Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) Melack válasza Bavid (#11606) üzenetére


Melack
veterán

Ömm, és ahhoz meg kell venni a full verziót, vagy elég a próbaváltozat?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#11652) Foose válasza petipetya (#11643) üzenetére


Foose
addikt

Nekem meg a mostani (nálam jelenlegi 2.0) verzióval nincs semmi bajom. Semmi hiba. Ezért nem merek frissíteni,mert az új 2.1-et meg szidják nagyon. De akkor ezek szerint nem mindenkinek rossz. :F Az a céges oldal amúgy is külön appal működik,nem?
#11646 zerge861 Én csak megosztottam egy hírt,azt nem garantáltam hogy 100% működőképes :) De bevallom,nem olvastam el minden szavát :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#11653) zho-lee válasza Melack (#11651) üzenetére


zho-lee
addikt

sorry, csak volt már rá válasz...
A free bőven elég erre.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#11654) fdisk


fdisk
őstag

Erre vki esetleg?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#11655) Melack válasza zho-lee (#11653) üzenetére


Melack
veterán

Egy próbát megér. Remélem tényleg megmarad minden :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#11656) Deck


Deck
titán

Jelenleg 200mb-os mobilnetem van. Gondolkodom rajt, hogy kibővítsem +1gb-al.
A kérdésem, hogy a google talkozás vagy skype hanghívás mekkora adatforgalmat generál? Melyik generál kevesebbet?

PS5

(#11657) -B-


-B-
senior tag

ADW Ex-nél be lehet állítani a programtár görgetését végtelenre?
Nem találok benne ilyen lehetőséget, de lehet, hogy csak én vagyok béna.

(#11658) Melack válasza Deck (#11656) üzenetére


Melack
veterán

A Skype tudtommal cca 30-50Mb között eszik óránként. Ezzel számolj. A Google Talk kevesebbet, de pontos értéket nem tudok mondani, azt nem mértem még meg.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#11659) fdisk válasza Deck (#11656) üzenetére


fdisk
őstag

Használj Viber-t.
Ez kb.14 megát eszik óránként.(forrás)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#11660) sumsang válasza r.zozoka (#11649) üzenetére


sumsang
aktív tag

(#11661) darvinya válasza Deck (#11656) üzenetére


darvinya
titán

Én Gtalk-ot és Viber-t használok korlátozva(32kbps) és olyan mint korlátozás nélkül.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11662) Melack válasza darvinya (#11661) üzenetére


Melack
veterán

A te oldaladról nem csúszik a hang?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#11663) Deck


Deck
titán

Van rá valami mód, hogy leteszteljem mennyi adatforgalmat fogyaszt a google talk 1óra alatt?

PS5

(#11664) darvinya válasza Melack (#11662) üzenetére


darvinya
titán

Nem.

Telenor topikból fórumtárssal ki is próbáltuk, mert nem volt benne biztos a működésében.
Viber kiválót mutatót hívás 90%-ában.

(#11663) dekrer

Beszélj valakivel 1 órán át, előtte nézd meg mit mutat Adatforgalomnál Gtalk-ra és utána.
De lehet elég 1 perc és az felszorozni 60-nal. Bár nem pontos, de viszonyításnak jó.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11665) Deck válasza darvinya (#11664) üzenetére


Deck
titán

Viber nagyon viszi az akksit nem? Mondjuk ha lefagyasztom majd kiolvasztom ha kell akkor ilyen gondom nem lesz.

PS5

(#11666) Melack válasza Deck (#11663) üzenetére


Melack
veterán

Onavo Count progit tesztelem most, az nagyon sok proginak tudja mérni a fogyasztását. Szedd le, pár napig csak működjön, és utána kezdj el GTalkon beszélni - akkor kapsz korrekt adatokat.

(#11664) darvinya: akkor nálunk valahol gebasz volt, mert nálunk visszhangom volt. Majd egy újabb próbát fogok tenni vele azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#11667) darvinya válasza Deck (#11665) üzenetére


darvinya
titán

Azért használok csak Gtalk-ot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11668) wardemi válasza Melack (#11666) üzenetére


wardemi
senior tag

JB rendszer alap adatforgalom mérőjénél mivel tud többet esetleg?

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#11669) Melack válasza wardemi (#11668) üzenetére


Melack
veterán

Appkra lebontva, időre bontva mutatja, mennyit evett egy program. Nekem ICS van fenn, ahhoz képest fényévekkel tud többet :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#11670) Sanyi.mTs válasza wardemi (#11644) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

azt hogyan deríthetem ki?

(#11671) spiritex válasza LonGleY (#11650) üzenetére


spiritex
veterán

Like!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11672) darvinya válasza Melack (#11669) üzenetére


darvinya
titán

1 napra lebontva tud az alap ICS Adatforgalom mérő is és háttér adat és előtét adatot is tud mutatni.

Percre pontosan azért nem kellene. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11673) Melack válasza darvinya (#11672) üzenetére


Melack
veterán

Mint írtam, én csak ICS-t tolok, így nekem a JB nekem már ismeretlen. Az Onovo nekem nagyon bevált.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#11674) wardemi válasza Sanyi.mTs (#11670) üzenetére


wardemi
senior tag

Nem tudom milyen rendszered van JB alatt Kép látható a sima beépített aku figyelőnél a dolog. De biztos van rá külső app de nekem ez felesleges, aki beavatott az biztos mond majd valamit rá. :)

Amúgy most találtam meg a GSAM-ot használsz akkor ott bemész a grafikonokba és az othert kiválasztva is van egy olyan hogy active GPS stb. ez talán segíthet valamiben. De konkrétan nem látod hogy mikor ébred fel szerintem. De erre tuti van valami app mert sok embernek baja volt vele.
Melack
Kösz az infót a JB is tud kissé appokra lebontva adatot közölni pár azt nem vagy nem találtam hogy melyik nap pontosan mennyit meddig stb. de mondjuk engem nem túlzottan érdekel csak összesében a dolog. Azért köszi az infot :)

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#11675) sumsang válasza Deck (#11663) üzenetére


sumsang
aktív tag

My Data Manager Timeframe: hó/nap/óra

[ Szerkesztve ]

(#11676) grotib válasza fdisk (#11603) üzenetére


grotib
tag

UC böngészőt próbáld meg a PLAY-ról! Most töltöttem le és felajánlja az online lejátszást vagy a letöltést.

(#11677) fdisk válasza grotib (#11676) üzenetére


fdisk
őstag

Kipróbáltam.
Nálam, semmit nem ajánl fel.Lejátszani le tudom a videókat,de a letöltést nem ajánlja fel.
Mit állítottál be a settings-be?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#11678) vizslakutya válasza grotib (#11676) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Jónak néz ki,van különbség a mini és az androidos verzió közt?
Ki van írva a multi nyelv,de én csak kb 10-et találtam meg benne,sajna a magyar az nincs közte vagy külön le lehet hozzá tölteni?
Ami nagyon jó a dupla koppintás a nagyobbításhoz,legalábbis én nagyon szeretem ezt a megoldást.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#11679) doddencs


doddencs
senior tag

vki feltöltene nekem egy megosztóra egy .apk-t az operához? sima verzió kéne, nem mini.
előre is köszönöm.

másik kérdés. ha beregisztrálok egy új készüléket play-re az accomhoz, most már lehet törölni utána a készüléket?

(#11680) Melack válasza doddencs (#11679) üzenetére


Melack
veterán

Nézd meg itt

Törölni nem tudod, de inaktívvá tenni igen.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#11682) fdisk


fdisk
őstag

Ez is egy jó böngésző,szerintem érdeme kipróbálni.(tud magyarul)
Maxthon

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#11683) Narxis


Narxis
nagyúr

Nálam a Dolphin az etalon amióta kiadták a böngésző pluginjukat, remek húzás volt. Chrome-ba telepítettem asztalin és azóta mindent szinkronizál, előtte opera mobile volt.

Thanos was right.

(#11684) akcsy


akcsy
tag

Sziasztok! Létezik olyan alkalmazás/játék, ahol pl. egymással lehetne játszani Bluetooth-on?? Az UNO-t próbáltam, az nem nagyon akart működni! Előre is köszi...

(#11685) LonGleY válasza akcsy (#11684) üzenetére


LonGleY
veterán

[link] + [link]

[ Szerkesztve ]

(#11686) kovi166


kovi166
tag

Sziasztok.

Keresek egy jó fordító programot ami nem megy a netre csak azt a nyelvet töltöm le ami kell!
Van egyáltalán ilyen?
A Vocre progit letöltöttem ami ugye google alap de az megy a netre!

THX.

Kovi

(#11687) LonGleY


LonGleY
veterán

Tudtok igényes, fizikai alapú játékokat?

A Hill Climb Racing volt az egyedüli, ami lekötött a Cut the Rope-ok mellett. Az Osmos és a World of Goo valószínűleg toronymagasan a legjobbak lennének, de ezeket ismertem PC-ről.

[ Szerkesztve ]

(#11688) quailstorm válasza PumpkinSeed (#11638) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kicsomagolod, betallózod a "mc-4.8.1.7" mappát
Parancsok:
./configure
make
make install
Innentől menni fog. APT-GET csak debianban van, az android meg nem linux, és a kernel is bődületesen butított, a busybox meg hiányos. Azt keress a marketen. Sokat nem várj a dologtól, kb ez meg a links terminálos webböngésző és kb ennyi. Max fordítgatod magadnak az xorgot is. De akkor már inkább vegyél céleszközt, pl HP touchpad, vagy Nexus7, esetleg Nokia N900.

(#11689) busman válasza LonGleY (#11687) üzenetére


busman
addikt

Turbofly,Defense zone,Bad PiggiesFragger,Naught,Where is my water,Most wanted..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#11690) handrash válasza fdisk (#11659) üzenetére


handrash
őstag

Szar is a hangminőség …

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#11691) air válasza LonGleY (#11687) üzenetére


air
nagyúr

Játékoknak van saját topikja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11692) LonGleY válasza busman (#11689) üzenetére


LonGleY
veterán

Köszi szépen, most kipróbáltam ezek nagy részét... hát, fél percnél egyik se bírta ki tovább a gépemen. Ezeknél azért lényegesen igényesebbekre gondoltam.

air: okés, akkor abban a topikban zargatok ezügyben.. :]

[ Szerkesztve ]

(#11693) AndrewTdi válasza LonGleY (#11650) üzenetére


AndrewTdi
addikt

köszi.
valamiért a htc nem szimpi, ellenben Samu Gs3-t néztem ki. Vélemény?

bocs az offért

(#11694) LonGleY válasza AndrewTdi (#11693) üzenetére


LonGleY
veterán

A véleményem az, hogy .. ami tetszik kézbefogva is. :] Nézd meg, maszatolj rajta! Én pl. így szerettem bele a One V-be, ami igaz, hogy nem egy csúcsgép, ergonómiára, összerakásra, külsőre viszont igen sokat lever. A másik két One szériás HTC-t mondjuk komolyabbnak gondolom minden szempontból a Samsung-nál, de ez már egyéni preferencia. Én egyik fenti márka által forgalmazott készüléket sem fogom választnai, ha tehetem, a szoftveresen letisztult Nexus-okra megyek rá (majd ha nem az LG gyártja és legalább olyan jól néz ki, mint a HTC-m). Ezen felül csak a készülékek saját topikját tudom javasolni.

[ Szerkesztve ]

(#11695) mondomén válasza AndrewTdi (#11693) üzenetére


mondomén
őstag

Ha az alkalmazásokat nézzük, akkor egyértelmű, hogy Appstore. Sokkal igényesebbek és szebbek az appok mint droidon. Itt sok fejlesztő szarik az UI-ra, vannak 1000-1500 forintos népszerű appok amik olyan okádék kinézettel bírnak... A választék is nagyobb és igényesebb, itt most főleg a játékokra gondolok. Sok nevet nem is találtam meg playen, vagy csak az első részét a játéknak. Az árak egálban vannak, hiába mondják, hogy appstore drágább. Sőt ios-en van egy olyan dolog, hogy Free my apps. A lényege, hogy sponsor appokat szedsz le és futtatsz, amivel kreditet szerzel, majd az összegyűlt krediteket giftcard-ra tudod váltani amivel meg vásárolhatsz az appstore-ban. Én néhány hónap alatt kb. 10-12 ezerért vásároltam így.:) Nekem droidra váltás után az appstore hiányzik a legjobban...

Pár hete már S3-at használok, előtte csak apple cuccaim voltak. Egyikkel sem jársz rosszul, attól függ mit szeretnél ios-t vagy droidot. Gondolom utána néztél már mindkét rendszer előnyeinek illetve hátrányainak. Én személy szerint azért váltottam mert ráuntam az ios-re így 3 év után, plusz szerettem volna nagyobb kijelzőt meg hosszabb garanciát.

(B)@LonGleY(/B)
Milyen fájlformátumokkal van szívás ios-en? iTunes meg annyira retek, hogy az appstore mellett az a másik ami hiányzik. Kinek mi... Csatlakozót meg adnak hozzá, nem kell vele szívni.:)

(#11696) dokee78


dokee78
félisten

Olyan PC-s convertálót keresek amiben vannak Android profilok.
Ez a Xilisoft,de ebből pl hiányzik a qHD felbontás.

[ Szerkesztve ]

(#11697) LonGleY válasza mondomén (#11695) üzenetére


LonGleY
veterán

Az alapvető dolgokra gondolok, hogy nem tudsz 500 forintért egy második adatkábelt szerezni hozzá, ha épp elhagynád az alapot, a giftcard-okkal szórakozzon a fene, zenét meg kevesen hallgatnak direkt abban, én földhöz is vágnám, ha nem tudnék egyből, USB-n vagy WiFi-n keresztül fájlokat dobálni a a telefon és gép között. Meg ha összekutyulná a már kiválogatott zenekollekcióm! Valójában abnormális dolog... (illetve basic usereknek való, akik még keresni sem tudnak).

Más szempontból meg pont a kötöttségek, a nagyobb kontroll az, ami kordában tudja úgy tartani a rendszert és az appokat, hogy ezt az egyszeri felhasználó meghálálja, és később is könnyen kiimseri magát - na, nem mintha az Android nehézségeket okozhatna. Szerintem 4.0 és fölötte kellemes kezdeni, már túl van a gyermekbetegségein. Én is így tettem és nagyon nem bántam meg (mondjuk én, ahogy az aláírásom is mutatja, app buznyák vagyok).

Mindegy, más szemléletet kíván, tényleg nagyon egyénfüggő, hogy kinek mi jön be, mennyit kívánna foglalkozni a szoftveres résszel. Véleményem szerint igaz, hogy nagyon meg kell válogatni az ittenieket, viszont funkcióra, kinézetre nem okoznak csalódást. Én ezzel ezzel derítem fel a belső hálózatot, nézem a weboldalaim látogatottságát és uptime-ját, csevegek, számítógépet távirányítok, FTP-zek, stb-stb. Egyik appra sem tudnám mondani, hogy csúnya vagy rossz lenne. Jobb szeretem ezt a színes világot, mert amennyire rosszakat lelni, ugyanúgy gyöngyszemekbe is akadhat az ember a nagy számok törvénye alapján.

dokee78: Freemake Video Converter Az általam eddig tesztelt legnormálisabb konverter. Ingyenes, .NET 4 kell hozzá. Offile installer itt. Beépített profilokkal operál, plusz bármikor hozzáadhatsz saját felbontást. Én ezzel szoktam 1080p-s videókból részleteket kivágni feltöltés céljából.

[ Szerkesztve ]

(#11698) Epiph


Epiph
tag

Üdv!

Powerampon, elméletileg beállítotam, hogy mikor betolom a fülhallgatót akkor ne induljon el de néha elindul... lehet nem jól állítottam be? Hol tudok ilyeneket állítgatni? Válaszokat előlre is köszi!

(#11699) punky10 válasza mondomén (#11695) üzenetére


punky10
addikt

Azért azt még hozzáfűzném(bár nem tartozik szorosan az első kérdéshez) hogy annyival nehezebb dolguk van a droidra-fejlesztőknek, hogy a 240x320-tol a full HD-ig rengeteg kijelző-méretre, és még több hardwerre kell(ene) optimalizálni az appot. Egy középszerű kinai gyárto egyedül többféle droidos telot forgalmaz, mint amennyi Iphone van... :)

Epiph:PowerAmp--menügomb--setting--headset. Itt az első pipa megszakitja a zenét, ha kihuzod a headsetet, a 2. pedig elinditja, ha bedugod a Jack-et.

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#11700) blt.62 válasza dokee78 (#11602) üzenetére


blt.62
őstag

Jól néz ki. Gondolom nem magyar menüs???
Te használtad? Nagyon meríti az aksit ha élő háttérnek használnám?
Szerinted van olyan szép a grafikája mint a HTC.én lévőnek??

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.