Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116011) lcdtv


lcdtv
aktív tag

Sziasztok! Már kérdeztem másik android topikba de választ nem nagyon kaptam. Szifonról váltottam droidra pontosan LG G6+-ra. Mivel nem ismerem a szoftvert kellőképpen kicsi segítséget szeretnék kérni.Hol a manóba tudom beállítani azt, hogy a nevek mindenhol a magyar sorrendet kövesség. (vezeték-utónév). Szitu az hogy a telefonkönyvben a sorrend jó de híváskor és a hívólistába is ez felcserélődik és nagyon idegesít.Jelenleg a vezetéknévhez lett beírva a teljes név ez így jó is de ha új kapcsolatot viszek fel akkor bármit csinálok ő azt szétszedi vezeték és utónévre. Csak és kizárólag a Google RÉGI címtár szerkesztésénél tudtam ezt megcsinálni az újnál már megint szétszedi vezeték és utónévre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.