Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118051) kovacs65 válasza FeZ... (#118050) üzenetére


kovacs65
senior tag

Az ACR a Note 8-on tökéletes.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#118052) Zeki


Zeki
nagyúr

Urak!
Melyi az a rohadt app, ami elszabadult, és most aztán hívogatnak vele mindenkit mindenféle hülyeséggel?

(#118053) Bozek válasza Zeki (#118052) üzenetére


Bozek
nagyúr

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#118054) Somatom válasza #61392896 (#118047) üzenetére


Somatom
veterán

Megpróbálom elmagyarázni. A Google az Android mozgatórugója. Időről időre elérhetővé tesz, vagy betilt API -kat. Az API -k olyan hozzáférési pontok, amiken keresztül egy alkalmazás megszólíthatja az oprendszert. Hívásrögzítésre sohasem létezett nyilvános API az Android -ban. Ezért, a hívásrögzítő alkalmazások mindíg valamilyen alternatív, megkerülő utat használtak. Ezek viszont gyártótól és/vagy típustól függően vagy működnek, vagy nem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118055) Zeki válasza Bozek (#118053) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!

(#118056) zhata válasza #61392896 (#118026) üzenetére


zhata
senior tag

Próbáld ki az ACR-t a telefonodhoz ajánlott beállításokkal, amit a 'rögzítési hiba alatt' találsz.

(#118057) Salex1


Salex1
senior tag

Keresnék egy játékot, régen játszottam ilyennel: van egy négyzet és abban mozognak az “ellenfelek” nekem meg le kell vágdosni darabokat. Ha a vonalhoz érnek meghalok... remelem érthető.

(#118058) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Srácok, még mindig nem jó valami a Google Payments-nél, mert amikor kártyát akarok hozzá adni, akár fizikai, akár web akkor azt írja ki a rendszer, hogy :

Váratlan hiba történt. Kérjük, próbálja újra később. [OR-IEH-01]

Esetleg hol tudnám megváltoztatni a Google-ben a lakcímem ? Lehet az probléma, vagy én már nem tudom :(

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#118059) Bozek válasza Salex1 (#118057) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#118060) zsoltzsolt válasza Salex1 (#118057) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Pitagorasz-tétel?
:DDD

(#118061) Somatom válasza Bozek (#118059) üzenetére


Somatom
veterán

Kíváncsi lettem, ezért végigolvastam az általad linkelt oldal hsz. -eit, de nem találtam ezt a játékot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118062) Mr Dini válasza Somatom (#118061) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szerintem @Bozek kolléga azért linkelte a topikot, hogy ott tegye fel a kérdést, mert ez inkább játékokkal kapcsolatos kérdés.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#118063) Bozek válasza Somatom (#118061) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mert az a játékok topik, oda illik a kérdés.

Közben megtaláltam a példát, amire gondolt a kérdező. Még a DOS-os időkben Xonix néven futott ez a játék, de több változata is volt. Én emlékszek olyanra, amiben szexi csajok voltak a háttérben. :)

(#118064) Sátán44 válasza Viktor0610 (#118024) üzenetére


Sátán44
addikt

Nos nekem valóban ez volt a problémám forrása, 7 óra 45 perc alatt merült 3%-ot a telefonom.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#118065) Somatom válasza Bozek (#118063) üzenetére


Somatom
veterán

"Mert az a játékok topik, oda illik a kérdés."

Akkor miért nem ezt írtad? Kíméled a billentyűzetet?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118066) Somatom válasza Bozek (#118063) üzenetére


Somatom
veterán

Nem bírtam ki, megnéztem roamingban a linket. Micsoda nosztalgia! Egyik kedvencem volt ez a játék (bár, inkább flipperes voltam). Csomó játékteremben volt ilyen gép. Abban a verzióban "villámok" cikáztak, ezért nem csak egy pontra, hanem egy vonalra kellett figyelni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118067) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy van egy tv box azon keresztül szeretném nézni az rtlmost alkalmazást de sajnos ott elakad a dolog hogy nem tudok tovább lépni mert nem látszódik vagy nem adja ki a tovább lépés gombot, lemarad a képről tableten meg telefonon nincs ez a probléma. Mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#118068) Viktor0610 válasza vadasz70 (#118067) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a boxra lett megírva az app.

Samsung Galaxy A54

(#118069) vadasz70 válasza Viktor0610 (#118068) üzenetére


vadasz70
aktív tag

Ezért nincs rá esély hogy jó legyen?

(#118070) Viktor0610 válasza vadasz70 (#118069) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha van böngésző a boxon, akkor lépj be azon keresztül.
Én úgy szoktam használni, ha fényévente egyszer ott néznék meg valamit. :)

Samsung Galaxy A54

(#118071) #61392896 válasza Somatom (#118054) üzenetére


#61392896
törölt tag

Köszi a választ!

Nézd, logikus amit mondsz, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy az van amit leírtál. Egy biztos, meg kéne oldani a dolgot.

Egyébként olvasom az appok véleményezését. Régebben mindegyik ment, a 7-es Android után vagy nem vesz fel, vagy nagyon halk. Nincs már rá idegzetem, hogy még százat kipróbáljak. Biztosra kéne menni.

Ha ilyen nincsen, akkor nincsen és kész. :(

(#118056) zhata: Kipróbáltam. Nemjó sajnos. Eleve azt adja, amivel alapból ment. Azért még kipróbáltam pár verziót, de őszintén megvallva nincsen nekem erre idegzetem. Többet nem akarok már próbálkozni. Biztosra kéne menni.

[ Szerkesztve ]

(#118072) F.E.K.. válasza Mcrazy (#118040) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Kínai gyári romokban is előfordul, pl. asus Zenfone2-ben benne van (automatikus felvételre is képes).

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#118073) Bozek válasza Somatom (#118065) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fekve olvastam PC-n a fórumot és ehhez csak az egeret kellett használni. :D

De ha már így beszélgetünk. Tudom, hogy te Clipper-t használsz, de érdekelne a véleményed a Clipboard Pro-ról. Szerinted érdemes feltelepíteni? Most ingyenes a full verzió. Vagy inkább használjak én is Clipper-t?

(#118074) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Miért nem találok olyan app-ot, amit billentyűzetként lehet használni okos tv-hez (samsung)?
Ennyi vak lennék vagy tényleg nincsenek ilyenek? Amit mondjuk nem értenék.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#118075) snowdog válasza TheProb (#118074) üzenetére


snowdog
veterán

Lehet hogy ezt keresed? [link]

u.i. Próba képen én is letöltöttem, és most látom hogy billentyűzet csak a fizetős verzióban van.

[ Szerkesztve ]

(#118076) snowdog válasza snowdog (#118075) üzenetére


snowdog
veterán

Full Pro 1.490,- Ft

Maga a program nagyon jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#118077) Viktor0610 válasza Bozek (#118073) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha ingyenes, miért nem próbálod ki? ;)
Vesztenivalód nincs. :)

Samsung Galaxy A54

(#118078) Somatom válasza Bozek (#118073) üzenetére


Somatom
veterán

Gyorsan kipróbáltam. Van, amiben jobb, mint a Clipper. A floating megjelenés miatt látható, kezelhető marad az alatta levő alkalmazás. De, a floating megoldásán lenne mit fejleszteni. Csak menüből lehet áthelyezni, érintéssel nem, és átméretezni sem lehet, pedig mindkettő megoldható lenne. Az egyszerű export/import is előny, bár nem próbáltam. Mappázási lehetőséget viszont nem találtam (csak egyetlen "Memo" mappát), ami a Clipper -ben adott. Nincs összevonás, és szétválasztás művelet sem. Pl. több részből álló letöltőlinkek kezelésénél ez hasznos feature. A szinkronizáció is hiányzik. Sajnos, ez a Clipper -ben sem az igazi. Bár, tökéletesen működik, de saját szervert használ. Én nem küldöm a vágólapom tartalmát idegen szerverre. Jó lenne, ha a NAS -omat, vagy legalább Gdrive szinkront is meg lehetne adni. De, Neked nem kell magyarázni, hogy mivel lehet ezt a hiányosságot pótolni. Szvsz vegyes a kép. Egyszerű vágólap funkciókhoz talán jobb a Clipboard. De, nekem csomó jegyzetem, linkjeim, könyvjelzőim vannak "mappákba" rendezve a Clipper -ben, úgyhogy nekem kevés lenne ez a Clipboard.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118079) #61392896


#61392896
törölt tag

Azért csak-nem hagyott békén ez a telefon hangrögzítő téma.

Most odáig jutottam, hogy ha fülhallgatót teszek be, akkor a korábban a partner hangját halkan rögzítők már semmit sem rögzítenek, csak az enyémet. Vagyis csak a mikrofon működik. A telefonálás hangfolyamához nem férnek hozzá. Úgy tűnik, azt a 7-es android letiltotta számukra.

Ideiglenes megoldásként kihangosítom a telefonálásaimat (ha van rá lehetőségem) és hagyományos mikrofonos hangrögzítővel felveszem a beszélgetést.

Persze ez macerás dolog. Azt olvasom, hogy a 8-as Androidnál nincs ilyen gond. De az enyém sajnos már nem fogja megkapni. Vagyis, új telefont fog kelleni vennem pusztán ezért?

Szóval ha tudtok valódi lehetőséget, ami nálatok valóban működik 7-es andriddal, kérlek jelezzétek!

(#118080) Probert75 válasza #61392896 (#118079) üzenetére


Probert75
addikt

Nem tiltott az le semmit! Nekem Samsung Galaxy A3 2016-on 7-es droiddal az ACR Pro mindent felvesz rendesen. Legutóbbi akciónál, amikor ide linkelte valaki, meg is vettem. Próbálgatni kell benne a formátumoktól kezdve mindent és valamelyik beállítási konfiggal fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#118081) MythBuster


MythBuster
tag

hali, kicsit hülye kérdés de hátha... tudtok olyan programot ami automatikusan megszakitja a hívást ha már egyik fél sem beszél, mondjuk 5 sec csend után
thx

Véletlennek azt nevezzük, amikor a számításaink kudarcot vallanak.

(#118082) Somatom válasza MythBuster (#118081) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem ez root nélkül legfeljebb érintésemulációval fog menni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118083) Somatom


Somatom
veterán

Valaki legyen kedves, és jelezze az illetékesek felé, hogy próbálok megfelelni a fórumszabályoknak, és nem használok reklámblokkolót, de a f...om kivan attól, hogy gyenge netkapcsolatnál a kib...ott Voda reklám blokkolja az oldal betöltődését! Köszönöm!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118084) Viktor0610 válasza Somatom (#118083) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Legyél prémium. ;)

Samsung Galaxy A54

(#118085) zsoltzsolt válasza MythBuster (#118081) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Milyen helyzetben van erre szükség?
Gyakran elaludtok beszélgetés közben? 😁

(#118086) Somatom válasza Viktor0610 (#118084) üzenetére


Somatom
veterán

Kizárt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118087) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Még mindig ugyan az a problémám a Google Play áruházban, hogy egyrészt fontban jeleníti meg az alkalmazások árát, és azok az appok amiket szeretnék letölteni, azokra pedig azt írja hogy az adott országban nem elérhető, mivel tavaly nyáron Angliában tartózkodtam egy 5 hónapig, és amióta haza költöztem azóta a feje tetejére állt az egész rendszer, és vissza állítani sem tudom.

A Google Paymentsben pedig ha megpróbálok magyar kártyát hozzá adni akkor azt irja ki az oldal hogy :
Váratlan hiba történt. Kérjük, próbálja újra később. [OR-IEH-01]

Kérlek titeket hogyha tudtok rá ésszerű és egyszerű megoldást, akkor segítsetek valahogy, mert megörülök ettől a változattól :( :(

best regards, egy fórumozó blogger

(#118088) fecus válasza Somatom (#118078) üzenetére


fecus
őstag

Bocs, hogy beleszólok, mire jó egy ilyen Clipper vagy Clipboard program praktikusan?
Azt hiszem értem mit csinál a sima "kivág-beilleszt"-en kívül csak mire lehet a többlet funkciókat használni?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#118089) Somatom válasza fecus (#118088) üzenetére


Somatom
veterán

Írok néhány példát. Mondjuk, egy hsz. -ben szeretnél több dolgot linkelni. Az alap vágólap tartalmát a következő másolás felülírja. A Clipperben viszont eltárolódik. Amikor linkelésre kerül sor, akkor lehúzom a rolót, rábökök a Clipper -re, majd a megjelenő listából, ha egy régebben másoltra bökök, akkor automatikusan az lesz az aktuális vágólap tartalom, tehát az kerül beillesztésre.
Ha a Clipper valamely mappájában le van tárolva bármely jegyzet, link, G.Térkép hely, stb., ugynezzel a módszerrel az is rögtön beilleszthető.
Ha másolok valahonnan egy szöveget, akkor az a Clipperen belül szerkeszthető, és újramenthető, tehát már a szerkesztett szöveg kerül beillesztésre.
Ebben a nyomorult Opera -ban hiába nyomok hosszan egy YT linkre, nincs "link megosztása" opció. Ha viszont vágólapra másolom a linket, akkor Clipper -ből már meg tudom osztani a NewPipe -al, hogy VLC -ben, MX -ben, vagy Kodiban, reklámmentesen nyíljon meg a link.
Ha egyben kijelölök egy több részre bontva feltöltött állományt, akkor a Clipper -ben sorokra tudom bontani, és így már továbbítható a letöltésvezérlőnek.
Stb., stb.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118090) #61392896 válasza Probert75 (#118080) üzenetére


#61392896
törölt tag

Elhiszem, hogy nálad megy, de nálam sajnos nem! Kipróbáltam az összes épeszű variációt. Plusz ismeri a telefonomat (Moto G4 7-es androiddal) és mégsem megy.

Egyébként az ACR csak azt jelenti, hogy Automatic Call Recorder. Szóval nem más mint a többi egyáltalán. Sajnos ezekből 12 pont egy tucat. Van vagy ezer a Google payen. Mikrofonnal megy némelyik, de már a telefonálás adatfolyamához nem fér hozzá a 7-es androidon egyik sem. Emiatt nem működik a partner hangja, ha bedugok egy jack fülhallgatót, vagy egy Bluetooth fülhallgatót.

Nem is próbálok többet. Elegem volt. Bocs, de nem folytatom a keresést tovább.

(#118091) Somatom válasza #61392896 (#118090) üzenetére


Somatom
veterán

Az SGS 2 -m óta hiányzott az a funkció, hogy a telóm képét kiadjam egy HDMI bemenetes monitorra/TV -re. Tehát körülnéztem, és olyan telót vettem, ami tud ilyet. Ha ennyire fontos a hívásrögzítés, akkor miért nem érdeklődtél utána telóvásárlás előtt?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118092) #61392896 válasza Somatom (#118091) üzenetére


#61392896
törölt tag

Olyat vettem. Akkor 6-os android volt rajta. Ez az alkalmazás tökéletesen működött rajta. Aztán frissült 7.0-ra és puff, máris nem működik egyik sem. :U

(#118093) Bozek válasza Somatom (#118082) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem ez még roottal se menne. Az okés, hogy van telefonhívás-rögzítő alkalmazás, de az se tudja figyelni, hogy mióta nem szólalt meg senki se a vonalban.

(#118094) Somatom válasza #61392896 (#118092) üzenetére


Somatom
veterán

Mi az, hogy "frissült"? Csak úgy? Direkt olyan telót kerestem, ami 6 -os Android -dal jött ki, mert 7 -hez akkor még nem volt Xposed. Az első dolgom volt megakadályozni a frissítését. Miért engedted frissülni 7 -re, amíg nem volt kellő tapasztalat a működéséről? Mindíg csodálkozom azokon, akik megszállottan vágynak az újabb Androidverzióra anélkül, hogy pontosan ismernék annak lehetőségeit és korlátozásait.

Bozek:
Jogos, ezt kifelejtettem. A hangszóróból jövő hang erejének detektálása tényleg fogaskérdés.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118095) DS39 válasza #61392896 (#118092) üzenetére


DS39
nagyúr

Miért nem teszed vissza a 6-os droidot?

(#118096) #61392896 válasza Somatom (#118094) üzenetére


#61392896
törölt tag

Látom mindenképpen be akarod bizonyítani, hogy hülye vagyok. Nagy segítség, mondhatom. :(((

(#118095) DS39: mert nem tudom hogyan kell. Egyáltalán lehet?

[ Szerkesztve ]

(#118097) fecus válasza Somatom (#118089) üzenetére


fecus
őstag

Köszönöm. Telepítettem. Majd a használat eldönti.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#118098) DS39 válasza #61392896 (#118096) üzenetére


DS39
nagyúr

Érdeklődj a telefonod topikjában. ROM telepítésről szól egy ilyen topic általában.

(#118099) Somatom válasza #61392896 (#118096) üzenetére


Somatom
veterán

Igen is, meg nem is. 2010 -ben vettem az SGS 1 -et, még Eclair -rel. A hívásrögzítés problémaköre már akkor is állandó műsorszám volt. Ez azóta is "kényes" pont az Androidos telóknál. Tehát, ha fontos, akkor oda kell rá figyelni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118100) kovisoft válasza #61392896 (#118090) üzenetére


kovisoft
őstag

Nem tudom, másnál mit jelent az ACR, de nálam pl. az Another Call Recordert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.