Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) Narxis


Narxis
nagyúr

Addig lesz a GO Launcher népszerű amíg jobban el nem terjednek a 4.0 és újabb android rendszerek, jelenleg a 2.3-as a legelterjedtebb. Amint megtörténik a váltás az Apex és a Nova lesz a legnépszerűbb, a Go pedig egy lábjegyzet lesz az android appok történelem könyvében.

Thanos was right.

(#10802) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Nálam: ADW; Go(szerettem, szép, testreszabható, smooth, de gyenge telefonom révén felzabálta, majd instabillá vált). Azóta inkább a minimalistára hajtok, most Sony Ericsson Xperia Arc főoldalt használok.
ICS-JB-en meg jó a gyári(HOLO HD), ha gyenge a mobil akkor meg trebuchet.
Már elegem van ebből a mizériából, kiválasztottam ezt a hármat és kész. Számomra mindent megad ami kell.
Hogy a launchereken mit bírtok így összeveszni azt meg nem értem...
Esetleg még az SPB-vel szoktam villogni másoknak.
(#10801) Narxis: ja, ICS-től sose raktam telóra GO-t. Ellenben GB-n a scrollozása nagyon smooth.

[ Szerkesztve ]

(#10803) Cyrin válasza Des1gnR (#10799) üzenetére


Cyrin
addikt

így van.

(#10804) TRob1 válasza Narxis (#10801) üzenetére


TRob1
veterán

Na ezt a hsz-t elteszem talonba későbbi elővételre. :D

¤ R'n'R ¤

(#10805) Remiel


Remiel
őstag

tudnátok ajánlani videólejátszót? Ami stabilan mindent lejátszik, kezeli a feliratokat és nem akad stb... nem baj ha fizetős

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#10806) Jámbor válasza Remiel (#10805) üzenetére


Jámbor
tag

MX Player

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd, hogy soha.

(#10807) Jámbor


Jámbor
tag

Hangrögzítőt tudtok ajánlani? Van vagy 100-féle. Valami kipróbált cuccra gondolok, ami nem szemetel tele reklámokkal.

Soha ne mondd, hogy soha.

(#10808) xSide válasza #40993792 (#10800) üzenetére


xSide
őstag

Az én statom:
Kezdtem a gyárival, majd belemélyedve a market adta lehetőségekbe, akkoriban a best GO (legnépszerűbb ingyenes) launchert választottam valami 2.xx verzióval, aztán market keresgetés után ki lett próbálva (napokig) a LauncherPro, Zeam, SS, ADW és sok más névről már be nem ugró.
Mindig visszatértem a GO-ra növelve a letöltési statisztikát. Jöttek a jobbnál-jobb funkciók, méretgyarapodások minden egyes új verzióval (mennyi is?), ami szintén a letöltési statot növelte (velem) még a 3.19-es verzióig.
Ekkor visszatértem a nekem már elegendően tökéletes 3.05-re hetekig. Közben tesztelgettem ezt-azt, végleg kukába került többféle és maradt blade-n az ADW az új telón pedig hosszas merre billen a mérleg a nekem szükséges funkciókat előtérbe helyezve GO, Apex, Nova közt variálgattam.
Amit tud mind ikoncsere, ikonméret, betűméret, dokk görgetés, mappázhatóság, widget méretezés. Ami a nova mellett döntött a widget átfedés lehetősége, egyetlen egy dolog hiányzik a GO-ból az appok csoportos screen-re helyezése és ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#10809) wardemi válasza Remiel (#10805) üzenetére


wardemi
senior tag

VLC

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#10810) #40351744 válasza Remiel (#10805) üzenetére


#40351744
törölt tag

+1 az MX-nek

(#10811) raziel01


raziel01
veterán

Szerintem a Holo Launcher-nél nincs jobb.
Zeam sem rossz, Launcher Pro elavult, Go launcher meg egyáltalán nem jött be.

(#10812) LonGleY válasza raziel01 (#10811) üzenetére


LonGleY
veterán

Hagyjuk már ezeket a kijelentéseket, hogy "nincs jobb", "legjobb"! Adott körülmények között (pl. a Holo kapcsán 2.2-es rendszeren) és a személyes igényeid, tapasztalataid alapján maximum.

Ha ilyen kijelentéseket tesztek, legalább próbáljátok meg valamivel alátámasztani! Ezt személy szerint kiterjeszteném a szimpla app linkelőkre és a +1-ezőkre is..

[ Szerkesztve ]

(#10813) S e t h válasza TRob1 (#10758) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem igaz ,hogy nem ,értenek egyet veled, hát milyen felhasználók ezek!!!

"Többek között ezen dolgok és felhasználók miatt nem járok már olyan gyakran errefelé mint anno..."
Ehhez képest most szép kört nyomtál. :D

petipetya

Az alap swiftkey vagy a flow szarakodik?

Cyrin

A swype béta is marad,nem lesz végleges változat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10814) petipetya válasza TRob1 (#10758) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha megígérjük, hogy mindannyian áttérünk a Go Launcherre, akkor sűrűbben jössz majd?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#10815) raziel01 válasza LonGleY (#10812) üzenetére


raziel01
veterán

Oda volt írva, hogy szerintem...
Ergo az én tapasztalataim alapján az a legjobb/leggyorsabb. Tud mindent ami kellhet sőt még többet is.
Persze ICS-en lehet kipróbálnék más launchert.

(#10816) wardemi válasza LonGleY (#10812) üzenetére


wardemi
senior tag

Mit támasszak alá? XD
Kérdező kérdezte ami nem akad, kezeli a feliratot és lejátsz mindent. Most én minek írjam le még 1x. Valószínű hogy azért válaszolok mert személyes tapasztalataim megfelelnek azoknak a kritériumoknak. :N
Pöppet kezd kicsit túl off-olódni a topik amúgy meg a sok személyeskedéssel meg kakaskodásokkal. (azok ellenére hogy most én is ezt teszem de már nem tudtam tovább magamban tartani ^^ )

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#10817) LonGleY válasza wardemi (#10816) üzenetére


LonGleY
veterán

Általánosságban értettem ezeket, jobb olvasni egy pár szavas összehasonlítást ezekről. Nade én is kicsit lenyugszom, ez a mai nap úgy néz ki ilyen.. :]

(#10818) wardemi válasza Jámbor (#10807) üzenetére


wardemi
senior tag

Egy normális hangrögzítő engem is érdekelne nagyon :).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#10819) petipetya válasza S e t h (#10813) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak a swiftkey3-al néztem. Egy dokumentum szerkesztése közben a swiftkey3 lefagyott és az Officesuite Pro bezárása után is ott maradt a képernyőn.

A swiftkey flow-t nem használtam.

"nincs rá lezsóidő"

(#10820) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! MP3 tag szerkesztő érdekelne. Találtam párat, de nem szeretném egyesével kipróbálni őket. Ha van valakinek tapasztalata szívesen venném a tanácsát. Melyikkel érdemes foglalkozni és miért? Jól jönne még egy mp3 csengő hang szerkesztő is. Ha ezeket tudtok akár PC-re is az is jó lenne. Előre is köszönöm a válaszokat.

(#10821) Schanyee


Schanyee
senior tag

Az miért van hogy a SwiftKey alá húz nekem mindent amit írok pirossal még azt is amit ő ajánl fel. Mintha hibásan írnám.

[ Szerkesztve ]

(#10822) Mr X válasza Schanyee (#10821) üzenetére


Mr X
veterán

A swiftkey nem húz alá semmit, gondolom vagy a beépített helyesírás-ellenőrző csinálja, vagy a böngésződé.

(#10823) LonGleY válasza Petreszku (#10820) üzenetére


LonGleY
veterán

Win alá gyakorlatilag hangszerkesztőt tudok javasolni, vagy a mindent tudó Audacity-t, vagy az mp3-akat újratömörítés nélkül szerkeszteni képes mp3DirectCut-ot. Mindkettő ingyenes, jóféle.

(#10824) punky10


punky10
addikt

Régebben alap volt nálam is a Go. Aztán jöttek a frissitések, és egyszer csak egy szembetűnő, idegesítő hibát találtam:az appdrawer megnyitása néha 2-3 mp-t vesz igénybe. Átváltott, majd dzép lassan, egyesével megrajzolta az ikonokat. 2-3 frissítés sem hozott változást. De még igyis a Go maradt a legideálisabb a számomra, csak visszatértem a 3.0.5-öshöz,ahol még nem tapasztaltam az emlitett hibát. Közben megvettem a Nova Prime-t(fontos a mappa... :)) mert tabra nem jo a Go(a Go HD meg emlitésre sem mélto, funkciokban nagyon gyenge) Késöbb egy szervizelés miatt ICS-vel kaptam vissza a telom, igy arra is feltettem a Novat. Meg vagyok vele elégedve, bár mostanába csinál furcsa dolgot:a saját beállitásába egy hibaüzenetet ad, amit nem tudok eltüntetni. Bár nem is zavar... De most kiváncsiságbol feltettem a legujabb Go-t. Kiváncsi voltam az emlegetett sok reklámra. Hát reklámmal csak az első percben találkoztam, kb 5 perc alatt beállitottam a Go ugyanolyanra, mint a Novát. A régebben tapasztalt hiba már nincs, nem eszik többet, mint a Nova, eddig minden rendben. Egyedüli hiányosság(a fenét az, csak már megszoktam a Novában...) hogy nem lehet(vagy nem találtam az ujabb beállitási felületen) a widgetteket átfedetni. Ennyi... Semmi Go-s cuccot nem használok a launcheren kivül, de az szerintem még mindig remek. Bár az emlitett dolog miatt megy az alapértelmezett pipa a Nova mellé, de nem tõrlöm le a Go-t.Tartalékba jo lesz... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#10825) ra^ven


ra^ven
senior tag

Sziasztok!

LongleY leírása alapján nekiálltam a dropbox kimaxolásának, feltettem virtualboxot, letöltöttem egy ubuntu linux iso-t, majd firefox indít, referall link bemásol, regisztrál, letöltöttem az ubuntus .*deb dropbox klienst, viszont nem tudom hol lehetne elindítani, valamint úgy tűnik fel sem ment normálisan.
Mivel linuxhoz nem értek tudna valaki segíteni, mi lehet a probléma?

Köszi.

Képernyőképek:
ubuntu elindítása hibaüzenet: [link]
leírás alapján a helyzet: [link]
összegezve: [link]

Van valakinek 5lete mi lehet a hiba?

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#10826) mttssz válasza ra^ven (#10825) üzenetére


mttssz
senior tag

Elvileg a .deb-re duplakatt után fel kell hogy települjön, és a dashboardról elérhetőnek kell lennie.

(#10827) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Valaki nem tud nekem C fordítót Android 4.0.3-ra?:)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#10828) Oldman2 válasza wardemi (#10818) üzenetére


Oldman2
veterán

Az engem is!

A múltkor próbáltam felvenni egy előadást az első sorban ülve, de a gyári Hangrögzítő leállt, amikor a képernyőt kikapcsoltam (lévén az a legnagyobb fogyasztó), így kb. 10mp -es lett az első felvétel. 45 perc után vettem csak észre ezt...
:-(

(#10829) Des1gnR válasza PumpkinSeed (#10827) üzenetére


Des1gnR
őstag

C4droid (C/C++ compiler)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#10830) TeeJay


TeeJay
félisten

kiakaszt már ez az android...

nem igaz hogy nem találok olyan free app-ot rá amivel mindenféle ide oda regisztrálj meg állítsd be ezt azt satöbbi dolog nélkül lehetne gmail ismerősökkel hang és videótelefonálni
nem akarok +1 fiókot meg minden franckarikát
csak androidos telefonról lehessen gmail ismerőst hívni hangban

a vtok tudja ezt csak erősen béta gondolom
nincs más ami hasonló tudású lenne?

felraktam az imo messengert erre kiderül hogy nem lehet erre használni szintén
folyton kéri hogy regisztrálj itt ott satöbbi :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#10831) PumpkinSeed válasza Des1gnR (#10829) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Thanx :R

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#10832) ra^ven válasza mttssz (#10826) üzenetére


ra^ven
senior tag

Dupla kattintás után automatikusan a beépített szoftverközpont jön be, és ott van egy telepítési opció.
De olyan mintha nem települnie, de akkor miért írja ki, hogy telepített?
Valamint home könyvtárba nem kerül be , kezdek kifogyni az 5letekből.. :O

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#10833) Schanyee válasza Mr X (#10822) üzenetére


Schanyee
senior tag

Köszi meglett, azért nem tudtam, mert a rendszerben van külön a szöveg bevitel és a szöveg korrekció nyelve.

Az Android Beam az hogy működik, használta már valaki? Azért kérdezem, mert be van kapcsolva az nfc meg a beam is, megnyitok mondjuk egy képet, hozzáérintem a másik nfc képes telefonhoz, majd rezeg egyet mindkettőnké meg még kis zene is megszólal, hogy látják egymást és akkor jönne a leírás szerint az a rész, amikor megérintem a kijelzőt és megkérdi hogy küldje e, hát ez nekünk nem történt meg, egyik telefonnal sem. Megérintem a kijelzőt és visszalép a program alap helyzetébe. Mit kellene még beállítani, hogy működjön?

(#10834) darvinya válasza TeeJay (#10830) üzenetére


darvinya
titán

Gtalk?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#10835) mttssz válasza ra^ven (#10832) üzenetére


mttssz
senior tag

Töröld ki a szoftverközpontból, és próbáld meg leszedni terminálból, ha jól emlékszem én is úgy raktam fel.

32-bit:

cd ~ && wget -O - "https://www.dropbox.com/download?plat=lnx.x86" | tar xzf -

64-bit:

cd ~ && wget -O - "https://www.dropbox.com/download?plat=lnx.x86_64" | tar xzf -

Next, run the Dropbox daemon from the newly created .dropbox-dist folder.

~/.dropbox-dist/dropboxd

(#10836) TeeJay válasza darvinya (#10834) üzenetére


TeeJay
félisten

oké de azt hol kell hogyan mert én már minden talk appot néztem és semmi
ami meg volt alapból az androidon ott sem tudsz csak azzal beszélni hangban
akinek van olyan hangouts vagy mifene meg google+1
szóval minden ökörséget meg kell csinálnod...

egyelőre még mindig a vtok ami egyszerű, belépsz és látod a gmail csevegőben lévő partnert
és tudsz vele hang vagy videócsevegni
más egyszerűt nem tudok még mindig :O

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#10837) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Ezért jobb az iOS, ott nincsenek ilyen viták, hogy ki milyen lauchert használ. :))

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#10838) darvinya válasza TeeJay (#10836) üzenetére


darvinya
titán

Gtalk

Meghívót küldesz minenkinek akivel akarsz csevegni.
Ennyi legközelebb már csak csevegés, írott, beszéd hívás, video hívás az ismerőssel.
Nincs reg, mert a telo alap gmail címével működik.

Hiba Samsung telokon csak ICS-től van hangalapú csevej, ez a Samu hibája.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#10840) LonGleY válasza ra^ven (#10832) üzenetére


LonGleY
veterán

Telepítsd rendesen az Ubuntu-t, aztán a leírás szerint maxolhatsz. Ha nem látod automatikusan indulni a Dropbox-ot, újraindítod a virtuális masinát, jobb felül az említett dashboard-on meg kell jelennie. Azzal az ikonnal tudsz ki-belépni az accountokkal. A virtuális gépen belül nyugodtan garázdálkodhatsz, nem a saját winyód formázza a linux telepítő sem, hanem a kijelölt méretű virtuálisat, ami csak egy fájl a Windows-ból nézve. Ezt a megoldást már többször leírtam, erre van szükséged akkor is, ha többször ismételnéd a procedúrát.. o_O Azt nem értem, hogy nálad miért nem indulhat a cucc egyébként, akárhányszor nyomtam a teszteket, pár kattintás volt a 32-bites debian linkre kattintás után. Az alább javasolt parancssoros dolgokat szerintem hagyd, nem fog menni. Kezdd inkább friss virtuális géppel, és telepítsd végre a szerencsétlen Ubu-t. Negyed órán szenvedsz itt már mióta.

[ Szerkesztve ]

(#10841) xSide válasza Petreszku (#10820) üzenetére


xSide
őstag

(#10842) TeeJay válasza darvinya (#10838) üzenetére


TeeJay
félisten

ja ezt nem tudtam akkor lehet csak "samsung" fícsör miatt nem működött :U
akkor más telókon jó lesz, mert próbáltam azt is az alap gmail fiókkal de csak csevegés ment :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#10844) fgo


fgo
tag

Olyan alkalmazást keresek amivel be tudom kapcsolni a számítógépet hálózaton keresztül ,valami tipp?

(#10845) Des1gnR válasza fgo (#10844) üzenetére


Des1gnR
őstag

Én ezt használtam régebben: WoL Widget

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#10846) R19 válasza Oldman2 (#10828) üzenetére


R19
senior tag

Nem olcsó, de szerintem az egyik legjobb: Hi-Q MP3 Voice Recorder.
Próbáld ki a free változatát, annyi benne a korlátozás, hogy csak 10 percet rögzít.

(#10847) dokee78 válasza fgo (#10844) üzenetére


dokee78
félisten

(#10848) spiritex


spiritex
veterán

Azoktól kérdezném, akik Boat Browser-rel nyomják, hogy nálatok is hozzáad 2-3 sort a lap aljához, ha scroll-ozás közben megnyomjátok a megjelenő "gyorsan le" gombot a képernyő jobb szélén?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10849) xSide


xSide
őstag

Ez a Dolphin Browser nem gyenge, sajnos csak az Opera Mobile képes letölteni nálam az online cumókat (novamov, vidto.me stb.). Ha ezt is tudná már száműzném is a mobile verziót:)
Esetleg valakinek ötlete a chrome vagy gyári böngésző könyvjelzőit miként importálhatnám jól jönne, sajnos az add-on fc-zik...

(#10850) spiritex válasza xSide (#10849) üzenetére


spiritex
veterán

Settings / Privacy & Personal Data / Import Bookmarks / Stock Browser / Import

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.