Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) Bavid válasza Melack (#10350) üzenetére


Bavid
senior tag

az ok, csak nekem sokkal lassabb úgy, meg pl netről képet nem tudok így megosztani, csak ha letöltöm. Hát szomorú vagyok. De köszi.

(#10352) sowi


sowi
őstag

sziasztok! tud nekem valaki olyan mp3 playert ajanlani, amivel a szerveremrol le tudok jatszani egy kb. 11000 darabos mp3 gyujtemenyt, alkonyvtarakkal? bsplayer jo lenne, de nem tud kezelni ennyi filet, bubbleupnp sem volt teljesen ok, egyeb otlet, dlna vagy sima is jo, csak a server oldalra nem szeretnek telepiteni semmit

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#10353) ra^ven válasza LonGleY (#10348) üzenetére


ra^ven
senior tag

Jaj ne szórakozz nincs itt kellemetlenség. :)

Lehet valami gebasz volt, de mindenképp este megcsinálom az új leírás szerint. :R

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#10354) Zsombe válasza LonGleY (#10336) üzenetére


Zsombe
senior tag

Ezt LastPass-t nem ismertem, de nagyon frankó, köszi, hogy javasoltad! :R

Anno az mSecure-t megvásároltam, de az nem jött be, mert desktopra is külön meg kellett volna vásárolni.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#10355) S e t h válasza O$zkł (#10222) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én szinte az összeset kipróbáltam, de messze a legjobban bevált közülük a Repligo, meg is vettem, azóta is naponta használom, mellette még az ezPdf readert használtam, de ott a lapozással, tördeléssel volt gondom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10356) stickermajom


stickermajom
addikt

Használ valaki FilePusht? A legutóbbi frissítés óta használhatatlan másnál is?

(#10357) sambuce


sambuce
tag

Sziasztok!
Tud vki olyan alkalmazást amivel képet lehet védelemmel ellátni,hogy ne lehessen megnézni? Vagy a könyvtárat ne lehessen megnyitni.
Köszi

(#10358) tibee77


tibee77
őstag

Orlin ha rootolnád a telódat törölhetnéd róla ezt a Facebook förmedvényt.Én csak böngészőn keresztül FB-zok (Dolphin) és semmi gondom nincs vele.Igaz, hogy nincs jelzés mikor üzenet jön de ennyi fáradtságot veszek, hogy inkább benyomom böngészőn keresztül.Ha task killer-t használsz, hogy kilődd csak újraindítja magát mindig és kb. ugyanott vagy, sőt jobban eszi az akksit, ha állandóan újraindítja a programot amit kilőttél.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#10359) LonGleY válasza tibee77 (#10358) üzenetére


LonGleY
veterán

Rootolás nélkül ugyan nem eltávolítható, de teljesen letiltható: app infók > kényszerített leállítás > adatok törlése > frissítések törlése > letiltás. Nálam is a Dolphin vette át a szerepét. Böngészésre továbbra is Opera Mobile, mert sokkal jobb a renderelés (zoom-olás sebessége és társai).

[ Szerkesztve ]

(#10360) bubi92


bubi92
őstag

Lejárt a Swiftkey Flow-m, mit lehet vele kezdeni, hogy újra használhassam? Sehol nem találok lehetőséget rá, hogy megvegyem vagy valami. Ennyi volt és kész, amíg nem jelenik meg teljesen? Vagy ha újra rakom akkor működni fog?

(#10361) Oldman2 válasza bubi92 (#10360) üzenetére


Oldman2
veterán

Én 2013.01.04 -én kaptam új letölthető beta apk linket a cégtől.

Használni ugyan nem használom, de email az jött. Neked nem?

(#10362) bubi92 válasza Oldman2 (#10361) üzenetére


bubi92
őstag

semmit se kaptam :( szomorú mert nagyon megszerettem

(#10363) DS39 válasza bubi92 (#10362) üzenetére


DS39
nagyúr

innen letöltheted az újat.

(#10364) klambi


klambi
addikt

szevasztok! nincs olyan alkalmazás ami kirakja a mobil szolgáltató logóját fejlécbe, nem csak kiírja szöveggel?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#10365) tonyqa23 válasza DS39 (#10363) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ezt az alap swiftkey 3-ra kell telepíteni, vagy ez önmagában is megy?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#10366) DS39 válasza tonyqa23 (#10365) üzenetére


DS39
nagyúr

önmagában is megy.

(#10367) maross


maross
veterán

Tudnatok ajanlani egy olyan appot, amelyik adott idotartamban meri, hogy mennyit telefonalok, es hany smst kuldok? Most valtottam lebeszelheto havidijas csomagra, szeretnem tudni epp hol jarok..masodperc alapu, szoval azzal sincs tul sok bonyodalom. Koszi!

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10368) maross válasza maross (#10367) üzenetére


maross
veterán

Es egy extrat is tudnia kellene: hozza lehessen adni olyan szamot, amit ingyen tudok hivni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10369) Sanyi.mTs válasza LonGleY (#10345) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

vannak olyan regisztrációim fióknövelés céljából, amiket nem fogad el. :W
"Ineligible" státuszú a saját acc-om alól.

(#10370) Jacak válasza maross (#10368) üzenetére


Jacak
senior tag

Van egy olyan,h. Dodol.Ingyenes,magyarul is tud,és van kivétellista is,ha jól emléxem...
Viszont azt hiszem,felfelé kerekíti a mutatott össz. időt,percekre.

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#10371) bubi92 válasza DS39 (#10363) üzenetére


bubi92
őstag

jah oké, megoldódott így. köszi! :R

(#10372) tomy86 válasza maross (#10367) üzenetére


tomy86
addikt

(#10373) maross válasza tomy86 (#10372) üzenetére


maross
veterán

jacak: koszi, de ha percekre kerekit, nem jo
tomy86: ennek az NG verziojat probaltam, egyelore nem talaltam kiveteleket benne. Mint ahogy azt sem tudom mi a difi ng es 3g kozott :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10374) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Meg tudnátok mondani, h mit tegyek, hogy a PC-s total commanderben ne rejtett mappa legyen a google drive?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#10375) tomy86 válasza maross (#10373) üzenetére


tomy86
addikt

Az NG-t nem próbáltam, de ha jól tudom abban jóval kevesebb beállítási lehetőség van, mint a 3G-ben. Utóbbiban külön számolhatod a hálózaton belüli és kívüli hívásokat, sms-eket, megadhatod hogy mi az a lebeszélhetőség vagy sms mennyiség, ami benne van a havidíjadban, milyen számokat hívhatsz ingyen vagy kedvezményesen stb.

(#10376) pojakcs


pojakcs
senior tag

Sziasztok!
Adott egy Jiayu G3 alap ics rommal rootolva. Nagyon szép és nagyon jó, egy problémám van csak ,a beérkező hívásoknál a hívószám kijelzés. Világoskék alapon szürkés karakterekkel. Mivel a látásom nem olyan már mint fiatal koromban, erősebb fényviszonyok mellett nem igazán jól látom a hívó számát vagy nevét.
Előtte ZTE Blade-m volt 2.x Kelzsoca féle rommal, ott ez a funkció jóval kontrasztosabban jelent meg. Próbáltam lecserélni a tárcsázót, és a telefonkönyv app-ot exdialerre, aminek a színvilága sokkal jobb. Mindezek ellenére bejövő híváskor mégis az ics eredeti funkciójú és színű hívófélazonosítása jön be. Próbáltam telepíteni a ZTE romból kimásolt régi app-okat, azt meg nem engedi, mert újabb van a telefonon. Kb. itt megállt a tudományom. :( Valami jó ötlet? Vagy akár valami téma, ami megváltoztatná ezt a színsémát? Egyáltalán melyik app végzi ezt a funkciót?

Üdv: Csaba

(#10377) dokee78 válasza tonyqa23 (#10374) üzenetére


dokee78
félisten

Gondolom jobb egérgomb rajta és tulajdonságok.
Ott meg kiveszed a pipát.

(#10378) tonyqa23 válasza dokee78 (#10377) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Nem sajnos a "rejtett" és mellette a kocka is halvány, nem lehet vele kezdeni semmit.
Nem értem, mindenkinek ilyen vagy csak nekem? A Dropbox az simán jó, de ennél a reteknél mindig előbb a TC beállításaiban kell turkálnom,h lássam. Nem lehet,h azért, mert nem gyökérkönyvtárban van, hanem a vinyó 2. particiojan, egy Grand X könyvtáron belül?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#10379) maross válasza tomy86 (#10375) üzenetére


maross
veterán

Kozben feltettem a 3G-t, valoban jonak tunik. Nem latom hogy perc alapu vagy sem, remelem nem az, es akkor tokeletes.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10380) punky10 válasza maross (#10379) üzenetére


punky10
addikt

Be tudod állitani a perc alapu és a másodperc alapu számolást is.Sőt még olyan régi számolást,ahol az első 5mp ingyen van... :) Szinte bármit.Egyedül a Vibert hallom panaszként(de azt meg nem használom...)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#10381) Ablakos válasza tonyqa23 (#10378) üzenetére


Ablakos
őstag

Rendszergazda jogod van? Mindenkinek rejtett telepítéskor, aztán kinek hogy tetszik. Esetleg lock lehet a folderen, ha éppen szinkronizál.

[ Szerkesztve ]

(#10382) tomy86 válasza maross (#10379) üzenetére


tomy86
addikt

A haladó beállítások díjcsomagok/tarifák beállításainál van olyan menüpont, hogy számlázás módja. Másodperc alapú számlázásnál az 1/1-et kell beállítani, perc alapúnál a 60/60-at.
De ha szerencséd van, akkor a díjcsomagod beállításait már megcsinálta valaki és importálható a programba.

[ Szerkesztve ]

(#10383) tonyqa23 válasza Ablakos (#10381) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ha mindenkinek rejtett, akkor meg vagyok nyugodva. De nem lehetne valahogy nem rejtetté tenni?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#10384) Ablakos válasza tonyqa23 (#10383) üzenetére


Ablakos
őstag

Ha nem lehet a Rejett négyzetet kiválasztani, akkor nincs jogod azon a helyen. A biztonság fülön nézd meg mit tehetsz azzal a folderrel.

(#10385) tonyqa23 válasza Ablakos (#10384) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Mindenhol teljes hozzáférés ki van pipálva. Nemtom, csak engem idegesít ez a probléma?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#10386) Firehand


Firehand
tag

olyan agol magyar szótanító programot keresek ami offline is használható. Kimondottan arra gondolok, hogy én összeválogatom a szavakat, majd ezeket visszamondja hangosan. Holnap jó pár órát kell sétálnom egyedül és őszintén szólva kihasználnám az időt. Nem kell egy bonyolult app, csak legyenek benne témakörök és azt hangosan mondja fel a magyar megfelelője után. Lehetőleg offline legyen :)

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#10387) Ablakos válasza tonyqa23 (#10385) üzenetére


Ablakos
őstag

Állítsd le a szinkront. Készíts egy olyan mappát, ami nem rejtett. Mozgass ide mindent. Indítsd el a drive-ot és állítsd erre a mappára.

[ Szerkesztve ]

(#10388) spiritex válasza tonyqa23 (#10385) üzenetére


spiritex
veterán

Én ezt a cm_SwitchHidSys kapcsoló Ctrl-H forróbillentyűs megoldásával hidaltam át a Vegyes fülön, ennél többet nem ér nekem a probléma.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10389) Jacak válasza maross (#10373) üzenetére


Jacak
senior tag

Hát,akkor sztem pár ilyen appot ki kell próbálnod,h. kiderüljön,melyik precízebb... Másik javaslatom esetleg a DroidStats lenne,az se rossz sztem...

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#10390) maross válasza Jacak (#10389) üzenetére


maross
veterán

Koszi, felteszem tartaleknak, egyelore ez a call meter 3g jonak tunik, bar kicsit frusztralo a menuje, lehetett volna ertelmesebben is. A funkcioi viszont jok, csak mukodjenek is rendesen :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10391) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Helló

Androidra van valami app ami jobb alkalmazások és azok adatainak/mentéseinek lementésére mint a Titanium?! Elég zavaró hogy mikor 30 appot állítanék vissza akkor mindig nyomkodnom kell hogy "Telepítés"

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10392) Oldman2 válasza enginev3.0 (#10391) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha megvásárolod, nincs ilyen korlátozás benne.

Ez csak a Free verzióban van.

(#10393) enginev3.0 válasza Oldman2 (#10392) üzenetére


enginev3.0
félisten

Oh értem, akkor megnézem, köszi

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10394) imi314


imi314
senior tag

Üdv. Olyan alkalmazást keresek (ha létezik) , hogy lefényképezek egy szöveget és képes átalakítani úgy mint ha be lenne gépelve word-be

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#10395) Des1gnR válasza imi314 (#10394) üzenetére


Des1gnR
őstag

ABBYY TextGrabber + Translator

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#10396) imi314 válasza Des1gnR (#10395) üzenetére


imi314
senior tag

Köszönöm :R

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#10397) fa4hu válasza imi314 (#10396) üzenetére


fa4hu
őstag

Próbálta ma valaki az NSO Online-t? Állandóan felugró ablakot nyit a böngészőben, használhatatlan így...

(#10398) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Urak, van olyan droidos program aminek a segítségével pc-n mondjuk a Media Playert, vagy a VLC playert irányíthatjuk wifin keresztül?

Live-Die-Respawn

(#10399) spiritex válasza oriic (#10398) üzenetére


spiritex
veterán

MPC-HC-nek tudom, hogy van!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10400) oriic válasza spiritex (#10399) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az lenne a legjobb, azt használom szinte mindig. Valami közelebbi infót tudsz adni? Vagy hogy mi kell hozzá.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.