Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118751) Bozek válasza Deck (#118746) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gyári akkor lenne, ha root nélkül tudnád telepíteni úgy, hogy felülírja azt, ami a telefonon van. Ez ennél nem igaz, csak külön telepíthető.

(#118752) Deck válasza Bozek (#118751) üzenetére


Deck
titán

Módosított Youtube kliens. Pont annyi plusszal ami hiányzik belőle és root sem kell. A gyárit meg lehet tiltani :)

PS5

(#118753) castiels válasza Deck (#118752) üzenetére


castiels
addikt

hogy tiltom a gyári youtube-t?

(#118754) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!

Swiftkey helyett keresek olyan keyboard-ot, ami jobban megtanulja az általam használt szavakat, kifejezéseket.
Mostanában elégedetlen vagyok Swiftkey-el, egyre gyakoribb, hogy nem ajánl megfelelő szavakat a folytatáshoz, sőt nem ajánl fel olyan szavakat amiket tuti használtam már korábban.

Köszönöm!

(#118755) aelod válasza M0RGI (#118754) üzenetére


aelod
veterán

Swype.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#118756) DS39 válasza M0RGI (#118754) üzenetére


DS39
nagyúr

Gboard

(#118757) zsoltzsolt válasza M0RGI (#118754) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én használtam szinte mindet, de mostanában mindig visszatérek a gyári Gboard-hoz. Szerintem egyre jobb.
Úgy hogy még egy + neki.

(#118758) Deck válasza castiels (#118753) üzenetére


Deck
titán

Milyen telód van?

PS5

(#118759) castiels válasza Deck (#118758) üzenetére


castiels
addikt

hw

(#118760) M0RGI


M0RGI
őstag

Köszönöm, megpróbálom mindkettőt. ;)

(#118761) zolka95


zolka95
őstag

Opera és opera mini böngészők között mi a különbség?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#118762) kovisoft válasza zolka95 (#118761) üzenetére


kovisoft
őstag

Az Opera Mini motorja egy opera szerveren van, a Mini oda küldi el a kérelmet, a szerver állítja össze az oldalt, és tömörítve visszaküldi a Mininek.

(#118763) #61392896


#61392896
törölt tag

Sziasztok!

Korábban már kértem segítséget telefonos hangrögzítővel kapcsolatban. Azóta sem tudtam megoldani a dolgot. Leginkább olyan kellene ami Bluetooth fülhallgatónál is működik, de azzal mindegyik süket. Az Android 7.0-val van a gond, mert ugyanez a telefon a hatossal szépen működött. Szóval ha azóta tudtok valamit, légyszíves írjátok meg! Köszi!

u.i: Az ACR-el sem működik.

(#118764) kukinyo


kukinyo
addikt

Sziasztok!
Tudtok olyan app-ról amivel időzített ki és bekapcsolást lehet csinálni a telefonon? A hw tudja, MIUI romban benne van alapból de csak ezért az egy funkcióért nem szeretném azt használni.

(#118765) air válasza kukinyo (#118764) üzenetére


air
nagyúr

Mintha már futottunk volna egy kört ezzel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#118766) kukinyo válasza air (#118765) üzenetére


kukinyo
addikt

Igen, viszont választ azóta sem kaptam. Még csak ajánlást sem, hogy ezt vagy azt nézzem meg.
Gondoltam átsiklottatok felette. :)
Én szorgalmasan keresgélek, sajnos eredménytelenül.

[ Szerkesztve ]

(#118767) zeon.hu válasza kukinyo (#118766) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az időzített kikapcsolás automatizálóval (is) megoldható (E-robot, Tasker, stb), vagy van a telefonban beépített erre.
A bekapcsolás viszont más tészta, ha a hardver tudja, akkor a gyári ébresztővel fog menni, máshogy nem.

#?*@&!

(#118768) kukinyo válasza zeon.hu (#118767) üzenetére


kukinyo
addikt

Úgy gondolod hogy beállítom az ébresztőt, ami bekapcsolja a készüléket?
Ezt kipróbálom. :)

(#118769) Somatom válasza kukinyo (#118768) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem volt ilyen funkció a csájnafonomon.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118770) snowdog válasza kukinyo (#118768) üzenetére


snowdog
veterán

Ha akarod, akkor még zenél is. :C

(#118771) zeon.hu válasza kukinyo (#118768) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem minden telefon tudja, nálam a Huawei igen.
Csak a gyári ébresztővel működik (ha működik), 1-2 perccel az ébresztés előtt bebootol.

#?*@&!

(#118772) kukinyo válasza zeon.hu (#118767) üzenetére


kukinyo
addikt

Sajnos nem jött be. :(
A MIUI-ba ez bele van építve, tökéletesen teszi a dolgát Amit használok romot (RR), abból viszont kihagyták ezt az opciót (amit egyébként nagyon hasznosnak találok). Ezért keresek rá valami megoldást.

(#118773) nyisziati válasza kukinyo (#118772) üzenetére


nyisziati
veterán

Látod, többek közt ezért is váltottam vissza CM alapú romról MIUI-ra pár hét után. Egyszerűen túl fapad már a stock alapú droid.

(#118774) ratobi válasza zeon.hu (#118771) üzenetére


ratobi
senior tag

Igen, jellemzően a kínaiak tudják. OP is..

(#118775) zeon.hu válasza kukinyo (#118772) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Esetleg nézz olyan rom után, amiből nem maradt ki.
Nálam custom rom alatt is működik EMUI-n.

#?*@&!

(#118776) kukinyo válasza ratobi (#118774) üzenetére


kukinyo
addikt

Az én készülékem is kínai. Xiaomi.
Mégsem tudja. :(

(#118775) zeon.hu: Megnézem hátha találok valamit. Ha nem akkor vagy lemondok erről az opcióról vagy marad a MIUI.
Köszönöm szépen hogy foglalkoztál az ügyemmel. :R

[ Szerkesztve ]

(#118777) ratobi válasza kukinyo (#118776) üzenetére


ratobi
senior tag

A telefon tudja, csak a rom nem támogatja.. 🤔

(#118778) WD_crash


WD_crash
csendes tag

Sziasztok! :C

Az egyik barátom hallókészülékéhez van egy nagyon jó program.
Vett egy új telefont, és ezt a progit felraktuk rá.
Hogy lehetne megtudni hova pakolja a mappákat, fájlokat telepítéskor?

Azért lenne fontos, mert van egy "kedvencek" menü a progiban és azt sajnos nem lehet átmásolni.
Ennek a kedvenceknek a beállítása meg rengeteg időbe tellene, kivéve ha tudnánk hova rakja a mentéseket.

Nincs valami kis okos app ami jelzi, hogy új mappa vagy fájl került a telefonra, és megmutatja a helyét?

(#118779) kukinyo válasza ratobi (#118777) üzenetére


kukinyo
addikt

Igazad van, én fogalmaztam rosszul. :B

(#118780) DS39 válasza WD_crash (#118778) üzenetére


DS39
nagyúr

Miből gondolod hogy mappában tárolja ezt?
Valószínűbb hogy az alkalmazás adatai között van, amit vagy ki lehet program szinten exportálni vagy root kell hozzá.

De fájlkezelővel nézd meg az Android/data/[appneve] mappában hátha.

(#118781) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Helló!

Régen használtam olyan programot a telefonon, ami wi-fi-n keresztül összeköti a telefont a számítógéppel. Így a telefonom billentyűzet és egér lett, tudtad vezérelni a számítógépet vele.

Ismeri valaki, mi a neve? Vagy bármilyen hasonló programnak.

Köszönöm.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#118782) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Chrome-ban ki lehet valahogy iktatni ezt a oldal mobilbaráttá alakítsa üzenetet? Sűrűn feldobja és nagyon idegesítő.

(#118783) zsoltzsolt válasza Imi1981 (#118782) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Valaki kb egy hónapja már megírta hogyan kell, de nem emlékszem ☺️, de van rá módszer, az biztos.

(#118784) Imi1981 válasza zsoltzsolt (#118783) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát ez nem nagy segítség de megpróbálom megkeresni.

(#118785) Imi1981 válasza Imi1981 (#118784) üzenetére


Imi1981
veterán

Megtaláltam de mielőtt válaszolt volna neki valaki megtalálta a megoldást. Persze nem írta le így nem tudtam meg. Szóval még mindig érdekel, hogy lehet kikapcsolni ezt a oldal mobilbaráttá alakítsa üzenetet? Kösz előre is a segítséget!

(#118786) zeon.hu válasza Imi1981 (#118782) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#118787) Bozek válasza Fr@nkieWilde (#118781) üzenetére


Bozek
nagyúr

Unified Remote: ingyenes, illetve fizetős (~4 dollár).

Az ingyenesben csak 18 "távlövő" van, itt vannak, hogy melyek azok (jobb felső sarokban a Free jelölés). Nem tudsz hozzáadni sajátot; nem tudod megnézni, hogy mi van a PC képernyőjén; nincs kibővített billentyűzet (CTRL, ALT, stb.).

(#118788) zsoltzsolt válasza zeon.hu (#118786) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez az ! :R
Már próbálkoztam, mert az beugrott közben, hogy a flags kell hozzá, de nem sikerült :)

[ Szerkesztve ]

(#118789) Imi1981 válasza zeon.hu (#118786) üzenetére


Imi1981
veterán

Nagyon kösz! :R

[ Szerkesztve ]

(#118790) minimumgame


minimumgame
tag

Sziasztok!

Egy jegyzetel-emlékeztető ingyenes alkalmazást keresek. Fontos, hogy PC-n (pl. böngészőben) és telefonon is tudjam használni, azaz szinkronizáljon. Ha eszembe jut valami, azt egyszerűenn feltudjam írni (pl. widget, plugin , azon az eszközön amit éppen használok) és beállítani rá, hogy emlékeztessen X időben.
(Tudom a Keep ilyen, de engem még nem sikerült emlékeztetnie, és valamiért nem tudom megszokni. Az Evernote jó, de úgy érzem számomra túl van bonyolítva, pl. hangfelvevő, kép jegyzet, fizetős, meg amire kiválasztom hogy csak egy sima text-et szeretnék...)

Köszi ha valaki tud valami jót ajánlani!

(#118791) Somatom


Somatom
veterán

Másnál is vacakol a Newpipe? Frissítettem a legújabbra (0.11.1). Belső lejátszóval OK, de ha külső van megadva, akkor nem az alkalmazásválasztót (vagy, az alapértelmezett lejátszót) dobja, hanem megnyitja böngészőben. Ez, így használhatatlan. Tud valaki olyan alternatív klienst, amiben kiválaszthatom, hogy melyik lejátszómnak adja át?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118792) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok. A Samsung smart switch képes arra, hogy egy note 4 en mentett 6.0.1 alatt készült mentést feltegyen egy 7.0 S6 edge-re?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#118793) Fr@nkieWilde válasza Bozek (#118787) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Köszi, megnézem majd őket!

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#118794) DS39 válasza Somatom (#118791) üzenetére


DS39
nagyúr

Én a 0.8.12-t használom, abban ez jól működik. VLC-n játszom le a videókat.

(#118795) Somatom válasza DS39 (#118794) üzenetére


Somatom
veterán

Érthetetlen, hogy mitől bolondult meg. Az itteni, Amazon Echo s cikkből megosztom vele a videó linkjét. A lejátszásra bökve visszadob a böngészőbe egy másik url -el. Megnéztem, semmilyen alapértelmezés sincs a böngészőre megadva. Ha ezt az url -t bemásolom mondjuk az MX -be, mint hálózati műsort, akkor az símán lejátsza. Tehát a Newpipe ki tudja nyerni a stream linkjét (ami ugyebár a problémásabb feladat), csak nem adja át a külső lejátszónak.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118796) M0RGI válasza zsoltzsolt (#118757) üzenetére


M0RGI
őstag

Kipróbáltam, de sajnos nem tesz automatikusan szóközt a szavak után, így bukta, pedig tetszene. :(

[ Szerkesztve ]

(#118797) adrian94


adrian94
őstag

Tudtok ajanlani olyan kamerat amivel ugy tudok videot felvenni, hogy szol egy olyan zene ami rajta van a telefonomon? :)

Illetve olyan app is kene amivel ossze tudok vagni egy videot ugy, hogy kepekbol all es zenet rakok ala!? :)

(#118798) Somatom válasza adrian94 (#118797) üzenetére


Somatom
veterán

Sok ilyen alkalmazás van. A probléma a kimeneti felbontás, és bitráta. Ez ugyanis minél nagyobb, több, annál nagyobb CPU teljesítményt igényel a rekódolása.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118799) zsoltzsolt válasza M0RGI (#118796) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Dehogynem, rak! Hogyan csinálod, hogy nem? 🤔Space-t nem is használom.
Mondjuk én nem pötyögök, hanem húzogatok :D

[ Szerkesztve ]

(#118800) adrian94 válasza Somatom (#118798) üzenetére


adrian94
őstag

Tudnal ajanlani valamit? Van olyan amelyik mindkettot tudja esetleg? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.