Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115076) DS39 válasza MADcat (#115071) üzenetére


DS39
nagyúr

nem tartok mindent fejben, de ha letárolom, azt maximum lokálisan egy böngésző jelszókezelőjében, pl Firefox. az ilyen felhőalapú jelszótárolókban nem hiszek, mármint azt nem, hogy az "jól biztosított". (minden feltörhető, ami online van.)

bigdady: nem baj csak, nem értem, ha valami bevált, és megszoktam, nem dobom el, nem cserélem le. de ez csak egy személyes vélemény...

a másik: fentit kiegészítendő, ha tudod valamihez kötni, akkor erős jelszót is fejben lehet tartani, bár nem 20-30-at. ( szóval értem én hogy kell ilyen szolgáltatás, de azzal nem vitatkozhat senki, hogy ha csak Te tudsz valamit, és azt nem írod le máshova még titkosított formában sem, annál biztonságosabb nincs. :) )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.