Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116901) Somatom válasza seger (#116900) üzenetére


Somatom
veterán

Ha nekem kéne ilyen, akkor faragnék magamnak egyet Apex alapra, de ha bepötyögöd a Play -be, hogy "Car Launcher", akkor találsz egy párat. Egyébként én nem osztott képernyőt használnék, hanem a navi fölött futtatnám áttetsző widgetként a rádiót. Nálam úgy van, hogy a rádió, vagy a zenelejátszó fut, fölötte pedig a CamSam, widget módban. Navi nem kell, az nálam külön célhardveren fut.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#116902) moma válasza #53667584 (#116894) üzenetére


moma
őstag

wow köszi a videót! :C :R darvinya neked is!
ez tök hasznos ah. mennyit görgettem én már lefele :))

(egyébként ez a yandex-es adblockolás ez miért ennyire téma? lehet valamit nem tudok, de én firefoxot használok ublock-kal és minden ok. van valami más ami miatt ez hasznos?)

we all deserve a bit of luck.

(#116903) seger válasza Somatom (#116901) üzenetére


seger
addikt

Az a baj hogy régi a tab. Nem tudom egymás alá rakni a kettőt...

(#116904) Somatom válasza seger (#116903) üzenetére


Somatom
veterán

Mit jelent az, hogy "régi"? Milyen tab, és hányas Android verzió fut rajta?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#116905) darvinya válasza Somatom (#116899) üzenetére


darvinya
titán

Igazad van, s tedd meg 1-es értékelést.
Én megtettem, s egyből küldött email-t melyben sűrű bocsánat kérés mellett javította.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#116906) Bozek válasza Somatom (#116899) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tudod, hogy hány értékelésre kell válaszolnia? Köztük nagy része a felhasználó saját hülyesége miatti lehúzás. Ha írsz e-mailt, akkor arra majd válaszol és javítja. Arra azért kíváncsi lennék, hogy hány hibát javított Tamás az E-Robot-ban értékelés alapján. Szerintem nem sokat, ő is inkább azokra fókuszál, amik e-mailben (vagy itt a fórumon) érkeznek.

(#116907) bexinho23


bexinho23
őstag

Chrome bongeszo konyvjelzoit at tudom valahogy tenni opera minibe? Chromeot wifivel hasznalom, az opera minit pedig mobilinternettel.

(#116908) kemotox válasza Bozek (#116906) üzenetére


kemotox
addikt

Plusz az értékelési felület nem hibajelentésre van, két különböző dolog. Az értékelés a felhasználóknak szól.

(#116909) Mcrazy válasza Bozek (#116906) üzenetére


Mcrazy
őstag

Arra azért kíváncsi lennék, hogy hány hibát javított Tamás az E-Robot-ban értékelés alapján. Szerintem nem sokat, ő is inkább azokra fókuszál, amik e-mailben (vagy itt a fórumon) érkeznek.

Néha még azokra se fókuszált.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#116910) Somatom válasza Bozek (#116906) üzenetére


Somatom
veterán

Nem hibáról van szó, hanem feature request -ről. OK, hülyeségekre fölösleges válaszolni, de, mint itt, a topikban is kiderült, az enyém nem volt hülyeség. Ha el sem olvassa, nem is értelmezi, akkor minek ír választ? Pl. a Motion Detector -hoz is írtam hasonlót. Válasz: "Köszönöm! Jegyezve." Néztem a többi válaszát és amit az enyémre írt, az nem sablon volt.
Nekem ennyi itt is elég lett volna.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#116911) castiels válasza Somatom (#116896) üzenetére


castiels
addikt

pfff,ez jó.. :D

(#116912) seger válasza Somatom (#116904) üzenetére


seger
addikt

Samsung tab2 7" valami 4.4 talán

(#116913) Somatom válasza seger (#116912) üzenetére


Somatom
veterán

Enyhén szólva nem egy erőmű, de a szoftver alkalmas a floating -ra. SGS 2 -n, 4.1 -en is használtam ezt a megoldást. A Waze fölött futtattam a zenelejátszó kezelőfelületét.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#116914) seger válasza Somatom (#116913) üzenetére


seger
addikt

Pontosítok. 4.2.2

(#116915) Somatom válasza seger (#116914) üzenetére


Somatom
veterán

Ebből a szempontból tök mindegy.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#116916) NandorHUN válasza bexinho23 (#116907) üzenetére


NandorHUN
addikt

Persze, PC-re letöltöd az Opera-t, importalod a könyvjelzőket és Opera minibe már tudsz is szinkronizálni. :)
Amúgy PC-n szerintem Opera jobb mint a Chrome.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#116917) NandorHUN válasza castiels (#116873) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ha van root, akkor Adaway + MinMinGuard a legjobb megoldás.
Ha nincs root és Samsungod van akkor még a Adhell + Disconnect Pro is nagyon jó.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#116918) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Létezik egy jó benzinkút kereső app?
Olyanra gondoltam, ami pozíció és ár szerint tudná listázni a kutakat. (esetleg még kombinálja is a kettőt)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#116919) Tesztelo.hu válasza ArthurShelby (#116918) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Waze (elsősorban navigáció, de tökéletes benzinkút kereső friss árakkal).

(#116920) Golyobis


Golyobis
aktív tag

Memória kártyára történő alkalmazás telepítéséhez van valami progi?

(#116921) air válasza Golyobis (#116920) üzenetére


air
nagyúr

Nincs.
Készülék illetve rendszer függő, hogy lehet-e közvetlenül a kártyára telepíteni, ami egyébként erősen nem ajánlott. Illetve root után vannak lehetőségeid.
Milyen készülék és miért szeretnél a kártyára telepíteni?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#116922) NandorHUN válasza Golyobis (#116920) üzenetére


NandorHUN
addikt

Link to SD

Természetesen kell hozzá root, de van olyan teló, ami tudja ezt alapból is beállításokból.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#116923) Somatom válasza NandorHUN (#116922) üzenetére


Somatom
veterán

Régen elég volt hozzá a root, de emulált tárhelyről (-re), illetve SE Linux által védett tárhelyről (-re) nem tudsz symlinkelni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#116924) Deck


Deck
titán

Új Chrome béta elég jó lett. Nagyon tetszik, hogy lenn van a címsor. De mikor új lapot nyitok jönnek fel a hírek, ezt nem lehet valahogy kikapcsolni?

PS5

(#116925) Deck válasza Deck (#116924) üzenetére


Deck
titán

Megoldva!

Quickpic-nél létezik jobb galéria app?

PS5

(#116926) bexinho23 válasza NandorHUN (#116916) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszi, délután ki is próbálom. :)

(#116927) #53667584 válasza Deck (#116925) üzenetére


#53667584
törölt tag

QuickPic-nél csak jobb létezik amióta a Cheetah mobile megvette. Pl. a Simple gallery, Camera roll.

(#116928) castiels


castiels
addikt

A facevook alkalmazás olyan lassúcska tabon... Full hd_ kijelző, lehet valamit ott állítani?

(#116929) Deck válasza castiels (#116928) üzenetére


Deck
titán

A gyári Facebook alkalmazás egy hulladék. Sok jóra ne számíts :D

nxferenc: Köszi, meglesem őket!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#116930) zeon.hu válasza #53667584 (#116927) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem muszáj az új verziót használni, itt sokan az utolsó, még Cheeta előtti verziót használjuk (újra aláíratva, így nem akarja frissíteni a play).

#?*@&!

(#116931) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Kizárólag launcher függő, hogy az ikonszámláló megjelenik-e egy alkalmazás ikonján?
EMUI alatt a gmail nem jelez, a listában sincs benne, hogy ki/be tudjam kapcsolni.
Egyéb külső alkalmazások (pl Whatsapp, Viber) működnek.

#?*@&!

(#116932) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Sziasztok.

Az imént csörgött a telefonom (privát szám), felvettem, majd egyből azt jelezte ki hogy én kezdeményeztem hívást. A hívás listában nincs is bejövő privát számos hívás, csak kimenő. Ha jól emlékszem az emelt hívások le vannak tiltva a szolgáltatómnál.

Csak Play-ből telepítek, és csak olyat ami kell, azt is ritkán. Avast vírusirtó van fent.

Ez csak valami software hiba volt, vagy valami vírus?

(#116933) -juc- válasza Mr-Pamacs (#116932) üzenetére


-juc-
aktív tag

Egyszer kivártam egy ilyet (már a sokadikat, mert meguntam), és számonkértem az ügyintézőt. Elmondta, hogy a rendszerük automatikusan hívja az ügyfeleket, és ha létrejön a hívás "kifelé", a rendszer "befelé" is kicsöng, hogy ügyintézőt találjon. Lehet, hogy ezzel ügyintézői munkaidőt spórolnak, de szerintem ez öngól, mert az emberek 99%-a nem érti, mi történik, és azonnal bontja a vonalat.

(#116934) atike válasza Mr-Pamacs (#116932) üzenetére


atike
nagyúr

Hívnak téged, felveszed és az úgy jelenik meg a híváslistádban, hogy te hívtál valakit....? Ez biztos? :F

Hogy kell ezt érteni, hogy "felvettem és egyből azt jelezte, hogy én kezdeményeztem a hívást"...? Nekem ez nagyon nem áll össze.

Ha felveszed és a felvett vonalon után a túloldal még át akar kapcsolni valahova az nem fog hívásirányt megváltoztatni.... :U

(#116935) castiels


castiels
addikt

Van akinél a HB-GO megy HD-ba androidon?

Tablet, telefon, pc n meg chromecaston megy hd ba csak akkor androidon miért nem képes..

[ Szerkesztve ]

(#116936) gyuri81


gyuri81
veterán

Nova launcher esetén ha gesztussal zárom le a képernyőt( pl. felfele simítás), akkor mindig kér a telefon valami belépési azonosítót a feloldáskor( nekem mintát), hiába van a közelben az okosórám. A beállításokban a Smart lock be van kapcsolva. Ha a készüléket a power gombbal zárom lesz akkor a Smart lock aktiválja magát és kód nélkül tudom nyitni.

Kérdés: hogyan tudom nova gesztusra is aktiválni a Smart lock-ot?

(#116937) #53667584 válasza gyuri81 (#116936) üzenetére


#53667584
törölt tag

Novaban van két lehetőség a zárolásra. Az egyik lehetőség, hogy adminként azonnal lezárja. Ilyenkor feloldásnál kér mintát. A másik lehetőség, hogy elsötíti a kijelzőt és úgy kapcsol ki. Ilyenkor nem kell minta.

(#116938) kaciokos válasza #53667584 (#116937) üzenetére


kaciokos
őstag

Viszont a második esetben figyelni kell arra, hogy zárolás után kb. 5 másodpercig ne érj hozzá pl. a vissza gombhoz, mert akkor oda a zárolás.

(#116939) Viktor0610 válasza kaciokos (#116938) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én így szoktam zsebre tenni a készüléket, nincs gond vele. :)

Samsung Galaxy A54

(#116940) darvinya válasza castiels (#116935) üzenetére


darvinya
titán

Tablet nem android-os.?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#116941) castiels válasza darvinya (#116940) üzenetére


castiels
addikt

Elnézést, elírtam.

Tehát pc-n megy HD-ban Androidon tableten meg csak sd-ben, csak nálam vagy a HBO nem sugároz Androidon (tableten is akár) HD-ban?

(#116942) darvinya válasza castiels (#116941) üzenetére


darvinya
titán

Nem, az app csak SD-ben játsza le.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#116943) kaciokos válasza Viktor0610 (#116939) üzenetére


kaciokos
őstag

Nincs vele gond, ha on-screen vissza és alkalmazásváltó gombjaid vannak (nekem Samsung S7-en pont nem az van), vagy ha figyelsz arra, hogy ne azoknál fogva tedd zsebre a telót (nekem ez nem megy 100%-osan).

Más: a Light Flow-t lehet arra használni, hogy éjszaka egyáltalán ne villogjon a LED? Legjobb lenne, ha mondjuk Tasker-rel tudnám vezérelni, de ha időzítő van benne, az se rossz.

[ Szerkesztve ]

(#116944) Bozek válasza kaciokos (#116943) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van benne Alvási beállítások és lehet NFC-vel/külső alkalmazással, illetve idővel szabályozni.

(#116945) Golyobis válasza air (#116921) üzenetére


Golyobis
aktív tag

Szia, xiaomi redmi note 4x van, de csak 16 gb belső tárhellyel, kevésnek érzem, mert számítógépre tervezett játékokat is terveztem rá telepíteni, nem tudom hogy azokkal lehet-e kivételezni.

(#116946) castiels válasza darvinya (#116942) üzenetére


castiels
addikt

Várható ilyen fejlesztés?

(#116947) kaciokos válasza Bozek (#116944) üzenetére


kaciokos
őstag

Köszi, akkor teszek vele egy próbát. :)

(#116948) darvinya válasza castiels (#116946) üzenetére


darvinya
titán

Őket kérdezd.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#116949) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Keresek mail alkalmazást, mert a gyári Xiaomi nem nyerte el a tetszésemet. A korábbi samsung egész jó volt a céljaimra.

Mi a különbség a BlueMail és a TypeApp között?

A K-9 mail nem tudta letölteni a céges (exchange) leveleket, így azt kise próbáltam.

A Nine tetszene, de rablás érte a majd 5e ft.

(#116950) polonic válasza Drughi (#116949) üzenetére


polonic
félisten

outlook esetleg?
nekem nagyon bevált

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.