Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117351) Somatom válasza Bozek (#117350) üzenetére


Somatom
veterán

Bocs, én voltam rest, nem lapoztam vissza az előzményekhez! Más fájlkezelő (pl. TC) kezeli? Anno, Symbianen használtam az Xplore -t, de nekem minden szenvedős, ami nem kétablakos.
Régebben Tamásnál is úgy működött, hogy elsírtam a bánatomat, és volt, hogy 5 perc múlva kaptam egy dev. verziót a hibajavítással, vagy a kért, új funkcióval. Aztán, ha rendben találtam, akkor a következő Robot frissítéssel mindenki megkapta. Sajnos, nagy bánatomra ma már ez nem így megy. Nagyon ritka az olyan fejlesztő, akivel jó együttműködni. Meg kell becsülni az ilyet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117352) Kékes525


Kékes525
félisten

Xposed feltudom Bootloop nélkül telepíteni Samsung Galaxy S6 stock (gyári) Andoroid 7-es (Nougat ) rootolt telefonra? Itt mintha ezt írnák: [OFFICIAL] Xposed for Lollipop/Marshmallow/Nougat [v88.2, 2017/10/30]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#117353) zsoltzsolt válasza Bozek (#117340) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én mind a kettőt használom 😁

(#117354) Meggyi001 válasza juve600 (#117336) üzenetére

Konkrétan hogy eddig mennyi fogyott, vagy a realtime forgalmat? Ha a realtime forgalmat, akkor hirtelen most csak ez jut eszembe: Network Monitor Mini Pro. Csak 250 ft. És úgy teheted az értesítési sávra, hogy nem húzod le hozzá. Lezárt kijelzőnél nem mutatja. Ha erre/ilyesmire gondolsz. Ha nem erre, akkor bocsi.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#117355) Somatom válasza Meggyi001 (#117354) üzenetére


Somatom
veterán

Jópofa megoldás, díjazom az ilyen kreatív ötleteket, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy a megjelenítésnek csak annyi köze van az értesítési sávhoz, hogy oda is pozícionálható.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117356) Meggyi001 válasza Somatom (#117355) üzenetére

Igen, sajnos csak félmegoldás.

https://gamergep.hu/

(#117357) Somatom válasza Meggyi001 (#117356) üzenetére


Somatom
veterán

Pontosabban egy korlátozás ügyes megkerülése. Mert az értesítési sávon megjelenő dolgokba nem egyszerű belepiszkálni. Mármint root nélkül.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117358) Bozek válasza Somatom (#117351) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az Xplore is kétablakos. :) Amúgy én azért is szeretem, mert van benne WiFi Server, ami egész pofásan néz ki böngészőben.

Az SD-kártyát minden más fájlkezelő látja. Ha belépek a /storage-be, akkor látom is a csatolást, csak épp írni nem lehet. Szerintem a Z5 Compact-on se volt máshogy a csatolás, csak az nem 8.0 volt.

(#117359) D1L1ZS válasza emeron (#117349) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Köszi!

Sikerült beállítanom. :R :C :D

Üdv.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#117360) #16695808


#16695808
törölt tag

Biztonságos forrásból hogyan tudnám leölteni a facebook 148.0.0.51.62 apk-t?

[ Szerkesztve ]

(#117361) Somatom válasza Bozek (#117358) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam mást jelent az, hogy "kétablakos". Gondolom, nem kell magyaráznom a különbséget.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117362) zsoltzsolt válasza #16695808 (#117360) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

apkmirror.com

(#117363) goblin1983


goblin1983
tag

Eddig LG G2 AICP ROM alól nyomtam 7.1.1 android, csak sajna a telefonom megadta magát. Most egy Doogee S60-ról nyomom, android 7.0 alól.
Az előző ROM-on nagyon megszoktam, hogy az értesítések részen lehetett megadni prioritást. Az értesítés különböző szintjét lehetett állítani. Ír és csipog, csak ír, csak csipog és ezeknek egy csomó féle variációja. Ebben meg most alig lehet állítani. Vagy csipog és ír, vagy nem csipog és nem ír nagyjából ennyi. Erre valami ötlet, vagy app?
Régi:
Kép

Új:
Kép

[ Szerkesztve ]

(#117364) Bozek válasza Somatom (#117361) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem ártana azért, ha elmagyaráznád. Ha fektetve használom a telefont, akkor megjelenik mindkét ablak egymás mellett. Állóban meg gesztussal lehet váltani, vagy ott az ablakváltó gomb felül.

(#117365) goblin1983 válasza goblin1983 (#117363) üzenetére


goblin1983
tag

Hátha valaki másnak is kell:

[link]

(#117366) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Dual Sim-es használatra milyen tárcsázó/névjegy app a legjobb? MIUI gyárija nincs teljesen a helyzet magaslatán.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#117367) woodworm válasza TheProb (#117366) üzenetére


woodworm
veterán

Nálam a PixelPhone Pro vált be. Nem sok különbség van az ingyeneshez képest és néhány havonta fillérekért szokták adni.

(#117368) kisspall válasza Bozek (#117364) üzenetére


kisspall
aktív tag

Csatlakozom. Bevallom én sem tudom, mennyivel/miben kétablakosabb a TC. :)

(#117369) Phülöp válasza TheProb (#117366) üzenetére


Phülöp
addikt

nekem a drupe dialer vált be

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#117370) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Sziasztok!

Nem sok mindent találtam a témával kapcsolatban a korábbi hozzászólásokban, érdekelne, hogy használ-e valaki valami ilyesmit: DVB-T tuner Ha igen akkor milyet, milyen appal, esetleg működik-e type C átalakítóval is? Köszi előre is!

(#117371) Mcrazy válasza tonyrulez (#117109) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!

Tudom, hogy már megoldottad a problémád, de azért megemlítem, hátha másnak is szüksége lenne rá.
Az Apk installer for Windows verzióval lehet kötegelt mentést és telepítést is csinálni beavatkozás nélkül. Annyi hátránya van, hogy a telepített alkalmazásokat a csomagnevük alapján jeleníti meg, ezért egy kicsit nehézkes az appok megtalálása.
A következő funkciókat tudja:
APK fájlok kötegelt telepítése PC-ről
APK fájlok kötegelt mentése a PC-re
Több alkalmazás egyidejű eltávolítása PC segítségével
Képernyőkép mentés és szerkesztés
Android Universal USB Driver Telepítő
A fordításért köszönet gidano-nak!

Van természetesen Androidos verziója is, Ebben beállítható, hogy az app nevével vagy a csomagnévvel mentse az alkalmazásokat, viszont ennek is van egy hátránya: ez nem tud beavatkozás nélkül visszaállítani.
Ettől függetlenül a két program hasznos lehet egy költözés vagy egy Factory Reset során.

Üdv: Mcrazy

(#117372) lovi27


lovi27
addikt

X-plore FM a Number One! Még nem találtam jobbat, pedig rengeteget kipróbáltam. A hálózatkezelő rész nagyszerűsége és a kiváló kezelhetősége tart fogva. Nem állítom, hogy a legjobb, mert lehet már holnap találok jobbat (ami igen csak szubjektív, hogy kinek mi a jobb), de nálam még egyik sem tudta letaszítani a képzeletbeli trónról. :N

Persze a fájlkezelőből is, mint a böngészőből nem csak egy van telepítve, mert mindegyiknek lehet valami nekem nem tetsző tulajdonsága. Olyankor nem szitkozódok, átkozódok, mert van másik! :DD

(#117373) SharpSA válasza Bozek (#117350) üzenetére


SharpSA
veterán

Én meg úgy értettem a 8.0 alatt, azaz 7,6,5,stb. De akkor már értem, te azt írtad, hogy a 8.0 rendszerrel használva nem jó.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#117374) Somatom válasza Bozek (#117364) üzenetére


Somatom
veterán

Igazad van, másra emlékeztem. Telepítettem, még szokom. A WebDAV kliensben lehet valahogy külső elérést megadni? Eddig az a legjobb külső elérés a NAS -omhoz. A TC -ben és a SE -ben is van rá lehetőség. Az Xplore -ban viszont nem találom az elérési út megadásának lehetőségét. "Connection refused" hibaüzenet jelenik meg. Olyan, mintha csak wifivel, belső hálón működne.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117375) Somatom válasza Somatom (#117374) üzenetére


Somatom
veterán

Megvan! Elforgattam a kijelzőt, így már látom, hogy hova kell írnom az elérést, és működik is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117376) Somatom válasza Somatom (#117374) üzenetére


Somatom
veterán

Viszont most tényleg elakadtam. Hogyan tudok fájlműveletek céljából kapcsolatot létesíteni két Xplore között? Hotspot indít, Webes megosztás indít. Szépen ráépíti a szervert a hotspot belső IP -jére (hatalmas piros pont). A másik eszköz böngészőjében szépen meg is nyílik. De, én a másik eszközön futó Xplore -ban szeretném megadni a szervert. Erre a szervert adó eszközön a WebDAV, vagy az FTP szerver lenne az ideális, de egyikre sem látok lehetőséget.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117377) Kékes525


Kékes525
félisten

Erre valaki? [link]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#117378) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Offline navigációs programot, valamint szótár, fordító programot keresek. Tudnátok ajánlani?
Köszi

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#117379) Kékes525 válasza sharp4 (#117378) üzenetére


Kékes525
félisten

Az összefoglalóban nagyon sok jó van. De használhatod erre azt is ami az androidban van. Kipróbáltam az is jó. Offline is használható, ha a térképet letöltöd. Azt is próbáltam.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#117380) #53667584 válasza sharp4 (#117378) üzenetére


#53667584
törölt tag

(#117381) Bozek válasza Somatom (#117376) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van a listában Webtárhely? Ha igen, akkor azon belül Új szerver és ott van WebDAV. Ha nincs, akkor meg alul a Megjelenítés-nél be tudod állítani, hogy mi látszódjon abban az ablakban. Az FTP menüpontot is ott tudod bekapcsolni. Mindkét ablakot külön lehet állítgatni, nem elég csak az egyikben beállítani.

Hogy működik-e így, azt nem tudom, mert sose próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#117382) Golyobis


Golyobis
aktív tag

Heló, még eléggé új vagyok az "okos"telefonok világában de korábban hallottam, hogy az ilyen készülékek magánjellegű tartalmak használására nem alkalmasok, mert bármiféle ilyen olyan adatot továbbíthatnak, ezért óvatosabb is voltam velük.
Egy kicsit furdalt a kérdés, ezért elkezdtem nézegetni a telefon beállításait, és végül az engedélyek részhez kötöttem ki, ahol elég sok programnál, például a googlenél, ami alapból volt a telefonon azt olvastam, hogy hozzáférhet, és megoszthatja a "naptáradatokat azok titkos vagy bizalmas jellegétől függetlenül."
Emellett (többek között, szinte bármihez hozzáférése van, telefonálhat sms-t küldhet, módosíthatja a beállításokat, stb) még a telefonba épített kamerát is használhatja az én külön figyelmeztetésem nélkül.

Én sosem tekintettem ezt a telefont a sajátomnak, mert mindig is tudtam hogy osztoznom kell rajta másokkal, még akkor is ha fizikailag nálam van.

Abban a világban, amiben én nőttem fel még szokás volt tiszteletben tartani az ember személyes szféráját, de úgy látszik a mostani világban már az a természetes, hogy idegenek hozzáférhetnek az én titkos és bizalmas tartalmaimhoz. Én legalábbis erre következtetek abból, hogy ezek a beállítások alapból be vannak kapcsolva, nem vagyok benne biztos, hogy ki lehet-e egyáltalán kapcsolni őket, és hogy báriféle figyelmeztetés utalna hogy a személyes szférám (-d) ennyire nyitott lenne, és hogy emiatt kb az emberek többsége nem tud róla.
(Csak aki paranoiás mint én és elolvassa a szerződési feltételeket akik elég kevesen vannak.)

[ Szerkesztve ]

(#117384) punky10 válasza Golyobis (#117382) üzenetére


punky10
addikt

Mondanám, hogy keress egy szakembert, de tudom, hogy mivel ezt is lehallgathatják, így nem fogsz.Ajánlhatnám a nyomógombos telefont, de a központon kereszték az is lehallgatható.Esetleg a postagalamb, de azt is el lehet fogni(de legalább jó a levese...)úgyhogy sajnos nincs ötletem a problémádra.... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#117385) #53667584 válasza Golyobis (#117382) üzenetére


#53667584
törölt tag

(#117386) Bozek válasza Golyobis (#117382) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha nem osztaná meg a naptáradatokat, akkor azokat nem tudnád például PC-n megnézni. A telefonálásra is mondok egy példát: a Google Maps-ben vannak információk különböző helyekről. Ezekhez tartozik telefonszám is. Ha nincs engedélye telefonálni, akkor neked ezt ki kellene másolni és beírni a gyári tárcsázóba. Mivel az engedélyt megkapja, ezért közvetlenül is tudsz hívni számokat az alkalmazásból.

"báriféle figyelmeztetés utalna hogy a személyes szférám (-d) ennyire nyitott lenne, és hogy emiatt kb az emberek többsége nem tud róla"

Sokan tudnak róla, csak nem mutat ilyen magas értéket náluk a ParaMéter. :D

(#117387) Somatom válasza Bozek (#117381) üzenetére


Somatom
veterán

Ezek vannak a listában, de a webes megosztáson kívül mindegyik kliens, nem pedig szerver. Mindegy, eddig is Servers Ultimate -tel csináltam a megosztásokat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117388) zagloba válasza Golyobis (#117382) üzenetére


zagloba
aktív tag

Ugye nem gondolod, h ha az engedélyeket nem adod meg a programnak akkor nem is fogja azt használni az ellenőrzésére! :-)

(#117389) sharp4 válasza #53667584 (#117380) üzenetére


sharp4
őstag

Köszönöm mindenkinek.

Szótárra esetleg?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#117390) #53667584 válasza sharp4 (#117389) üzenetére


#53667584
törölt tag

Google translate?

(#117391) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Chrome kérdés:
Mindenhol az utolsó oldalt nyíltja meg, de tabon az aktuális számok jelennek meg a topikoknál, telón nem, csak frissítés után. Tehát tabon magától frissít indításkor.
Ez állítható valahol?

#?*@&!

(#117392) sharp4 válasza #53667584 (#117390) üzenetére


sharp4
őstag

Az fent van :) más? Ami még jó lehet?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#117393) Golyobis válasza Bozek (#117386) üzenetére


Golyobis
aktív tag

Én nem tudom hogy mikor és mire használja fel ezeket a funkciókat, de számomra a megfogalmazásból nem derült ki egyértelműen, hogy csak arra használná fel amiket mondtál, én nem látom hogy miből derülne ki az hogy másra / máskor nem használhatná. Én lehet hogy paranoiás vagyok, de akkor is ott van írásban, feketén-fehéren, és én, már megbocsáss, ha itt mindenki hülyének néz akkor is inkább az írásos tájékoztatásnak hiszek.

Vagy van itt valami amit mindenki tud csak én nem? Esetleg valami EU jogszabály, vagy valami íratlan szabály ami fölülírja az írottakat?

(#117394) Mcrazy válasza sharp4 (#117392) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!

Angol - Magyar ill Német - Magyar és az elsők variációi több nyelvre. (Pld Német - Francia) valamint ez: Angol szótár ami a következő nyelveken elérhető : angol- német-, francia-, olasz-, spanyol-, portugál-, svéd-, finn-, holland-, cseh-, horvát-, román-, szlovák-, lengyel-, norvég-, török-magyar

Én ezeket használom. Remélem tudtam vele segíteni.

Üdv: Mcrazy

(#117395) Bferibörs válasza zeon.hu (#117391) üzenetére


Bferibörs
addikt

ha jól értem a kérdésedet akkor így :

https://mobilarena.hu/tema/android_alkalmazasok
_szoftver_kibeszelo_topik_ninc/friss.html

rátapizol erre a nyílra , a címsorban meg kell jelennie a /friss szövegnek, akkor mentesz :

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#117396) sharp4 válasza Mcrazy (#117394) üzenetére


sharp4
őstag

Köszi, ennyivel talán elleszek :)

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#117397) zeon.hu válasza Bferibörs (#117395) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hol kéne látnom ezt a nyilat?

#?*@&!

(#117398) Bferibörs válasza zeon.hu (#117397) üzenetére


Bferibörs
addikt

Mobil nézetben azt hiszem piros!, az első (legfelső) beírás felett baloldalon.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#117399) zeon.hu válasza Bferibörs (#117398) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Asztali nézet.
Ja, hogy az a nyíl! :)
Akkor innen kezdve elvileg minden megnyitás után frissít?

#?*@&!

(#117400) Bferibörs válasza zeon.hu (#117399) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen, minden megnyitás után a legutolsó beírásnál nyílik meg az oldal , nekem úgy van beállítva az oldal, hogy az utolsó beírás legfelül jelenik meg.

asztali nézetnél az összefoglaló felett van a nyíl

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.