a frissítésre, erre az oldalra visz.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#117255) tonyrulez válasza fdisk (#117254) üzenetére


tonyrulez
őstag

Értem, szóval mégis frissül :R

4 8 15 16 23 42

(#117256) minek?:S


minek?:S
őstag

Srácok! Ha én most ingyen beszerzem a Hitman Snipert, akkor az akció után is ingyen fogom tudni letölteni, vagy akkor ugyanúgy fizetnem kell majd érte?

Üdv.:M.

(#117257) HREH válasza minek?:S (#117256) üzenetére


HREH
senior tag

Most bekerül a fiókodba, onnantól kezdve akármennyiszer letöltheted ingyen.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#117258) S e t h válasza NandorHUN (#117248) üzenetére


S e t h
nagyúr

Letöltés nélkül nálam kuka, köszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#117259) pall.gergo válasza Somatom (#117247) üzenetére


pall.gergo
tag

Kipróbáltam WebDaV szerverrel. Itt is ugyan azt csinálta, Írni nem tudtam az SD-t. :O

(#117260) Mcrazy válasza pall.gergo (#117259) üzenetére


Mcrazy
őstag

Az az érdekes, hogy nekem is ugyanilyen telefonom van és én a Filemanager + Ftp szerverével tudom írni a kártyát. Próbáltad esetleg másik kártyával? Milyen Os fut nálad? Nálam 6.0.1

Üdv: Mcrazy

(#117261) air válasza pall.gergo (#117259) üzenetére


air
nagyúr

Solid FTP szerverrel S7, Nougat alatt is írható az SD kártya.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#117262) minek?:S válasza HREH (#117257) üzenetére


minek?:S
őstag

Akkor jól gondoltam köszönöm.

Üdv.:M.

(#117263) pall.gergo válasza Mcrazy (#117260) üzenetére


pall.gergo
tag

7.0 van rajta. Samsung evo plus SDXC. Masik telefonban egy 16GB os Class 2 es el ment. Kipróbálom azzal.Ha megjön az XC kompatibilis kartya olvasóm, teljes formázom, hátha az megoldja.

(#117264) Ance


Ance
őstag

Üdv!

Digical+ alkalmazást használok pár napja és az a problémám, hogy nem küldi kiaz emaileket a beállított résztvevőknek a program. Próbáltam, hogy outlook.com, vagy gmail.com email cím van felül sajátként beállítva, de egyikkel sem működik. Köszi!

(#117265) ChaosHearth


ChaosHearth
kezdő

Melyik ingyenes appok a legjobbak rajzolásra ?

(#117266) melan


melan
senior tag

7.0 alatt létezik olyan alkalmazás, amelyikkel ki tudnám váltani egyes weboldalakbejelentkezési mechanizmusát?
Van pár oldal, ahol nem ajánlja fel a böngésző (Crome, Opera) a jelszó megjegyzését. Meg lehet oldani, hogy ujjlenyomatolvasóval jelentkezzek be?

(#117267) Bozek válasza melan (#117266) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk a SafeInCloud ilyen, de csak Chrome-ban. Amúgy szerintem megy más jelszókezelővel is.

(#117268) antal750


antal750
aktív tag

Üdv
A play áruházból miért tünt el az uc browser? Legalábbis én nem találom.

(#117269) beg válasza antal750 (#117268) üzenetére


beg
veterán

Fejlesztőt kérdezd meg. Csak a mini van fent.
Honlapjukról letöltheted: [link]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#117270) Viktor0610 válasza antal750 (#117268) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam sincs fenn az áruházban, de a Google sem találja, szóval kikerült onnan. :)

Samsung Galaxy A54

(#117271) S e t h válasza Viktor0610 (#117270) üzenetére


S e t h
nagyúr

Amit művelt vele a tulaj az utóbbi 1 évben az alapján nem fog hiányozni, bár kíváncsi vagyok, hogy saját akció volt, vagy kirakták.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#117272) joeetm


joeetm
tag

Sziasztok,
Összefoglalóban, keresővel sem találtam ( lehet rossz helyen is kérdezek ), de ismertek e esetleg valamilyen java emulátort?
Előre is köszi ha tudtok valamit :R

_Az a hülye aki nem normális_

(#117273) Probert75 válasza joeetm (#117272) üzenetére


Probert75
addikt

Esetleg! Nem ismerem, a gugli volt a barátom! :)

Vagy ez!

[ Szerkesztve ]

(#117274) #53667584 válasza joeetm (#117272) üzenetére


#53667584
törölt tag

Java emulator? Androidra? 🤔

(#117275) joeetm válasza Probert75 (#117273) üzenetére


joeetm
tag

Köszi, tudom hogy gugli a barátom, csak mobilon valahogy ez nálam nem érvényesül annyira :))
A 2 program ha jól látom ugyanaz, csak az egyik storr-ba van :R
Sajnos nem sokra mentem velük, de azért köszi.

nxferenc: végülis igen. .jar/ .jad formátumú programhoz kellett volna :)

[ Szerkesztve ]

_Az a hülye aki nem normális_

(#117276) OmniaI900


OmniaI900
tag

Szasztok
Egy barátom össze törte a htc telefonját.. Nem is ez fontos, hanem most hasznalja a note4 telomat es szeretne rá egy hirfolyamot valami hasonlót mint a htc ken van.. Tudnatok ajánlani valamit.??

(#117277) darvinya


darvinya
titán

Takarító root nélkül Files Go Beta

Egyszerű képszerkesztő Snapseed

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#117278) Fall-N válasza Viktor0610 (#117270) üzenetére


Fall-N
veterán

Mivel lebukott, hogy adatokat lop és tárol. :U Indiában van még. Az a fő bázisa.

[ Szerkesztve ]

(#117279) Dr.NX válasza OmniaI900 (#117276) üzenetére


Dr.NX
addikt

Két naponta meg fogod kérdezni?

Elfogadom a sütiket.

(#117280) OmniaI900 válasza Dr.NX (#117279) üzenetére


OmniaI900
tag

Igen

(#117281) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

Androidon hogyan működik a hálózatkezelés? Szeretnék másolni a tabletemre vagy a telefonomra oda vissza a nasomra, de lassú. Kb 600-700kB/sal másol bármilyen filekezelővel, ami azért érdekes mert ha speedtestet csinálok, akkor simán megy a 120 megabit, de persze csak 5GHzes hálózaton. Tehát az internetet simán kihajtja a készülék, de ha hálózaton kell másolni, akkor 10edére esik a sebesség. Esetleg valamiért lasabb a samba androidon valami miatt? Mondjuk a hálózati videólejátszás is nyűgös vele, youtubeon gyorsabban betölt a videó mint helyi hálózaton.

Speedtest a tableten:

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#117282) Somatom válasza Snowy_owl (#117281) üzenetére


Somatom
veterán

Ott valami más gebasz van. Ennél még külső hálón is nagyságrendekkel gyorsabb az átvitelem a NAS --omról.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117283) ollie válasza OmniaI900 (#117276) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fogalmam sincs, hogy milyen a HTC hírfolyama, de a google app (google now) tud hírfolyamot.

***

(#117284) Fall-N válasza OmniaI900 (#117280) üzenetére


Fall-N
veterán

Egyszerűbb egy RSS widgetet feltenni és ott követni azokat az RSS csatornákat ami érdekel. Vagy magát egy RSS olvasót (Lite RSS, gReader, Feedly, Innoreader, Paperboy, newsfold stb.)

De ott van alternatívának a Hírstart alkalmazás, aminek van widgetje és ott is több forrásból szerzi a híreket.

[ Szerkesztve ]

(#117285) OmniaI900 válasza Fall-N (#117284) üzenetére


OmniaI900
tag

Köszönöm aki építő jellegű hozzászólással próbált segíteni ,, bár közben megtaláltuk a megoldást a New Republik link app al..

(#117286) pall.gergo válasza Snowy_owl (#117281) üzenetére


pall.gergo
tag

Ez érdekes én is másolgattam PC és Telefon közt wifin. Ott max 2MB/s volt. A Net jön 9MB/s el is szóval nem a router a korlát :/

(#117287) atike válasza pall.gergo (#117286) üzenetére


atike
nagyúr

Belső tárhelyre vagy SD kártyára másoltál...? :U

(#117288) Bozek válasza pall.gergo (#117286) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem X-Plore-ral, WiFi server-rel 3-4 MB/s általában a sebesség. De az NAS-nál nem kivitelezhető, mivel böngészős megoldással megy.

(#117289) Wolfskin válasza Wolfskin (#116465) üzenetére


Wolfskin
őstag

Sziasztok,
tegnap beüzemeltem az újólag beszerzett Nomu s30 telefont, és ahogy beléptem vele Magyarországra ezt az sms-t kaptam:

-----------------------------------------------------------------------------
Feladó: +20000

"Heti 1000 Ft-os dijert elofizettel a Gameloft Clubra. Toltsd le a jatekaidat most innen (link)
Előfizetés lemondása (link)"

-----------------------------------------------------------------------------

ez azért érdekes, mert még életemben nem játszottam, se telefonnal, se pc-vel.
ez lehet valami vírus, ami előfizettet valamire? milyen alkalmazással tudom leszedni?
Felhívtam a telenort, de ők csak annyit tudtam tenni, hogy letiltották az emelt díjas szolgáltatásokat. Bár egy előfizetés nem emelt díjas.
A linkekre kattintva megnyílik a gloft.co/b2c_hu/index oldal, de ott bármihez (pl lemondás) is be kellene lépni PIN kóddal...
Ha nem alkalmazás (vírusirtó) kell hozzá, hova forduljak?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#117290) kaciokos válasza pall.gergo (#117286) üzenetére


kaciokos
őstag

Rengeteg tesztet végeztem ez ügyben
- több Androidos készülékkel (Samsung S7, Samsung A3, Sony Z1 Compact, több tablet)
- több routerrel (TP-Link, D-Link, Cisco)
- 2,4 és 5 GHz-en
- több forrással (Windows -os PC, Lenovo asztali PC, Synology NAS)
- több appal (Totoal Commander, Solid Explorer, ES File Manager)

Az eredmény egységesen az, hogy az SMB protokoll megfekszi az Android gyomrát. Ennyi. Mérésenként persze különböző, de a technikai maximumtól minden esetben messze elmaradó eredményeket kaptam sebességben.

Más protokollnál (pl. ftp, http, https) soha nem volt probléma, ezért mér nagyobb sávszélességet a Speedtest, ezért lehet gyorsabban letölteni a telefonra Play Store-ból vagy Google Drive-ból is.

(#117291) gallimi


gallimi
tag

Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy a F-Stop Media Gallery- ban be lehetne állítani, hogy a OneDrivet elérjem? Nekem nem sikerül pedig tetszene az app. Vagy valami hasonló appot? Quickpick- et mér próbáltam de az nem jött be. Köszi

(#117292) punky10 válasza Bozek (#117288) üzenetére


punky10
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy Symbian-ról váltottál droidra... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#117293) Baku


Baku
aktív tag

Sziasztok!
Létezik olyan alkalmazás, (vagy egyéb más mód), ami mindent ami a kepernyőn látható, 2 ablakos módban (VR szemüveghez) jeleníti meg?
(Elég kényelmetlen össze - vissza bandzsítani mire egyáltalán megtalálom a kurzort az asztalon....)
Vagy esetleg van erre valami más trükk, amit én nem ismerek?
Mert jelenleg vagy bandzsítok, meg forgatom a szemeimet, mint egy kaméleon, és szerencsétlenkedem a kurzorral meg az ikonokkal, vagy pedig szemüveg leszed, telefon kivesz, tipi-tapi operáció, aztán vissza minden.... Ez elég macerás így....

(#117294) Bozek válasza punky10 (#117292) üzenetére


Bozek
nagyúr

Volt egy kitérőm arra is, a Sony Ericsson Vivaz S60v5-tel jött ki. :)

Egyébként az X-Plore onnan jött, hogy a Solid Explorer-re megharagudtam. 8.0 alatt nem látja az SD-kártyát, a fejlesztő meg a füle botját se mozgatja a hibajelentésre.

[ Szerkesztve ]

(#117295) punky10 válasza Bozek (#117294) üzenetére


punky10
addikt

Nagyon jó fájl-kezelő, csak nem az androidos gondolkodást követi.Eddig csak Symbianos usereknél láttam.
Eleinte én is használtam...De visszatértem a TC-hez.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#117296) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy a gyári alkalmazásokat amiket nem tudok törölni, és feltételezhetően sosem fogok használni, tartsam naprakészen vagy kivehetem az automatikus frissítések közül?

(#117297) Bozek válasza Mustármag (#117296) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tiltsd le őket. Ha frissítesz, akkor a telefon belső tárhelyéből veszi el a helyet. Ha alapon van (tiltás előtt eltávolít minden frissítést), akkor csak a /system partíción, azt meg amúgy se tudnád root nélkül használni.

(#117298) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Ingyenes vagy ingyen is használható nyelvoktató alkalmazásokat használok az angol tanulására. Eddig ezek váltak be nekem: duolingo; memrise; xeropan; mondly english; angol fun easy learn; irregular verbs.
A jellemzőjük hogy egy feladat megoldása és a visszajelzés, jó vagy rossz a válasz és a rossz akkor mi a hiba, gyorsan történik. Nekem nem jó ha nincs rögtön visszajelzés ha valamit megoldok.
Azt kérem valaki ajánljon hasonló tulajdonságú alkalmazásokat amik érdemesek a használatra.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#117299) tomy86 válasza gallimi (#117291) üzenetére


tomy86
addikt

Csak a Dropboxot és a Google Drive-ot kezeli. Ezek is csak hosszú ígérgetés után kerültek bele nem olyan régen.

(#117300) Kékes525


Kékes525
félisten

A SwiftKeyt be lehet állítani úgy, hogy diktálásra írjon? Esetleg van olyan alkalmazás, ami ahol billentyűzet van ott lehetővé teszi a diktálást is billentyűzet helyet? S6-ra kellene. Köszi!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.