Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116401) spiritex


spiritex
veterán

Az mitől lehet, hogy párom Samsung J5 (2016)-os telefonja felhív embereket magától, és ezek a hívások nem is jelennek meg a hívásnaplóban? 2 hét alatt már ketten hívták vissza, hogy mit szeretne, holott ő nem hívta egyiküket sem. Valamelyik applikáció rakoncátlakodik? Ha igen, akkor hogy lehetne kideríteni, hogy melyik?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#116402) batai15


batai15
félisten

Sziasztok! Melyik a jobb? Inbox vagy bluemail?

(#116403) WhiteWalker válasza batai15 (#116402) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Aquamail :)

(#116404) ArthurShelby válasza ollie (#116397) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Igazából nem szeretnék még lite-ot, de lehet az lesz belőle.
Csak azt tudom, hogy mikor még új volt a telefon, akkor még a facebook/messenger sem laggolt, ergo vissza kéne térnem arra a verzióra (csak az nem tudom melyik volt).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#116405) Viktor0610 válasza ArthurShelby (#116404) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Facebook Lite szerintem is sz.., de a Messenger Lite teljesen használható. ;)

Samsung Galaxy A54

(#116406) Somatom válasza Mcrazy (#116400) üzenetére


Somatom
veterán

Valamint Tasker beépülő, tehát úgy kapcsoltathatja, ahogy akarja.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#116407) zhata válasza batai15 (#116402) üzenetére


zhata
senior tag

A Bluemail-t régóta használom, teljes megelégedettséggel.

(#116408) SimonJanos válasza batai15 (#116402) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Inbox by Gmail vagy a "sima" Inbox? ;]

Amúgy szerintem komolyabb szinten a K-9 Mail a legjobb, főleg ha sok email-t akarsz offline / SD tárolni stb.

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#116409) SimonJanos válasza ArthurShelby (#116404) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Erre való az uptodown.com - el lehet játszani vele.
Igazából az sem árt ha frissítés előtt (a fontosabb applikációknál) elmented az aktuális verziót (App Backup / Restore - mindkét verzió rendben van), sőt akár többet is tárolsz! Így megmarad a ~ jól működő ;]

Amúgy a Simple for Facebook Pro és a Fella for Facebook is megér egy próbát!
Kisméretű, jó "helyettesítők"! :K

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#116410) ArthurShelby válasza SimonJanos (#116409) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Csak mindig minden egyes frissítést kipróbálni, elmenteni... nincs nekem annyi időm/energiám.
Abban reménykedtem, hogy valaki már szívott vele, és megtalálta a tökéletes verziót. :D
A végén még én leszek az, aki erre pazarolja az idejét.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#116411) SimonJanos válasza ArthurShelby (#116410) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Backup: egyik app (lehet hogy mindkettő?) frissítés előtt rákérdez (!) és nem zabálnak (sok) akksit.
Én meló közbeni kisebb üresjáratokban "tapogatok" és akkor különösebben időt sem veszítek ;]
A két említett FB/Messenger helyettesítő meg simán lehet megoldás.
De Te tudod...
Az is benne van amúgy hogy ugye készülékfüggő is a dolog...

ui.: én szimplán a Chrome-ot használom FB-ra :P

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#116412) Bozek válasza SimonJanos (#116409) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor már inkább APKMirror. Az azért megbízhatóbb.

(#116413) SimonJanos válasza Bozek (#116412) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Köszi az infót!

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#116414) NandorHUN válasza ArthurShelby (#116404) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én böngészős Facebook-ot és Messenger Lite-ot használok az S7 Edge-men. Lenne erőforrás meg RAM is, de Facebook akkor is túl sokat fogyaszt meg foglalna.
Amúgy lehet régebbi Messengert is feltenni, azok szépek és jók, csak az a baj, hogy nem működik az Online jelenlét elrejtése bennük.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#116415) NandorHUN válasza enginev3.0 (#116392) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, az, csak OGYoutube-on lassabban tölt be 1-1 video. De akkor max marad fent mind a kettő OGYoutube letöltva háttérből, ha letöltök jó lesz. Hétköznapi használatra meg ez iYTBP Youtube :)

Egyébként meg rájöttem, hogy azért nem lehet letölteni vele, mert ez az opció ("Offline Video" ) a Google csak Algeria, Egyptom, Ghana, India, Indonesia, Jordan, Kenya, Libya, Malaysia, Nigeria, Pakistan, Dél Africa, Thailand, Vietnam, és Yemen - nek engedélyezte.... szóval ebből sajnos megint kimaradt Magyarország :@

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#116416) NandorHUN válasza batai15 (#116402) üzenetére


NandorHUN
addikt

Google féle Inbox? Mert ha Gmailed van akkor én azt használnám / azt használom. Sok olyan funkció van benne ami jól jön és Google direkt Inboxhoz találta ki.
Na meg ugye egybe le van szinkronizálva a Google Naptárad (amit Androidon tudsz sajátba is szinkronizálni), illetve Google Keep is.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#116417) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Nem tudom, hogy mókolt e már valaki a viberrel. Szedtem le sticker-eket .png formátumban vannak, ahogy az eredeti viber alap matricák. Namármost azt akarom, hogy ezeket is tudjam használni. Van rá mód, hogy belehefteljem őket? Es file explorerrel megnéztem a mappákat ahol vannak csináltam nekik új mappát de nem választhatóak, még úgy sem, hogy valamelyik régebbi mappába áthúzom őket. Lenne ötletetek erre?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116418) aelod


aelod
veterán

Bocs duplázódott.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116419) ollie válasza aelod (#116417) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ez mire lenne jó? A másik oldal nem látná a te szmájlidat.

***

(#116420) aelod válasza ollie (#116419) üzenetére


aelod
veterán

Nem jelennének meg azt mondod? Tök jók sztem. Miui figurák.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116421) Bozek válasza aelod (#116420) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha a másik telefonra is felrakod ugyanezeket, akkor látni fogja, különben nem. Amúgy meg küldjed el képként, akkor látni fogja a másik fél is.

(#116422) aelod válasza Bozek (#116421) üzenetére


aelod
veterán

Oks. Thx.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116423) zsoltzsolt válasza NandorHUN (#116416) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ilyenkor, vagyis Inbox használatánál, a Gmail-t letiltod?

(#116424) sunavlys válasza Bozek (#116393) üzenetére


sunavlys
senior tag

De van ilyen, Miui-ban:-)

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#116425) NandorHUN válasza zsoltzsolt (#116423) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én töröltem Gmail-t (root), persze le is lehet tiltani. Inbox tökéletes helyette.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#116426) ArthurShelby válasza NandorHUN (#116414) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Én most letöröltem mind2-t.
Kíváncsik vagyok meddig leszek meg nélküle, és milyen hatással lesz a telefonomra. :D
Egyébként bekészítve vész esetére már ott a 2014-es utolsó fb, és messenger apk. Elsőnek Ezeket fogom kipróbálni.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#116427) ArthurShelby válasza NandorHUN (#116425) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nálam mostanában a gmail is szívózik. Nem jönnek meg egyből az email-ek :(
Szóval onnan is, és a térképről is eltávolítom a frissítéseket.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#116428) NandorHUN válasza ArthurShelby (#116427) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ha Inbox is fent van az kikapcsolhatja a Gmail értesítéseket, hogy ne kapj duplát, van ilyen opció benne.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#116429) SimonJanos válasza NandorHUN (#116425) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Mennyivel tud / foglal (!) többet? Kb. amit leírtál? (ami amúgy már elég OK!)

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#116430) NandorHUN válasza SimonJanos (#116429) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem tudom... Playben bent van melyik mennyit foglal.
Inbox annyival jobb, hogy könnyebb rendezni a levekeket, lehet emlékeztetőket betenni és cetliket is, illetve közvetlen egyben van a Google Keep jegyzetekkel.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#116431) Jqwertyz válasza Gabis (#116377) üzenetére


Jqwertyz
csendes tag

Homtom, honor, xiaomi

Arvizturotukorfurogep

(#116432) Jqwertyz válasza air (#116378) üzenetére


Jqwertyz
csendes tag

Alkalmazas fuggo, mert regebbi verzioju firefox ( es opera) nem csinalta :( A telefonjaimban meg 3-4 giga ram van, akkor is ezt csinalja, ha a browser az "egyetlen" ami fut.
Nem eldobalja az ablakokat (szerintem), mert ahogy az ablakok kozott maszkalok latom a tartalmat ( mar amennyi lathato belole). De amint kivalasztom az ablakot azonnal ujratolt. Raadasul ha online vagyok egyikben sincs opcio az oldal mentesere.

Arvizturotukorfurogep

(#116433) air válasza ArthurShelby (#116427) üzenetére


air
nagyúr

"onnan is, és a térképről is eltávolítom a frissítéseket."

Ez nagy ostobaság lenne. A frissítések eltávolítása nem megoldás semmire.

"bekészítve vész esetére már ott a 2014-es utolsó fb, és messenger apk. Elsőnek Ezeket fogom kipróbálni."

Csekély az esély rá, hogy működni fognak. A fb egy ideig engedi használni az out of date programokat, aztán teljesen megváltoztatják az API-t, így a régebbi programok használhatatlanná válnak.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#116434) gyulank


gyulank
addikt

Mivel lehet képeket csinálni időzítve? Mondjuk, hogy több mint egy napig fényképeznék percenként/másodpercenként egy LED-et, hogy utána megnézzem, mikor meddig égett/nem égett? Esetleg csinálhatna olyan fps-os videót, hogy egyezzen, 1fpm, 1fps.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#116435) zsoltzsolt válasza NandorHUN (#116428) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi a választ!
Ezt az opciót nem találom, mármint hogy hol lehet kikapcsolni a gmail értesítéseit.

(#116436) rjg válasza gyulank (#116434) üzenetére


rjg
őstag

Keress rá a Time Lapse kifejezésre a Play-ben.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#116437) Teal'C


Teal'C
addikt

Sziasztok

Tud valaki olyan működő akár fizetős appot ami a statusbart minden alkalmazás saját színére fest és nem az alap fekete lesz? Konkrétan opera böngésző höz kellene hogy ne égjen be. :R

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#116438) ArthurShelby válasza air (#116433) üzenetére


ArthurShelby
addikt

A gmail tökéletes lett, a térkép is gyorsabb. Ott annyi a bibi, hogy így elvesztettem a helymegosztás funkciót, de egyelőre anélkül is megvagyok.

A facebook, és a messenger is működik egyelőre (emiatt telepítettem fel). A messenger már szólt, hogy nem a legfrissebbet használom, de remélem csak ennyi lesz. A fb végre böngészőben nyitja meg a weboldalakat. :) . Kicsit van egy régi feelingje az egésznek (kockább még nem annyira lekerített, és nincs meg még minden magyar fordítás).
A messengert én mindig is chat fejek nélkül használtam, mert azt nagyon utálom.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#116439) gyulank válasza rjg (#116436) üzenetére


gyulank
addikt

Azt megtettem még a kérdés előtt, de egyik sem felelt meg a feltételeknek.Vagy videót csinálnak, vagy nem beállíthatók eléggé.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#116440) Blazkowicz


Blazkowicz
tag

Sziasztok.

3 hetes Android felhasználó vagyok :) . 6.0-ról szeretnék frissíteni 7.0-ra, és szeretném a fontosabb adatokat lementeni. Kellene egy megbízható backup program. Ahogy olvasgattam a hozzászólások között, nem nagyon van ajánlott. A Titaniumot próbálnám ki de nem rootolt a telefonom. Mivel tudtam, hogy frissíteni fogok még nem raktam fel sok alkalmazást, így ha azokat újra be kell állítani nincs tragédia. Névjegyzék, sms esetleg híváslista lenne az alap amit mentenék, de ez a lista bővülne. Fizetős változat is jöhet. Ha PC-re is mentene az nagyon jó volna.

(#116441) tpeter77


tpeter77
addikt

Sziasztok,
ismerkedek az e-robottal de bonyolult.
azt szeretném elérni hogy 22-06 között váltson néma üzembe, még rezgés se legyen.
Ehhez mit s hogy kell beállitani, tudtok benne segiteni?
köszi

(#116442) zeon.hu válasza tpeter77 (#116441) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#116443) Mcrazy válasza tpeter77 (#116441) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!

Macrodroiddal könnyedén beállíthatod. Igaz nem magyar nyelvű, de könnyen kezelhető.
Ha nem boldogulnál, keress nyugodtan!

Üdv: Mcrazy

(#116444) NandorHUN válasza tpeter77 (#116441) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem Tasker-rel jobban jársz.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#116445) Somatom válasza NandorHUN (#116444) üzenetére


Somatom
veterán

Miért is?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#116446) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

Tegnap este felkerült a Play Áruházba a Silent Switch appom új változata (v2.0).

Ahogy többen is kértétek, belekerült az új funkció, amivel időzíteni lehet a telefon néma/normál módra váltását többféle beállítási lehetőséggel (pl. rezgések engedélyezése/tiltása, médiahangok némítása stb.)
Én pl. moziban használom ezt gyakran, film előtt beállítom, hogy váltson némára és a film végén (vagy pontos időpontban, vagy a beállított időtartam letelte után) váltson vissza normál módra.

Füles (tabbed) elrendezésre váltottam, és a két funkció közül a gyarkabban használtat lehet alapértelmezett fülnek beállítani, hogy még kényelmesebb legyen.

Remélem, hasznosnak fogjátok találni. :)

Természetesen továbbra is teljesen ingyenes és reklámmentes az alkalmazás. :K

[ Szerkesztve ]

(#116447) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Létezik olyan app, amivel a telefon fizikai gombjaihoz tudok alkalmazást/funkciót hozzárendelni, törölni?
Havernak vettünk egy Ulefone Armor 2-t, van rajta bekapcs gomb alatt egy PPT gomb, ami mindig előhoz egy Zello nevezetű appot és elég idegesítő.
:R

(#116448) NGA


NGA
addikt

Tudtok olyan appot az áruházban, amivel lehetséges a youtuberól mp3-ba letölteni?

(#116449) Somatom válasza NGA (#116448) üzenetére


Somatom
veterán

Ilyen app nem lehet a Playen. Google korlátozás

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#116450) enginev3.0 válasza NGA (#116448) üzenetére


enginev3.0
félisten

OGYoutube (nem play)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.