Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) blt.62 válasza punky10 (#11587) üzenetére


blt.62
őstag

Miért volt baj, hogy túlságosan szép? Nagyon élethű volt? Nekem pedig pont az jött be a HTC-nél hogy baromi jól néz ki az élő időjárás háttere és nagyon élethű rajta minden. Az eső, a havazás, a villámlás, mind olyan mintha élőben néznéd az ablakból.

MegtorloXp

(#11602) dokee78 válasza blt.62 (#11601) üzenetére


dokee78
félisten

(#11603) fdisk


fdisk
őstag

Létezik olyan böngésző amelyikkel videókat tudok lementeni a telefonra?(tv2,rtl,pro4 stb...)
Régebben az opera minivel sikerült.
Mivel a mini nem tud flasht lejátszani így azt felkínálta mentésre.
Viszont az utóbbi időben vmiért nem működik már.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#11604) Frozzy


Frozzy
őstag

Nova launcherben az alkalmazástárban az ikonokat lehet valahogyan rendezni ?

Mert úgy emlékszem az Apexben lehet :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#11605) vizslakutya válasza air (#11599) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Ez lett a nyerő,ír-fogad wifin és 3G-ben is. :R :R

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#11606) Bavid válasza Melack (#11590) üzenetére


Bavid
senior tag

TiBa-val mentsd le a data-t.

(#11607) air válasza club1 (#11598) üzenetére


air
nagyúr

Ez persze nem így van, de ez már nem ebbe a témába való.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11608) punky10 válasza blt.62 (#11601) üzenetére


punky10
addikt

Egyszerűen nem illet a témám stilusához. Live-wallt nem használok, a widget pedig elütött a többitől.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#11609) darvinya


darvinya
titán

Mi annak az app neve ami a törölt file-t visszatud állítani?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11610) yozsee11 válasza darvinya (#11609) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Undelete

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#11611) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Ha névjegyeket importálom gmailba , a hozzájuk csatolt képeket azt nem viszi át csak a szöveges részt?

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#11612) darvinya válasza yozsee11 (#11610) üzenetére


darvinya
titán

Köszönöm. :R

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11613) dokee78


dokee78
félisten

Frissült a Dropboxom,2.3.0.4

(#11614) club1 válasza air (#11607) üzenetére


club1
veterán

Azért kiváncsi lennék melyik része nem így van... (Már nem egy levelezőrendszert állíottam üzembe (igaz, az utolsót bő fél éve), ezért kiváncsi vagyok mi a problémád a felvetésemmel.)
Max. azt tudom elképzelni, hogy az Invitel csak meghatározott alhálóktól (mondjuk csak a saját ip tartományokból) vesz át levelet továbbításra. De manapság az isp-k a bejelentkezett felhasználókra nem szokták ezt a korlátozást fenntartani. Az előbb rájuk telneteltem (idegen hálózatból), és auth-ot kért, tehát feltételezem, hogy azzal tudok rajtuk keresztül levelet küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#11615) air válasza club1 (#11614) üzenetére


air
nagyúr

Jól sejted, bár az előbb teljesen másról beszéltél. De inkább privátban írtam, nem akarom szétoffolni a témát.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11616) bkercso


bkercso
nagyúr

Suta kérdésem lesz:
Megvettem első androidos telefonomat, du. megnéztem a PH! privátjaimat. Ne ez azóta se sikerült, mert mindig csak mobil nézet jön be és hiányzik a jobb oldali menüsor. Az "Asztali webhely kérése" se segít (Android 4.0.4). Mit állítottam el, hogy kell visszacsinálni? :F

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11617) air válasza vizslakutya (#11611) üzenetére


air
nagyúr

Nem.

(#11616) bkercso

Menj a lap legaljára, és válaszd a Teljes verziót!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11618) dokee78 válasza bkercso (#11616) üzenetére


dokee78
félisten

Jobb legalul nézz szét. :K

(#11619) bkercso válasza dokee78 (#11618) üzenetére


bkercso
nagyúr

Igen, egy szürke sávban jobbra van, hogy "Teljes verzió". A baj csak az, hogy ebben a sávban minden inaktív. :W

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11620) dokee78 válasza bkercso (#11619) üzenetére


dokee78
félisten

Mobilnettel használd az Operát,spórol.
Inaktivitáshoz nem tudok mit fűzni,viszont a gyári böngészőtől vannak jobbak a Play áruházban:Dolphin,Boat,Opera.

(#11621) bkercso válasza dokee78 (#11620) üzenetére


bkercso
nagyúr

Köszi, az lesz. Eddig is azzal toltam... :R

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11622) darvinya válasza bkercso (#11619) üzenetére


darvinya
titán

Pedig van tejes nézet ICS 4.0.4-esen.

Mobil nézetkor a lap legalján van „Teljes nézet” felirat.
Nincs béállítva asztali nézet kérés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11623) bkercso válasza darvinya (#11622) üzenetére


bkercso
nagyúr

Hát ez az: du. nálam is így nézett ki, most meg hiába nyomom a teljes nézet gombot, nem reagál. :F Lehet, újra kellene indítani? Ez is ilyen rendszer? :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11624) bkercso


bkercso
nagyúr

Ismét help pls! :)
Régi Nokia E90 telefonról vinném át a névjegyket Android 4.0.4-re.
Nokia PC Suittal exportálni tömegesen csak vcs-be lehet, amit viszont a gmail nem ismer meg (note-ba tesz minden adatot, és mivel 600 névjegyem van, ez nem megoldás.
Sikerült összeszinkronizálni a windowsos Címjegyzékkel (magyar Win XP), de az szintén nem exportál vcf-et. Nem baj, Ctrl+C-Ctrl+V-vel egy mappába kerültek a vcf-ek! :P Megnyitva a PC-n minden OK.
Namármost rámásol telefonra, öszes importálása............................ Kész. De az ékezetes betűk helyett ?-es kis ikonok vannak. Nekem ez már magas, 2 órája keresem guglival a megoldást, de semmi. :W

Szerk

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11625) bkercso válasza bkercso (#11624) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ez se segített. Más magyar kódtáblát használhat a Win és az Android.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11626) dokee78 válasza bkercso (#11624) üzenetére


dokee78
félisten

Myphone Explorer

(#11627) bkercso válasza dokee78 (#11626) üzenetére


bkercso
nagyúr

Köszi, megnézem. :R
Végül a fenti módszer úgy tűnik, sikeres: a létrehozott egyetlen vcf-et feltöltöttem google-be, és onnan szinkronizáltam. De ez is felesleges volt, mert a telefon is tudja importálni. Hogy minden adat átment-e, azt még ellenőrzöm.
Szerk: át, még a sok infot tartalmazó névjegyek is. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11628) tonyqa23 válasza #40993792 (#11535) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Üdv!
Ilyet már én is kerestem, de nem találom amit te írsz. Hol van ez a szinkronizálandó naptárak lehetőség?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#11629) handrash válasza air (#11615) üzenetére


handrash
őstag

Gyertek. csak vissza! Ez igenis többeket érintő ontopic kérdés. Csak tátom a számat, hogy, a maildroiddal megy neki.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#11630) air válasza handrash (#11629) üzenetére


air
nagyúr

A lényeg, hogy ha nem az internetszolgáltató SMTP szerverét akarod használni, hanem az email szolgáltatóét, akkor authentikálni kell.
De vezetékes netszolgáltatóknál előfordulhat, hogy tiltják külső SMTP szerver használatát. Azonban ez a tiltás a szolgáltatók többségénél feloldható.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11631) handrash válasza air (#11630) üzenetére


handrash
őstag

Értem. A megoldások pontos menetét elárulnád? Ha gondolod privátban küld …

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#11632) maross


maross
veterán

Valami praktikus noteszt tudtok ajanlani? Sima fecniwidget kellene, amire tudok neha irni egy-ket emlekezteto szot. Nem art ha merete testreszabhato. Inkabb keveset fogyasszon az eroforrasokbol, mintsem tul okos legyen.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11633) air válasza handrash (#11631) üzenetére


air
nagyúr

Mire gondolsz konkrétan?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11634) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

A mostani facebook for android frissítés előtti alkalmazásnak mi a verzió száma ? Mert oké, hogy ez a mostani 2.1 széria, de az hányas volt ? Mert ezzel a mostani frissítéssel eléggé tönkre vágták az eddig tökéletesen működő appot.

best regards, egy fórumozó blogger

(#11635) club1 válasza handrash (#11629) üzenetére


club1
veterán

Nem ismerem, de gondolom a maildroidnak van olyan beállítás varázslója, ami ismeri a gyakoribb levelezőszervereket, vagy egy adott algoritmus alapján megpróbálja kitalálni őket. Ezek szerint itt megtalálta a mail.vnet.hu -t, és sikerült rá bejelentkeznie a pop3/imap jelszóval. Na, ilyenkor fogni kell a felfedezett beállításokat, és azokat felhasználva beállítani a k9-et, vagy a gyári levelezőt...
Egyébként nem egyszerű a levélküldés beállítása, mert a dolog több tényezőtől függ, az számít a leginkább, hogy az adott időpillanatban a telefonod melyik internet-szolgáltató netjét használja. Abszolút vegyes hálózati környezetben (mobilnet és több különböző szolgáltatónál/cégnél lévő wlan ap-k is befigyelnek) is szeretnél leveleket küldeni, akkor célszerű egy olyan smtp kiszolgálót beállítani küldő szervernek, aminél nincs megkötés, hogy milyen hálók felől fogad el levelet továbbításra (magyarul relay-ezni lehet rajta). Ezeket a szervereket ált. valamilyen titkosított protokollal (jellemzően tls, ssl) kell használni, így kikerülöd a szolgáltatók elég nagy részénél meglévő 25-ös port szűrést, és logikusan be kell rájuk felhasználói névvel-jelszóval jelentkezni.
Összefoglalva: Keresned kell egy olyan smtp kiszolgálót, amin van fiókod, és megfelel a fenti kritériumoknak. Ha találtál ilyet, azt állítsd be küldésre.

(#11636) petipetya válasza Dyrtyho (#11634) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem jobb lett, mint volt.

"nincs rá lezsóidő"

(#11637) batai15


batai15
félisten

fuuu ez az uc browser nagyon ott van.gyors , és a gesztus vezérlések is nagyon pöpecek.

(#11638) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

A tabletemen 4.0.4-es android van. Letöltöttem a terminál emut. De mikor beírtam a terminálba, hogy apt-get install mc. Internet elérésem volt mégis azt írta, hogy nem tudja értelmezni. Nem tudom, hogy az android debian alapú-e vagy nem de lehet ez lesz a gond. :(

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#11639) Foose válasza Dyrtyho (#11634) üzenetére


Foose
addikt

2.0 a verzió száma. Playen sok rosszat írnak,ezért én még nem mertem frissíteni :D Ha kell,RootRulez oldalán ott van a 2.0 magyarra fordítva. :) itt ni

(#11636) petipetya Hogy lehet,hogy van akinek jobb lett,másnak meg nem? Létezik hogy mondjuk android verzió függő lenne? :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#11640) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Nem is igazán tudom hol tegyem fel a kérdésem, ezt a totyikot találtam a legjobnak. (ha mégsem, akkor talán tudtok segíteni, hogy inkább hol próbálkozzak).
Szóval telefonvásárlás dilemma van (nem akarok flamet kezdeni). És igazából amire kíváncsi vagyok az a Iphone apps vs Android apps dolog.

Kettő között van-e különbség? ha igen akkor mi? Jobbak vagy rosszabbak-e az androidos alkalmazások? Létezik-e legalább annyi cucc, mint appleéknek? stb

Ha esetleg valaki foglalkozna a válasszal, nagyon hálás lennék. :R

Üdv

(#11641) Foose


Foose
addikt

Ha valakit érdekel,android mentés root nélkül: katt

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#11642) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

este nagyot merült a telóm repülőmódban (64%>23%) előző este ugyan így csak 3%-ot esett.
GSAM-mel idáig jutottam, mi miatt fogyasztott ennyit a kernel?

(#11643) petipetya válasza Foose (#11639) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem tudom. De vegyük például a fél évvel ezelőtti verziót, az nagyon gáz volt. Aztán jött ez a téli frissítés, így már használható lett. Egyedül a képeknél akadt be időnként és többször kellett vissza gombot nyomni. Ezt is javították a napokban érkező frissítéssel együtt. Már csak egy bajom van: a céges faszbuk oldalon nem tudok átváltani magánszemélyre, de idővel majd ezt is javítják.

"nincs rá lezsóidő"

(#11644) wardemi válasza Sanyi.mTs (#11642) üzenetére


wardemi
senior tag

Mi ébresztette fel a telefont ennyiszer ha ilyen történt?

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#11645) darvinya válasza club1 (#11635) üzenetére


darvinya
titán

Szerintem ezekre a kritériumokra egyedül a Gmail a legtökéletesebb.

Az összestöbbinél mindig volt valami baja tls ssl protokollal.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11646) SG3rg0 válasza Foose (#11641) üzenetére


SG3rg0
őstag

Az a gond, hogy ez igencsak beta állapot.

(#11647) zho-lee válasza Melack (#11590) üzenetére


zho-lee
addikt

Üdv, nem láttam a választ rá, hát mondom.
Lemented titanium backuppal, majd az új romban szintén tb-al visszaállítod a programot+adatokat.

(a tb adatokkal együtt menti, ebben minden benne van, a régi üzik, az account)

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#11649) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

Udv
Olyan alkalmazast keresek ami kepes a telefonom segitsegevel a tablagepem iranyitani.
Tehat egy fajta taviranyitot csinal az egyik masinabol

Valaki nem tud ilyen alkalmazast?

(#11650) LonGleY válasza AndrewTdi (#11640) üzenetére


LonGleY
veterán

Sokkal jobban jársz a normálisan alakítható Android alappal, már ha csak a jövő tendenciáit nézzük, mint ha a süllyedő hajóra váltasz jegyet. Persze, mi mást írnánk itt, egy Androidos topikban..? :]

iCuccot akkor érdemes venni, ha legalább már 3 másik van a családban. Önmagában tökéletes, mindenttudó telefonként (harmadannyiból) viszont egyértelműen Android. Összesen pár ezer forintért össze lehet szedni az ingyenesek mellé a legjobb fizetős appokat, melyek legtöbbjénél örök licenszt kapsz ezzel. Ha teheted, próbáld meg kikerülni a gyártói felületeket (Sense, Touch-akármi és társai), mert 4.0 fölött értelmetlenek, nem adnak plusz élményt a használatuk, és ha egyszer komolyabban rámész a szoftverek kialakítására a készülékeden, akkor válnak igazán fölöslegessé: így tehát érdemes a (natív) Nexus készülékek felé kacsintgatnod, azokkal biztosan nem jársz rosszul! Mindenesetre két mag és 1 GB beépített memória alatt ne végy droidot, de ez a Nexusoknál nem lesz probléma, és eszerint nem is az alacsonyabb vonalat céloztad meg. Ja, és ha nem akarsz szívni a fájlformátumokkal, a retek iTunes-al, az Apple által erőltetett b**i megoldásokkal, szabványtalan csatlakozókkal, kiegészítőkkel, akkor szintén.. Android.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.