Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) air


air
nagyúr

Lenne még egy kérdésem. Van-e valami különbség a két eljárás között, ha egy zip-be csomagolt mod-ot CWM-mel telepítek, vagy kicsomagolom és a benne lévő állományokat a megfelelő mappába bemásolom? Szívesen kipróbálnék 1-2 módosított SystemUI-t, de csak ezért nem akarok CWM-et felrakni. (Céges, garos telefonom van.)
Előre is köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11152) zozyk válasza air (#11151) üzenetére


zozyk
addikt

Nincs különbség,ha beállítod a jogosultságokat is...
Root kell a system mappába való másoláshoz....

(#11153) air válasza zozyk (#11152) üzenetére


air
nagyúr

Azt tudom, az van. Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11154) spiritex válasza ra^ven (#11148) üzenetére


spiritex
veterán

Nem, nekem az adataim közt szereplő telefon van 2.2-vel és a tablet van 4.1.1-el.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11155) LonGleY válasza punky10 (#11119) üzenetére


LonGleY
veterán

Az XPlay meg sem nyekken, fagy egyből. Remek lejátszó. :]

(#11156) spiritex válasza LonGleY (#11155) üzenetére


spiritex
veterán

Ne írj már ilyeneket! Minden androidos környezet egy külön világ, nem lehet így általánosítani, ahogy szoktál mostanában. Evvel teljesen félrevezeted azokat, akik esetleg ki szeretnének próbálni egy programot. Nem véletlen az XPlay 4,4-es értékelése sem, és az alatta olvasható kommentek között sem szerepel egyszer sem a fagyás!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11157) Bavid


Bavid
senior tag

Bazooka launcher: Az alap Cm-es Trebuchet launcher feltúrbózva, MIUI-s témákkal, egyelőre nincs túl sok téma, de ami van az egészen jó, és nagyon fürge a launcher, aki nem szeret babrálni a hs-el,sokat, ajánlom!

UI: Lockscreent is tudja módosítani!

[ Szerkesztve ]

(#11158) Melack válasza Bavid (#11157) üzenetére


Melack
veterán

Erre kíváncsi leszek, ha wifi közelben leszek, megpróbálom leszedni. Köszönöm a tippet!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#11159) Minstrel válasza Mr X (#11142) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ez nagyon jó, pont ilyen kellett, köszönöm!

(#11161) air válasza #46372352 (#11160) üzenetére


air
nagyúr

Sygic, OsmAnd

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11162) cirkus


cirkus
aktív tag

ha egy telepített játék mappáját áthelyezem vagy átnevezem, akkor el fog indulni a játék ?

(#11163) air válasza cirkus (#11162) üzenetére


air
nagyúr

És miért tennél ilyet?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11164) DS39 válasza cirkus (#11162) üzenetére


DS39
nagyúr

el fog indulni de megint létre fogja hozni, ahogy az első indításkor.

(#11165) cirkus válasza air (#11163) üzenetére


cirkus
aktív tag

mert PC-ről másoltam át őket egy vegyes mappába, majd telepítve lett, és rendszerezni akarom, más mappába helyezni

(#11167) DS39 válasza cirkus (#11165) üzenetére


DS39
nagyúr

pc-n rendszerezheted, de ezek a játékok/programok az SD-kártya gyökerébe hozzák létre a cuccaikat, amik jellemzően cache vagy adatbázis fájlok. a mentések/app beállítások a telón vannak.

[ Szerkesztve ]

(#11168) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Áhoj!

Van esetleg olyan árfolyamfigyelő app, amiben lehet szűrni városnév alapján, és kiírja a különböző pénzváltók aktuális árfolyamát? Magyarul a holvaltsak.hu kéne app formájában. :C

(#11169) grotib válasza jackbacsi87 (#11168) üzenetére


grotib
tag

Meg is van! holvaltsak apk. Már csak meg kell írni! ;]

[ Szerkesztve ]

(#11170) zsiz


zsiz
őstag

hali.

egy olyan program kellene amivel át tudom alakítani az app launchert. csoportosítani az ikonokat (nem mappákba rendezni, hanem pl csinálok egy játékok csoportot, bepakolom a játékokat és ha rákattintok "lenyílik" és megjelennek az ikonok, ha mégegyszer, akkor pedig csak a csoport neve látszódjon). beállítani a hátteret stb.. launcher-t nem szeretnék váltani. valakinek valami ötlet?

valamint szeretnék valami jó témát, ami az egész androidot (CM 7.2) átalakítja. hol találok ilyeneket? esetleg launcher pro témákat is szívesen fogadok. szinte csak GO-ra találok, az meg nem jön be nekem.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#11171) jackbacsi87 válasza grotib (#11169) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Írtam nekik, hogy terveznek-e valamit kiadni, mert az verhetetlen lenne...

[ Szerkesztve ]

(#11172) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Üdv!

Csináltam egy Telenoros Smarttarifa 3 importálható beállítást. A programbol letöltött T-mobilos Mozaik S csomagot alakítottam át. Biztosan nem tökéletes, vannak dolgok amiket még meg szeretnék csinálni de azok már nem mennek. Innen tudjátok tölteni, kérek visszajelzést a működésről!

(#11173) punky10 válasza LonGleY (#11155) üzenetére


punky10
addikt

Nekem működik..
Sőt, feltettem tabra, és a nagyobb felbontás sem hozta zavarba, bár az meglátszik, hogy kissebbre lett megirva. De megy. Régebben már nem tudom melyik verziot használtam, nem volt semmi probléma a működés közben. Nem átfogo tesztet csináltam, csak azt kerestem(keresem) hogy számonra, az én zenehallgatási szokásomhoz melyik a legjobb. Pl ezért nem vettem észre a JetAudio scrollozása közbeni lagokat(több, legalább 20 fájl lapozásakor szaggat) mert nem ömlesztve tárolom a zenéket. Albumokat, mappákat teszek fel a telora, ugy is hallgatom őket. Ezt az Xplay nálam simán birta, illetve birja most is, a HSZ irása közben is az működik... :)
Ezeket a zenelejátszokat, amit ajánlottam, azokat mind használtam is jopár napig. Nem ugy ajánlok appokat, hogy hallottam roluk. Ha valami probléma jelentkezett volna nálam, akkor nem ajánlottam volna senkinek. Mint pl a TTPod. Eddig ajánlgattam, mint egy jo ingyenes playert. De a multkori (kb 1 hete) frissités ota mindig fel akar mászni a netre, frissülni. Még engedném is neki, de nincs friss verzio, a Play már nem ajánlotta fel. Most jegeltem, lehet, hogy nem a progi bűnös, csak valamelyik témája, de amig ki nem deritem, addig nem használom(és nem is ajánlgatom...)
Nem tufom mi lehet a gond, szerencsére van választék. Remélem előbb-utóbb megtalálod a Neked megfelelőt! :)
Ami működik is... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#11174) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Ez alapján újrahúztam egy spicán a rendszert, de akadt egy kis probléma:
A palmary weather-nek, és a ZDclock-nak a widget-jét használtam korábban, viszont ebben a CyanogenMod-ban nem tudok kitenni a widgeteket, mert konkrétan nincsenek a listán. Van egy akku-s app, az bekerült a modulok közé, de más nem.
Szóval az lenne a kérdés, hogy hogy tudom elővarázsolni azt a két widgetet.

(#11175) zsiz válasza [CS]Blade2 (#11174) üzenetére


zsiz
őstag

szerintem kártyára települt. menj az alkalmazáskezelőbe és nézd meg, ha van áthelyezés telefonra gomb, akkor nyomj rá.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#11176) Keresztapper válasza LonGleY (#11102) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Mondjuk nálam is jó. Sőt 2.2-n, 2.3-en, 4.0-n, 4.1-en és 4.2-n is jó. Sőt! Nem is csak a rendszerek változtak, hanem a készülékek is...

Akkor mit rontok el?

Nem támadni akarlak, de az, hogy neked most van egy rendszered, amin ez így, vagy úgy fut, az nem jelent túl sokat. Azt biztosan nem, hogy megalapozottan kijelenthesd, hogy általában érzéketlen a szoftver widgetjének felülete... Esetleg csak annyira elég, hogy azt mondhasd, hogy nálad ezen a rendszeren és vason így működik.

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#11177) LonGleY válasza Keresztapper (#11176) üzenetére


LonGleY
veterán

Azért az mond valamit, hogy 2 megerősítő üzenet is érkezett erre a bizonyos érzéketlenségre itt, a kommentek közt. Pontosan ezért általánosítok, mert ha egy HTC-n, mindennemű hack nélkül, 4.0.3-mon nem megy valami rendesen, azt nem tudom nyugodt szívvel ajánlani, tehát pontosan ezért történik részemről ez az általánosítás. Majd finomabban fogalmazok ezentúl, de a 'Nesze' gyűjteményből ezek könnyedén kimaradnak. Szerencsére ellenkező példával még nem találkoztam (hogy itt megy, de máshol nem).

[ Szerkesztve ]

(#11178) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Az miért van, hogy itt állok a routertől 3 méterre, és azt írja, hogy "határon kívül"???

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#11179) [CS]Blade2 válasza zsiz (#11175) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Az áthelyezés meg is oldotta a dolgot. Nem tudtam, hogy SD-ről nem lehet kitenni widget-et. Elvileg a akkus cuccnak is a SD-n kellene lennie, de azt engedte.

Még 1 komolyabb: A beállításoknál azt látom, hogy a 166 és 666 Mhz kötött váltja az órajelet, ez gyárilag 66 és 800 volt, hogy tudom visszatenni 800-ra a max-ot?

(#11180) spiritex válasza PumpkinSeed (#11178) üzenetére


spiritex
veterán

Lehet, hogy a párhuzamos univerzumban vagy..

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11181) PumpkinSeed válasza spiritex (#11180) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

szval minél messzebb kell menjek tőle. :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#11182) LonGleY válasza PumpkinSeed (#11181) üzenetére


LonGleY
veterán

attól tartok, tova kell slide-olnod :]

[ Szerkesztve ]

(#11183) PumpkinSeed válasza LonGleY (#11182) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

végülis részben igazatok volt mert fent a koleszszobába meg megy gond nélkül :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#11184) doddencs


doddencs
senior tag

úgy nézem, még nem volt.

UPC TV alkalmazás. már ideje volt. :)

(#11185) student


student
őstag

sziaasztok 2kérdésem lenne

1. IOS Siri megfelelője appban létezik Androidra? /ami olyan értelmes is, 2.3-as androidhoz/

2. van olyan külön progi hogy csak beszélnem kell és megjelenik a szöveg /sms, skype, fész stb/

(#11186) k850 válasza student (#11185) üzenetére


k850
addikt

Pl. a Swype Beta Androidra

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#11187) csabám


csabám
addikt

Egy "új" alkalmazás - Notif (vagy csak nekem az). Érdemes megnézni/kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11188) student válasza k850 (#11186) üzenetére


student
őstag

thx ez a 2.pontra jolesz

1.pontra valami app?

(#11189) #40351744 válasza student (#11185) üzenetére


#40351744
törölt tag

Elsőre: Andy

Másodikat viszont passzolom

(#11190) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Olyan személyi asszisztens programot keresek (jegyzet, naptár, névjegy), amiben lehet keresztbe kasul hivatkozni különféle típusú "bejegyzésekre".
Pl létrehozok egy feljegyzést, amiben szerepel mondjuk egy találkozó és egy kapcsolattartó. A feljegyzésbe ekkor lehessen beszúrni egy naptárhivatkozást és egy névjegyet, amik élő hivatkozások.
Ez minden variációban kellene. Azaz egy naptárbejegyzésben is tudjak egy jegyzetre vagy névjegyre hivatkozni.
Annak idején volt a Windows CE alatt egy Personal Assistant nevű programocska. Na az tudta ezeket és nagyon szerettem. Jó lenne Androidra is valami ilyesmi.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#11191) zsiz válasza [CS]Blade2 (#11179) üzenetére


zsiz
őstag

vagy rom beállítások -> teljesítmény vagy ha nincs ilyen akkor azt hiszem a No-Frills CPU Control lesz a megoldás

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#11192) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok. Van olyan program, amivel a német nyelvű szöveget le tudja fordítani az app magyarra?

Zsolt: Köszi, de mintha már valaki itt mutatott volna olyat, hogy a kamerán keresztül mutatta az app-nak a szöveget, az meg mellette lefordította. De most nem találom. Lehet csak beképzeltem.. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S

(#11194) tonyqa23 válasza #40993792 (#11193) üzenetére


tonyqa23
senior tag

a google translate-et szoktam hasznalni, lehet benne a kameraval is forditani. lefotozod a szöveget, aztan az ujjaddal kijelölöd, mintha valami kaparós sorsjegyet kaparnál le.:) Nyilván gépi fordítás lesz csak. Nehezebben megérthető.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#11195) [CS]Blade2 válasza zsiz (#11191) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Már megtaláltam egy fórumon, hogy miért van így:
166sync kernel
"Azaaaaa busz aminek nemjut eszembe a neve 133-ról 166ra van overclockolva és mivel abból szoroz mindent ki, ezért a gpu és a memoriák is húzva vannak. a proci pedig 666 mhz-re van underclockolva. Így a műveletek szinkronba vannak egymással."

(#11196) Tesztelo.hu válasza ígyvanferi (#11143) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

A kliensprogramok azért vannak, mert azokkal általában kényelemesebben használható az adott szolgáltatás.

(#11197) Inarus válasza Tesztelo.hu (#11196) üzenetére


Inarus
addikt

Nézőpont kérdése. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy gyakran többet nyújtanak, mint egy mobilra optimalizált weboldal, vagy egy mobil böngészőben megnyitott, pc böngészőre szánt weblap. De ehhez a kijelentéshez - mint a tiédhez is - nem árt tudni, hogy mire van igénye a felhasználónak. Ha teszem azt egy olyan fb felhasználóról van szó, aki csak a tisztán szöveges posztokat és kommenteket olvasgatja, állapotfrissítései is ilyenek, annak egy m.facebook.com is elég lehet, adott esetben még jobban is megfelel. :)

(#11198) #99546112


#99546112
törölt tag

Tud valaki olyan app-ot, ami a képernyőzárat olyanná varázsolja, mint pl a win 8-as tableteken a feloldás, pl: van egy kutya és pl a két szemére és az orrára rábökök, feloldja a zárat. Létezik ilyesmi androidra? :)

(#11199) jegenye77


jegenye77
addikt

Tudnátok olyan programot ajánlani ami a mobil adatmennyiségét mérné és mutatná!
Ha lehet ingyenest és minél egyszerűbbet!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11200) busman válasza jegenye77 (#11199) üzenetére


busman
addikt

3G watchdog.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.