Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116151) user01


user01
aktív tag

Aqua mail féláron, de még így is drága: [link]

(#116152) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Jól működő, ingyenes szkenner programot tudtok-e ajánlani az áruházból, ami nincs tele reklámmal?

(#116153) sloja válasza GEPESZ66 (#116152) üzenetére


sloja
tag

Én az Office Lens-et használom.

(#116154) GEIL válasza sloja (#116153) üzenetére


GEIL
addikt

:R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#116155) atike válasza GEPESZ66 (#116152) üzenetére


atike
nagyúr

Office Lens.

És ismét jelzem, hogy belekerülhetne az összefoglalóba. Ingyenes de tud mindent, stabil - tényleg a legjobb választás.

(#116156) junkpod


junkpod
nagyúr

Hd-rol fhd mobilokijelzőre váltottam és úgy tapasztalom jelentősen megnőtt a sima böngészés adatforgalmat, gondolom a képek miatt.
Lehet ez ellen tenni valamit? Reklám keptartalmakat tudom csökkenteni?
Chrome böngészőt használok és maradnék is annál.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#116157) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Huawei p10 telefonom folyamatosan panaszkodik, hogy a dropbox sok energiát fogyaszt. Másnál is sokat fogaszt a dropbox? Érdekes, hogy a onedrive-re nem szokott panaszkodi.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#116158) Bferibörs válasza junkpod (#116156) üzenetére


Bferibörs
addikt

a chromeban van valami adat csökkentő opció, nem lehet, hogy a másik telódon be volt kapcsolva az újon meg nem ?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#116159) junkpod válasza Bferibörs (#116158) üzenetére


junkpod
nagyúr

Be van itt is, de akkor is túlzásnak tartom a mostani fogyasztást.
Még lehet nézni valamivel, hogy egy adott oldal hány megat jelent?

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#116160) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép estét ! Ha láma kérdés,akkor bocsi ! :) Amikor frissülnek az alkalmazások,akkor mindig felül iródnak,vagy híznak lassacskán ? Köszi elöre is !

(#116161) hroberto


hroberto
veterán

A Waze mekkora adatforgalmat generál mondjuk egy 200 km-es távon kb.?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#116162) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Más is tapasztalja, hogy ha Edge-ben megnyitja a könyvjelző mappát, akkor ilyen ronda foltos a fehér háttér?

[ Szerkesztve ]

(#116163) vgyuri válasza DonMarco (#116160) üzenetére


vgyuri
őstag

/system-ben van az eredeti verzió, amivel kaptad a telefont. Ha frissül akkor a /data-ra kerül, itt mindig csak a legfrissebb van, nem tárolja el a telefon a különböző verziókat. Ha egy gyári program frissítéseit eltávolítod akkor a /data-ról törlöd csak.

Root-tal a /system-ből is tudod törölni vagy pl. link2sd-vel a a frissítést /data-ról a /system-be átrakhatod, így a gyári verzió is friss lesz, és nem foglal 2x-es helyet.

[ Szerkesztve ]

(#116164) DonMarco válasza vgyuri (#116163) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Köszi,akkor ez megnyugtató.

(#116165) batai15


batai15
félisten

Sziasztok egy tok egyszerű lámpa appot keresek. Semmi csicsa fölösleges engedélyek és lezárt képernyő melett fusson. Köszi

(#116166) bigdady válasza hroberto (#116161) üzenetére


bigdady
nagyúr

Pár mb. Nekem kb napi 100 km eszik kb 30-40 megát

[ Szerkesztve ]

(#116167) zeon.hu válasza batai15 (#116165) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha használsz külső zárképernyő alkalmazást, akkor arra a gyári lámpa is kirakható, lezárva is megy.

#?*@&!

(#116168) spe88


spe88
senior tag

Kösz a tippeket, a Remix OS-re, de látom, hogy boot menü meg minden lesz, ha felrakom, meg egy halom helyet foglal. Nincs valami egyszerűbb megoldás, hogy egy Win 7-en tudjak futtatni egy APK-t? Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#116169) Weareus


Weareus
addikt

Üdv, Urak!
Létezik olyan androidos alkalmazás, aminek a segítségével (pl. egy S8-at) a moniltelefont usb-n (v. bluetooth-szal) összekötve mint kvázi kis monitort használjam?
Nem tudom, hogy az usb-type c elég sávszélt ad-e ehhez, meg lehet, kellene valami hdmi-usb vagy display port usb átalakító.
Mondjuk a lapon van thunderbolt 2-es csatlakozó is.
Szóval lehetséges lenne megoldani?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#116170) junkpod válasza hroberto (#116161) üzenetére


junkpod
nagyúr

Attól függ jartal-e már arra wazevel, ha igen akkor a térkép csempék már le vannak töltve, így csak a forgalmi infó kell ami tényleg elenyésző. Ha új úton jársz vele akkor is csak kb 10-20mega/100km szerintem.
Viszont otthon wifivel is elő bongeszheted a tervezett utat, így az előre letölti a csempéket.
És még egy: van waze topik, gyere oda bátran.

Box's don't touch!

(#116171) hroberto válasza bigdady (#116166) üzenetére


hroberto
veterán

Köszönöm!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#116172) hodostamas válasza Weareus (#116169) üzenetére


hodostamas
addikt

Anno én az iDisplay-t próbáltam, jól működött.

(#116173) drnet


drnet
aktív tag

Bankkártya kiváltására ajánlanátok alkalmazást LG G3 telefonra?

(#116174) Speeedfire válasza drnet (#116173) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

OTP Simple. [link] Ezt használom már egy ideje.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#116175) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

A OneNote alkalmazás ment felhőbe, valamint van arra mód, hogy a google keep-ből átexportáljon mindent?
Tetszik, hogy le lehet jelszóval, és ujjlenyomattal védeni a jegyzeteket.

Egyébként úgy látom, hogy a Microsoft most nagyon belehúzott. Jók az alkalmazásai. Word, Excel, OneNote, Edge, outlook amiket használok, és mind profi. Az Edge valami hihetetlen profi.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#116176) S e t h válasza Weareus (#116169) üzenetére


S e t h
nagyúr

1-2 éve a Vysort használtam, nem tudom most hogyan működik

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#116177) Weareus válasza S e t h (#116176) üzenetére


Weareus
addikt

És (#116176 S e t h): köszi mindkettőtöknek, alkalmasint rálesek ezekre. :R

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#116178) ollie válasza MikeWazowski (#116175) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A OneNote nem csak céges accounttal működik?

***

(#116179) polonic válasza ollie (#116178) üzenetére


polonic
félisten

dehogyis, sima egyéni accounttal is
rohadt jó program, ebben tárolok mindent
meg a bevásárlólista is itt van

(#116180) w.miki


w.miki
veterán

Tudnátok ajánlani pár alkalmazást? (S4 mini, CM12)
1. Fényképező, ami tud panoráma és/vagy 360o fényképeket csinálni.
2. GPS pontosító, amivel a helymeghatározás pontosabbá tehető, és nem +-20m lesz.
3. Képernyő megosztó, amivel a tefeon képét egy TV-re vagy TV boxra (GT1) tudom átküldeni.
4. File megosztó, amivel a telefon/tv box tárhelyét hálózaton is láthatom (laptop, Dell e 6540, Win7), mint megosztott mappákat.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#116181) fecus válasza MikeWazowski (#116175) üzenetére


fecus
őstag

Hogyan lehet levédeni? Frissítettem, de nem találom miként lehet.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#116182) MikeWazowski válasza polonic (#116179) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én is költözök át a keep-ből. Csak mire 50-60 jegyzetet stb. átmásolok...

Ám akkor a társított mail alapján szinkronizálja az összes jegyzetet?

fecus - katt a szakaszon hosszan, majd szakaszvédelem. Itt megadsz egy tetszőleges jelszót, utána megnyitod, megadod a jelszót és bepipálod, hogy legközelebb már ujjlenyomat olvasóval azonosítson.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#116183) AcCEsS válasza AcCEsS (#116150) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Közben találtam egy nagyon jó megoldást az értesítés-küldésre: Pushover

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#116184) polonic válasza MikeWazowski (#116182) üzenetére


polonic
félisten

Igen, szinkronizálja. Leülsz gép elé, mondjuk az említett bevásárlólistát megírni online felületen vagy akár az asztali programban, aztán ott is van a telón is. Vagy fordítva.

Vagy ha megvan osztva az asszonnyal mondjuk, akkor ő nála is frissül. Pipálgatja a megvett dolgokat, az is frissül.

Van egy kis késlekedés a szinkronban de ennyi, pár mp.

(#116185) Debilon válasza w.miki (#116180) üzenetére


Debilon
addikt

GPS pontosítót nem fogsz találni, az főleg a hardveren múlik (csak GPS, vagy GLONASS és egyéb holdakat is kezel-e, mennyire jó a GPS antenna és ilyesmik).. szoftveresen nem igazán lehet belenyúlni

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#116186) w.miki válasza Debilon (#116185) üzenetére


w.miki
veterán

régen volt valami GPS fix, ami letöltött a műholdak pozícióit, meg a dev.ini-ben is lehetett valamit átírni, és akkor hamarabb talált műholdat...
a pontosságára nem emlékszem, lehet, csak placebo volt az egész.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#116187) Bozek válasza w.miki (#116186) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mivel a telefonokban általában A-GPS van, ezért nem kell GPS fix, mivel az is letölti a műholdak pozícióit. Pontosabban mostanában már inkább A-GNSS, mivel a GPS az konkrétan az USA helymeghatározása, ezen kívül van még GLONASS (Oroszország), Galileo (EU), Beidou (Kína, de hívják Compass-nak is).

(#116188) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Nfc s fizetés nem működik a simple appal, pedig minden javasolt beállítást elvégeztem a telefonon. A terminál azt írta ki, hogy nem támogatott kártya. Mi lehet a megoldás?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#116189) ollie válasza w.miki (#116186) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az nem a pontosságon segített, hanem abban, hogy hamarabb találja meg a műholdakat.

***

(#116190) Bozek válasza janakbacsi (#116188) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem NFC-s a SIM-kártyád? Bár nekem nem is érzékelt semmit így, de ki tudja.

(#116191) janakbacsi válasza Bozek (#116190) üzenetére


janakbacsi
őstag

Nem a sim kártya nfc s hanem a telefon.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#116192) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Utemetni szeretnem a leallitast es imdulast. Mit ajanlotok?
Android 6.0 de modositott, mert egy playeren van rajta.
Koszi!

(#116193) Somatom


Somatom
veterán

Ezt nem hiszem el! Engedtem a telómat 7.0 -ra frissülni, és nincs a Dolphin -ban Jetpack. Ezzel a realtime áttördelésnek is lőttek. Kimondhatatlan dühös vagyok. :W Miért kell mindig szétcseszni azt, ami korábban jó volt?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#116194) Bozek válasza janakbacsi (#116191) üzenetére


Bozek
nagyúr

Attól, mert a telefon NFC-s, még a SIM-kártya is lehet az. Szóval amit írtál, az nem válasz a kérdésemre.

(#116195) MikeWazowski válasza polonic (#116184) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szuper, köszi szépen. Utóbbi idők egyik legjobb appja. Edge mellett. Ja, nem vagyok a Microsoft fizetett embere. :)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#116196) janakbacsi válasza Bozek (#116194) üzenetére


janakbacsi
őstag

Ezt most nem értem. Fogalmam sincs, hogy nfc s e a sim kártyám. De ha a telefonom az, akkor sim kártyától függetlenül működnie kellene az nfc s fizetésnek, nem?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#116197) Bozek válasza janakbacsi (#116196) üzenetére


Bozek
nagyúr

Idézet a Simple mobilfizetés oldaláról:

"NEM MŰKÖDIK AZ ÉRINTÉSES MOBILFIZETÉS AZ ALKALMAZÁSSAL, HA:
Ha készülékedben NFC SIM-kártya található, és árnyékolja a telefon NFC antennáját.
"

(#116198) janakbacsi válasza Bozek (#116197) üzenetére


janakbacsi
őstag

És ezt honnan lehet kideríteni? Hívjam fel a Vodafone t?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#116199) Bozek válasza janakbacsi (#116198) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nézd meg a kártyát, hogy van-e NFC jel rajta. A Vodafone kártyája olyan, ha NFC-s, nekem is rajta van a jel. Ki akartam cseréltetni régi SIM-re, de leráztak. Majd áprilisban, amikor lejár a hűségem, én is lerázom őket. :D

(#116200) ollie válasza csongi (#116192) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Indulást nem tudsz appal ütemezni. Ha a telefon gyárilag nem tudja, akkor nem lehet megoldani.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.