Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116012) tpeter77 válasza Oldman2 (#115917) üzenetére


tpeter77
addikt

szia!

Ha tudná az én gyári appom, fel sem tettem volna a kérdést,
de a Doogee X5 telefonon lévő gyári fényképező szoftverben sajnos nem lehet kikapcsolni a zárhangot.
Mellesleg a kép minősége sem túl acélos. Eddig a "Best Camera" app volt fent, de megbolondult, amikor kellett volna, nem rögzítette a videót és a videónál ott sem tudtam hangtalanul készíteni felvételt, mert csilingelt rögzítés kezdetekor és leállításkor is. A készített képet és videót nem tudja megjeleníteni, de más alkalmazás gond nélkül. Úgyhogy töröltem, és valami jobbat keresnék helyette.

Ki milyen bevált video és kép készítő alkalmazást javasolna, amik teljesen némíthatóak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.