Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118101) Probert75 válasza #61392896 (#118090) üzenetére


Probert75
addikt

Nem csak automata vesz fel, hanem beállíthatom, hogy kézi indítású legyen. Ezt haverom BT-n keresztül is használja. Szóval nem ugyanazt tudja, mint a többi. Szerintem.
De a kínai telók nagy többségében alapból benne van ez a hívásfelvevősdi.

Jaa, és nem azt jelenti amit írtál ACR rövidítés gyanánt! ACR=Another Call Recorder

[ Szerkesztve ]

(#118102) Bozek válasza Somatom (#118099) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem eddig Sony-val egyik Android verziónál se volt gondom, pedig volt mindenféle a telefonokon. A Z1 Compact-on KitKat, majd Lollipop, a Z5 Compact-on Marsmallow, majd Nougat, míg az XZ1 Compact-on most Oreo fut. Mindegyiken tökéletesen ment a hívás felvétele.

Egyszer volt olyan problémám, hogy csak minden 2. hívásnál hallottam a másik felet, de pár nap múlva kiderült, hogy az ACR hibája volt, javította is a fejlesztő.

(#118103) hati válasza Probert75 (#118101) üzenetére


hati
addikt

Pl. a Xioami telóknál gyári képesség a hívásrögzítés.

(#118104) MythBuster válasza Somatom (#118082) üzenetére


MythBuster
tag

lszi ezt kifejtened nekem h mire is gondoltál, egyébként rootolt a telo

Véletlennek azt nevezzük, amikor a számításaink kudarcot vallanak.

(#118105) Somatom válasza Bozek (#118102) üzenetére


Somatom
veterán

Ezért írtam korábban, hogy ez gyártó/típusfüggő. Én Samukkal kezdtem droidozni. Úgy tudom, hogy a hívásrögzítés Délkoreában "főbenjáró bűn", ezért a Samukból ki kell trükközni ezt a funkciót (ha egyáltalán lehet).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118106) kovacs65 válasza Somatom (#118105) üzenetére


kovacs65
senior tag

A Note 8 az ACR-rel kapásból tudja.
Nincs trükk.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#118107) Somatom válasza MythBuster (#118104) üzenetére


Somatom
veterán

Automatizálóra. Azok root joggal meg tudják szakítani a hívást. A necces pont a némaság detektálása. Kihangosított hívásnál, vagy külső hardverrel ez talán kivitelezhető, de közvetlen kimenetről nem tudom, hogy lehetséges-e.

Kovacs65:
Miért kell ez? Honnan veszed azt, hogy nincs trükk? Ha nincs a funkcióhoz nyilvános, dokumentált Android API, akkor az alkalmazásnak mindenképpen valamilyen trükköt kell alkalmaznia. Az egy másik dolog, hogy Te ebből semmit sem veszel észre, mivel működik, amit szeretnél.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118108) kovacs65 válasza Somatom (#118107) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem nem kell vele trükközni. Felrakom és műxik. Ennyi...
Azt, hogy a progi ezt hogyan oldja meg, csak azokat érdekli, akik .....

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#118109) Somatom válasza kovacs65 (#118108) üzenetére


Somatom
veterán

...akiknél nem válik be a trükk, és azt kérdezik, hogy náluk miért nem működik az, ami nálad igen. Itt most pontosan erről az esetről van szó.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118110) TheProb válasza snowdog (#118076) üzenetére


TheProb
veterán

Én is csak ezt találtam, de ennyi pénzt sajnálok rá.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#118111) sbwolf válasza TheProb (#118110) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Próbáld ki ezt.

(#118112) Csápájev


Csápájev
őstag

Létezik olyan alkalmazás,amivel külön külön bármikor ki-be tudom kapcsolni egy gombnyomással a viber,messenger stb értesítéseit?
Tudom,hogy egyenként ki-be lehet macerássan,de nekem valami egy gombnyomásos kéne.

[ Szerkesztve ]

(#118113) zsoltzsolt válasza Csápájev (#118112) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:D

[ Szerkesztve ]

(#118114) junkpod


junkpod
nagyúr

Sziasztok, nézegettem a Chrome adatforgalom csökkentési statisztikáit és meglepve láttam, hogy vannak oldalak amiknek 0 megtakarítás van, köztük az m.facebook.com a csúcstartó 182MB adattal.
Ez hogy lehet? Egy oldal ki tudja kapcsolni, hogy a Google csökkenteni tudja az adatforgalmát?

Box's don't touch!

(#118115) 1egaly


1egaly
aktív tag

Láma vagyok.... :B

Valamit bekapcsoltam,vagy olyant telepítettem ami azt eredményezi,hogy ahogy az ujjam húzom látszik a nyoma...(fehér pötty)
Azokat a progikat letöröltem amelyeket az utóbbi időben telepítettem,újra indítottam,de ua.
Beállításokban sem látok lehetőséget a be-kikapcsolásra..
Tudtok segíteni?Kösz :R
(Sams.A5(2017)

[ Szerkesztve ]

(#118116) air válasza 1egaly (#118115) üzenetére


air
nagyúr

Pedig a Beállításokban lesz. A fejlesztői lehetőségekben keresd a bevitel részben!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#118117) vgyuri válasza 1egaly (#118115) üzenetére


vgyuri
őstag

Hóesésre tekintettel a Google aktiválta.

Beállítások => Fejlesztői lehetőségek => Érintések megjelenítése mellől vedd ki a pipát.

(#118118) kmarci25


kmarci25
veterán

Üdv! Annyira nem égető a kérdés, csak nem értem... :F Tegnap a telefonomra (Elephone P8000) feltettem a 12-es CM-et, utána a GApps-ot is, hogy legyen, ami kell. Minden működik, rendben is van, egyetlen dolgot kivéve: ez az Óra alkalmazás. Ahogy indítanám, felugrik egy ablak: Az Óra alkalmazás sajnos leállt. Ha Play-ből telepíteném, akkor aktív a telepítés gomb, le is tölti, látszólag le is fut a telepítési folyamat, ezután azonban mégis újra a Telepítés lehetőség aktív, nem pedig a megnyitás. Normál módon törölni nem tudom, mert rendszer alkalmazás. Titanium Backup-pal próbáltam leszedni, de az meg nem sikerül, mert azt írja, hogy az app nem található, ami azért érdekes, mert ha az alkalmazáskezelőben keresem, akkor megtalálom. Van ötletetek, hogy ez mi lehet? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#118119) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Hívás listát lehet valahogy szinkronizálni több eszköz között?

#?*@&!

(#118120) snowdog válasza zeon.hu (#118119) üzenetére


snowdog
veterán

Talán a Drive-on keresztül, ha minden eszköz kezeli. Bár ezt sem nevezném szinkronizálásnak, legfeljebb áttöltésnek. [link]

[ Szerkesztve ]

(#118121) Deck


Deck
titán

Authenticator Plus: Nem képes szinkronizálni a google fiókommal. Régebben minden rendben volt majd valamiért nem akarta vissza szinkronizálni így kezdhettem az egészet elölről! Most meg új fiókomra akarnék csinálni egy újat és szinkronizálni de ez a vacak még erre sem képes :W
Volt valakinek hasonló gondja ezzel?

Használnám a gyári Google-sat de az meg szinkronizálni, backupolni sem képes. De persze sötét téma került bele.. :U Fontossági sorrend..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#118122) Deck válasza Deck (#118121) üzenetére


Deck
titán

Na közben megjavult.. :U

PS5

(#118123) kásás


kásás
tag

Sziasztok!

Sony Z3C telefonon a beállításokban van egy olyan beállítás, hogy
inteligens háttérvilágítás-vezérlés. Ez annyit tett, hogy amíg a kezemben
volt a telefon nem kapcsolt ki a kijelző.Ha letettem, az alvó mód beállításának
megfelelően kikapcsolt.
Létezik erre alkalmazás?

[ Szerkesztve ]

(#118124) kovisoft válasza kásás (#118123) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha azt szeretnéd, hogy a készülék apró mozgatása esetén (=amíg a kezedben van) ne kapcsoljon ki a kijelző, ezt tudja pl. a BetterSleep vagy a Gravity Screen - On/Off.

(#118125) bigrock


bigrock
addikt

Az Inbox by Gógli-nak tényleg nincs scrollozható widget-je, vagy csak én nézek be valamit? Mert így számomra kuka...

(#118126) zeon.hu válasza snowdog (#118120) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Rendes szinkront szeretnék, nem állandóan manuálisan le/fel töltögetni.
De kösz azért!

#?*@&!

(#118127) ollie válasza zeon.hu (#118126) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet szinkronizálni. Mi értelme lenne amúgy? Szinkronizálnál egy olyan híváslistát egy másik készülékre, ami azon soha nem történt meg (mert ugye más a SIM hívószáma) , és lehet, hogy még a contactok sem ugyanazok?

***

(#118128) zeon.hu válasza ollie (#118127) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Contactok ugyanazok.
2 telefont használok, de néha csak egyet viszek magammal, olyankor is jó lenne tudni minden előzményt.
(SMS megoldott, Pushbullet mindent átvesz.)

#?*@&!

(#118129) snowdog válasza ollie (#118127) üzenetére


snowdog
veterán

Teljesen egyetértek veled, semmi értelme.

Viszont amíg keresgéltem találtam egy olyan programot, ami valakinek még hasznos lehet. Ha mondjuk törölte a híváslistát, vagy elvesztette a telefont, de mégis szüksége lenne a híváslistára. A korábban ajánlott megoldás a híváslistát a Gmail-lel szinkronizálja, és azt lehet feltölteni a Drive-re. Amit most találtam, az pedig a Google naptárral szinkronizál. Kipróbáltam, működik. CallTrack [link]

(#118130) Chris Kiki válasza snowdog (#118129) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

"Teljesen egyetértek veled, semmi értelme."

Ami egyesek számára értelmetlen, az másoknak létfontosságú is lehet. Tényleg olyan bonyolult ezt megérteni :F

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#118131) lovi27


lovi27
addikt

A Google összeállította 2017. legjobb alkalmazásait.?

(#118132) zsoltzsolt válasza lovi27 (#118131) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Biztos velem van a baj, de ezekből én még egyet sem használtam 😀.
Ja, de, a Google fordítót.

[ Szerkesztve ]

(#118133) DS39 válasza zsoltzsolt (#118132) üzenetére


DS39
nagyúr

A török 112... Biztos mindenkinek hasznos. :D

[ Szerkesztve ]

(#118134) atike válasza zsoltzsolt (#118132) üzenetére


atike
nagyúr

Én egy párat azért igen...

De ez a lista... Nem is tudom mi a jó szó rá.... Nem nevezném túl színvonalasnak.

Lokális programok (Japan Taxi) meg ilyenek...? Érdekes.

(#118135) Somatom válasza lovi27 (#118131) üzenetére


Somatom
veterán

A Google -nél megint elgurult a gyógyszer.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#118136) bigrock válasza lovi27 (#118131) üzenetére


bigrock
addikt


ON:
Valaki a múltkor linkelt egy jó kis TO-DO alkalmazást (magyarította tán?) Na azt keresem.

(#118137) D1L1ZS válasza lovi27 (#118131) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Ohhh WTF? Te jó ég! :W :W :DD :DDD :D ;]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#118138) kásás válasza kovisoft (#118124) üzenetére


kásás
tag

Erre gondoltam! Köszönöm!

Közben még egy kérdés.
Gsam battery alkalmazás nekem nem részletezi az alkalmazások akku használatát. Combined App CPU és a Média kivételével minden 0,0%.
Jól értem, hogy ehez kell az ADB-s dolog?
Lehet, hülye kérdés, de ez garanciát nem érint?

[ Szerkesztve ]

(#118139) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok,

olyan alkalmazást keresek, amivel egy általam készített képre hóesést tudok effektezni. Létezik ilyen? Előre is köszönöm!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#118140) S e t h válasza Edi77 (#118139) üzenetére


S e t h
nagyúr

vimage

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#118141) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Van olyan gmail kliens, ami rendesen szinkronizálja az emaileket? Mostanra már rendszeres, hogy a gyári gmail kliensben törölt emailek a webes felületen ugyanúgy megmaradnak.

Let the Zone take me if I am.

(#118142) atike válasza kutga (#118141) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, a gyári gmail kliens tökéletes. :)

Milyen telefon? Milyen rendszer?

(#118143) kutga válasza atike (#118142) üzenetére


kutga
nagyúr

Galaxy S7, gyári 7.0 (XEH).

Reggel a telefonon töröltem egy emailt. Kb. egy óra múlva az irodában megynyitottam a weben a fiókot, ugyanúgy ott volt olvasatlanként.

Let the Zone take me if I am.

(#118144) kmarci25 válasza kutga (#118143) üzenetére


kmarci25
veterán

A beállítások, fiók, google menüben nézz rá, hogy a gmail szinkronizált-e (nyilván nem). Esetenként előfordult nálam is a szinkronizációs hiba, ami aztán rendbejött.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#118145) kutga válasza kmarci25 (#118144) üzenetére


kutga
nagyúr

Ott is rendben.

Let the Zone take me if I am.

(#118146) MikeWazowski válasza kutga (#118141) üzenetére


MikeWazowski
addikt

El kell felejteni a gmail app-ot. Számomra az első appok egyik amit tiltok. Outlook-kal semmi problémám nincs.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#118147) atike válasza MikeWazowski (#118146) üzenetére


atike
nagyúr

:Y

(#118148) beg válasza MikeWazowski (#118146) üzenetére


beg
veterán

Neked felejtős, másnak hiba nélkül működik. Miért kellene ezért mindenkinek elfelejteni?
Outlook meg nálam vacak, mert nem hajlandó a céges exch. levelezést normálisan kezelni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#118149) kutga válasza MikeWazowski (#118146) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezt leszámítva jól működik. Lehet inkább valami hálózati gond lesz és nem az app maga.

Let the Zone take me if I am.

(#118150) Deck


Deck
titán

Olyat lehet csinálni valami appal talán, hogy a Telefon kijelzőjét Tabletre "kitenni". Tehát csak kijelzőként használnám a tabletet :D

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.