Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) siofok válasza LonGleY (#11300) üzenetére


siofok
őstag

most szerinted kitaláltam hogy nálam annyit eszik??

OnePlus nord 2t

(#11302) petipetya válasza siofok (#11285) üzenetére


petipetya
nagyúr

1weather:
link

7,2MB-ot mutat.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#11303) maross


maross
veterán

Next launcher-rel akadt egy kis gondom :). Ujrainditottam a mobilt, eltunt az osszes ikonom, menuben sincs egy sem :). Osszvissz 4 alapikon van az egesz feluleten. Borzaszto kellemetlen. Otlet? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11304) zsiz válasza maross (#11303) üzenetére


zsiz
őstag

nekem pont ugyanez volt valamelyik nap csak én LPP-t használok (igaz telepítgettem ezt-azt, volt köztük másik launcher is) :D egy újabb újraindítás után nekem meggyógyult

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#11305) maross válasza zsiz (#11304) üzenetére


maross
veterán

Kozben ujrainditottam megint. A menuben mar halistennek ott van minden, de a desktopon nulla. Ez a legkevesebb, ujrateszem, de megismetelni nem vicces, foleg hogy van kint vagy 40.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11306) vgyuri válasza kariad (#7175) üzenetére


vgyuri
őstag

Free Zone WiFi Ez elméletileg megjegyzi a közeledben lévő ingyenes wifi-ket, és mások által találtakat is kijelzi a térképen. (Tudom, hogy régi a kérdés, de ingyenes wifi-t találni sohasem késő :) )

(#11307) Koga777 válasza bAtt001 (#11246) üzenetére


Koga777
tag

Nekem működött többször is Samsung Spica -> Samsung Galaxy S -> Samsung Galaxy Nexus "útvonalon".

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#11308) Tesztelo.hu válasza siofok (#11278) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Sőt, nem csak azt kellene tudnia, hogy ahol tartózkodik, ott esett-e a hó, hanem azt is, hogy ahova megy, ott esett-e... :)

Egyébként nem hülyeség, van ilyen app:
https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.boondoggle.eoyalarm#?t=W251bGwsMSwxLDIxMiwiZXUuYm9vbmRvZ2dsZS5lb3lhbGFybSJd

De állítólag nem működik igazán...

(#11309) OgKush válasza Tesztelo.hu (#11308) üzenetére


OgKush
senior tag

bemutató videó utolsó pár másodperce hatalmas : D

Fejleszthetnék ezt az appot :K

[ Szerkesztve ]

(#11310) OgKush válasza bucsupeti (#11254) üzenetére


OgKush
senior tag

És ezt akkor minden androidos gépre rá lehet tenni?
Mert akkor amint megjelenik, teszem fel, ( lg optimus l7) :C

(#11311) stickermajom válasza LonGleY (#11300) üzenetére


stickermajom
addikt

A GO Weather nálam is 40-50-et evett, ha kinnvolt a status baron (de nem volt kinn widget). Meg is szabadultam tőle, pedig tetszett nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#11312) Bavid válasza Remiel (#11292) üzenetére


Bavid
senior tag

4.1 vagy újabb rendszer kell hozzá!

Legjobb időjárás jelző app: Aix Weather Widget, csupán 24 órára jelez előre, de az mindig bejött eddig, órára pontosan akkor kezd mindig esni mikor írja hogy fog, nagyon tudom ajánlani, reggel megnézni pl. hogy miylen idő lesz, kell e ernyő stb.

[ Szerkesztve ]

(#11313) pepe091 válasza Remiel (#11297) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Oldalt:

"Követelmény: Android 4.1 és újabb"

Ezért írja.

(#11314) club1 válasza Bavid (#11312) üzenetére


club1
veterán

Gondolom egy csomó magyar településre is jelez. Meg az online adatokat is kijelzi. Mert ha nem, akkor Palmary Weather. Pontos, mert Foreca-t használ, így 10 napra is mer előre jósolni, a 24 órás előrejelzése meg óra pontosságú.

(#11315) zsiz válasza maross (#11305) üzenetére


zsiz
őstag

nekem szerencsére visszajött minden.. de azért meg voltam lepődve mikor sehol nem volt egy darab ikonom sem :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#11316) LonGleY válasza club1 (#11314) üzenetére


LonGleY
veterán

Melyik lehet vajon az, amelyik net nélkül az előrejelzések szerint váltogatja a hőfokokat, nem csak akkor, ha épp frissíteni tudnak? Ez marha idegesítő a legtöbb weather appban, hogy adott esetben rég elavult dolgokat jeleznek, pedig még akár pontos is lehetne a pár órás előrejelzés alapján. Aztán persze korrigáljon, ha nethez jut, ez alap.

[ Szerkesztve ]

(#11317) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Most vett asszony egy android 2.2es táblagépet, de nincsen normális e-book olvasó. Egy rakással végigpróbáltunk, de nagyon rosszak. Nincs oldalkereső, nincs zoom, stb... Nem tudtok egyet ami jó, és ingyenes.
Előre is köszi!

(#11318) Mr X válasza megint én (#11317) üzenetére


Mr X
veterán

Cool Readert próbáltátok?

(#11319) Bavid válasza club1 (#11314) üzenetére


Bavid
senior tag

Igen, én eddig bármit próbáltam volt benne (Budapest, Siófok, Tapolca, Nyíregyháza, Baja, Érd), és a Palmary is maximum 5mb-ot foglal a memóriában? :P Ismerem én is használtam, de felesleges, ha csak tényleg 1 napra kell előrejelzés.

(#11320) LonGleY válasza megint én (#11317) üzenetére


LonGleY
veterán

A Cool Reader mellett egy apróságra hívnám fel csak a figyelmed, hátha PDF formátumról van szó: nem mindegy, hogy képként, vagy rendesen szövegként van-e tárolva a könyv a konténerfájlban. Az előbbinél érthető módon nincs tördelés, se oldalkeresés.

[ Szerkesztve ]

(#11321) SziberTomi


SziberTomi
tag

Képregényt szeretnék olvasni ebookba. Jpg-ben szedtem le, ezt át kell konvertálni valamire? Epubra? Ha igen, hogyan vagy mivel lehetne?

iPhone 5S

(#11322) LonGleY válasza SziberTomi (#11321) üzenetére


LonGleY
veterán

A képregény szövegén nincs mit digitalizálni, az képként működik jól. Tehát egy jó képnézegetővel ugyanott vagy (pl. QuickPic).

[ Szerkesztve ]

(#11323) zso73


zso73
veterán

Swype béta problémám van. Ha a mondat végére kitett írásjel útén space-t nyomok kitörli az előző szavakat. Mit tudok tenni ? Cache törlés után talán...

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11324) stickermajom


stickermajom
addikt

Ha a cache-t, illetve a dalvik cache-t formázom, akkor elvesznek az alkalmazások beállításai/mentései?

(#11325) imi314 válasza stickermajom (#11324) üzenetére


imi314
senior tag

nem

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#11326) jilian


jilian
addikt

Dolphin browser-ben hogyan kell beàllítani, hogy link megnyitàsakor feldobja mivel szeretném megnyitni?
Pl. : youtube

(#11327) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Tudtok nekem ajánlani egy jó böngészőt?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#11328) Ryle


Ryle
tag

Sziasztok!

Arra keresnék megoldást hogy a készülékem nagyon gyorsan merül, és 3 hónapja lett vásárolva ebből adódóan az akkumulátorom még szinte új.

Tudtok esetleg valami megoldást arra, hogy a telefon kevésbé merüljön ?

mobilnet folyamatosan megy, de kompenzáltam a fényerő legyengítésével..és még így is igen gyér az üzemidő....valami app esetleg erre nincs ami újra kalibrálná a telefon aksiját ?

Még egy ram kezeléssel foglalkozó program kellene, ami ha pl kikapcsolom a kijelzőt...akkor a felesleges appokat bezárja.

Válaszokat előre is köszönöm.

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#11330) Ryle válasza #40993792 (#11329) üzenetére


Ryle
tag

És ha kipipálom az only 2g-t akkor nem fog váltakozni, és kevésbé fog merülni az aksi?...

Ha kikapcsolom az autó elforgatást, és csak akkor használom amikor "kell"...akkor kevésbé fog merülni az aksi?

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#11331) R19


R19
senior tag

Ismeritek már a Szókereső-t?

(#11333) ra^ven válasza PumpkinSeed (#11327) üzenetére


ra^ven
senior tag

Opera és vagy Dolphin

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#11334) R19 válasza Ryle (#11328) üzenetére


R19
senior tag

Próbáld ki a Deep Sleep Battery Saver-t, a Pro változatban egyéni profilt is létrehozhatsz.

(#11335) spiritex válasza #40993792 (#11329) üzenetére


spiritex
veterán

"...beragadt app..."

Szerinted a 4.1.1-es tabomon is evvel magyarázható az a jelenség, hogy ha nincs nagyon nyúzva, akkor akár napokig is elmegy akkuval, de ritkán előjön egy váratlan és megmagyarázhatatlan jelenség, amikor állásában, tehát alvó módban, hirtelen egyszer csak elkezd nagy iramban és egyenletesen merülni. Ezt onnan tudom, hogy mondjuk délelőtt 72% volt az akksi, este előveszem és 18%-on van, megnézem az akksi grafikonját, és nagyon szépen látszik rajta az a pont, amikor a girbe-görbe grafikon egyszer csak hirtelen elkezd 45 fokban esni és órákon át úgy maradva szívja az akksit. Azt amíg a kezemben van és eltelik pár perc, látható, ahogy a grafikon normalizálódik, tehát már nem olyan meredek szögben folytatódik. Mi lehet ez szerinted és hogy lehetne kiszűrni?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11337) spiritex válasza #40993792 (#11336) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi a választ!

"Vagy egy macerás út: visszaállítás után egyesével raksz fel alkalmazásokat és minden egyes telepítés után megfigyeled, melyiknél ugrik a fogyasztás az egekbe."
Hát ez azért macerás tényleg, mert mint mondtam, van hogy napokig jó a gép... Tehát akkor ez eltartana egy ideig mire az összes app-ot letesztelem. Úgyhogy marad a másik Battery-s út.

Szinkron egyébként nincs beállítva automatikusra egyáltalán, kézzel frissítek mindig, amikor éppen kell. Tehát a wifi sem megy soha alvó módban.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11338) sumsang válasza #40993792 (#11336) üzenetére


sumsang
aktív tag

Nálam a GSam battery csípte fülön az akksi leszopásáért felelőseket :)

(#11340) spiritex válasza sumsang (#11338) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi neked is! Estére utánajárok a tettesnek!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11341) sumsang válasza #40993792 (#11339) üzenetére


sumsang
aktív tag

Amúgy én sem használom állandóan. Alapból az sd karin van, s amikor valamilyen oknál fogva megnő az akksi fogyasztásom, akkor installálom a droidra, a "tettes" megtalálásáig :)

[ Szerkesztve ]

(#11343) basaja válasza sumsang (#11338) üzenetére


basaja
senior tag

huh,ez nagyon jó köszi:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#11344) Ryle válasza R19 (#11334) üzenetére


Ryle
tag

Halhattam rád, már meg is vettem a programot...remélem sikerülni fog.

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#11345) vilmoskorte1


vilmoskorte1
csendes tag

Elmondom mire jutottam app2sd ügyében (ld korábbi hozzászólásom).
Alapból ugye nem működik note-on az app2sd, hiába van internal sd card. Az app2sd és egyén ilyen app-ok nem tudnak semmit kitenni az internal-ra, mind azt írja ki, nincs semmi szabad hely rajta (free space: 0), miközben bőven 10 GB szabad hely van.

Itt a ph-n azt tanácsolták, tegyek be egy microsd-t és minden jó lesz. Be is tettem, felcsatolta external sd néven, el is érhető stb.
Na most az app2sd továbbra se megy.
Most már nincs hibaüzenet, minden kitehető az sd-re (move to sd-és megy).
De.
Valójában semmi se történik. Legalábbis a valós fizikai sd-re a világon semmi adat se kerül ki, bármit is írnak a programok.
Próbaképpen feltettem pár jókora méretű játékot, az egyiknél kb. 300 mb adatot lapátoltam át az sd-re (az app2sd szerint), mindezt úgy hogy a szabad méret az external sd-t semmit se csökkent--> vagyis a világon semmi se került oda át. És ha kiveszem a microsd-t akkor is megy a játék. No comment.

Szóval a ph-s tanács: tegyek be egy sd-t és lesz app2sd fals tanács.

(#11346) Braddock válasza sumsang (#11338) üzenetére


Braddock
őstag

+1 Nekem a telón van, használom is, és szerencsére nem tapasztaltam, hogy enné az aksit. És van benne 1x1 futó program kilövő widget, profilok, stb.

[ Szerkesztve ]

(#11347) sumsang válasza #40993792 (#11342) üzenetére


sumsang
aktív tag

egy CSipSimple nevű Voip-os app volt az egyik tettes. Megugrott az akksi fogyasztása, (ezen belül a WiFi és az android rendszer) és a GSam Battery segítségével találtam meg. Alapból be volt épülve az android rendszerbe. Kivettem belőle és épp oly tökéletesen működik azóta anélkül is, persze a másik lényeg, h az akksi fogyasztása kb. tizedére esett vissza.
Mindenkinek ajánlom ezt a sip protokollal működő app-ot hazai és külföldi szolgáltatók igénybevételével. Nagyon jó (mobil 3-4, vezetékes 0-3 Ft-os) percdíjakkal lehet hívásokat eszközölni.
Jah és korábban vki keresett telefonos hangrögzítőt.....Ez azt is tudja...
Akit érdekel a dolog, bővebben ez a topik foglakozik a témával.

(#11348) sumsang válasza Braddock (#11346) üzenetére


sumsang
aktív tag

Tény , hogy alacsony fogyasztású, de sok kicsi sokat kajál, ezért is tartom az ilyen alkalmasint szükséges appokat a sd-n.:)

(#11349) dokee78 válasza PumpkinSeed (#11327) üzenetére


dokee78
félisten

Az itteni ajánlatokra kipróbáltam a Boat Minit és nagyon jó,
nem tudom ettől miben tudhat többet a Boat browser,de ez is elég nekem.

Ez belefért volna egy hozzászólásba is. :K

[ Szerkesztve ]

(#11350) Foose


Foose
addikt

Hírolvasónak mit ajánlottok? Tegnap próbáltam a Google currents legfrissebb verzióját,de csak 2 perc nézelődés után 3MB adatot szedett össze. Nem forgalom,hanem adat (cache,ki hogy mondja). Olvastam postokban playen,hogy 1 óra olvasgatás után 600MB-t foglalt el hirtelen. Na emiatt nem tetszik a Currents. Más öltlet? Jó lett volna magyar nyelvű,ezért próbáltam előbbit. De ha jól tudom,akkor van olyan ami magyar híreket nem is kezel? Más: Mi a különbség a google reader és a google news között? (ez utóbbi kérdés ugye nem android,de szeretném tudni,melyiket érdemes/lehet használni androidos appal.)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.