Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116451) aelod válasza NGA (#116448) üzenetére


aelod
veterán

TubeMate. Én azt használom. Elég jó.

____

Tudtok olyan appot amivel .gif képeket lehet méretezni?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116452) zho-lee válasza NGA (#116448) üzenetére


zho-lee
addikt

snaptube.apk: [link]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#116453) atike válasza zho-lee (#116452) üzenetére


atike
nagyúr

Akarod mondani: "FGJGHJHGKHJK" :)

Ez meg mi amúgy? :F "Rejtett"? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#116454) beg válasza atike (#116453) üzenetére


beg
veterán

Valószínűleg hosszú életvonala lesz a play áruházban ebben a formában :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#116455) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. 7-es androidnál ki lehet kapcsolni a google keresési sávját vagy launcher kell hozzá?

(#116456) Bozek válasza zho-lee (#116452) üzenetére


Bozek
nagyúr

És mi a különbség az FGJGHJHGKHJK és az FGJGHKGFHJGF között? Ez a két alkalmazása van a fejlesztőnek. :D

Mondjuk hozzáteszem, hogy a fejlesztő e-mail címe (plytopl@mail.ru) se túl bizalomgerjesztő.

[ Szerkesztve ]

(#116457) zsoltzsolt válasza Taci (#116446) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!!

(#116458) Nikaré válasza Taci (#116446) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia! Köszi, kipróbálom, tesztelem!
THX

(#116459) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!

Olyan programot keresek amivel meg tudom oldani a telefon (viber) ideiglenes némítását viber üzenet érkezésekor. Azt szeretném elérni hogy csak az első üzenetnek legyen hangja az utánakövetkezőknek ne (amit a nyakmba zúdít az asszony) , és mondjuk 5 perc után feloldja a némítást.

Remélem érthetően fogalmaztam :DDD

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#116460) Jqwertyz válasza (jan) (#116459) üzenetére


Jqwertyz
csendes tag

En ertem a promlemad ;) a wire meg tudja oldani, de engem is erdekelne a viberes megoldas.

Arvizturotukorfurogep

(#116461) S e t h válasza zho-lee (#116452) üzenetére


S e t h
nagyúr

hosszú életű volt

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#116462) gaara01


gaara01
tag

Sziasztok, egy olyan alkalmazást keresek, amivel naponta tudom változtatja automatikusan a hátteremet egy megadott mappából. Olyant linkeljetek - kérlek - amiről tudjátok, hogy biztosan működik. Nincs wifim így a mobilnetem megy. Köszönöm szépen.

(#116463) Bozek válasza gaara01 (#116462) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én csak a Tasker-t tudom ajánlani automatizálásra, csináltam is egy Task-ot, ami változtatja a hátteret, ha rányomok a parancsikonjára.. :) Biztos van célalkalmazás is, de minden művelethez nem akarok külön programot használni.

(#116464) HREH válasza gaara01 (#116462) üzenetére


HREH
senior tag

Tasker +1 :)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#116465) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sziasztok, ismeri valaki a Nokia HERE térkép alkalmazást?

Van egy rébebbi note 3 telefonom, azon fut egy akkori Here 1.0.175 beta verzió.

Ez ugyanis az egyetlen eddig ismert verzió, amiben valóban ki lehet kapcsolni az auto zoom, funkciót. az összes többinél navigálás közben visszaugrik, ránagyít, rázoomol a térképre, így 90%-ban csak egy függőleges kék csíkot látsz. ennél viszont navigáció közben azon a nagyításon marad, ahova állítom térkép nézegetés közben.

• vettem egy note 8.0 tabletet, autóban navigáláshoz, sajnos, valaki ráhegesztett egy 6.0.1 androidot, és ezen nem akar elindulni ez a verzió. lehet ezt orvosolni?

• elveszett az sd kártya, amin a note térképek, adatfájlok voltak, köztük a hangfájlok is. tud valaki megoldást (esetleg szintén régi verziója van, és átküldi,) mert most már nem hajlandó semmilyen hangot letölteni a szerverről

Ha nem lehet futtatni..

• tud valaki olyan trükköz, amivel az új verziókban az auto zoom funkció valóban kikapcsolható?

• olyat megoldást tud valaki, amivel a 3D térképnézet végleg kiiktatható? sajnos az új verziókon gyalogos navigációt minden beállítás ellenére átváltja 3D-be, az iránytűt kell nyomogatni, hogy visszaváltsa.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#116466) air


air
nagyúr

Frissítettem a telefonom Nougatra, és sajnos eltűnt a házikó ikon a Chrome-ból, ami a kezdőoldalra vinne.
Illetve az utolsó nyitott lap bezárásával nem lép ki, mint korábban.
Múltkor lett valami megoldás a házikó visszavarázsolására, és esetleg van valami flag, aminek az átállításával kilép az utolsó lap bezárására?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#116467) air válasza air (#116466) üzenetére


air
nagyúr

Ha valakit érdekel, megvan a megoldás.
Beállítások, Kezdő oldal bekapcsolva, értéke kitörölve. :DD

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#116468) zeon.hu válasza air (#116467) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Már akinél van olyan a beállításokban, hogy "kezdő oldal"... :)

#?*@&!

(#116469) air válasza zeon.hu (#116468) üzenetére


air
nagyúr

Chrome beállításokban nincs kezdő oldal?

Azért az furcsa lenne.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#116470) punky10 válasza air (#116469) üzenetére


punky10
addikt

Tessék... ;]

Ahány telefon és ROM,annyi variáció... :W

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#116471) gaara01 válasza Bozek (#116463) üzenetére


gaara01
tag

Köszönöm a választ. Ahogy látom ez egy fizetős applikáció. Van esetleg ingyenes verziója?

(#116472) air válasza punky10 (#116470) üzenetére


air
nagyúr

"Ahány telefon és ROM,annyi variáció..."

A Chrome-ból?? Hány variációja létezik a Chrome-nak szerinted?
Érdekes, láttam már pár eszközt, de a Chrome nem különbözött egyiken sem.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#116473) dobolan válasza air (#116472) üzenetére


dobolan
senior tag

Nálam sincs homepage.

(#116474) punky10 válasza air (#116472) üzenetére


punky10
addikt

Kettő minimum, az egyiken lehet kapcsolgatni a kezdőoldalt,a másikon nem... :D
De régi olvasója vagyok a MA-nak, úgyhogy nem állok le vitázni Veled.Neked van igazad,mi látjuk rosszul...Béke...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#116475) junkpod válasza Blazkowicz (#116440) üzenetére


junkpod
nagyúr

A Google mindent ment automatikusan ha be van állítva és használod a fiokodat ahogy kell.

Box's don't touch!

(#116476) junkpod válasza NGA (#116448) üzenetére


junkpod
nagyúr

Létezik egy rakat weboldal, ahol beírod a ytblinket és kívánt formátumban megkapod a fájlt. Még app se kell.

Box's don't touch!

(#116477) junkpod válasza air (#116472) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hányas verziod van? Nekem is olyan mint nt a tobbieké és 61es verzió.

Box's don't touch!

(#116478) air válasza punky10 (#116474) üzenetére


air
nagyúr

Értem. Tehát, az "ahány telefon és ROM, annyi variáció" az lényegében marhaság volt.
Szerintem te is előbb gondolkozhatnál, mielőtt ilyet leírsz.
Nem mondtam, hogy nem létezik, hogy nincs kezdő oldal. Azt mondtam, hogy furcsa, és én még nem találkoztam ilyennel. Azért van különbség.

(#116477) junkpod
61.0.3163.98

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#116479) zeon.hu válasza air (#116469) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam sincs ilyen.
(De ez ügyben mintha már pár hónapja is futottunk volna pár kört itt a topikban és valami olyasmire jutottunk, hogy android verzió és/vagy telefon és/vagy google pillanatnyi kedv függő :) )

#?*@&!

(#116480) kisspall válasza punky10 (#116474) üzenetére


kisspall
aktív tag

[link] :D

[ Szerkesztve ]

(#116481) Bozek válasza gaara01 (#116471) üzenetére


Bozek
nagyúr

7 napos próbaverzió

Ha nem jön be, akkor még ott lehet az E-Robot, de hogy abban hogyan van a háttérkép beállítása, azt Somatom-tól kérdezd.

(#116482) junkpod válasza air (#116478) üzenetére


junkpod
nagyúr

Érdekes, nekem is... Látom angol a rendszer nyelved, lehet, hogy a tartózkodási helyed/regiod sem Magyarország?

Box's don't touch!

(#116483) air válasza junkpod (#116482) üzenetére


air
nagyúr

De, az az.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#116484) Mcrazy válasza gaara01 (#116471) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!

Macrodroid is egy alternatíva. Ha bevállalod tudok benne segíteni.

Üdv: Mcrazy

(#116485) Somatom válasza Bozek (#116481) üzenetére


Somatom
veterán

A háttérkép beállítása síma ügy, mert külön művelet van rá. De, ott alapértelmezetten konkrét fájlt kell megadni. Biztos lehet ilyen csereberélős megoldást is kreálni (pl. fájl sorszám növelés változóban), de én még nem próbáltam ilyen háttérkép csereberélést. Egy kérdést megérne a Robot topikban.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#116486) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok! Újdonsült android használóként szeretném kérdezni, hogy van-e olyan nézet a fotók esetében, hogy az összes fényképemet, vagy egy mappa fotót feltüntethetem egy saját térképen? (Hasonlóan az Apple Photos - Helyek nézethez)

-

(#116487) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

PowerAmp Pro-val vannak gondjaim. Egy idő után (passz mennyi idő, pl. 30 perc) elkezd szaggatni a hang, meg-megakad, erőlködik, játssza-e le vagy se a zenét.
Találkozott már valaki hasonló problémával? Van megoldás? Újratelepítés, újraindítás nem segített.

Rootolt Xiaomi Note4, 4GB ram, developer rom. Vásárolt app.

Előre is köszi,
Péter

szerk: Esetleg a Greenify kavarhat be?

[ Szerkesztve ]

(#116488) Bozek válasza Somatom (#116485) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha lehet változót megadni, akkor nem probléma. Én úgy csináltam Tasker-ben, hogy egy tömbbe beolvastattam az adott mappa összes JPG fájljának a nevét, majd egy random számmal kiválasztottam egy képet találomra. Ezt a változót meg átadtam a háttérképcserélő parancsnak.

(#116489) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Nem tudom, másnál jelentkezett-e a probléma, de nálam a Galaxy S6 megbolondult pár napja, és úgy tűnik, ráhibáztam a probléma forrására, hátha segítségetekre lesz, leírom.

A telefonon 7-es droid fut, minden teljesen gyári, nem rootolt a teló, nincs tele baromságokkal. Mióta a 7-esre frissült, gyakorlatilag az összes eddigi, a 6-oson jelentkező bug (újraindulás, fagyás) megszűnt. A napokban viszont elkezdett véletlenszerűen újraindulgatni, de olyan is volt, hogy éjjel töltés közben dobta el magát és a bootképernyőnél ragadt, persze mivel töltőn volt, olyan forró lett a telefon, hogy a kezem alig bírta el. Tegnap legalább 10x indult újra, volt, hogy 5 perc alatt 2x. Szóba jött a gyári visszaállítás is, de elég macera nekem belakni a telefont, szóval ez csak az utolsó utáni lehetőség nálam. Elkezdtem letörölgetni az appokat, és úgy tűnik, megvan a tettes! A gyári Facebook klienst kilőttem, mindez idáig nem volt gond a telefonnal, ennek már csaknem 1 napja. Letörölni tudtommal nem lehet, szóval az alkalmazásoknál megkerestem, és a "tárhely" alatt rányomtam a "clear data" gombra, majd letiltottam a programot. 500 megát evett a tárhelyből, most ez 8kb lett, és tünetmentes a készülék - egyelőre. Bízom benne, hogy így is marad.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#116490) #16695808 válasza csabyka666 (#116489) üzenetére


#16695808
törölt tag

Samsung eseten.Samsung cloud biztonsági mentés után visszaállítás. És utána a biztonsági mentésből mindent visszapakol (sms, hívás lista, appok... stb)

[ Szerkesztve ]

(#116491) kaciokos válasza #16695808 (#116490) üzenetére


kaciokos
őstag

Az is csak a gyári appok beállításait rakja vissza. Sajna aki szereti precízen beállítgatni az appokat, annak bazi sok ideje elmegy az újra belakással. :(

(#116492) csabyka666 válasza #16695808 (#116490) üzenetére


csabyka666
addikt

Én szerintem nem is használtam azt soha...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#116493) csabyka666 válasza kaciokos (#116491) üzenetére


csabyka666
addikt

Ja ezt nem érti meg senki, persze gyári visszaállítás, aztán oké, de nekem elmegy rá 1 napom, mire mindent feltelepítek, beállítok...addig inkább vacakolok ezzel, és ha már elviselhetetlen lesz, na akkor mehet a gyári visszaállítás.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#116494) #16695808 válasza kaciokos (#116491) üzenetére


#16695808
törölt tag

Alkalmazásokat és azok beállításait is menti. Próbáld ki. Nekem azért is jó mert a sok app frissítés miatt ha rossz a frissítés akkor vissza tudok rakni egy működő mentett apk-t, és a beállításokat is.

(#116495) sgx


sgx
tag

Sziasztok,

tudtok olyan alkalmazást ajánlani, melyben be lehet azt állítani, hogy egy adott számtartományból jövő hívás ne csörögjön ki? Pl. 06702000000-06702009999 számok ne érjenek el.

Egy huawei p10 telefonról van szó, melyen az előtag szerinti feketelista nem működik.

Köszönöm.

(#116496) Teal'C


Teal'C
addikt

Az imént kerestem egy appot ami gamepadot csinál a telóból.
Találtam is, rögtön az első kép azt tartalmazza az áruházban hogy csak pc vel működik konzollal nem,mire az első hozzászóló hősünk idézem. Nekem xbox one-om van miért nem megy? Ez egy szar és különben is .... A többit nem merem leírni. :W :W :W

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#116497) forintuser válasza Peterhappy (#116487) üzenetére


forintuser
őstag

Lemerült az akksi, és húzza a szalagot.

Holnapkészítést vállalok.

(#116498) kaciokos válasza #16695808 (#116494) üzenetére


kaciokos
őstag

Úgy érted, bármelyik Play Store-ból felrakott alkalmazás beállításait is elmenti root nélkül? Én nem így tudom.

(#116499) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

bocsánat nem ide akartam

[ Szerkesztve ]

(#116500) DS39


DS39
nagyúr

Lehetséges közvetlen wifi kapcsolatot létesíteni két Androidos eszköz között?
Tehát nem úgy hogy az egyiken hotspotot csinálok és ahhoz csatlakozom, hanem mint a Bluetooth fájlküldés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.